Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyi bébiételekkel? fórum

Fogyi bébiételekkel? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 26. 15:28
Már nem is tudom hol hallottam erről egy riportot. Ijesztő volt! Nagyon egészségtelen és egyoldalú.Hiányállapotokhoz vezet. Inkább akkor a párolt zöldségek,húsok..
2010. márc. 26. 11:38
ÁÁ nem jó,legalábbis Én éhes voltam tőlük,mivel pépes nem telít.
2010. márc. 26. 10:27

Na, majd szülés után én is kipróbálom. Kiváltom vele a vacsit például. Majd beszámolok, fogytam-e tőle, bár az igazat megvallva annyira megmosolyogtató a sok mai trendi diéta.


A legtutibb módszer szerint a kalóriaszámlálás, + heti háromszor minimum 1 óra torna, persze kardiómozgás formájában. Ennyi. Nem nagy titok, megmondták már az okosok, és lehet tőle fogyni. :)

8. 480a1bea09 (válaszként erre: 6. - D8b6514533)
2010. márc. 26. 09:34
ez elég ijesztően hangzik... :S
2010. márc. 26. 09:32

Én is csináltam anno, de nem egész nap ettem, hanem a vacsit váltottam ki vele. Nekem lement pár kiló tőle.

Az a lényege, hogy csak egyet egyél meg, ne tömd tele magad.

AMúgy simán fogynál ha csak salit ennél vagy párolt zöldséget.

Ez olyan tudatalatti dolog, szinte ugyanazt etted mint egy felnőtt, csak pépesen, só és cukormentesen és kis adagban.

Amúgy a DM saját márkásai jók, bio, nincs benne adalék és nem is drága.

2010. márc. 26. 09:19
Sziasztok! Pár évvel ezelőtt én megpróbáltam, hogy egész nap csak bébiételeket ettem, viszont 3-4 hét után a fogínyem elkezdett vérezni. Egy erősebb nevetés elég volt, s már vérzett az ínyem. Néha elég kellemetlen volt. A fogorvos azt mondta, hogy mivel nem használtam a fogaimat rágásra, elkezdett a fogínyem sorvadni.
2010. márc. 26. 09:18

Mi is hozzátáplálunk ,de van a kecskemétiben van cukor.De drága mulatság lenne ,a hippben nincs de egy üveg 300ft..

Szerintem hülyeség az ilyen diéta mert toran nékül nem ér semmit.

2010. márc. 26. 09:16
véleményem szerint ennek az lenne a lényege, hogy a bébiétel kisebb mennyiségű, mint ami egy felnőttnek kell és ezzel lehet fogyni.
2010. márc. 26. 09:12
Nekem most van pici babám és a h.pp tájékoztatójában olvastam, hogy arra is jók.
2010. márc. 26. 09:09

Hallottam már róla...

merthogy nincs bennük hozzáadott cukor, meg ilyesmi, ezért vették már diétákba is.

2010. márc. 26. 09:08
Fogyi bébiételekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook