Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1668. kkk15 (válaszként erre: 1666. - S.Vivien19)
2019. okt. 28. 20:04
Basszus. Nekem ugyanaz. Bal oldalt kB nem maradt semmi, és úgy láttam, mintha oda lenne varrva a nagy ajakhoz, bár gondoltam miért is lenne, de akkor nem egyedülálló a meglátásom, és szintén a jobb oldali jóval nagyobb maradt... Nem értem ez hogy fordulhat elő?! 🤔🤔🤔
2019. okt. 27. 20:58

Nos, összefoglalnám a dolgokat.


Ma már több, mint 1 hetes vagyok. A műtét menete (Nem lézeres): felfeküdtem, lábak ketté, berajzolta, megnéztem, injekció először egyik oldalra, rögtön vágta is, majd utána adta másik oldalra. Közben szóltam ha bármit is éreztem kaptam plusz injekciót. Max. Ennyi a kellemetlen része. Kb 30-40 perc volt az egész. Utána igazából sztem 10-15 percet fektettek és mehettem. (Jegelés volt) 2 asszisztens volt, 1 férfi és 1 nő, a férfi nagyon kedves volt, többször megfogta a kezem, mosolygott, simogatott. A hölgy inkább a doktor úrnak segített, nem volt túl kedves. Aznap este kicsit paráztam h vérzett pisilésnél is eléggé meg amúgy is a kötés mindig átázott de másnap estére elmúlt. A lényeg ami a legfontosabb, hogy fájdalmat nem éreztem, se a műtét alatt, se utána mikor kiment at érzéstelenítő, sosem. Max csípett a műtét után pár percig, gyógyulás alatt inkább csak olyan volt mint mikor kidörzsölődött. Nem vészes. Pisi sose csípett. Nagyon hálás vagyok h nem volt fájdalmam és ajánlom mindenkinek dr. Jánky Györgyöt. Nem akarok senkit se rábeszélni de lézeres beavatkozásnál eléggé lutri h milyen neked utána, hogy 2 hétig meghalsz úgy fáj vagy nem. Örülök h kész és h megfelelő emberhez mentem. 😊

1666. S.Vivien19 (válaszként erre: 1654. - Lina_11)
2019. okt. 27. 20:17
Hogy àllsz, gyógyulgatsz? Ma vagyok 5napos bal oldalròl lement a duzzanag ès egyèrtelműen hozzávarta a kisajak a nagyajakhoz, tehát bal bal oldalt semmi nem maradt, jobb oldalon meg jó nagyra hagyta.... neked vélemény?
2019. okt. 23. 12:15

Sziasztok!

Egy napna volt a műtétem, kisajak+csuklya... úgy érzem hogy a csuklya illetve a jobb oldali része érzéketlen... idő múlásával fogom érezni?


Illetve nektek mennyire ment le a duzzanat? Mert konkrétan ugyanolyannak látom mint volt...

1664. Noriiii
2019. okt. 21. 09:29
Sziasztok, van esetleg valaki akit Kovacs Doktor mutott Agfalvan? Nagyon erdekelnenek a tapasztalatok! Elore is koszonom szepen a valaszokat!
1663. kkk15 (válaszként erre: 1662. - Juditta2019)
2019. okt. 16. 09:29

Elég sokszor nyaggatom a

Dr. Urat telefonon. Most azt javasolta, hogy pisi közben öblítsem vízzel, de más technikát kezdtem el alkalmazni, úgyhogy egy fokkal kellemesebb. Ma még veszek betadine-t és azzal még majd fertőtlenítem napjába többször, a jobb élet reményében. :D Emiatt a napjaim elég nehézkesen, ám... :/ És igen, lézeres műtétem volt nekem is.


Sok sikert nektek lányok. :)

1662. Juditta2019 (válaszként erre: 1661. - Levitate)
2019. okt. 16. 08:21
Szia. Tőlem nem kértek, a héten megyek. Egyébként Kkk15 én felhívnám a dokit. Gondolom lézeres vagy?! Sajnálom, hogy így elhúzódik. Én nem lézeresre megyek elvileg pár nap utána és nem fog fájni, de majd beszámolok én is. Reménykedem.
1661. levitate (válaszként erre: 1657. - Lina_11)
2019. okt. 15. 20:54

Köszönöm megint a válaszokat! :D

Még az jutott eszembe, hogy vérvétel eredményeket ti vittetek, ez kötelező a műtét előtt? Erről is eltérőeket olvastam korábban, volt, aki vitt, volt aki nem...

1660. kkk15 (válaszként erre: 1659. - Lina_11)
2019. okt. 15. 06:31
Még most is ott kell, de nem sokat segít. Annyira fájdalmas. Valami nagyon nem oké.
1659. lina_11 (válaszként erre: 1658. - Kkk15)
2019. okt. 15. 06:26
Neked mennyi ideig kellett zuhany alatt pisilni?
1658. kkk15
2019. okt. 14. 20:02

Sziasztok!


Szeptember 27-én volt a műtétem.


Az első egy hétben nem volt annyira kellemetlen a pisilés, mint az utóbbi egy hétben. Tapasztaltatok ti is ilyet? Mit csináljak, mivel kenjem, hogy ne csipjen? Több, mint egy hete minden egyes nap szenvedés a pisilés... :(



Továbbá nekem is a bal oldal az kb. nem is látszik, nem maradt belőle semmi. Sokkal érzékenyebb, mint a jobb oldal, ahol maradt belőle valami... :(

1657. lina_11 (válaszként erre: 1655. - Levitate)
2019. okt. 14. 18:45
Nekem 2 hétre rá tudtak időpontot adni
1656. S.Vivien19 (válaszként erre: 1655. - Levitate)
2019. okt. 14. 14:16
Én lefoglaltam az időpontot szeptemberbe, és utólag mentem konzultációra októberben! 100000 ft előleget kell átutalni és akkor le tudsz foglalni olyan időpontot amit szeretnél!
1655. levitate (válaszként erre: 1649. - Lina_11)
2019. okt. 14. 11:18

Köszönöm a választ!

Akik Sikosnál voltak vagy hozzá mennek majd, a konzultáció és a műtét között mennyi idő telt el? Olvastam korábban mástól, hogy a konzultáció után akár 1 hónapot is várni kell. :/ Tényleg ennyire be van táblázva vagy azért lehet szólni, hogy minél előbb szeretnéd?

1654. lina_11 (válaszként erre: 1653. - S.Vivien19)
2019. okt. 14. 10:36
Végig nézhettem a berajzolást és ha nem tetszett volna gondolom változtatott volna rajta.
1653. S.Vivien19 (válaszként erre: 1652. - Lina_11)
2019. okt. 13. 20:13
Amikor berajzolta az ő elképzelését tudtál még beleszólni,hogy képzeled el?
1652. lina_11 (válaszként erre: 1651. - S.Vivien19)
2019. okt. 13. 17:38
Még be van dagadva, ezért még nem látom a végeredményt.
1651. S.Vivien19 (válaszként erre: 1649. - Lina_11)
2019. okt. 13. 11:20
Szia! Eredménnyel elégedett vagy? 22-én megyek hozzá, csuklya+kisajak plasztikára!
1650. lina_11 (válaszként erre: 1648. - Levitate)
2019. okt. 12. 19:56
20% kedvezménnyel 200 000.- Sikosnál +5000 első konzultációs díj
1649. lina_11
2019. okt. 12. 19:54
Sikos-nál voltam pár napja műtéten, nagyon kedvesek voltak, mindent elmagyaráztak. Én a szuritól féltem a legjobban, de az sem volt annyira szörnyű, mint gondoltam. A műtét napján miután kiment az érzéstelenítő eléggé fájt, néha élesen belém hasított a fájdalom. Első éjszaka többször felébredtem, az ülés is fájdalmas volt. Másnap is fájt picit, de már jobban is aludtam. Harmadik nap már el tudtam menni otthonról ebédelni, az ülés kényelmetlen, de elviselhető volt már. Szerintem az első 5 napban érdemes otthon lenni és feküdni, mert ez a legkényelmesebb és a zuhany alatti pisilés is otthon oldható meg a legjobban (mosakodni kell utána, nehogy elfertőzödjön).
1648. levitate
2019. okt. 4. 20:12

Sziasztok!


Még egy kérdésem lenne a korábban kiírthoz. :D

Budapesten élek, itt szeretném a műtétet is. Jelenleg Sikos Géza és Falus György között gondolkodom. Egyiküknél sincs kiírva a műtét ára, de korábbi kommenteknél 200 000 Ft-ot írtak mások. Ez mostanában is így van? Melyiküket ajánlanátok inkább? Nekem sajnos elég komoly csuklya korrekció is kéne, szinte nem is láttam még olyan képet az előtte-utána fotóknál, ami hasonlítana, nagyjából 2x akkora az enyém... Vagy ha van más plasztikai sebész, az is érdekel, olvastam olyat is, aki nem végez csuklya korrekciót, de az én esetemben az teljesen értelmetlen lenne, mindenképp csuklya és kisajak kéne egyszerre!

1647. delcaspo
2019. szept. 30. 20:10

Sziasztok!

Csak csuklya plasztikája volt valakinek? Kihez érdemes ezzel fordulni?

Ha volt valakinek, akkor teljes eltávolítás, vagy csak kisebbítés?

Nekem a kisajkakkal nincs túl sok bajom, azt nem bántanám, de a csuklya nagyon szűk, a tisztántartása a legfőbb gondom, illetve nem bánnám, ha a csiklóm végre közvetlen kényeztetéshez jutna...

Válaszaitok előre is köszönöm!

1646. levitate
2019. szept. 27. 17:07

Sziasztok!


Lenne két kérdésem: az egyik, hogy kinek melyik fájdalomcsillapító vált be a műtét után? Kb. hány napig szedtétek és naponta hány darabot?

A másik pedig, hogy a jegelést hogy a legegyszerűbb megoldani? Venni egy olyan tasakot, amit borogatásra szoktak használni és azzal? Ebben a témában is érdekel, nagyjából hány napig, milyen gyakran jegeltétek. Ezt mindenképp kell, nem csak akkor, ha nagyon fáj, ugye?


Köszönöm előre is annak, aki válaszol. :) Régóta tervezem a műtétet és a lehető legkörültekintőbben fel szeretnék készülni rá...

1645. Juditta2019 (válaszként erre: 1644. - Namastevi)
2019. szept. 25. 16:19
Dr. Jánky György. Nem lesz csuklya, csak kisajak. Ha tálalsz róla véleményt az mind pozitív 🙂 mindenképp beszámolok, majd október közepén megyek.
1644. namastevi (válaszként erre: 1643. - Juditta2019)
2019. szept. 25. 11:20
Szia! Te kinél csináltatod? Kisajak és csuklya plasztika is lesz? Majd várjuk a tapasztalatokat! :)
1643. Juditta2019 (válaszként erre: 1638. - Bambi)
2019. szept. 24. 19:35

Én még előtte állok de a történeted alapján szerencsésnek érzem magam, annyit olvastam a fórumokat, hogy lemondtam a lézeresről. Persze mint mindenkinek elsőre nekem is ígéretesnek hangzott. De egy sebésszel történő levélváltásomat megosztom ( ő szokott csinálni lézerrel elrontottat is): "A lézer is kés, csak fény-kés! Vág, de utána össze kell varrni!!!. (Lézer szakvizsgám 1993 óta van)

A hajszálereket lehegeszti, de a nagyobb arteriáknál és vénáknál nem csinál megfelelő elzárást,

ezért van a lézeres kisajak műtéteknél annyi utólagos bevérzés.

Az érről mozgás, mosdás, törölközés közben leválik a coagulum (alvadék dugó)

Műtétnél én az ereket egy finom elektromos csipesszel zárom el, ez biztonságos vérzéscsillapítást eredményez.


A nőgyógyászok nagy része által használt módszer :egy lapos érfogóval leszorítják a kisajak levágandó részét és úgy vágják le. Sajnos így összezúzzák a bőrben levő idegek végződéseit, ezért panaszkodnak a páciensek még 2 hét után is fájdalomról."

Szóval remélem segítettem másnak is ezzel, én bízom benne hogy jól döntöttem majd beszámolok utána.

1642. Mano1256
2019. szept. 24. 11:53

Sziasztok!

A végeredményről betudnátok számolni picit ? Szép lett ? :)

Hamarosan én is szeretném meg csináltatni , de nem merek belevágni.

1641. mircikss
2019. szept. 18. 12:21
Még annyit,hátha segít.Nekem azt mondták,hogy 10 napig szigorúan semmit se szabad csinálni (egyébként meg se birok mozdulni,még ha akarnék is),14 napig nem szabad kádban fürdeni,3-hét utàn óvatosan,4 hét a teljes gyógyulás.
1640. mircikss
2019. szept. 18. 12:08

Kedves mindenki!

Nekem ugyan nem volt intimplasztikai műtétem (habár terveztem, csak most elment a kedvem). Tegnap a nagyajkamból vágtak ki egy cisztát,összevarrták. Nem Bartholin ciszta volt, még nem tudják mi. Viszont sehol sem találok releváns információt a műtét utáni gyógyulásra vonatkozóan.Mindenhol csak a Bartholin műtétet említik.Külföldön élek, és annyira még nem beszélem a nyelvet, hogy megértsek mindent amit a sebész mondott. Nem tudok menni, csak széttett lábbal. Borzalmas éjszakám volt, hívtam a mentőket is, de azt mondták vegyek be fájdalomcsillapítót. Az egész nagyon be van dagadva, szinte tojás nagyságú a duzzanat, ha nem nagyobb. Ráadásul lila. A hozzászólásokból ítélve hasonló a helyzet mint egy intimplasztikai műtétet követően. Holnap reggel megyek a háziorvosomhoz igazolásért, hogy nem tudok dolgozni, meg, hogy vessen rá egy pillantást. Én viszont be fogok kattani reggelig, mekkorára fog még addig duzzadni? Mikor fog egy kicsit visszahúzódni (hogy legalább fel tudjak venni nadrágot)???

2019. aug. 26. 14:13

Sziasztok! Lézeres csuklyakorrekcióról van valakinek tapasztalata?


Nem találok képeket róla.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook