Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség: testfesék mivel helyettesíthető? fórum

Segítség: testfesék mivel helyettesíthető? (beszélgetős fórum)

8. azxy
2010. márc. 25. 18:57

jézusom, most vettem észre, hogy kimaradt egy t a címből:D

hát... végül én arra jutottam ( legalábbis ezt fogom megpróbálni ), hogy selyemport- amit szemhéjra szoktak használni- keverek össze testápolóval... remélem sikerülni fog:S de nagyon szépen köszönöm az ötleteket

7. giga455 (válaszként erre: 4. - Azxy)
2010. márc. 24. 20:57

még eszembe jutott egy!!

Lehet kapni olyan festéket, amivel a gyerekek kézzel festenek (inkább maszatolnak :-) )

Az tutira nem mérgező, és láttam arany színűt belőle!

6. giga455 (válaszként erre: 4. - Azxy)
2010. márc. 24. 20:55

akkor sajnos nincs ötletem :S


Hacsak valami arany színű smink.

2010. márc. 24. 20:54

mégis mire kellene mihez??

én sokszor kevertem pl vazelinnel azzal is jó volt!

4. azxy
2010. márc. 24. 20:42

tyüh, hát zseléssel asszem nagyon sokáig tartana:D de azért köszi..

Az aranyport próbáltam, de eléggé foltos volt. Szombat délelőttre kellene, szóval szerintem addig már nem jönne meg:S

3. giga455 (válaszként erre: 1. - Azxy)
2010. márc. 24. 20:13

hát nem tudom mikorra kell, de én azt tapasztaltam, hogy kb. 2 nap alatt jönnek a neten rendelt cuccok.


Lehet kapni ilyen aranypor szerűséget. Nem tudom miből van igazán, és mennyibe kerül.

Én kreatívkodásnál lakkal kevertem, de az tuti nem tesz jót a bőrnek. Esetleg hajlakk, hajzselére tippelek, talán azzal megtapad a bőrön. Szerintem sima vízzel keverve lepereg :S

2. 3cbd320f88 (válaszként erre: 1. - Azxy)
2010. márc. 24. 20:09
Zselés toll...az nem rossz, persze nem olcsó mulatság...
1. azxy
2010. márc. 24. 20:07

Sziasztok!

Fotózáshoz arany, vagy ahhoz hasonló színű testfestékre lenne szükségem, de a mi városunkban nem lehet kapni. A kérdésem annyi lenne, hogy nem tud valaki valami módszert, amivel lehetne helyettesíteni? Az akvarell mérgező bőrre? (Neten rendelni szerintem már késő) A válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook