Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3-ig nem áll meg?? fórum

3-ig nem áll meg?? (beszélgetős fórum)


2008. máj. 14. 22:16

Persze a próbatételek lassan véget érhetnének.

> A volt férjem édesanyja akivel a mai napig tartottuk a

> kapcsolatot,jobb volt vele a kapcsolatunk mint az

> anyósommal, amikor jöttek az ünnepek sütött nekem stb...

> meghalt.

> Most az ünnepek alatt. Elaludt a fűrdőkádban, és ma jött

> haza a fia és ment fel hozza ( 3 napja még beszéltünk),

> rendőrséggel törették fel az ajtót, és elaludt a fürdő

> kádban ott halt meg.

> Szegény Gergő, aki szintén szerette Ő hívott fel és ki van

> borulva én is végigbőgtem magamban munka közben a délutánt.

> A gyerek most ment ZH írni, utána pedig megy fel az

> apjáékkal és pakolnak mindent össze.

>

> Annyira elegem van.

>

>

2008. máj. 6. 12:15

tavaly ketten is elmentek a családból

nekem nem volt pénzem a temetésre, mind a ketten itthon vannak urnában

azt hogy miből fogom fizetni a felmerülő költségeket egyszerűen fogalmam sincs


tavaly egy távoli rokon is meghalt, úgyhogy megvolt a 3 :((

14. virkina (válaszként erre: 2. - Anita123)
2008. máj. 1. 15:37

Sziasztok!


Közben a nagymamát eltemettük, utána a gyereke közül (apu,apu bátyja, és a nagynéném) már csak a nagynéném élt, öngyilkos lett kiugrott a bérház ablakából. Már el temettük Őt is.

A leguljabb 2 hónpja kiderült a férjem rákos. Vastagbélrákja van. megműtőtték, most várjuk mikor kezdjük a kemoterápiát.

Szerintem most már tényleg vége lehetne...

megvolt a 3.....

2007. dec. 11. 07:33
Először is fogadd részvétem. Én hiszek a sorsban,de minket is eléggé próbára tett: 1998 párom nagymamája, 1999 apósom 49 évesen, 2000 párom nagytatája, 2001 másik tatája, 2002 az én nagymamám, 2003 másik nagymamám halt meg, szóval évente egy. Azóta hála az égnek, csak távolabbi rokonok, ismerősök, de nagyon félek az újabb esetektől, mert azok mehetnek el, akik a legközelebb állnak hozzám.
12. LoLiNa
2007. dec. 11. 05:52

mikor kiderült, hogy babát várok, épp jelentettem volna be a hírt aznap apukámnak (dolgoztam, meló után akartam hívni), ő hívott meló alatt, hogy elhunyt a nagymamám... :( most 6-hós a pici.. tegnap hív a barátnőm, exanyósék elött 2 mentő áll és épp újraélesztéshez szükséges cuccokkal szaladtak a lakásba.. egy órán át próbálkoztak az újjáélesztéssel.. elhugyt exapósom.. :( ki a következő??! :(

szörnyű.. 39 éves volt exapósom! egyre korábban , "fiatalon" halunk?!

2007. dec. 10. 16:26
részvétem....
2007. nov. 18. 23:17

Őszintén együtt érzek veled. Lelkileg kiborultál és nem csodálom, de kívánom hogy hamar túl tudd tenni magad rajta, nagyon vigyázz magadra.

Nálunk tavaly szeptemberben halt meg az édesapám, méghozzá otthon, hát az sem volt semmi!!Egy pillanat alatt itthagyott bennünket, nem lehetett volna megmenteni. Szívinfartusa volt néhány éve, és egy erősebb szívritmusszavar elvitte.

Most október 20-án pedig az unokanővérem apósa halt meg, de ő a kórházban. Hát az apósát nem bírtuk, viszont a halála akkor is váratlanul jött, és megrendítő!

2007. szept. 26. 07:25
Sajnos én is az idén pénteken megyek harmadszorra temetésre. Nagyon-nagyon remélem ez lesz az utolsó!
8. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 5. - Uzsi1974)
2007. szept. 26. 06:37
Drukkolok Nektek!
7. Gaia
2007. szept. 25. 21:54
Ez borzasztó! Nagyon sajnálom, részvétem!
2007. szept. 22. 22:44
Nálunk legutóbb 2003-ban az apukám 54 évesen, 2006-ban a nagymamám 86 évesen.
2007. szept. 8. 10:11

Részvétem mindkettőjükért!

Fiatalok voltak! NEM LESZ HARMADIK!!!

(Nálunk is gond van apukámmal, szívinfarktus de túléli, visszahozták az életbe de nagyon lassú javulást ígérnek.)

4. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 3. - Virkina)
2007. szept. 4. 11:48
Szerencsére kettőnél állt meg, nem kell az a harmadik, de szívből sajnálom, az a kettő sem kellett volna. Igazságtalan az élet!
2007. aug. 12. 20:41
MEGÁLLT 3 NÁL, PERSZE LEKOPOGOM.
2007. máj. 21. 10:17

Nagyon sajnalom ami tortent veletek!

De ez csak egy babona,Nem mindig alakul ugy ahogy "megjosoljak".

2007. máj. 21. 07:10

Nem tudom mi van a családunkkal de borzasztó. 3 hete szívinfarktust kapott az unoka öcsém, 28 éves volt, már el is temettük.

a hajnalba hívott anyu hogy az unokatesók Ági, férje tegnap este hirtelen meghalt, ma lett volna 39 éves.

Most attól retteg a család ki lesz a harmadik. Talán háromnál meg áll. Mennek el a fiatalok.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook