Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » OBESIMED-" hatékony és természetes étvágycsökkentő"? fórum

OBESIMED-" hatékony és természetes étvágycsökkentő"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
122. Hold3
2023. szept. 17. 17:35
Minden oké, de mennyire egészségtelen?
2015. jan. 4. 13:56

Sziasztok!


Ajándékba szántam 3 doboz Obesimed Forte kapszulát (42 db/doboz). De az illetőnek nem kellett.

Esetleg ha vkit érdekel, baráti áron szívesen átadnám. :-)

Bp.-en lakom egyébként.

120. Nyuszpika (válaszként erre: 116. - Camelia06)
2015. jan. 4. 13:54

Szia!


Olvastam, hogy most kezdted el az Obesimed Forte-t használni. Érdeklődhetek, hogy hol és mennyiért vetted? (persze csak ha nem titok).

119. Ani-ko
2014. jan. 18. 11:55
Nekem is egy hetes tapasztalatom van kb, ami eddig nem sok, csak annyi hogy szedem, és mellette ugyanúgy van étvágyam. Egyáltalán nem érzékelem hogy nem lennék éhes. Pedig a forte-t szedem. 2 étkezés előtt, 1 szemet. Nem tudom, esetleg kevés lenne?
2014. jan. 14. 14:04
1 hete szedem, semmi eredmény. Különösebben nem érzem, hogy csökkenne az étvágyam, inkább tudatosan eszem kevesebbet. Még egy hetet adok neki, aztán...
117. 4b6a2525df (válaszként erre: 115. - Kerubin)
2013. dec. 20. 15:18

nézegesd meg a paleo étrendet:) piszok nehéz, de én aki 15 év óta nem fogytam semmivel, leadtam 6 hónap alatt 8 kilót, de ami a lényeg, hogy ez lent is maradt. (bár 4 hónapja nem fogytam, de nem is híztam). Mozognom kellene:(


Azt eltelt másfél évtized alatt kipróbáltam én is mindent, egyedül a neera lébőjt használt, azzal tényleg fogytam, azaz méregtelenedtem, az első évben 7 kiló ment le rólam, ami 4 hónap múlva visszajött, a másodikban már csak 2 kiló, bár sokkal egészségesebben kezdtem enni, igy nem csoda a 2 kiló.


Aztán az életmódváltás mellett döntöttem.


Mostmár csak a mozgás mellett kellene dönteni:)

2013. dec. 18. 12:31

Sziasztok! Én 12 napja szedem az Obesimed Forte-t. Az első 2-3 napban az ételt egyáltalán nem kívántam, ment tőle a hasam kicsit, de mondjuk ettől nem estem kétségbe, mert írták is a tájékoztatóban, hogy előfordulhat. Napi 3x1 kapszulával kezdtem, a 3. napon felvittem 3x2-re az adagot. Az ételt ugyan már kívánom, de sokkal kisebb adagokat eszem, pl. míg korábban simán bevágtam két kiflit reggelire, most általában csak egy felet eszem és annyitól is jóllakom.

Végigolvastam tegnap az egész fórumot és néhányan kissé rossz úton jártok, de a sikertelenség miatt ne a gyógyszert okoljátok. A leírásban benne is van, hogy a nagyobb hatékonyság érdekében érdemes a kúra idején a csökkentett szénhidrátbevitelt tartani. Szóval ne várjon senki csodát a gyógyszer mellett, ha közben csülkös pacalt eszik nokedlival. :)

12 nap távlatából még nem tudok túl sok eredményről nyilatkozni, mérlegre pl. direkt nem is állok, mert az csalóka. Viszont a hasamon látom, hogy lejjebb ment és a nadrágomon is érzem a különbséget.

Megrögzött édesség és szénhidrátfaló vagyok egyébként, de a korábban csillapíthatatlannak tűnő szénhidrát-édesség függőségem múlóban van és én ennek nagyon örülök.

Persze próbálok tudatosan odafigyelni rá, hogy kerüljem azokat a lisztes, cukros dolgokat, amiket korábban kétpofára faltam. Egyelőre egész jól megy. Én nagyon bizakodó vagyok.

Amint lemegy a 30 napos kúra és lesz komolyabb eredmény, leírom majd ide Nektek.

Ja, és még annyi, hogy az első pár naphoz képest a későbbiekben valóban nehezebben megy a wc-re menetel, de ezen meg lehet segíteni több rostbevitellel és mindenképpen kerülendők az olyan dolgok, amik fogják a székletet amúgy is.

115. kerubin
2013. dec. 17. 10:38

Sziasztok !

Érdekelne ,hogy szedi e valaki az Obesimed Fortét ? Én már elszedtem 2 dobozzal és semmi változás nincs ! nagyon elvagyok csüggedve ,nagyon kellene fogynom ,de valahogy nem mozdulnak a kilók.Írjatok legyetek szívesek ki milyen módszerrel tud fogyni .Előre is köszi!

114. Napocs
2013. okt. 17. 13:26
Annyira utálom , hogy aki jó véleményt ír , pont aznap regisztrál , és soha többet nem járt itt ...
113. ciporka00 (válaszként erre: 112. - Makkmarcsi)
2013. szept. 19. 17:46
Én kaptam kipróbálásra Obesimed Forte és Obesimed Blocot 1-1 dobozzal. Körülbelül 1 hete szedem a Forte-t, és ha elfogy akkor kipróbálom a Blocot. A Forte a túlevést akadályozza meg. Az adagolása naponta 3x1-2 kapszula, de én csak nap 1-et veszek be vacsora előtt, mert napközben nem is igazán vagyok éhes. Nekem mindig az este a kritikus időpont, akkor nem bírom ki, hogy keveset egyek. Eddig lement 1 kg. A hétvégére leszek kíváncsi, mert a párom szüleinél lesz családi ebéd, ott aztán van mindenen, soha nem tudm hol az elég. Remélem bírni fogom, hogy ne egyek sokat.
112. makkmarcsi (válaszként erre: 111. - Makkmarcsi)
2013. márc. 12. 14:39
De hülye vagyok, ott a fórum-címben.. Jó, és az utolsó hozzászólás egy éve volt. Na, ez nem az én napom...
111. makkmarcsi (válaszként erre: 110. - Futógép)
2013. márc. 12. 14:38
Ma már annyi fórumot olvastam, hogy nincs idegzetem ezt is végigolvasni. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen gyógyszerről írsz?
2012. márc. 17. 10:49
Akkor én vagyok az első hozzászóló 2012-ben.Nagyon jó, valóban elveszi az étvágyat úgy, hogy még a kávét sem tudtam meginnimár a második szemtől. Nekem kb. 10 kilót kell leadni, nem nagy gond, de nehezen indult. Azonban nem kell napi 6 db-ot bevenni, nekem elég a 2x1 szem. Így 15 óra után már nem eszem, és nincs gond. Egyet reggel, egyet pedig 14 óra felé veszek be. Nagyon sok folyadékot kell inni, és valóban semmilyen más gyógyszerrel nem szabad bevenni, mert rosszul leszel tőle. Egy hete használom, és szinte megkönnyebbültem, nem kínoz a farkaséhség. Szuper!
2011. dec. 14. 18:46
Ha azóta sem írt senki erre az oldalra, akkor van elképzelésem a hatásáról:(
108. 4b6a2525df (válaszként erre: 107. - Szilvia26)
2011. jún. 8. 07:42
Ez tetszik:)
2011. jún. 3. 08:16

plusz info

Ok. Várj a júniusi beszámolómmal, de egyébként én azt gonolom kitartás kérdése leginkább a dolog, nem csupán erre hagyatkozva vegyél vagy ne vegyél ilyen tablettát. A jelenlegi súlyom kb 10 év alatt alakult ki. Mindig is kövér voltam de akkor elhatároztam, hogy fogyókúrázok kitartóan ha törik ha szakad akkor is lefogyok és soha nem leszek annyi kiló. Akkor 97 kg voltam. Mármint amikor elhatároztam először, hogy én így nem akarok élni. 4 hónap alatt 40 kg-t fogytam !!!!!!!!!!!!!! Most már 70 fölé mentem és újra eldöntöttem, hogy fogyok, most azzal a szándékkal, hogy jónéhány kilótól megszabaduljak. Pláne azért mert gyerekszülés után sok maradt rajtam (ez az elmúlt két év termése). Azért írtam a fórumba, hogy az obesimeddel milyen eredményt érek el, hátha valakinek segítek. Aki ebben is hinni akar a fogyókúrája során és ezzel akar lefogyni. Azért mondom, hogy ebbn is, mert a fogyókura mozgatórugjának a hitet tartom. Hinni saját magadban, hinni a célod valóra válásában, hinni valaminek a segítségében (jelen esetben obesimed) és a nap erejében. Most ez hülyén hangzik de megmagyarázom. A nap erejét úgy értem, hogy az adott nap a táv. Mindig csak egy napra kell a fogyókúrában gondolkodni. Csak az adott napban. Csak egy napig nem vinni be semmi cukrot, csak egy napig tornázni, kerékpározni vagy bármit mozogni reggel. Csak egy nap - és ez a nap ismétlődik ugyan de a végére amikor már a cél eléréséhez erőt veszt az ember a becsületesen megélt napok ereje hozzáadódik ami erőt ad ahhoz, hogy a tervét az ember véghezvigye. Hiszem, hogy nem lehet semmit sem csinálni az életben kitartás és teljes odaadás nélkül, mert abból nem lesz csúcsélmény. Az ember vagy csinál valamit rendesen vagy nem. Olyan ez mint a víz. Legyen vagy hideg vagy meleg (el kell dönteni ki mit akar kövér vagy sovány). A langyos víz nem jó, azt amikor az ember a szájába veszi kiköpi. Tehát az akaratunk, hitünk a fogyókura fő mozgatórugója. Nem az obesimed lesz amitól lefogyok -csak hiszem, hogy jó segítőszer hozzá- hanem ÉN magam. Lehet, hogy aki most ezt olvassa elgondolkodik rajta. De az a jó akiben a mai nap élmény születik meg, hogy ma már nem viszek be semmi szénhidrátot vizet iszom és nem cukrozott üdítőt stb. Csak ma. Mert a holnap már a tegnap élményéből táplálkozik és ad erőt. Kívánok mindenkinek kitartást aki velem együtt halad a mínuszok felé. És az ob esimedről még beszámolok.

106. 4b6a2525df (válaszként erre: 105. - Klaudia20)
2011. jún. 2. 20:51
Biztos:):)
2011. jún. 2. 17:42

Sziasztok!


Képzeljétek, tavaly vettem obesimed-et, de csak kettőt vettem be belőle, nem éreztem hatást :) és ennyi volt, elraktam..... el is felejtettem teljesen! Tegnap pakolásztam és megtaláltam :D:D Mivel a télen feljött pár kiló, így újra elkezdem, de most kitartóbb leszek, nem hagyom abba egy nap után :) Olyan jó, hogy nem kell újra pénzt kiadni érte :) Remélem ez a pár kiló hamar le fog menni!

104. 4b6a2525df (válaszként erre: 102. - Szilvia26)
2011. jún. 1. 14:25

Hát ez nagyon jó:) Akkor még várok a juniusi beszámolódig, és befektetk én is.

Kávénak ajánlanám a Ganoderma (csak hálózatban kapható) nevű kávét.

103. szilvia26 (válaszként erre: 92. - Chrissy3)
2011. máj. 31. 15:15
Engem nem hajtott meg egyáltalán csak az étvágyat vette el. Kívánnék enni de amikor ténylegesn erre kerül a sor, akkor valahogy nincs étvágyam - alig.
2011. máj. 31. 15:12

Kedves Éva!

74kg voltam amikor elkezdtem, amikor haza mentem megmértem magam. Ma reggel is mérlegre áltam és most vagyok 71 kg. Igaz, hogy egyik nap reggel nem vettem be. Egyébként a hatását már el tudom mondani. Kur...a nem kívánom a kaját! Rá se tudok nézni. Ami nálam sokat dob a latba, hogy cigizek és azt szeretem kávéval tenni - a kávéban meg ugye van cukor vagyis 3in1-bent iszok. Szóval ha annak számát csökkenteném márpedig fogom akkor talán még jobban haladnék. De szerintem ez is szép eredmény már. Reményeim szerint egy olyan 10 kg-tól megszabadulok reálisan nézve júniuban. De fogok még írni, hogy hogyan haladok. Nekem elvette az étvágyam rendesen, de nem az első napon hanem úgy a második nap vége felé jött ez az eredmény. Viszont megálltam nem zabáltam tele magam és nem voltam farkaséhes. No majd meglátjuk mi lesz, de tényleg nagyon keveset eszem az obesimed szedése mellett.

101. 4b6a2525df (válaszként erre: 100. - Szilvia26)
2011. máj. 30. 07:10
Hát én nagyon várom az eredményeid
2011. máj. 25. 14:49
Sziasztok! Én a mai napon vettem obesimed-et. Most nem otthon vagyok, így nem tudom mérni magam de az tény, hogy 70kg körül. Szeretnék ledobni egy olyan 15 kg-ot ha nem huszat :). A lényeg, hogy kipróbálom és nagyon sokat kell beszedni belőle ugyanis 45 db van egy dobozban. DE 3-szor 2 kapszulát kell bevenni naponta vagyis hatot. Rászánom a pénzt és megveszem úgy, hogy rendesen tudjam szedni az előírt napi 6 kapszulát 30 napon keresztül. Megírom majd a tapasztalataimat ezzel kapcsolatosan. Azért szedem be mert most akciósan hozzá lehet jutni kuponkedvezményesen és ha nem most akkor mikor használjam ki a lehetőséget? :) Szerintem még jelentkezem 30 napon belül is, de az, hogy ide írok már az is egy cél, hogy végigcsinálva ide írhassak valami eredményt. Hátha jó lesz valaha valakinek a tapasztalatom ezzel kapcsolatba akár negatív akár (remélhetőleg) pozitív is. Mindenképpen jelentkezem.
99. 4b6a2525df (válaszként erre: 97. - Chrissy3)
2011. máj. 21. 10:36
Biztos bejön, mert én az első nekifutásra 7 kf fogytam 10 nap alatt, ami kb. másfél év alatt jött vissza:( (én tehetek róla), azonban amikor megismételtem l,5 kg ment le:(:(
98. slando
2011. máj. 12. 07:13
Az OBESIMD semmit nem ér. Én beszedtem 2-dobozzal, azt hittem majd kialakul a hatása, de nem. Ugyanúgy éhes voltam. A barátnőm is próbálta, neki se vette el az étvágyát..
2011. jan. 7. 12:44

akkor én sem próbálom ki de egy uj ötlet

beyonce a juharszirup kúrával 2 hét alatt 10 kg ot fogyott ... na most ugye magyarország ... a juharszirupot egy ugynevezett neera sziruppal lehet helyettesiteni , az összes hozzávaló ugyanaz

nézzétek meg a nerra weboldalát , áldozok rá mert drága 5-6000 ft , de ez sztem be fog jönni ;)

96. fatka
2011. jan. 7. 11:11
nekem se vált be!!! pénzkidobás.
2011. jan. 6. 15:27
Nekem semmit nem hatott....
2011. jan. 6. 14:46
ok, hogy mindenkinél más a hatás .... de ..... akkor nem is hat ? vannak pozitiv vélemények is ? mert tényleg elég drága de akkor sztem én nem is veszek ......
2011. jan. 5. 20:12
Sziasztok! Két dobozzal beszedtem belőle de nekem semmi hatása nem volt, viszont a második doboz felénél durván elkezdett fájni a szívem és amíg szedtem addig folyamatosan fájt is.4-5 nap múlva abbahagytam.Hasmenés? Áh...az ellenkezője...de az nagyon...Üdv.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook