Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti méhszáj polip fórum

Terhesség alatti méhszáj polip (beszélgetős fórum)


5. Bebe83 (válaszként erre: 4. - Wenczeldia)
2010. ápr. 12. 21:11

Nekem azt mondta az orvosom sok kicsi polipom van es mutettel altatassal leszedi. Amikor 1 het mulva mentem a megbeszelt idopontban tok hulyenek nezett hogy ilyesmivel nem altatnak. Amikor "benezett" mondta :"mostmar tudom miert mondtam hogy altatni foglak". Jopofa, igaz? A masik meg szenvedjen! Azert mert nem a huvelyfalon vol(gondolom ez a gyakoribb) hanem a mehszajon. De megcsinalta ugy es tuleltem.


Ez az en esetem volt , veled lehet mas a helyzet!

2010. márc. 31. 14:15

Sziasztok!

8 hete szültem, és a hat hetes kontrollon a dokim közölte velem, hogy polipom van, és le kellene majd valamikor műteni. Azt mondta a szüléstől alakult ki. Nagyon megijesztett, mert állítólag egész kicsi, de akkor hogyhogy altatásban akarja végezni ezt a műtétet? Volt már valakinek ilyen műtétje?

2010. márc. 28. 11:54
Szia, csak annyit mondott, hogy ez nem árt a babámnak, majd szüléskor lejön. És ha lehet, no szex... Érdekes, nem tudom nekem mitől lett, mert az első babám császárral született 2 éve. Azért aggódok picit, hogy ott van ez a valami.
2010. márc. 26. 15:48

szia!


Nekem szu;es utan alakult ki a polip a mehszajon a varras miatt es szules utan 3 honappal legettek.

A 6 hetes kontrollon mar volt 1 kivul azt lekapartak aztan tovabb vereztem es amikor visszamentem talatak belul is sok kicsi polipot. Mostmar fel eves lesz a babam de amiota legettek semmi problemam nincs!


Az orvosod mit mond?

2010. márc. 26. 10:10
16 hetes terhes vagyok, második babámmal. Méhszáj polipot talált az orvos. Kinek mi a tapasztalata, észrevétele?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook