Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
558. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 556. - Dedbbccba6)
2014. szept. 15. 13:21

Hát azt nem tudom hogy lehet-e kérni hogy szedje ki a varratot. Ha elvágja a végeket, már sokkal jobb, mert megszűnik az esetleges feszülés.

Mondjuk, én nem is akartam volna, hogy varratot szedjen, mert pár helyen jól be voltam dagadva és fájt, ha hozzáértem..nem hogy még kihúzza onnan a varróanyagot...jájjjj.

:)

Nála voltam szintén, igen.

Jegeltem csak, mást nem használtam. És otthon voltam vele egy hétig.

2014. szept. 15. 13:18
Az alvassal lesznek nehezsegek? Ettol felek a legjobban hogy szenvedni fogok este... egyebkent a nyomokotest 6 oraig rajta hagytad ahogy a tobbeik? Ha van rajta kotes miert kell az egeszsegugyi betet? Annyira atvertik? :/
2014. szept. 15. 13:07
Hat enis ugy gondolom hogy kar aznap sokkal szebb lesz barhogy is nezzen ki :D. Nagyob nem terveztem mast csak fekvest erre a par hetre. Meglehet kerni a dr urat h megis szedje ki a varratokat? Sikos dr nal csak elvagjak a vegeit...te is ott voltal? Hasznaltal valamit arra hogy gyorsabban gyogyuljon? Kremet , fertotlenitot? Jegelted? Kerem szepen a tippeid :)
555. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 554. - Dedbbccba6)
2014. szept. 15. 12:54

Rendes napi tevékenységet? :)

A műtét másnapján lementem a boltba, de úgy, mint egy lassított felvétel. Varratszedésig nehezen ment az ülés (csak terpeszben) és be volt egy helyen nagyon duzzadva, emiatt a menéssel is voltak gondjaim. Szóval szerintem kb. két hét mire tök normálisan tudsz közlekedni, az pedig mondjuk két hónap, mire abszolút meggyógyul. De azért varratszedés után 1-2-3 héttel is már elég szép :)

Persze minden szervezet és emberfüggő.

Az biztos, hogy sokkal szebb lesz, mint volt.

Emlékszem, mikor aznap este levettem a kötést, én már akkor is odáig meg vissza voltam a boldogságtól, annyira máshogy néztem ki. :)

2014. szept. 15. 11:11
Szuper ... szerintem akkor azt a 20 perc vezetest kibirom :) mar csak ket nap nagyon izgulok mar ezzel is almodtam. Kb ket nap utan fogok tudni rendes napi tevekenyseget csinalni? :) amugy enis csak fel oraval elobb kell menjek. Neked minden szempontbol olyan lett amilyet szerettel volna. Kb mennyi ido utan lett vallalhato allapota kinezetre? :)
553. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 551. - Dedbbccba6)
2014. szept. 15. 08:33

Szia,

a vezetésről nem tudok nyilatkozni, de én hazamentem bkv-val. Kb. egy órára lakom a klinikától.

Nekem műtét előtt rajzolta be, hogy mennyit fog korrigálni.

Az 1 órás várakozási idő alatt (bár úgy emlékszem, én csak fél órával előbb mentem..), elmondják a műtét menetét, át kell öltözni papír papucsba és köpenybe, valamint előkészítenek a műtétre. (Lidokainos spray-vel befújják a területet)

2014. szept. 14. 19:48
Bocsanat a helyesirasert telefonrol vagyok 
2014. szept. 14. 19:47
Sziasztok! Vegul en is raszantam magam ... jovoheten lesz a mutetem! :) mar nagyon varom de izgulok is hogy milyen lesz az elso par nap de a biztonsag kedveert mar beszereztem fajdalom csillapitot. Kerdesem az lenne azokhoz akik mar voltak higy mennyire lehetseges haza vezetni? Tudom higy nem ajanljak de kb 20 percre lakom a klinikatol. Nagyon veszes lenne? Mert elvileg meg tart akkor az erzestelenito hatasa. Azert gondoltam h az a 20 perc ules nem lehet olyan karos ugyi szinte fekve vezetek :Dd . Sikoshoz megyek egyembkent nagyon kedvesek voltak. Arrol hogy hogy nezzen ki kozvetlen a mutet wlott fogunk egyeztetni? Miert kell 1 oraval elobb menni?  koszonom elore is a valaszotokat csajok.
550. BigNicol (válaszként erre: 549. - NomNom)
2014. jún. 24. 21:44
:) Az a lényeg,hogy te jól érezd magad a bőrödben! :) Ha eddig a f.rucis dolgot nem vetted észre,csak így,hogy mondtam,akkor biztos nem annyira gáz a helyzet,hogy meg kelljen műteni! :)
549. NomNom (válaszként erre: 548. - BigNicol)
2014. jún. 23. 22:37

Köszönöm a választ, azt hiszem akkor egyelőre jegelem a dolgot. :)

Igazából eddig rajtam kívül senkit nem zavart. Mondjuk a fürdőruhában most, hogy mondod, nekem is látszik kicsit. :( Egyszer lehet, hogy megcsináltatom, de egyelőre anyagi okokból sem.

Örülök, hogy most már elégedett vagy, legalább tudom, hogy ha műtét mellett döntök egyszer, akkor a végeredmény jó lesz. :)

548. BigNicol (válaszként erre: 547. - NomNom)
2014. jún. 22. 22:11
Szia, hát így pontosan a korábbi méretet nem tudom megmondani, kézzel ki lehetett úgy húzni,és ha ezt vesszük,akkor szélességre kb. 5-6 cm...,tényleg nem tudom. Az én orvosom a kisajkakat egyszerre műtötte a szimmetria kialakítása miatt. Sztem így egyszerűbb is,egy műtét alatt a 2 oldalt végrehajtani,mint hogy kétszer mennél el. Zavarni esztétikailag zavart: pl. fürdőruhában úgy dudorodott,nem volt olyan vizszintes,mint pl. amit a magazinokban lehet látni f.ruha reklámoknál...,ok,h az retusálva van,de néztem én más nőknél,hölgyeknél is a f.ruha bugyit,és nekik nem úgy állt,mint rajtam. :( Nálam nem volt ilyen,h kidörzsölte volna a eü.betét,vagy a tisztasági. Egyszerűen zavart,ahogy kinéz. :( Nekem elég húsos volt,és formás, szimmetrikus. Ha téged nem zavar,és a párod is azt mondja,h így ok,akk sztem ne vágj bele. Nekem sok lelki problémát is okozott,mindig forgattam magam,hogy vajon a pasi mit gondol, biztos csak azt nézi...stb. Ilyenek. :) De ezek már a műtét óta elmúltak szerencsére. :)
547. NomNom (válaszként erre: 538. - BigNicol)
2014. jún. 18. 11:10

Szia!

Én azt szeretném kérdezni, hogy neked a műtét előtt mekkora volt a kisajkad? Mindkettőt megműttetted? Nekem elég nagy a különbség a kettő mérete között. Téged zavart valamiben, vagy csak esztétikai okokból műttetted meg?

Régen nagyon szerettem volna megcsináltatni. Volt, hogy kidörzsölődött pl. eü betéttől, de most már ilyen nincs és a párom szerint is így jó, ahogy van. Felemásan... :)

2014. jún. 18. 10:28

Dr. Sikos Gézánál voltam.

Úgy látszik a varróanyag minden orvosnál más. Nekem átlátszó volt, tényleg mint a damil.

2014. jún. 18. 09:45
Hát..ehhez sajnos nem tudok hozzászólni. Nekem négy helyen (kettő fent, kettő lent) volt varrathurok/csomó, ezt elvágták, így megszűnt a feszülés és ezután volt várható, hogy ki tudjon jönni maga a varrat. Mondták, hogy vagy kipotyog v. felszívódik, ez mindenkinél máshogyan van.
2014. jún. 18. 08:19
Szia, hát ezt nem tudom pontosan megmondani. Rögtön a varratvégelvágás napján v. másnapján kihúztam egy darabot, aztán utána nem is éreztem, hogy bármelyik ki akarna jönni. De úgy hallottam, kell neki egy-két hónap mire teljesen felszívódik, jó vastag, damilszerű volt a varratom.
543. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 541. - Blackstar55)
2014. jún. 17. 19:29

Szia! Én a műtéttől számított két hét után vettem fel farmert, addig szoknyában jártam.

A pici, pontszerű vérzés nem baj, nekem is volt ilyen.

Varratom egy darab jött ki, a többi mind felszívódott.

2014. jún. 17. 14:54
Köszi a valaszt, igem pontszeruen verzik, csak felek, hogy felszakad vagy valami... És a varratok mikor esnek ki/szivodnak fel kb? Mert visszaolvastam, es irtak tobben, hogy miutan kiszedtek maguknak, egybol lejjebb ment a duzanat es jobban gyogyult.
2014. jún. 17. 13:22
Az normális, ha egy hetesen még szivárog a vér a varratoknál? Nem nagyon, de folyamatosan. És nagyon érzékeny is, ha valami hozzáér borzasztoan fáj. Ti mennyi idő utan tudtatok szorosabb nadrágot felvenni? Mert én eddig csak szoknyát birtam elviselni..
540. Eve25
2014. jún. 14. 10:34
Sziasztok! Lychen Sclerosus műtétje esetleg volt már valamelyikőtöknek? Tudnátok ajánlani jó orvost? Előre is köszönöm.
2014. jún. 11. 23:43
Sziasztok! Na én is túl vagyok a dolgon, kedden voltam Dr. Falus Györgynél. Igazából a doki nagyon kedves volt, az volt az egyetlen probléma, hogy odarendelt reggel 9-re és végül délután! fél 5 körül műtött meg... Az injekciók tényleg kicsit fájnak, de utána semmi. Viszont pár órával a műtét után nekem iszonyatosan elkezdett fájni, még az algoflex sem segített.. Mára kicsivel jobb lett, viszont tiszta lila és duzzadt az egész, az normális? Akik már voltak, azok írjanak, mert nem tudom, felhívjam e a dokit, vagy várjak mert elmúlik majd..
2014. jún. 9. 08:10
Sziasztok!Én máj. 12-én voltam kisajak plasztikán, Dr. Sikos Gézánál. A műtét úgy zajlott,ahogy azt a többiek már korábban le írták. Nekem a Lidokainos fújás égetett az elején egy kicsit,de csak pár másodpercig tartott,nem volt vészes. Arra gondoltam,hogy zsibbadjon el minél jobban,hogy ne érezzem a szurikat. A szurik nem voltak fájdalmasak, inkább csak kellemetlenek. Felül, a csikló résznél nem volt vmi kellemes. Mikor hatott az injekció elkezdték csinálni a műtétet,abból nem éreztem semmit. A nyomó kötés 6 óráig volt rajtam. Fájni nem fájt sehol. Amikor ki ment az érzéstelenítő hatása,akkor már éreztem olyan húzós, feszülés, zsibbadós érzést. Nagyon csúnyán nézett ki, alig birtam menni. Pisilés nekem nem fájt,nem csípett még elsőnek sem. Zuhanyzásnál érzékeny volt. Vérzett,de nem sokat. Éreztem,hogy ez a duzzanat,és kinézet,ami nálam volt,nem normális dolog, ezért a dokinak küldtem e-mail-be át képeket,majd közölték,hogy a kontrollra,ami a műtét után a 3. napon volt, menjek hamarabbi időpontban,hogy a doki rá nézhessen,mert ha fel kell tárni,akkor az időbe telik. A nőci a telefonba nagyon terelt,a hangján éreztem,hogy nem akarja elmondani,de sztem a képek alapján látnak vmit. El is mentem a kontrollra,és hát sajnos a doki azt mondta,hogy vérömleny keletkezett,ezt bizony fel kell tárniuk. Fájni fog, de higgyem el,hogy utána sokkal jobb lesz, szépen fog gyógyulni,és hogy a feltárás miatt a műtött rész nem lesz csúnyább. Meg volt a feltárás, lidokain sray nélkül kaptam injekciókat..., ez nagyon fájt, teljesen lefőttem...,pedig nem szoktam. Fekve automatikusan távolodtam el a dokitól, toltam magam hátrafelé, szólt,hogy toljam vissza a popsimat...,nyilván tudják,hogy fájt,és nem voltak bunkók,persze én is elnézést kértem,de ez egy ilyen automatikus reflex volt nálam. Feltárás után valóban lejjebb ment a duzzanat már másnapra. Másnap reggel szintén rám nézett a doki. Az elején jegeltem háromszor 10 perceket 15 percenként, ezt napi háromszor: reggel-délben-este. Esténként fürdés után, fecskendőbe szívtam fel betadint és vízet, azzal kellett le locsolnom a területet. Azért nem sima betadinnal kentem,mert az asszisztens azt mondta,hogy az szárítja. Ülés nehezen ment, munkahelyre viszonylag bővebb szövet nadrágot vettem fel, nem szabad szoros, feszülős ruhákat hordani. Reggel, jegelés után, tettem rá Bepanthen plusz-t. A varratvégelvágás egyáltalán nem fájt, egyedül lenti résznél,mikor kicsit meghúzta az asszisztens a varratot,hogy el tudja vágni,azt éreztem,de az sem vészes. Varratvégelvágás után másnap egy helyen éreztem,s láttam is egy kis fehér varratot. Azt szemöldökcsipesszel óvatosan el kezdtem húzni. Egy hurok keletkezett, a hurok egyik szárát ki tudtam húzni, nem fájt, a varrat mentél egy pontnál el kezdett vérezni,de épp,hogy csak 1 pici csepp vér jött ki. A hurok másik szárát nem tudtam kihúzni,nem is erőltettem,így azt ott elvágtam. A varrat,amit kiszedtem 3,5 cm-es volt. Ez volt máj. 30-án. Azóta nem látszik egyetlen egy varrat sem, még kemények a kisajkak, időbe telik,míg a felszívódó varrat valóban felszívódik. Ahogy néztem nem egy vékony damil. Egyáltalán nem bántam meg,hogy megműttettem magam. Bízom benne,hogy a kisajak a mostani állapothoz képest lejjebb fog majd menni, bár már most jobban néz ki,mint előtte. :) Bármi kérdésetek van,nyugodtan kérdezzetek,válaszolok rá.
2014. máj. 28. 14:19
Ez igaz.
536. Csigusz 79 (válaszként erre: 535. - 68f3798bdd)
2014. máj. 28. 14:16
Ha az nekik jó hát tegyék,de Nők esetében sok esetben nem divatról van szó hanem egészségügyi oka van,ezt sajnos a férfiak soha nem fogják megérteni,ez nem olyan mint egy mellplasztika.
2014. máj. 28. 14:12
Sok férfi is a nők miatt akar már lassan félméterest,ezért gondolom.
534. Csigusz 79 (válaszként erre: 532. - 68f3798bdd)
2014. máj. 28. 13:16
Ejj ejj miért gondolja sok férfi hogy a Nők csais miattuk tesznek bármit is? :-) más oka is lehet/van egy ilyen plasztikának.
2014. máj. 28. 10:55

Én nem is elsősorban a szépség miatt szeretném, hanem mert kényelmetlen, zavar pl sportolásnál, öltözködésnél..

Dr. Bognár Gáborról (Imagoplasztika)tud valaki véleményt mondani?

2014. máj. 27. 22:25
Kisajak plasztika? Minek?A férfi mindet szépnek tartja.Még a nagy saláta alakút is.Bezzeg a nõknek nagy az elvárása.
2014. máj. 27. 21:10
Mi a motiváció?
530. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 528. - Blackstar55)
2014. máj. 27. 19:56

Szia!

Szerintem ennyiért nem valószínű, hogy vállalnák a műtétet. Legalábbis plasztikai sebészek. És azt sem gondolom, hogy konzultáció után rögtön műtenek.

529. matorn (válaszként erre: 528. - Blackstar55)
2014. máj. 27. 12:03

Én Dr László Zsoltot ajánlom, ő Budapesten dolgozik, a weboldalán lehet ingyenes konzultációra időpontot kérni. Megjegyzést is írhatsz hozzá, ahol felheteted a kérdéseidet.


Ha privátban írsz, adok weboldalt is :)

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook