Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy gyereknél lehet tavaszi fáradság? fórum

Egy gyereknél lehet tavaszi fáradság? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 24. 16:24
A kislányod ezt pótolja! Okos a szervezet! Nincs semmi gond!!!!
2010. márc. 24. 16:22
Mi a tavaszi fáradtság?? :-Az hogy a tél során kevesebb vitamin jutott a szervezetnek és tavaszra a nyáron feltöltött vitamintartalék kiürült. Tehát vitaminhiányos ezt kell pótolni!
2010. márc. 24. 16:12

Gondolkodtam a dolgon és egyre inkább a vashiányt gyanítom, persze biztosat nem tudok mondani.

A lányom kb. 4-5 éves volt, mikor alig evett húst és sokat fájt a feje + gyakran lefeküdt - vérvételen kiderül a vashiány - nálunk egyértelműen elégtelen táplálkozás miatt alakult ki.

2010. márc. 24. 16:06
nem volt jelentősebb betegsége. De tény, hogy nagyon keveset eszik mostanában. szinte csak tejet és gyümölcsöt. Ritkán eszik zöldséget és húst.
2010. márc. 24. 15:57

Nem, de szerintem egy ekkora gyereknél nincs tavaszi fáradtság. Hacsak a közelmúltban nem volt beteg.

Ha sokáig szedett antibiotikumot, az is legyengítheti. Esetleg vashiánytól is lehet.

2010. márc. 24. 15:55
Te találkoztál már ilyennel? Milyen vitamin lehet? Mert szedünk multikidet
2010. márc. 24. 15:53
Szerintem inkább az utóbbi.
2010. márc. 24. 15:52

Kislányom 2 éves és mostanában állandóan fáradt. Egy órával az alvás után már nyűgös és fáradt.

Tavaszi fáradság ez vagy valami vitamin hiány?

2010. márc. 24. 15:50
Egy gyereknél lehet tavaszi fáradság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook