Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki a legjobb szülés-nőgyógyász Zalaegerszegen és Nagykanizsán? fórum

Ki a legjobb szülés-nőgyógyász Zalaegerszegen és Nagykanizsán? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. nov. 3. 14:06
Sziasztok, ne kövezzetek meg, alapos indokom van mindenre....segítségre lenne szükségem, hogy Kanizsán melyik doki csinál előre megbeszélt, időzített császárt? Illetve milyen áron dolgoznak. Köszi a válaszokat..
2014. okt. 7. 19:17
Szia! Egerszeget nem tudom, de Kanizsán van egy új nődoki, dr. Oláh Orsolya, ő előtte külföldön is dolgozott, és nagyon közvetlen és engedi, hogy te mondd meg milyen pózban szeretnél szülni , meg akár gátmetszés nélkül is!
2014. okt. 5. 22:28
Jelenlegi állapot Zalaegerszegen? :-)
2010. júl. 2. 15:26

Bár a kérdés nem mostanság lett feltéve azért én is elmondanám a véleményemet.

Az itt említett kanizsai orvosok közül mindegyikkel volt dolgom. Én konkrétan Zsirayhoz jártam, de mivel hétvégén szültem, és nem dolgozott, a Bajsz adjunktusnál vezette le a szülést. Egyszerűen nem értem miért alakukt ki az, hogy Őt szeretné elkerülni mindenki, lehet nem egy szószátyár ember, de én kellemsen csalódtam benne, végig velem volt, és örülök, hogy nála szültem nem az éjszakás ügyeletesnél, aki a szóban forgó doktornő volt. Tényleg nagyon korrekt volt a Bajsz doki velem, pénz nélkül is, mivel azt csak mielőtt hazaengedtek akkor adtuk neki, mert megérdemelte. Szépen összestoppolt, nem volt a gátsebemmel sem gondom később. Na szóval mondtam is fogadott dokimnak, hogy persze jó lett volna nála szülni, de így is rendben volt minden, hogy az ügyeletes vezette le a szülést.

Perzse mindenki maga tudja, el lehet menni Zeg-re, Marcaliba, kinek mi tetszik, de azért örülni kéne, hogy itt helyben van egy elég komoly szülészet, nőgyógyászat, JÓ SZAKEMBEREKKEL, nem pedig állandóan csak a negatívumokat meglátni, mert azok nem csak nálunk vannak...én ha szűlnék, még egyszer akkor sem mennék máshová, de nekem tényleg jó tapasztalataim vannak...apropó pénzéhség, mutasson valaki nekem olyan orvost amelyik nem szereti a pénzt...nem kell ahhoz orvosnak lenni...

27. Pipőci (válaszként erre: 25. - D4464aaf8a)
2010. jún. 8. 08:45

Ez kicsit "ferdített" történet lehet, ne haragudj. Talán azért, mert én az első fiamat is nála szültem, nem adtam neki pénzt, nem ismertem előtte, mégsem hagyott magamra.

Egyébként vajúdás közben az orvosok gyakran elmennek (rendelése is van, ügyelet, uram bocsáss meg,másik kismamák, a felgyügyelet akkor a szülésznő feladata és ő értesíti az orvost, ha szükség van rá. Szóval az ismerőseidnek inkább a szülésznőt kellett volna jól kiosztani... bár nem hiszem, hogy az egész így valódi történet, mert például akkor miért nem a kórháznál éltek panasszal, kártérítési igénnyel? Egy sérült kisgyermek neveléséhez sok pénz is kell, ha a doktor hibájából alakult így, az bizonyítható és nemcsak lerámolás a következmény...

Ennyit meg a Te ismerőseidről.

26. Jucás (válaszként erre: 25. - D4464aaf8a)
2010. jún. 7. 08:30
Én is nála szültem. Nem ő volt a dokim, csak ügyeletben volt. Ő volt sz egyik, akinél nagyon nem akartam szülni, a stílusa miatt. De most már azt mondom, hogy jó, hogy ő volt ott. Komplikáció adódott, de sikeresen világra segítette a lányom. Köszönöm neki!
2010. máj. 12. 15:38

Ma hallottam, egy közeli településen, találkoztam Valakivel, Aki jó pár éve a B.A.-nál szült, és mivel pont az volt Vele is, mint velem, amikor engem műtött, hogy nem kapott elég pénzt, és magára hagyta a szülésnél a kismamát, és súlyosan fogyatékos lett a gyermeke...


Ennyit a B.A.-ról!!


Azt mondta az illető, hogy utánna meg is kapta a magáét az illető családjától...

24. Verka (válaszként erre: 16. - Flasch)
2010. ápr. 20. 21:06

Szia, igen van.

Én személy szerint nagyon meg vagyok elégedve Vele, hozzá jártam terhesgondozásra is, sajna nem nála szültem.

23. 34610cf69c (válaszként erre: 12. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 20. 14:55

Hello!

Hát az tény, hogy a Gőgös és a Zsiray pénzéhes. Én először a Gőgöshöz jártam, aki nem vette észre a citromnyi nagyságú cisztát. Majd a Zsirayhoz, aki kétszer megműtött, teljesen feleslegesen, mert 2 hónap múlva újabb ciszták lettek, amikkel Marcaliba mentem, és gyógyszerrel kezeltek. És lám, elmúltak. :)

Egyszóval nekem a kanizsai kórház egy igazi csalódás volt.

22. flasch
2010. márc. 26. 12:24
:)
2010. márc. 26. 12:07
Ja!! Azt nem tudom, hogy kinél lehet bennt Ki, mert én egyedül szültem, mert úgy is akartam, nem tűrtem volna el Senkit a közelemben, amikor vajúdtam...
20. flasch (válaszként erre: 19. - D4464aaf8a)
2010. márc. 26. 12:04
rendben, köszönöm!
2010. márc. 26. 12:02
priviben írom le a véleményem...
18. flasch (válaszként erre: 17. - D4464aaf8a)
2010. márc. 26. 11:58
És ő milyen, hozzá jársz? Nála lehet bennt apuka a szülésnél? (bnőmék mindenképp szeretnék ha bennt lehetne a párja)
17. d4464aaf8a (válaszként erre: 16. - Flasch)
2010. márc. 26. 11:56
Igen, van női nőgyógyász is, sokaknak szimpatikus, nekem sincs Vele bajom...
16. flasch
2010. márc. 26. 08:46

valóban mindenkinek más a szimpatikus, meggyőző.

Női nődoki is van Kanizsán?

15. Pipőci (válaszként erre: 14. - D4464aaf8a)
2010. márc. 26. 07:22

Én nem tudom, hogy ez mikor volt vagy miből szűrtétek le. Az általad említett két orvos Kanizsán "sztárorvos", na ők valóban pénzéhesek, de... Az egyikőjük olyan vicces, humoros a kismamákkal, ami nem baj, viszont a az első szülésemnél majdnem ottmaradtam az asztalon miatta, mert nem tudta, mit kell csinálni, ha a gyerek megakad a szülőcsatornában. Nagyon "kedvesen" mondta, hogy megvan a véleménye rólam, amiért nem tudom megszülni a saját gyerekem... A másik említett orvos a sógornőmet másfél napig kíntatta, szinte a tudattalan ködös állapotig, mert most jött rá, hogy ő a természetes szülés híve és nem segített neki infúzióval...

Az általad említett orvosok jobban tudják magukat eladni, reklámozni, ezért népszerűbbek. A Zsiray doktornak tudod ki a barátja? Tudod kivel kéri (nem véletlenül) az ügyeleteit és ki húzza ki a sz@rból, ha kell? Ő úgy hívja "Anti doktor", a Bajsz adjunktus az.

Viszont azt is gondolom, hogy mindenkinek van negatív és pozitív tapasztalata az orvosokkal, kinek-kinek melyikkel milyen. Nekem ez, Neked az... Ebben is nehéz megtalálni az igazit... :)

14. d4464aaf8a (válaszként erre: 7. - Flasch)
2010. márc. 25. 22:19
Én biztos vagyok benne... A másik fórumon egy másik Kanizsai Valaki is megerősített benne, bár priviben tárgyaltuk ki, név nélkül, de nincs is itt már...
13. d4464aaf8a (válaszként erre: 5. - Pipőci)
2010. márc. 25. 22:17
Viszont rettenetesen pénzéhes... Az egyik fórumon írtam le, név nélkül, hogy varratszedésnél a plafonra nézve beszélt, mert nem kapott pénzt, és ez annyira megalázó volt, hogy én ott sírva fakadtam a modortalan stílusától...
12. d4464aaf8a (válaszként erre: 2. - Margo1976)
2010. márc. 25. 22:15

Kanizsán is vannak olyan orvosok, Akiket annyira szeretnek, hogy tele van Náluk a rendelő...


Ilyen a Gőgös doki, vagy a Zsiray doki...


Őket nagyon szeretik, és tündériek...


Nekem is Ők a 2 kedvencem...

11. Pipőci (válaszként erre: 8. - Flasch)
2010. márc. 25. 20:20
Köszönöm, kedves vagy.
10. Pipőci (válaszként erre: 7. - Flasch)
2010. márc. 25. 20:20
Tudta, de nem azért volt ilyen rendes. Mindenkivel az. Azért, mert eü-is vagyok, nem fogadott el pénzt a "külön szolgáltatásokért". Amúgy a rendelésére egyre többen járnak, nagyon terjed a jó híre. Ennek örülök.
2010. márc. 25. 13:12
jaj, bocsi, Pipőci-nek irtam!:)
2010. márc. 25. 13:12
CSODASZÉP a cicátok, és a kisfiad is is aranyos nagyon!:)
7. flasch (válaszként erre: 5. - Pipőci)
2010. márc. 25. 13:10

egy pozitív példa, szerencsére :)

de nem lehet, hogy csak azért volt ilyen "rende", mert mint mondod egészségügyis vagy? (már ha ő ezt egyáltalán tudta)

6. Pipőci (válaszként erre: 4. - Flasch)
2010. márc. 25. 13:08
Kanizsán is bent lehet az apuka szülésnél.
5. Pipőci (válaszként erre: 1. - Flasch)
2010. márc. 25. 13:07
Nagykanizsán dr. Bajsz Antal adjunktus. Én kétszer szültem nála, utoljára másfél éve, de akkor megmondtam neki kereken, hogy nem engedek mást hozzám nyúlni... Elsőre nem szimpatikus a többségnek, de nem érdemes ennek bedőlni (anyósom amikor először látta, azt mondta, ő félne tőle, olyan morcos). Nagyon együttérző és segítőkész. Ha el is kell mennie, nem hagy magadra fél óránál tovább és az első szavadra visszamegy megvizsgálni. Jó vizsgál, nem volt kellemetlen élményem nála, még a burokrepesztés vagy a magzatvíz vizsgálat sem fájt. Másodszor a "vezetésével" és az instrukcióival 3 óra alatt gátmetszés nélkül, 35oo grammal szültem a fiamat. Nagyon tiszteli az anyákat, akkor is fogadja a hívásodat, ha otthon van és bemehetsz hozzá soron kívüli vizsgálatra gond, kérés esetén akkor is, ha nem rendel. Én egészségügyi dolgozó vagyok, ezért tőlem nem fogadott el pénzt a terhességem alatt, pedig "megfogadtam". A szülésemkor a férjem úgy tette a zsebébe a borítékot, hogy nem volt valóban lehetősége visszaadni. Ja, és akkor is beengedi az apukát, ha az nem volt előre megbeszélve, a férjemet is hívta, csak ő kicsit gyáva... Én minden kismamának csak ajánlani tudom őt és reklámozni... :)
2010. márc. 25. 12:45

uhh, ez nem túl jó hir!Marcaliig kell menni ha valaki normális szülési körülményt szeretne?

Egyébként azt bnőm is úgy hallotta, hogy pl Kanizsán nem lehet bennt az apa, ez igaz?

Egyébként végig Marcaliba jártál, mármint terhesség előtt, az alatt is, és úgy mentél oda szülni? Már csak azért, hogy mikor érdemes válatni, ha előtte máshoz jársz, de kiderül baba lesz.

2010. márc. 25. 12:38
Ja, Marcaliban természetesen bennt volt a férjem is, és nagyon rendesek voltak vele is. :))
2010. márc. 25. 12:38
Szia, én Kanizsát semmiképpen sem ajánlom. Én kanizsai vagyok, de Marcaliban szültem. Az itteni kórházról sajnos csak rosszat halottam.... A szomszédom Zeg-en szülte mind2 kisfiát ( a kisebbik 6 hetes), ő meg volt velük elégedve. Marcaliban állítólag mindegyik jó doki, én Dr. Kiss Györgynél szültem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook