Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hallás vizsgálat Bp-en, de hol és hogyan lehet bejutni?! fórum

Hallás vizsgálat Bp-en, de hol és hogyan lehet bejutni?! (tudásbázis kérdés)


6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Mokuskas)
2010. márc. 25. 18:07

Első dolgod elvinni őt fül-orr-gégészhez, aki megnézi az orrüreget és a hallójáratot. Ő tud beutalni BERÁra (altatásos hall.vizsgálatra).


Sürgősen lépned kell, mert ha tényleg rossz a beszédértése is, akkor azonnal el kell nála kezdeni a logopédiai terápiát. Azt viszont csak hallásvizsgálati eredmény birtokában szeretjük elkezdeni -érthető okokból.

2010. márc. 25. 16:32

Egy beszédre nem igazán figyelő ill. láthatóan nem értő gyereknél nem hiszem, hogy más módon kideríthető, hogy hol is akad el a tű a lemezen!

Most voltam vele logopédusnál, de kicsit úgy éreztem magam mintha nem is emberpalántát, hanem egy majmot vittem volna az állatkertből. Szörnyű érzés volt. És nem teszem magasra a mércét, mert amit produkált beszéd címen egy másfálévesnek felel meg :( szakemberek szerint is!

Nagyon el vagyok keseredve:(

4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Mokuskas)
2010. márc. 24. 22:25

altatásosra kell mindenképp mennetek?


A fül orr gégész intézi, ha tudod,hogy a fülével van gond, akkor nyilván jártok hozzá

2010. márc. 24. 22:23

Kisfiam már 3 éves elmúlt, de még mindig nem beszél közérthetően hanem csak szavakat próbál ismételgetni.

Úgy fest, hogy a fülével van valami gond, de nem tudom, hogy pesten hol van altatásos vizsgálatra mód ill. hogyan lehet bejutni mielőbb?!

2010. márc. 24. 22:21

a Bethesdában is van, a Madarászban is van- ha gyereknek kellene.

Nem kell beutaló.

2010. márc. 24. 22:20
Hallás vizsgálat Bp-en, de hol és hogyan lehet bejutni?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook