Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatás után, mennyi idővel nyerték vissza az eredeti formájukat a melleid? Ha egyáltalán visszanyerték:S fórum

Szoptatás után, mennyi idővel nyerték vissza az eredeti formájukat a melleid? Ha egyáltalán visszanyerték:S (beszélgetős fórum)


2010. aug. 21. 15:57

sziasztok!

én két gyereket szoptattam,nekem már sosem lesz olyan mint volt,nekem is sokkal puhább és logósabb lett.

10. Timky
2010. márc. 26. 13:44
Hát sajna nekem sem maradt az eredeti állapotban,puhább,csíkosabb és lógos! Van is miatta frusztráciom!
2010. márc. 26. 07:12
Már a szoptatás alatt visszanyerték. Az első néhány hónap után már nem termelt túl a mellem minden alkalommal, és utána akkora lett, mint volt, persze kicsit kevésbé tart :) De most újra terhes vagyok, és újra nagy :)
2010. márc. 25. 16:56

Nem nyerték vissza,de 75/b-s 1 év múlva lett megint.

Amúgy nem gázos a helyzet egy picit lóg,de nincsennek tejes zacsik.

7. Ekka (válaszként erre: 5. - 090716)
2010. márc. 25. 16:46
Lehet, hogy nem egy méret, de azért látom a különbséget:D
2010. márc. 25. 15:45
a lányom 27 hónapig cicizett a fiam 8 hónapig,sosem nyerték vissza,olyan üres,de hála nem lett lógós,és nagy.ugyanaz a méretem mint lánykoromban,csak picit puhább,és szerencsére a mellbimbóm sem lett párizsi,de az eredeti állapot az elszállt.-(((
5. 090716 (válaszként erre: 4. - Ekka)
2010. márc. 25. 15:41
Remélem. Nekem sem egyforma, de az egy méret azért sok. Ilyet még nem hallottam. Én sokat tornáztam rá, és lassan el kéne kezdenem újra. Utálnám, ha lógna, vagy ilyenek. Így is nagyobb mint volt, pedig a tej már nem érezhető. Sőt mostanában panaszkodik a csajom, hogy kevés a tejcike.
4. Ekka (válaszként erre: 3. - 090716)
2010. márc. 25. 15:39

Szerencsés vagy!;)

Az én lányom kicsivel több mint 2 évig szopizott.. a melleimmel annyi csak a gond, hogy az egyik 1 számmal nagyobb lett mint a másik..

Visszaállhat ez a régire?:)))))

2010. márc. 25. 15:37
Én az előző gyerekemnél 8 hónapig szopott, szinte azonnal. Bár elkezdtem tornászni, és gyúrtam cicire is bőven. Szép volt utána mások szerint is. A lányom sajna még szopizik, (1,5 ÉVES) de remánykedek, hogy utána is visszaáll a régi méret, és alak.
2. Ekka
2010. márc. 25. 15:33
Szerintem ritka, ha visszanyerik az eredetit, max. nem húzod a bokádnál őket;)
2010. márc. 25. 15:30
Szoptatás után, mennyi idővel nyerték vissza az eredeti formájukat a melleid? ..ha egyáltalán visszanyerték:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook