Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
2014. máj. 27. 11:33

Sziasztok! Én kisajak kisebbítésen gondolkozom, erről szeretnék kérdezni aki már átesett ilyen műtéten. Igazából az lenne a lényeg, hogy a lehető leghamarabb és legolcsóbban megússzam a dolgot, mert nemsokára megyek majd nyaralni is, meg nincs rá túl nagy keretem. Ilyen 100ezer körül megcsinálják valahol? Mert ahol nézegettem ilyen 200 körüli árakat láttam..:/ És előzetes vizsgálat (labor) van olyan hely ahol nem kell hozzá? Azt tudom, hogy nincs semmi bajom, mert nemrég volt orrsövényműtétem, és ott kellett, csak most tényleg minél hamarabb túl szeretnék rajta lenni. És olyat csinálnak szerintetek,hogy konzultáció után egyből a műtétet is elvégzik? Mert elég messze lakom Pesttől, és nem szeretnék többször utazgatni ha nem muszáj.

Köszi előre is:)

2014. ápr. 26. 09:27
Vannak olyan férfiak, akik kifejezetten a nagy szeméremajkakat szeretik...:P Én biztosan nem műttetném meg magam soha.
526. emma17
2014. ápr. 26. 00:25
És még a doktor úrról annyit, hogy én meg vagyok elégedve, nagyon szépen dolgozik, az egész csapat kedves és segítőkész volt :)
525. emma17
2014. ápr. 26. 00:22

Tehát az ígért beszámolóm: :)

Már lassan egy éve foglalkoztatott a gondolat, orvosokat kerestem, véleményeket olvastam, végül úgy döntöttem, Sikos doktor urat választom, és rászánom magam a műtétre. Miután felhívtam, pár napra rá kaptam időpontot a konzultációra, és rá 2 héttel meg is volt a műtét. Érdemes nyugodt időszakot választani, mert még ha nem is fáj, szerintem jót tesz neki ha 1 hétig csak fekszel és nem csinálsz nagyobb dolgokat.

A műtét előtt egy órával kell érkezni, de csak a műtét előtt fél órával fújják le a területet lidokainos sprayvel, úgyhogy addig végig izgultam, ha nagyon félsz, vigyél valamit ami eltereli a figyelmed :) a spray kicsit éget, de ha elkezded legyezni magad, nem érzed. az érzéstelenítő injekciók nem vészesek, csak annyira fájnak mint kis csípések. A műtét fájdalommentes, viszont nekem egy terület nem érzéstelenedett el teljesen (minimálisan csípett amikor ott dolgozott), így kértem még egy injekciót oda. A műtét utáni pár óra a legjobb, még nem érzel semmit :) A nyomókötést kb 6 órán keresztül rajta hagytam, amikor levettem, elkezdett vérezni, mivel a kötés hozzáragadt a vérrel a bőrőmhöz, és amikor levettem kicsit felszakítottam. Először azt hittem egy varratom jött ki, nagyon megijedtem, fel is hívtam a doktor urat, aki megnyugtatott, másnap megnézett, semmi gond nem volt. Tehát kisebb nagyon vérzések előfordulnak, de ezt el is fogják mondani, nem kell megijedni. Az első éjszaka a biztonság kedvéért bevettem egy fájdalomcsillapítót, de másnap, és az utána következő napokon már nem, mivel csak minimális fájdalmat éreztem, teljesen kibírható. (A harmadik este rosszul aludtam, kicsit kellemetlen volt, akkor is bevettem egyet, utána megjavult) Háton aludtam minden este, nyugodtan, nem volt gond. Mondjuk én amúgy is jó alvó vagyok :) Szinte egész nap feküdtem, és jegeltem, hogy minél gyorsabban gyógyuljon, de vigyázni kell, nem szabad eláztatni. A jobb oldala az első naptól kezdve 2x akkorára volt dagadva, mint a bal, és lila volt az egész terület. Ezek az 5. nap környékén kezdtek elmúlni. 9 naposan mentem varratcsomó elvágásra, egyáltalán nem fájt, talán mert már előző napokban látszottak szépen a varratok végei, egyik félig ki is jött, alatta seb keletkezett, ami mára már majdnem begyógyult. A varratcsomó elvágás napján tudtam először rendesen, kellemetlenség nélkül ülni és menni.

Kamilla teával öblögettem, Betadinnal fertőtlenítettem.

Most itt tartok, érzem, hogy kezdek a régi lenni, egyáltalán nem borzalmas a műtét, és az utána következő időszak sem. Csak pihenj és jegeld :)

524. emma17 (válaszként erre: 515. - 0982c8ecc5)
2014. ápr. 25. 23:53
Ma voltam orvosnál, jól láttam, egy kisebb seb keletkezett, mert a varratom már kezdett kijönni, de szerencsére mára már gyógyul :)
523. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 522. - Dedbbccba6)
2014. ápr. 24. 08:52
Igen, de hát seb és össze van varrva. De ez érdekes, mert én pl. azt gondoltam hogy az enyém elég "szép", aztán az orvos mondta, hogy nagyon be van duzzadva, az átlagnál sokkal jobban.
2014. ápr. 24. 06:19

Jajj olyan aranyos vagy megnyugtattál :)

Bár ez az elvágom a kezem annyira fáj csak... hát bárcsak :)


Amugy a látvány tényleg szörnyű amig elnem vágják a varratok végét?

Be van dagadva és véraláfutásos meg ilyenek?

521. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 520. - Dedbbccba6)
2014. ápr. 23. 08:16

Igen, olyan lett. :)

Érthető, hogy izgulsz, de a fájdalom miatt tényleg nem kell. Olvastam valahol egy olyat, hogy kb. annyira fáj, mint amikor elvágod a kezed. Érzed, érzed, de az sem vészes.

2014. ápr. 22. 22:02

Még nem voltam orvosnál, nyár előtt már nem megyek műtétre :) Nyár után szeretnék majd valamikor.

Amugy Síkoshoz fogok menni ez tuti.


Kicsit most megnyugtattál, hogy annyira nem fáj.

De már most minden gondolatom e körül forog folyamatosan.


Nálad minden a megbeszéltek szerint ment vele?

olyan lett amilyet "megterveztetek"? :)

519. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 517. - Dedbbccba6)
2014. ápr. 22. 21:47

Dehogy kibírhatatlan. :) Bár mindenkinél más a fájdalomküszöb, az enyém pl. nem túl magas, de fájdalomcsillapító nélkül kibírtam. Nem kell félni.:) Tényleg sokkal rosszabbra számítottam, mint amennyi fájdalommal járt.

Mint minden műtétnél, néha itt is előfordulhat szövődmény, vérömleny v. ilyesmi, de azért ez ritka. Ezt biztos mondta az orvosod is.

2014. ápr. 22. 21:12
A fura menést meg rá lehet fogni bármire, meghúztam magam edzés közben stb... :)
517. dedbbccba6 (válaszként erre: 513. - 0982c8ecc5)
2014. ápr. 22. 21:12

Köszönöm a bíztató szavakat de az a videó szörnyű volt :(


Azóta félek az egésztől egész nap az jár az eszemben ... :)

hogy vajon tényleg ennyire kibírhatalan a fájdalom mint a csajnak?

Te hogy bírtad az első pár napban?

Meg kicsit félek hogy mi lesz ha valami baj lesz közben fertőzés vagy ilyesmi érted :(

516. dedbbccba6 (válaszként erre: 514. - Emma17)
2014. ápr. 22. 21:10
Várjuk a beszámolót, én legalábbis nagyon kinél voltál milyen volt az első hét :)
515. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 514. - Emma17)
2014. ápr. 22. 19:29
Szia! Kiszedték már a varratot v. elvágták a végét? Lehet csak duzzadtabb az a rész és kicsit feszül a varrat. De meg kéne kérdezned/mutatnod az orvosnak, aki műtött.
514. emma17
2014. ápr. 22. 12:04
Sziasztok! en is csatlakoznek :) egy hete mutottek, kesobb leirom az eddigi tapasztalataim, de most kicsit meg vagyok ijedve. Az also reszen bal oldalon belul mintha egy seb keletkezett volna. Kicsit verzik is. Hasonlo tapasztalatok valakinel?
513. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 510. - Dedbbccba6)
2014. ápr. 21. 22:09
Még csak annyi, hogy igen, egyszerre műtik a két oldalt, hogy szimmetrikus legyen. És igen, vérzik utána, de nem dől belőled a vér azért, nem kell megijedni. Nekem kb. olyan volt estére (délután műtöttek), mint egy menstruációs vérzés. Másnapra aztán egészen lecsökkent.
512. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 511. - Dedbbccba6)
2014. ápr. 21. 22:07

Hát....az első pár napban nehézkes az ülés és a menés is. Nem fogsz tudni úgy közlekedni mint előtte. Ez észrevehető szerintem.

Videókat meg ne nézegess :) Igaz, én is megnéztem előtte...Nem fogod látni, hogy mi történik és semmit se érzel.

511. dedbbccba6 (válaszként erre: 509. - 0982c8ecc5)
2014. ápr. 21. 16:19

Mennyire lehetséges segítség és támasz nélkül végig csinálni az egészet?

Én személy szerint itthon el sem szeretném mondani senkinek, hogy mi történik.

Végig lehet ezt így csinálni?


Köszönöm hogy segítesz :)

2014. ápr. 21. 16:16

Hát most néztem meg egy régebbi videót amit ide be linkelt valaki :(


Eléggé drasztikusnak tűnt... a csajszinak egy mozdulattal vágták le mind a két részt.

Manapság is így működik ez?

A műtét után haza ment és ömlött belőle a vér szó szerint... kicsit ijesztő volt.

Tényleg így kell elképzelni ezt az egészet? :(

509. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 508. - Dedbbccba6)
2014. ápr. 18. 08:37
Arra szerintem csak pár napot, max. egy hetet.
508. dedbbccba6 (válaszként erre: 507. - 0982c8ecc5)
2014. ápr. 17. 21:04
És a konzultációra mennyit kellett várnod hogy mehess?:)
507. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 506. - Dedbbccba6)
2014. ápr. 17. 09:08

Szia,

nálam úgy volt, hogy konzultáció után kb. két hét múlva volt a műtét.

2014. ápr. 16. 21:18

Sziasztok!


Síkos doktorhoz szeretnék menni szeptemberben, szerintetek mikor érdemes felhívni hogy szeretnék menni konzultációra hogy biztosan tudjak menni szeptemberben?

Nektek sokat kellett várni időpontra?


Köszönöm válaszotokat, Barbi

2014. márc. 27. 08:16
Igen, elég szép, köszi. :) Írjd majd hogy vagy!
2014. márc. 26. 20:35
Koszonom. Persze még kevés idő telt el. Akkor nalad már biztos szép a vegeredmeny :-)
503. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 502. - Afrodite22)
2014. márc. 26. 19:04

November közepén műtöttek. Sokat segít a varratvég elvágás szerintem, mert akkor majd nem fog feszülni a terület annyira.

Igazából kell két-három hónap, hogy teljesen megnyugodjanak és elnyerjék az új, illetve az eredeti formájukat a szövetek. Türelem :)

Persze, tudom, ilyenkor türelmetlen az ember, de biztos szép lesz. :)

2014. márc. 26. 17:08
Koszonom !5 nap mulva megyek csak vissza . A duzzanat remelem elmulik , mert igy nem vmi szép latvany. Neked mikor csinaltak ?
501. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 500. - Afrodite22)
2014. márc. 26. 12:32

Szia,

varratvég elvágás után (műtét után 7 nappal) én már majdnem normálisan tudtam menni is, ülni is. Jobbulást!

2014. márc. 26. 09:58
Sziasztok . Orommel latom h nem csak en estem át ilyen beavatkozason. 5napja tortent a műtét, de nekem még nagyon nehezkes a járás es foleg az ülés. Aki atesett ilyen muteten mennyi ido mulva tudott normalisan menni ? Az egyik oldalon nagy a duzzanat , feszül , remélem ez csillapodni fog...
499. mon26
2014. febr. 14. 13:12
Sziasztok! én tavaj estem át az intimplasztikán, a csiklomnal felmaradt egy rész ami zavar. Tudna valaki ajánlani hol végeznek laser-es intimplasztikát Budapesten? köszönöm :))
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook