Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A haj leszívatása mennyire károsítja a hajat? fórum

A haj leszívatása mennyire károsítja a hajat? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 23. 15:08

Sziasztok!

Nekem tavaly novemberbe be lett festve a hajam feketére...hamar meguntam , meg nagyon hullott tőle, arról meg nem is beszélve hogy eredetileg homok szőke szinű a hajam, szóval a lenövés is nagyon látszott!! Januárban eldöntöttem hogy újra szőke akarok lenni...kb. 3hónap alatt sikerült (2x szivattam le, és többször festettem) Ez eddig mind szép és jó volt...március, áprilisban vettem észre, hogy már centik törnek le a hajamból, képeken láttam hogy hosszú..majd egy hónap múlva már sokkal rövidebb (váll alatt érő hajam volt, mindig is hosszú hajról álmodtam, meg is nőtt...) ha fésültem, mostam, vagy ha végig húztam a hajamon az ujjam centis törések maradtak az ujjaim közt!! Nem akartam levágatni, de muszáj volt, most 2-3cm-rel rövidebb. Én sem gondoltam volna hogy tönkre teszi a hajamat mindezek, de sajnos igy van. Meg hát nem is igy kellett volna csinálni, hanme fokozatosan, de még úgysem biztos hogy jó lett volna...Most már szép a hajam, igaz hogy rövid, de kb. 8hónap múlva megnő olyanra amilyet akarok! :P

12. Anda39
2010. márc. 29. 19:38
Nem tudom, milyen színekből áll a hajad, de a négy valamelyikére festeném. Nem a legvilágosabbra. Pár alkalom így is kellene, hogy szép egységes legyen.
11. Szandikkka (válaszként erre: 10. - Anda39)
2010. márc. 29. 19:21

Akkor mit tanácsolsz?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Világosabb színt szeretnék,mint a mostani.

10. Anda39 (válaszként erre: 9. - Szandikkka)
2010. márc. 29. 16:11
Ha leszőkíted, akkor is több árnyalatú lesz, hiszen más a kiindulási alap. Ráadásul a melírozott részt lehet, hogy a kelleténél jobban igénybeveszi a dolog. A melírozott hajat egyszínűre hozni elég nehéz, a kiszőkített haj hamar ledobja a festéket, és megint világosabb lesz a többinél.
9. Szandikkka (válaszként erre: 7. - Anda39)
2010. márc. 29. 15:05

Be van festve a hajam és még szőkés melírok is vannak benne!Nem tudom,hogy belevágjak-e a szőkítésbe vagy mi lenne a legjobb!

De a mostani nem tetszik szinte 4 színű a hajam!

8. 9bbc382386 (válaszként erre: 5. - Anda39)
2010. márc. 28. 10:59

Nem tudtam:)

Nem gondolnám hogy itt ezen a fórumon vannak ffiak.....mit keresnek itt?Mármint a Páromból indulok ki,na Ő ezt elképzelhetetlennek tartaná:D

De nem sértésnek írtam.

2010. márc. 27. 18:43
Nem kell feltétlenül szőkítőt használnod, elég hajfestékkel, 9-es oxival.Pár árnyalatot világosíthatsz, ha nem festett a hajad.
6. Csigusz 79 (válaszként erre: 3. - 9bbc382386)
2010. márc. 27. 18:41
Nagualra gondolsz ?Ő férfi :)
5. Anda39 (válaszként erre: 3. - 9bbc382386)
2010. márc. 27. 18:39
Nem hölgy :)
2010. márc. 25. 13:06
Szerintem a fokozatossággal kezd világosítani a hajad! Pl gondolok a melírozásra! Így nem roncsolodik annyira a hajad!
2010. márc. 24. 22:00
A fodrász vagyok,segíthetek? fórumon előbb kapsz választ.Nagyon kedves fodrászhölgy várja a kérdéseket,talán össze is lehetne vonni ezzel a fórummal.
2010. márc. 24. 21:24

szia!

Egy jó fodrász biztosan tud segíteni! A szívatás nagyon káros, saját magamon tapasztaltam! az a baj, hogy miskolci vagy, nem.tatabányai tudnék neked frankó fodrást!

Jó szépülést

2010. márc. 24. 21:19
Jelenleg világosbarna,hosszú a hajam.Tud v.ki tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook