Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
648. Bius12 (válaszként erre: 647. - M-agika)
2015. szept. 23. 08:45
Szia! Érdemes elolvasnod a teljes fórumot, mert sokan írnak erről. Mindenki úgy számolt be róla, hogy jobb lett a szex, mert például a felesleges bőr eltávolításával érzékenyebb lett a csikló és ilyenek. Csak abban az esetben lesz érzéketlen, ha az orvos elront valamit, de azért erre már igen kevés az esély.
647. M-agika
2015. szept. 17. 15:41
Sziasztok! Egy ideje gondolkodom az intimplasztikan, es bar fogalmam sincs mekkora fajdalommal jar, ugy erzem, azt atveszelnem, viszont egy dolog nagyon erdekelne! Nem lesz kesobb erzeketlen az a resz? En nagyon felek ettol, hogy esetleg hmm.. hogyismondjam, nem lesz olyan elvezetes a szex stb :) mi a tapasztalata azoknak, akik nem frissen mutottek? Engem amugy csak esztetikailag zavar, de ugy nagyon! Ezen kivul nincs bajom vele, es a volt partnereim szerint sincs, bar szerintem csak nem nagyon mertek mondani. Mindegy, ezzel nem is foglalkozom.. Engem zavar, de felek a fent emlitett kovetkezmenytol. Tudtok segiteni ebben? Illetve kihez erdemes menni? Es mennyi ido alatt gyogyul olyan allapotra, hogy mar kenyelmesen lehet ulni stb? Koszi elore is!! :)
646. Bius12
2015. szept. 12. 18:09

Sziasztok,

Engem pár napja műtöttek meg Debrecenben, dr. Molnár Csaba végezte el. Az egyik kisajkamat korrigálta, mert nagyon kilógott. Minden rendben ment, bár sokan voltak a műtőben, és emiatt nagyon feszélyezve éreztem magam, de gondolom ezzel mindenki így volt. Nálam nem volt érzéstelenítő spray, mint ahogy arról többen beszámoltatok, ennek ellenére az injekció nem fájt, csak kellemetlen volt. A műtét alatt nem éreztem semmit. Utána autóval mentem haza, semmi gond nem volt. Rögtön megnéztem, szépnek találtam, azóta már bedagadt rendesen. Ha fekszem, nem érzek semmit, ülni rajta nehéz, és séta közben is érzem, de egyszer sem kellett fájdalomcsillapítót bevennem. Eddig nem bántam meg.

645. Bonini
2015. szept. 8. 16:45

Sziasztok lányok! Én tegnap estem át a műtéten, több évnyi gátlás és szenvedés után. És nem bánom, csak azt,hogy miért nem tettem meg előbb! A műtét maga semmiség tényleg ki lehet bírni semmit sem éreztem csak a helyzet volt kellemetlen azért csak egy intim testrészről van szó 

Tegnap este szembesültem az új testemmel  nekem már most sokkal jobban tetszik, mint a régi nem lóg ki sehol igaz be van dagadva és még nem igazán látom milyen is lesz, de ez idővel csak még szebb lehet.

Aki ilyenen gondolkozik, azt én csak bíztatni tudom, tényleg nem fáj, nekem még az érzéstelenítő hatása után sem voltak fájdalmaim. Inkább csak a tudat,hogy csináltak ott valamit, de ha nem gondolok, rá észre sem veszem.

Ahogy kiléptem a klinikáról én elsírtam magam, annak a rondaságnak végleg vége, ami idáig megkeserítette az életem!

Remélem, sőt biztos vagyok benne, hogy a végeredmény kárpótolni fog és végre teljes életet élhetek minden téren 

Szóval hajrá csajok, akinek ilyen problémája van ne várjon nem érdemes ezen gondolkozni meg kell tenni !

2015. szept. 3. 12:09

Sziasztok! Én pénteken estem át a műtéten..nekem egy itteni nőgyógyász vállalta el mivel nem egyszer csinált már kisajak kisebbítést...régóta olvasgattam ezt a fórumot meg utána néztem már sok helyen mivel jár ez... azért írok mert itt vannak mások is akik át estek már ilyen műtéten...a fájdalomra meg duzzadásra én is fel voltam készülve ami műtét után pár napig alig volt...de nem nagyon akar múlni a fájdalom pedig mindent megteszek pihenek stb. Egy dolog aggaszt h 2 helyen is a varratnál kicsit vérzik még mindig pedig holnap lesz egy hete,hogy megműtöttek...meg váladék is jön belőle ami kicsit kellemetlen szagú...azt szeretném tudni, hogy másnak is volt ilyen vagy valami baj van? tisztán tartom minden wc és után alváz mosás van... Az orvoshoz csak jövőhéten kell vissza mennem. Kenem Curiosa gél-el elvileg jót tesz neki de még sok javulást nem látok. Begyulladva szerintem nincs mert nem piros (remélem) Most főztem kammila virágot majd azzal akarom borogatni. Remélem valaki ír nekem is! :)

Válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. szept. 1. 06:15

Aki elégedetlen az alfele méreteivel. Oké van amikor komoly e.ü. problémát okoz, vagy rettenet módon zavar. ( az szerintem megy tb - re )

És akinek van rá pénze. Nincs és nem is fogok erre szánni, majdnem biztos.

Kisezer oka van még amikor rászánják magukat a nők.

2015. aug. 31. 16:22
és tulajdonképpen mire jó az intimplasztika?
2015. aug. 31. 11:58
Sziasztok. Én Hévízen csináltattam és nagyon megvagyok elégedve.Dr Bertus M-nál lassan 2 éve már.Csak azt bánom miért nem előbb.Az ár is nagyon korrekt volt.
640. Bsch
2015. júl. 9. 19:43
Sziasztok! Tud valaki intimplasztikai sebészet vagy klinikát ajánlani?
639. Bsch
2015. júl. 3. 23:10
Sziasztok!Elkezdtem tervezgetni a műtétet,de igazán nem tudom melyik klinikát válasszam.Tudna valaki ebben segíteni?
638. nikszi
2015. jún. 8. 20:05
Egyébként van itt olyan, aki lefeküdt így valakivel? Csak érdekelne, hogy milyen volt meg stb...
637. nikszi (válaszként erre: 636. - Hvnkr)
2015. jún. 8. 15:35
De nem tudom hogy mondjam el neki... mert egyedülálló anya, hármunkat tart el, és így is volt már elég dolog a családban, nem hiányzik még ez is. És nem tudom mit reagálna rá. Persze tudom, hogy csak úgy lehet a műtétet megcsinálni, hogy ő is tud róla, meg apa is, de akkor sem tudom hogy mondjam el. A pénzügyi dolgokban meg gondolom segítene a család, de nem akarom azt, amiket itt olvastam, hogy több helyre elmenni és egy csomó plusz költséget.
636. hvnkr (válaszként erre: 635. - Nikszi)
2015. jún. 8. 12:26
Szia, szerintem szülői beleegyezéssel csinálnak csak 18 év alatt, de nincsenek konkrét információim erről! Úgyhogy szerintem anyukádat mindenképpen avasd be a dologba, egyrészt ezért, másrészt a műtét utáni napokban pihenni kell, feküdni, úgyhogy ez nem egy eltitkolható dolog! Sajnos egy ilyen műtét mindenképpen 100 ezer ft felett van, ha plasztikai sebész csinálja.
635. nikszi
2015. jún. 7. 23:33
Sziasztok! 16 éves vagyok, és nekem is ilyen kisajak problémám van, ami nagyon elveszi az önbizalmamat, meg egyébként is szégyenlős vagyok... így persze barátom se volt még, most alakulóban van valami, de emiatt nem merek járni vele, mert távkapcsolat lenne, és egy idő után úgy is meg kéne történnie a dolognak. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mikor lehet a leghamarabb ilyen műtétet csináltatni? Egyébként senki sem tud róla, anya se, senki, szóval már azon is heteket gondolkoztam, hogy ide írok :D Meg persze nincsenek százezreim... de egyelőre csak annyit szeretnék tudni hogy 16-17 évesen is csinálnak ilyen műtétet? Korábbi kommentekben olvastam, hogy valakinek azt mondták, csak 18 éves korában műtik meg... Légyszi segítsetek! :/
634. susanna77 (válaszként erre: 633. - Kiszi15)
2015. jún. 3. 22:49
Koszonom szepen! Mar most sokkal jobb! :)
633. Kiszi15 (válaszként erre: 631. - Susanna77)
2015. jún. 3. 17:23
Szia, ilyen nekem is volt, ez tuti elmúlik majd, ne izgulj.
632. hvnkr
2015. jún. 3. 10:50
Sziasztok, nekem 3 hete volt a műtétem. Aki még mindig gondolkozik rajta, azt mondom vágjon bele, tényleg sajnálni fogja, hogy miért nem csináltatta már meg előbb. Kellemetlenségem egyedül a műtét napján volt, utána napról napra jobb lett.Fájdalomcsillapítót is egyedül aznap vettem be, az alvással nem volt gondom már akkor sem. Tetszik a végeredmény, már most sokkal szebb mint volt. Még az egyik oldalon be van dagadva kicsit, a másik oldalon pedig van egy kis sebem, olyan mintha szétnyílt volna egy fél centis részen a varrat mentén! Emiatt ma megyek vissza az orvosomhoz, megnézi. A duzzanatra 1 hetes kontrollon azt mondta akár 1-1,5 hónap is kellhet neki hogy elmúljon. Igy kb. ennyi idő míg láthatom a végleges formáját. Én örülök, hogy belevágtam, és az a rondaság a múlté :) :)
2015. máj. 31. 12:22

Sziasztok!


En penteken voltam muteten. Nekem az eredmeny mar most is tetszik, de van egy hatalmas nagy probelmam. A csiklo kornyeke es alatta, ahol indul a kisajak, annyira erzekeny, h mar az oruletbe kerget! Viszket is, de nagyon. Ha meg "megvakarnam", hat az kesz... nagyon erzekeny. Ha nem er hozza semmi, akkor is nagyon, nagyon erzekeny. Jart mar valaki igy? Ez az erzekenyseg el fog mulni ugye??? Nem tudom mit fogok csinalni ha nem. Annyira zavaro, (ugyanis allando az erzes) h nem tudok odafigyelni semmire.

630. Kiszi15 (válaszként erre: 629. - Zilia7)
2015. máj. 28. 20:22
Szia, mi újság, hogy vagy, hogy alakulsz odalent? Én is most voltam műtéten, 2 hete, de nekem esztétikailag egyenlőre nem tetszik az eredmény, 1 hónap múlva megyek kontrollra, addig a doki szerint alakulnom kell még, de ha akkor sem tetszik eléggé a helyzet, plasztikai sebészt is keresek. Merthogy nekem a nőgyógyászom csinálta. Ráadásul van olyan terület, ahol szerintem nem jól varrtak össze, így valószínű az mindenképp korrekcióra szorul. :(
629. Zilia7
2015. máj. 12. 13:18

Sziasztok csajok!

Kötelességemnek érzem írni, hisz ennek a fórumnak az olvasgatása, a ti tapasztalataitok, írásaitok adta meg a végső lökést, hogy én is belevágjak. Pár órája jöttem haza a műtétről. Egyelőre szörnyen néz ki, dagadt, picit fáj és pettyezve vérzik. De azt hiszem a nehezén túl vagyok. Nem bántam meg... remélem.. :)

Csak a hanyattfekvő póz vállaható. Kataflamot már vettem be és hűtöm jégzselével. Homeopátiás bogyókkal segítem a gyógyulást.

Én Jánky doktort választottam, kedves és tapasztalt doki. És az asszisztencia profi! Végig fogta a kezemet az egyik hölgy, (én kicsit parás vagyok, meg hát azért ez mégiscsak az ember legintimebb zónájának beavatkozása). Ajánlom őket!

2015. ápr. 29. 15:04
Budapest a hely :)
2015. ápr. 29. 15:03
Sziasztok én most nézegettem és szeretnék intim plasztikai műtétre menni, de csak kiajak plasztikát meg hyaluronos feltöltést. Tudnátok abban segíteni ki a legprofibb benne? Bár már egy orvossal egYeztettem, de a ti véleményetekre is kiváncsi vagyok. Köszönöm majd ha válaszol vlki.
2015. ápr. 25. 16:08

Sziasztok, én is a műtéten gondolkodom. Sokan írtak már arról h. elviselhető, és hogy gyógyul, de arról senki sem írt, hogy érzetre milyen lesz utána. Nem lesz esetleg érzéketlenebb? Vagy inkább jobbá válik?

Köszi!

2015. febr. 18. 19:06

Sziasztok,

Hétfőn volt a műtétem, kisajak és csuklya plasztika, egyáltalán nem fájt, azóta sincsen semmi kellemetlenségem, csak azt sajnálom, hogy nem vágtam bele sokkal régebben...

Üdv,

Uma

2015. febr. 10. 00:41

Sziasztok!


Eloszor is, koszonom a sok kommentet, frissen mutott vagyok en is, es a mutet elott hiaba neztem meg sok sok sok infot(es ezt a forumot), azert az utana levo napokra nem nagyon tud felkesziteni semmi(legalabbis engem,mert a beavatkozas elott nem kattogtam az utana levo allapoton).

A lenyeg, hogy pénteken mutottek, pont ugy, mint Barbit, bar szerencsere nekem csak a csiklonal levo szuri fajt, a tobbi szimplan borzalmas volt,mert nem birom a tuket. Holnap megyek elso kontrollra,de aludni egyelore borzalmas, kb lehetetlen pedig fajdalomcsillapitot is szedek:S

Mondjuk teny, hogy a jegelessel kicsit elmaradtam, mert a hetvegen ki se keltem az agybol, inkabb pisilni is csak ritkan mentem el, csak ne kelljen piszkalnom, viszont wc használat elott/alatt/utan nagyon ugyeltem a megfelelo higieniara, rendesen lemostam a teruletet.

Az eredmennyel egyelore felig meddig vagyok elegedett, mert egyreszt orulok, hogy az undorito csigaszeru nunim vegleg a multe, de meg nagyon friss a dolog, igy persze be is van duzzadva, meg a csiklo is feheres es osszesegeben szokatlan, hiszen nagyon sokaig eltem egyutt ezzel a borzalommal, es valamilyen szinten az ember meg is szokja a latvanyat.

Mindegy a lenyeg, hogy megtortent, egyelore a fajdalmat leszamitva nem horror (elso nap volt csak verzes, azota minimalis gennyes trutyi a beteten), de remelem, hogy mihamarabba elmulik a fajdalom, mert ez kezd idegtepo lenni (nem veletlen potyogok ejjel a gep elott, hiszen alvas az most nem akar osszejonni).... Amugy a csuklyat nalam is mutottek (eleg nagy elvaltozasrol volt szo) es az per pill nagyon nem tetszik,de latom tobben irtatok, hogy az nehezebben gyogyul, szoval azert bizakodom a jobb eredmenyben.

Persze kicsit szerencsetlen eleterzesem abbol is fakadhat, hogy en is teljesen egyedul csinaltam vegig a dolgot, es igy azert nehez (pont azt ereztem mint Barbi a mutoben, hogy huajjaj, most itt vagyok tok egyedul egy mutoben es errol nem tud senki o.o)


Zaraskent pedig, aki ferfi idejon es beszol az itt forumozo lanyoknak, hogy "hulyeseg muttetni" meg "a nagy fodros is szep" az lesz szives mashol napot rontani, mert ezt a problemat csak azok ertik meg akik maguk is atelik, mert igen komoly lelkiteher tud lenni, nem beszelve a kenyelmetlensegekrol!


Tovabbi szep napot/estet mindenkinek, es jo gyogyulgatast!

2015. febr. 6. 13:59

Szia Aryanne!

Már bizonyára túl vagy a szenvedős részen, minden rendben ment? Hogy érzed magad?

Azért leírom a tippjeimet, hátha más hasznát veszi.

Sajnos dupla tapasztalatot szereztem a sebkezelésben, ugyanis a nekem a műtét után szétnyílt a varrat, újra kellett varrni, kezdődött előlről a procedúra. :-( Szerencsére azóta minden ok, meg is vagyok elégedve, bár végleges kinézete pár hónap múlva lesz.

Nekem a doki kamillás törlőkendő használatát javasolta, de azzal nem tudtam mit kezdeni, a varratnál nem lehetett hozzáérni. Én csináltam helyette kamillás főzetet, és azt egy pumpás flakonba tettem, és minden Wc használat után ezzel "permeteztem". Hűsít, nyugtat, és gyógyítja a sebet. Emellett homeopátiás gyöngyöt szedtem, Arnica Montánát, ami beindítja a szervezet öngyógyító folyamatát. A szülés után is ezt javasolják, illetve minden hasonló sérülésre. A jegelés az első két napon nagyon jót tesz, hogy lemenjen a duzzanat, csak vigyázni kell, fel ne fázzon miatta az ember lánya!

622. Aryanne
2015. jan. 23. 09:45
sziasztok! hétfőn lesz a mutetem es parazok/izgulok egyszerre..ezért arra kérlek Titeket h irjatok tippeket,hogyan tettétek könnyebbé a "szenvedős" részt,a műtét utáni par napot? szoros bugyi,jegelés,kamillázás..mi tesz jót? es a tisztítás? hogy a legjobb? ha bárkinek van tapasztalata,javaslata amit kiprobalhatnék,írjátok meg kerlek hogy ezzel is felkeszultebb legyek :) amúgy Sikos doktor úr fogja csinálni,majd beszamolok a fejleményekről! a valaszokat elore is köszönöm! Szép napot Nektek :)
2014. dec. 5. 16:24

Sziasztok!


Én is szeretném megműttetni magam. Van tapasztalata valakinek miskolci plasztikai sebészről? Sajnos nem megoldható, hogy máshová utazzak.

Köszönöm!

620. sarah54
2014. nov. 22. 13:11

sziasztok lányok,


egy hete volt a kisajakkissebítésem.

A varrat lent nagyon szépen gyógyul és nincs is bedagadva.

Azonban a csuklya mellet a csiknomnal nagyon be van dagadva és rettentöen érzékeny. A csuklyát nem operáltattam, de a varrat a csiklom felett ér véget.

normális, hogy egy hét után még ennyire érzékeny és dagadt a varrat mellett és nem tudok alsónemut felvenni? :-(

volt már valakinek ilyen?

619. BigNicol (válaszként erre: 614. - Dedbbccba6)
2014. nov. 19. 21:34
Szia, örülök, hogy minden jól ment! :) A kinézet még fog alakulni, a végleges állapotot 3-6 hónap múlva fogod látni! :) Én is csak ajánlani tudom a Dr. Urat! :)
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook