Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
588. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 586. - Dedbbccba6)
2014. szept. 19. 22:31

Hát....majd meglátod. Úgy emlékszem, nekem műtét után 3-4 nap múlva jött meg, akkor esélytelen volt a tamponhasználat. Fájt és vérzett, mikor megpróbáltam.

Következő hónapban már nem volt semmi gond.

587. dedbbccba6 (válaszként erre: 585. - 0982c8ecc5)
2014. szept. 19. 21:54
Igen ebben remenykedek hogy ok azt irtak hogy hozza sem tudtak erni nekem azert ennyire nem gazos ... kop kop :)
586. dedbbccba6 (válaszként erre: 584. - 0982c8ecc5)
2014. szept. 19. 21:53
Ne is mond nekem jovohet csutortokon fog megjonni.. akkor leszek 1 hetes remelem addigra nem lesz mar gaz :)
585. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 583. - Dedbbccba6)
2014. szept. 19. 21:52

Úgy tudom, a vérömleny nagyon fáj. Írtak ide lányok régebben, akiknek sajnos kialakult. Azt újból feltárják. De ha nincs nagy fájdalmad, akkor szerintem ne aggódj.


Nekem bal oldalon még varratvég elvágás után is nedvedzett pár hétig. Nagyon lassan gyógyult ott meg.

584. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 582. - Miniminni)
2014. szept. 19. 21:49

Húha, nem semmi :)

Nekem még a tamponhasználat is fájdalmas volt, igaz, én pár nappal a műtét után próbáltam.

Azt hallottam, a csuklya rész kicsit nehezebben gyógyul. Kitartást, jobbulást!

583. dedbbccba6 (válaszként erre: 582. - Miniminni)
2014. szept. 19. 21:38
Lehet hogy nekem is veromlenyem van? Nelrg voros ver es lila szinu egyoldlaon mostmar ulesre nekem is kezd erzekeny lenni de ez ket naposan normalisnak tartom. :) veromlennyel mit kezdenek? Felszivodik nem? Meg nem vagtak el a varrataid es mar merted hasznalani? Bator vagy :))) baratodnak tetszett az uj latvany? Szerintetek hanyadik napon kezdenek el osszeforrni a sebek?
582. miniminni (válaszként erre: 577. - Dedbbccba6)
2014. szept. 19. 21:32
Sziasztok!! Ügyes vagy, napról napra jobb lesz! Én egy kicsit megszívtam, mert nekem a mai napig nagyon érzékeny, vérzik, fáj és szerintem a csuklyánál valami gubanc van! 15 napos vagyok ma, de a csiklómnál olyan, mintha elszakadt volna a bör, dagadt és vérömlenyes. Nem tudtam menni múlt csütörtökön ( már ez is egy nem tervezett plusz időpont volt), úgyhogy hétfőn reggel megyek Sikos doktor úrhoz és majd megmondja, hogy mit tegyünk! Amúgy elégedett vagyok, a kisajkak nagyon szépek, megbújnak a nagyok alatt, csak az a fránya csuklya, ami nem gyógyul! .... Amúgy 2 napja "használatba vettük" a barátommal és kibírtam... :)) vàrom már, hogy vége legyen a kellemetlen napjaimnak :) ! Jó hétvégét Nektek!
2014. szept. 19. 21:14
Bar hetvegen gondolom hetvegen ok sem dolgoznak. :)
580. dedbbccba6 (válaszként erre: 579. - 0982c8ecc5)
2014. szept. 19. 21:12
Szia! Pont hivtak ma hogy hetfon menjek korabban ha tudok.akkor kerdeztem a holgyet hogy normalis e hogy a csiklomnal nagyob lila... ez mostanra meg jobban beadagadt es voros es lila szibekben pompazik. De meg mindig nem faj.. megnyomtam egy kicsit es nincs fajdalom. Gondolom meg ez is normalis akkor. Ugye aki irta hogy felkellett nyitni nem tudott megmaradni a fajdalomtol. Mostmar csak duzzattabb lesz? Vagy azert par nap mulva varhato javulas? Vagy a varratveg elvagasig baratkozzak meg a mostani kinezetevel? Csak a csiklonal ilyen az egyik oldalt de itt feszult a legjobban elso nap is.
579. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 577. - Dedbbccba6)
2014. szept. 19. 19:46

Szia,

jól viselted, örülök :) Kicsit hasonlít a történet az enyémhez, bár nekem elég érzéstelenítőt adtak, nem éreztem semmit, viszont előtte a fertőtlenítő spraytől majd' bepisiltem..meg szintén tök boldog voltam már a műtét estéjén is a látványtól. :)

A duzzanat az normális, nagyon meg lett "gyötörve" az a rész. Pihenj sokat, jegeld és jobbulást! Ha nincs nagy fájdalmad, biztos minden rendben! Lilulás, bedagadás, pici sebnedvedzés teljesen normális, ne ijedj majd meg! amúgy ha van kérdésed, nagyon készségesek a klinikán az asszisztensnők telefonon.

2014. szept. 19. 16:34
Nektek is duzzadt volt egy ket helyen ugye? Gobdolom veg elvagas utan felszivodik majd ugye? :)
577. dedbbccba6 (válaszként erre: 574. - Miniminni)
2014. szept. 19. 16:30

Sziasztok Csajok! :)

Remekul vagyok , jol esik hogy aggodtok ertem!! :)

Ugye a tegnapi napon megvolt a mutet.. fel oraval elobbre kellett mennem, nem ertem miert egy fel orat ultem a szobamban majd ekkor jottek, hogy lefujjanak az erzestelenitovel. Szornyu volt!! Spsem ereztem meg ezen a teruleten ekkora fajdalmat. Kivulrol nem fajt csak mikor szethuzta az ajkakat es koze fuj na azt bevallom megkonnyeztem. Ujabb fel ora telt el ekkor jottek ertem es vittek a mutobe. Lelkileg eleg nehez volt mert ugye senki sem tudta hogy mire keszulok erre itt allok mutos ruhaban egy igazi mutoben. Szamomra durva volt. :) elkeszultek a ke0ek majd kijeloltuk h milyenre szeretnem. Utanna megkaptam a szurikat. Masodik konnyezes... a csiklonal nekem elegge fajt a tobbit tul eltem. Elkezdodott... nem sikerult egy ket helyen tokeletesen elerzesteleniteni ezert kertem meg inekciot. Mondtak h annyit kapok amennyit szeretnek az a lenyeg h nekem ne fajjon. Vegig csak annyit ereztem h dolgoznak valamit. Kb 20 perc mulva elkezdtek osszevarni egy reszen ezt is ereztem sajnos..ujabb szuri :) mikor vegeztek megkaptam a szorito kotest majd felvettem a szobamban a bugyimat es szepen haza faradtam. Haza vezettem gond nelkul. Mar ekkor annyira kellett pisilnem hogy nem igaz pedig direkt nem ittam egesz nap. A nyomokotest 5 oran keresztul hagytam fent ekkor mar nem birtam pisiles nelkul. Eljott az ido h szembesulhettem az uj puncimmal. Elsirtam magam mikor meglattam. Termeszetesen a gyonyortol. Annyira szep mar most, egesz eletemben ilyenre vagytam. A nagyajkaim tokeletesen elfedik a kisajkakat es a csuklyat is. :))) az elso estet tokeletesen ataludtam igaz csak haton tudtam aludni mert minden mas helyzetben feszult. A biztonsag kedveert vettem be gyogszert h este ne fajjon. A mutosnom javasolta h par napig ha tehetem a kadba pisiljek es folyassam ra a vizet.gobdolom ez fertotlenites szempontjabol is fontos. Mikor levettem a kotest nagyon verzett meg tenyleg menstruacios verzeshez hasoblithato. Tisztasagi betetet azota is hasznalok minden pisiles utan cserelem mert meg enyhe verzesem egy ket helyen van. Szerencsere menni normalisan tudok nem faj semmi. Egy ket helyen szoktam erezni h uu most huzodik de en ahoz tudnam haspnlitani ezt a fajdalmat mikor menstrualsz. A csiklomnal egy reszen mar veralafutasos lett de nem ilyedtem meg azt mondtak ez normalis, itt duzatabb is. A tobbi reszbel is duzadt de nem annyira. En mar most sokkal boldogabb vagyok hogy lekerult a vallamrol ez a teher. Hetfon megyek vissza hogy ranezzenek hogy minden rendben van-e l. Gondolom ha nem lenne azer lennenek fajdalmaim. Nem csajok? A varratveg elvagas utanna valo hetfon lesz amit mar alig varok. Egyebkent a varratok nagyon viszketnek de nem piszkalom szurnak egy ket helyen :). Mindent osszevetve bele vagnek ujra. Es nem felnek annyira mint most :p

576. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Joyce)
2014. szept. 19. 15:30
Hogy néz ki a legjobban? Véleményem szerint akkor, ha olyan, mint egy "repedt szilva" (a nagyajkak fedik a kisajkakat). ;)
575. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 574. - Miniminni)
2014. szept. 19. 15:14
Én is várom, hogy jelentkezzen!
2014. szept. 19. 15:10
Szia Barbi! Miújság? Hogy vagy?
573. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 572. - Dedbbccba6)
2014. szept. 17. 19:24
Minden jót holnapra!
2014. szept. 17. 05:52
En meg most sem fogtam fel hogy holnap mennem kell es vegre megszabadulok ettol a kíntol :)
571. miniminni (válaszként erre: 569. - Dedbbccba6)
2014. szept. 16. 17:45
Engem csütörtökön műtöttek, hètfőn csak megnézett a doktor úr, aztán a következő hétfőn volt csomóvágás, de sebszétválàs miatt holnap ismét mennem kell. Vidékről játok, de szerencsére Budán van, így gyors a bejutás a városba.
570. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 569. - Dedbbccba6)
2014. szept. 16. 16:50
Én voltam egyszer. Azt hiszem kedden műtöttek és péntekre visszahívott a doktor úr, hogy hétvége előtt még rám nézzen. Következő hét szerdán kellett varratvég elvágásra menni.
2014. szept. 16. 16:13
Es ez mutol fugghet? Krll menni kontrollra a mutet es az elvagas kzott?
568. miniminni (válaszként erre: 566. - Dedbbccba6)
2014. szept. 16. 12:52
Nekem a 11. napon vágták el.
567. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 566. - Dedbbccba6)
2014. szept. 16. 08:54
Műtét után kb. egy hét.
2014. szept. 16. 06:53
Hanyadik nap utan van varratveg elvagas? :)
565. miniminni (válaszként erre: 563. - Dedbbccba6)
2014. szept. 15. 20:32
Most sem veszem észre a sebszétválást, csak hogy a csiklómnál nagy a duzzanat , olyan "fodros"... A varratot csak elvágták, de sokkal jobb érzés most! A többi varrat felszívodik, de ha majd kibujik, én biztos kihúzom :) ! Nekem is csak a pasim tudja, másoknak azt mondtam, hogy gyomorrontástol fáj a hasam és azèrt megyek így! Sokat pihentem, nem is tudtam volna dolgozni jó pár napig! A műtét után belilult, bedagadt, meg is ijedtem, de a dokinak küldtem képet másnap és ő megnyugtatott, hogy ez normális! A műtősnő mondta, hogy jobban kellett volna mosni, erősebben... Naponta 3szor tisztálkodtam, de csak cicamosakodás, mert ha viz hozzáért, akkor is fájt! Erőltetni kell, nem baj ha fáj! Szurkolok neked, irj majd műtét után!!!!
2014. szept. 15. 19:53
Csuklyat nekem is csinalni kell sajnos mer nagyon elutne... nem vagyunk egyszeruek sajnos de mar most csak arra tudok gondolni h mennyivel tobb onbizalmam lesz es mennyi szep fehernemut veszek majd :p
563. dedbbccba6 (válaszként erre: 562. - Miniminni)
2014. szept. 15. 19:52
Szia! Sajnalom hogy ennyire rossz volt :( enis felek hogy mi lesz ha ennyire szenvedni fogok.. nekem pl senki nem tudja hogy mire keszulok delelottokon es eteken egyedul leszek itthon ugyhogy naggyabol titkolhato lesz a dolog csak kar h azert megsem tudom senkivel megosztani. Neked akkor nagyon nagy sebed lett mutet utan ugye? Nem vetted eszre a sebszetvalast? Kiszedte a dr a varratokat vagy neked is csak elvagta? Szerintem ha kiszednek biztos hogy jobban gyogyulna nem?
2014. szept. 15. 17:39
Sziasztok! 11 napja volt a kisajak- korrekcióm, a csuklyámat is kisebbítette dr Sikos Géza. Ma voltam varratszedésen, ahol kiderült, hogy lassabban fogok gyógyulni, mert kisebb sebszétválásom lett. Ma már jobban vagyok, de 1 hétig fájdalomcsillapítóval - napi 3 - éltem a napjaimat. Igaz, hogy az átlagosnál nagyonb műtétnek számítottam, mert egészen a fenekemig meg volt nyúlva a bőr, amit végig levágott. A Doktor Úr profi, ért ahhoz, amit csinál! Viszont nekem 1 hét kőkemény szenvedés volt, aludni sem tudtam. Az eredmény már most tetszik, de még messze a végső kinézet, illetve kb 4 hét múlva tudom újra "használni". Ha valakit érdekelnek részletek, szívesen beszámolok neki. Üdv.: P.
561. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 560. - Dedbbccba6)
2014. szept. 15. 13:30
Nagyon szívesen! Írjál majd!
2014. szept. 15. 13:28
Majd írok ha tul estem rajta! Koszonom a batorito szavakat. :)
559. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 557. - Dedbbccba6)
2014. szept. 15. 13:24

Nekem nem volt gondom az alvással. Első éjjel is tudtam már fájdalomcsillapító nélkül is. Nem fájt annyira.

Igen, rajtahagytam kb. addig. Fél négykor volt a műtétem és fél 10-10 felé vettem le.

Átvérzett a kötésem kicsit. Ezért kell a betét.

Az első pisi kicsit fájt, de ki lehet bírni.

Összességében az egész simán túlélhető, sokkal kevésbé fájt, mint gondoltam. Úgyhogy kitartás! :)

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook