Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Scholl papucs, mit tegyek visszavigyem? fórum

Scholl papucs, mit tegyek visszavigyem? (tudásbázis kérdés)


15. Yulcsy
2010. márc. 26. 11:22
Simán még egyszer visszavinném.De szerintem válassz másik fajta papucsot.Ha már 2X is így jártál vele, akkor harmadjára is így fogsz.
14. kevian
2010. márc. 26. 07:01

Nem volt akciós vagy ilyesmi. Igen drága volt, de úgy gondoltam, hogy pár évre fektetek be...


Ekka!

Nem vagyok egy csendes, halkszavú kislány. De ilyen még sosem történt velem. A két eladó iszonyú kedves, viszont a múltkor is nekem kellett telefonálni, hogy mi van már, mert "elfelejtettek" szólni. :S

13. Ekka (válaszként erre: 1. - Kevian)
2010. márc. 25. 20:34

Mi ebben a ciki? ..hogy egy kisebb vagyonért sz@rt adtak?

Legyen nekik ciki, ne Neked;)

2010. márc. 25. 20:25

nyugodtan vidd vissza, nem a Te hibád, hogy rossz anyagból készült árút adtak el.

nem volt véletlenül kicsit leárazva?

ha bárki szól érte, hogy másodjára nem veszi vissza. csak kérd el a panaszkönyvet és írd bele a történetet.

úgy cserélik ki, mint a huzat, de azért ha lehet, ne parafatalpúra :))

11. simple (válaszként erre: 1. - Kevian)
2010. márc. 25. 14:02
Nyugodtan vidd vissza! Semmi ciki nincs abban, hogy másodszorra mész vissza.
2010. márc. 25. 13:35

Szia , vidd vissza kötelesek visszavenni és felajánlani cserét,levásárlást,vagy a pénzt is visszakérheted.Ne hagyd magad,JOGOD van bármelyikhez.

És egy jó tanács: ne vegyél parafatalpú cipőket mert 99%-ban mindegyik szétreped.Aparafa nem cipőtalpnak való anyag.

9. 021a029148 (válaszként erre: 8. - Kevian)
2010. márc. 25. 11:52
És ha lekened és annak ellenére megint tönkremegy? Akkor már nem viheted vissza.
8. kevian (válaszként erre: 7. - 021a029148)
2010. márc. 25. 11:50

Akkor erre már felhívhatták volna a figyelmemet. :(

Na mindegy, holnap megpróbálom visszavinni.

A blokkot és jegyzőkönyvet már előkerestem.


Mi az a csónaklakk?

7. 021a029148 (válaszként erre: 4. - Kevian)
2010. márc. 25. 11:45
Vannak szériahibás termékek, ezt egy kereskedő is tudja.
2010. márc. 25. 11:44
Vidd vissza.Ha kapsz masikat,akkor kend be,csonaklakkal,hogy tobbet ne repedezzen meg a parafaja.
5. féknyom (válaszként erre: 1. - Kevian)
2010. márc. 25. 11:38

Szia!

Visszavinném, ebben semmi ciki nincs.

2010. márc. 25. 11:38

Persze, a talpán látszik, hogy lakásban használtam. Télen amúgy sem hordok utcán papucsot. :) Na és ugye rendeltetés szerűen volt használva is!

Csak úgy érzem olyan ciki, hogy 2 darabot is "tönkretettem"...

3. csodapók (válaszként erre: 1. - Kevian)
2010. márc. 25. 11:32
Szia! Mindenképpen visszavinném, hiszen nem kevés pénzről van szó! Ne te érezd magad kellemetlenül!
2. 021a029148 (válaszként erre: 1. - Kevian)
2010. márc. 25. 11:31
Visszavinném. Garanciális, és az úgyis látszik, ha nem voltál benne utcán.
2010. márc. 25. 11:29
Nyáron vettem egy frankó papucsot. Parafa talppal. Nem volt olcsó, de gondoltam megéri, mert tuti nem egy nyári lesz. Pár hónap alatt a parafa megtöredezett. Visszavittem. Azt mondták, biztos esős időben is jártam benne és a víz meg a parafa nem jó barátok. Szégyelltem, hogy az én hibám ezek szerint, mert tényleg megáztam benne. De kicserélték, persze mivel az a fazon tetszett, ugyan olyat kértem. Ezt novemberben volt. Karácsonykor elővettem mert szükség volt egy plusz papucsra. Azóta hordogatom, a lakásban. Ma vettem észre, hogy ennek is szét van törve a parafája./pedig hát szőnyegen hordtam/ Májusig van rá garancia. De azt sem tudom vissza merjem e vinni. Olyan ciki! Mit tennél? Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook