Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
2016. jan. 24. 10:40

Kedves Lányok!

Mar nekem is megvan az idopontom a beavatkozásra, amitől tartok picit. Nem maga a műtét aggaszt, hanem a felepules.

Segítséget szeretnek kérni, hogy ki mikor tudott munkába allni, mert en mar az 5. napon sajnos munkába kényszerülök. Ami még nehezít a dolgon, hogy egesz nap egy asztalnál ülök, ahonnan csak kb 2 óránként tudok felállni. Tudnátok tanácsot adni, hogy ki mikor érezte ugy, hogy menne a munka, vagy mivel tudom komfortosabbá tenni a székemet?

Koszonom szépen előre is! :)

677. eadb7b414a (válaszként erre: 677. - Blani08)
2016. jan. 21. 17:47

Igen sajnos ez már a kedvezményes ár :)

Szerintem is szerencsés vagyok de mindennap mondtam magamnak hogy "minden rendben lesz" :)

Azt mondták ott bent hogy vérömleny is 100-ból 1 lánynál alakul ki szóval elég kevés rá az esély. EGyedül nagyon nehéz de én tényleg örülök hogy belevágtam mert nagyon nagy megkönnyebbülés ez nekem is. Ha visszagondolok rá akkor kevesebbet aggódnék de hát mégiscsak műtét :). Nekem holnap lesz a csomóelvágás, remélem minden rendben lesz :) most már nagyon zavarnak a fonalak :S remélem hamarosan kifognak esni. Ha van még kérdésed majd írjál :), meg ha voltál konzultáción :)

676. eadb7b414a (válaszként erre: 675. - Hreja1)
2016. jan. 20. 18:34

Szia :)

Persze, összesen 205.000 Ft (5.000ft a konzultációs díj)

675. hreja1 (válaszként erre: 673. - Eadb7b414a)
2016. jan. 20. 09:10

Szia!


Én is a Sikos doktor urat néztem ki a plasztikai sebészek közül. Köszi, hogy leírtad a tapasztalataidat...:) Most már tudom, hogy mi vár rám...

Azt még leírnád, hogy milyen árral kell számolnom?

Köszi

674. eadb7b414a (válaszként erre: 668. - Blani08)
2016. jan. 19. 19:00
és még valami, a bölcsességfog műtétemen ennél százszor jobban szenvedtem :). Sokat kell pihenni utána és jegelni :).
673. eadb7b414a (válaszként erre: 668. - Blani08)
2016. jan. 19. 18:59

Sziasztok!

Leírom a tapasztalataimat mert frissen műtött vagyok :). Már ezer éve gondolkodtam ezen a műtéten és mindig visszatértem erre a fórumra, még végül decemberben elmentem konzultációra és úgy döntöttem utána hogy lesz ami lesz belevágok! Múlt hét csütörtökön volt a műtét. Igen, vérvétel vizelet kell előtte. Nekem sem volt annyira vészes, Sikos doktor úr is mondta h minimális de engem nagyon zavart hisz mégiscsak kilátszott a nagyajkak alól. Egyedül mentem a műtétre ez volt számomra a legfélelmetesebb. A nővér bekísért egy szobába, ahol lefújtak lidokain sprayvel. Nos, számomra ez volt az egész procedúra legrosszabb része! Mert nagyon csípett és égetett. (érdemes két nappal előtte borotválkozni és nem előtte való nap) utána kb negyed óráig még ott feküdtem aztán jött a doktorúr értem :). Mindenről beszámoltak ami történik, nem látsz semmit mert levagy takarva. A nővérek irtó rendesek és figyelmesek, folyamatosan beszélt hozzám az egyik. Amitől a legjobban féltem, a tűszúrások, nos kb 1 másodpercig éreztem kettőt, a többit már nem! De nem volt semmi, még csak fel sem sziszegtem, beszélgettem közben! Berajzolták hogy mennyit vágnak, és már kezdődött is a műtét. Félóra múlva már kész is voltam, el sem hittem :). Utána szépen felöltöztem és irány haza. A nyomókötést kb 3 és fél óráig bírtam rajtahagyni, mert már nagyon kellett pisilnem. Eléggé vérzett mikor levettem, de a látványtól én is majdnem elsírtam magam. Miután a fájdalomcsillapító kiment, egy szem algopyrint vettem be és utána már semmi mást. Fájni fájt de tűrhető volt. Azt tudom tanácsolni én is hogy ha már nem vérezget az ember úgy a legkényelmesebb ha nincs bugyi és hagyod hogy érje a levegő. Ez volt életem legjobb döntése és persze egyik pasimat sem zavarta ez a dolog, de engem már olyan szinten hogy naponta gondoltam rá...tényleg nem szabad ennyire parázni mert minden rendben lesz, ez annyira rutinműtét, hogy nem lehet semmi baj :), és nem érzel semmit sem a műtét alatt. Sikos doktor urat meg csak ajánlani tudom. Az ülés nehezen ment, inkább feküdtem utána a hátamon, de egy idő utáán már az is elviselhetetlen volt viszont ha párnát raksz a lábad közé akkor már úgy lehet mozgolódni :). Remélem segítettem egy kicsit :)

2016. jan. 17. 00:42
Olvasgatok vissza felé, de olvasva a sok rémtörténeteket, feladom az olvasást..Ha valakit érdekel valamilyen részlet, privátban ha rám ír, szívesen válaszolok..De annyira más amit kaptam meg amit olvasok itt,mintha nem is egy topikban lennénk..
671. Zsikécske (válaszként erre: 664. - Szabcsi84)
2016. jan. 16. 23:52
Ez engem is érdekelne,mert nekem ugyan maradt a szeméremdombon zsír,nekem a nagy ajakból fogyott el több..Azt zsírbetöltéssel csinálják? Volt már valakinek ilyen?
670. Zsikécske (válaszként erre: 669. - Zsikécske)
2016. jan. 16. 23:43
Még annyi hogy a műtét után közvetlenül és később sem volt semmilyen elváltozás, sem duzzadt, sem vérömleny, semmilyen elváltozás nem volt látható rajta, szép volt minden, és végig úgy is maradt..Csak a varratok látványa volt érdekes nekem,meg ha hozzáértem mert mostam akkor is fura volt.Mosás közben sem fájt..Nem egészen 2 hetes vagyok,és már el is felejtettem, már az intim dolgok is mennek..Csak hajrá aki előtte van!
669. Zsikécske (válaszként erre: 668. - Blani08)
2016. jan. 16. 23:38

Szia!

Én túl vagyok a műtéten, nem egészen 2 hete volt.A cicis fórumról jöttem át, egy kis pozitív tapasztalat megosztása miatt..A műtétemet Sopronban Dr Kovács Ferenc csinálta Sopron -Ágfalván.

Borzalmasan féltem tőle, mert már volt egyszer egy rosszul sikerült aranyér műtétem..Tehát úgy "lent" volt már borzalmas élményem..Engem nem szurkáltak,mert egy hosszabb heggel a hasamon együtt csinálták ezt a kis ajak korrekciót, és így bódításban és helyi érzéstelenítésben csinálták..Na még az aranyér műtétem miatt a végbélnyílásomon is volt pár szemölcs szerű felrakódás, azt is eltávolította egy úttal..Amikor felébredtem, hát boldogság volt,mert pici kellemetlenség volt, semmi több.Valami fájdalom csillapítós infúzióval keltem, pár óra ébredőben pihi, infúzió lement, indulás haza/600km/, ülve, kocsiban..nem fájt, és még fájdalom csillapító sem kellett hogy egyek,pedig adtak oda hogy az útra kellhet..Aztán másnap már pláne nem éreztem semmit sem..17 db varratom volt.A varratok kellemetlenek később,mert szurkálnak, de nem kell rá figyelni,meg inkább feküdni kell az ágyon bugyi nélkül, úgy jó.A varrat szedés volt nagyon kellemetlen, de lidocain sprae-t adtak és nem volt halálos..Összességében véve nem fájt, nem rossz, és hát olyan gyönyörű babapuncit kaptam,hogy kislány koromban nem volt olyan..Hogy milyen volt? Lefogytam, kifogyott a nagy ajakból a zsír is, így kilógott vagy 2cm-t a kisajak,/olyan fodros volt és sötét színű/ az lett levágva szépen úgy, hogy a nagy ajak fedi a kisajkat szépen.Csiklóhoz nem nyúltak..Én csak buzdítok mindenkit, de ha nem altattak volna,nem mentem volna neki én sem az tuti!!!

668. Blani08
2016. jan. 16. 22:11

Sziasztok.

Napokban kezdtem el gondolkozni én is, hogy megműttessem magamat ott lent. Nem eget rengető a probléma látványra,de mégis megpecsételi az életemet,főleg szexuálisan,takargatom, nem engedem az orális szexet stb... de most hogy 23 éves fejemmel,először utánanéztem ennek a dolognak,látom,nem egyedül szenvedek ezzel a problémával.Úgy gondolom,hogy az aktuális partnerem szeressen úgy ahogy vagyok.De! Ennek agyban kéne eldőlnie,hogy ne feszélyezzen a dolog,hisz másban nem zavar a kisajkaim salátaszerű kinézete,ami éppen hogy kilóg... Mivel a legnagyobb problémám nekem nem is maga a beavatkozás,meg az utána lévő procedúra,hanem a tűszúrások , mivel tűfóbiában szenvedek,ez a legnagyobb problémám. Biztosan dobna az önbizalmamon a dolog. Ha nem sikerül rövid időn belül a fejemben rendet tennem,megműttetem magamat. Szóval ez a része érdekelne hogy pl egy bölcsességfog eltávolításához képest, mennyire fáj? :D maga a szúrások,meg az is amit több helyen olvastam,hogy...nem hatott eléggé az érzéstelenítő?

Vérvétel vizelet elengedhetetlen a beavatkozás előtt?

Köszi ha valaki válaszol.

2016. jan. 14. 10:34

Sziasztok!

Ma délután lesz a kisajak műtétem Sikos doktorúrnál. Mivel én is egyedül csinálom végig, nagyon nagyon izgulok :). Volt valaki mostanában ilyen műtéten?

666. hvnkr
2016. jan. 5. 11:59
Lányok, nekem tavaly márciusban volt a műtétem, az elején tetszett a végeredmény, gondoltam úgyis formálódik, alakul még... hát nem így lett...sem szépre, sem szimmetrikusra nem sikerült ! Néha úgy vagyok vele, hogy megcsináltatom újra, aztán rábeszélem magamat, hogy ne... Hévizen csináltattam! Párommal egy-másfél hónapig nem tudtunk együtt lenni utána, mert fájt...Ettol is félek ha korrekcióra kerülne sor...
2015. dec. 30. 14:27
Szegeden csináltatott már valaki kisajak kisebbítést? Melyik orvos ajánlaná? Köszi a választ
2015. dec. 28. 16:54
Sziasztok!volt már szeméremdomb plasztikája valakinek?30kilót fogytam és valahogy onnan nem tűnt el a zsír..köszi előre is
2015. dec. 19. 23:31

Sziasztok.,


Szivesen elmeselem a tapasztalatom, irjatok privatban.

662. KHKH
2015. dec. 17. 20:13

Sziasztok,

miért van az hogy, a tobbség csak a mutét napjàn ir, és utàna semmi.

Tehàt nem lehet tudni mi van màsnap, harmad nap... a legfontosabb mint minden mutétnél, az elso két hétben, ami elvileg a lényeg.. Tehàt màs mutéti forumban, akàr napi gyogyulàsi, és tapasztalati folyamatokat lehet kovetni, és szerintem ez itt is sokakat érdekel, foleg akik azon tiprodnak hogy megcsinàltassa e ezt a mutetet. Nekem még nincs ilyen problémàm, de jobb mindenre felkészulni, ugyanis lehet idosebb korban lesz erre szukség.

Valaki ossze tudnà foglalni, kik voltak valoban jo orvosok és kit kell messzirol elkerulni?

661. szab06
2015. dec. 17. 06:26

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata Dr. Molnár Csabával kapcsolatban? (Debrecen)

Köszönöm!

2015. dec. 8. 10:17
Mielőbbi gyógyulást.
2015. dec. 7. 19:53

Sziasztok!


Néhány napja én is átestem a beavatkozáson, gondoltam megosztom a tapasztalataimat, hátha hasznosnak találják az olvasók. Általában csak olvasni, írni nem szoktam a fórumokra, de most kivételt teszek, mert engem is - többek között - az itt olvasottak segítettek hozzá ahhoz, hogy rászánjam magam a műtétre.


Hosszas internet böngészés után Sikos Doktor Urat választottam. Kisajak + csuklya korrekció plasztikát hajtott végre, a műtét zökkenőmentesen zajlott, fájdalmat az injekciók beadása közben is csak néhány szúrás alatt éreztem. Onnantól, hogy a nagyon kedves asszisztensek bekísértek a műtőbe, odáig, hogy kisétáltam az ajtón, kb. 30 perc telt el. Az érzéstelenítő hatása 3 órával a műtét után szűnt meg, akkor szükségem volt egy Cataflam-ra. Estig kibírtam pisilés nélkül, majd a nyomókötést félve a zuhany alatt vettem le és ott pisiltem először. Minimálisan csípett, és vérzett a seb egy kicsit, de pár perc múlva abbamaradt és azóta se nem vérzik, se nem csíp. A fájdalom elviselhető, az alvás megy nehezebben, de az is megoldható úgy, ha a két lábam közé egy párnát teszek. Így nem érnek össze a combjaim és kevésbé feszítő az érzés.


Amit tudok javasolnia azoknak, akik most vágnak bele:

- a műtét utáni napokban lehetőleg csak zuhany alatt pisilni, nem csíp a víz(!), viszont azonnal lemossa a nem odavaló dolgokat

- naponta többször jegelni, ha nincs jégzselé, akkor érdemes 0,5 l-es műanyag üvegben vizet fagyasztani és azt használni, így nem fagy le az ember egész combja úgy, mintha fagyasztott zöldséggel csinálná

- ha nincs vérzés, kényelmesebb otthon bugyi nélkül lenni egy hosszú pólóban

- nem szükséges kenegetni semmivel (hacsak másként nem mondja az orvos), minél többet van szabad levegőn, annál gyorsabban gyógyul


A Doktor Urat csak ajánlani tudom, segítőkész, pontos és odafigyel a páciensekre!


Olvastam sok helyen, hogy TB-re csináltatták meg a műtétet, be kellett feküdniük a kórházba, 1 órás műtét, több napos kórházi lábadozás, majd kétes végeredmény született. (Félreértés ne essék, biztosan van kivétel, de tényleg sok ilyen hozzászólást láttam.) Én ezzel úgy vagyok, hogy hacsak nem szorít a szükség, érdemes összegyűjteni a pénzt egy neves orvosra, aki valóban drága lesz, de sokkal kevesebb kellemetlenséggel jár az egész procedúra. Sok kontár munka eredménye az, hogy az emberek - jogosan - kétkednek a kórházi folyamatokban. Sokszor ez sztereotípia, de egy ilyen beavatkozásnál tényleg megéri anyagilag rászánni.


Bár még nem látom a végleges formát (ehhez 2-4 hónap szükséges), eddig maximálisan elégedett vagyok.


Azoknak üzenem, akiknek félelmei vannak, hogy én 10 évig hezitáltam, mire végre rászántam magam és bánom, hogy idáig vártam. Tehát, ne hezitáljatok, vágjatok bele bátran! :)

658. anikookaa (válaszként erre: 632. - Hvnkr)
2015. dec. 7. 15:57
Szia! téged ki műtött? Köszönönöm
2015. nov. 22. 12:27
Tegnap elott volt a mutetem..teljesen jol vagyok, holnap kontroll! Kivancsi leszek mit mond a doki :)
2015. nov. 22. 11:32

Nem tartozik ide...

[link]

2015. nov. 20. 14:05

Sziasztok!

Tudtok Orvost ajánlani Budapesten intimplasztikára?Dr.Kovács Hedvig,Dr.Jánky György,Dr Bene Ruzsenáról hallottam.Valaki járt már valamelyiküknél?Vagy tudnátok e ajánlani olyan orvost aki komplikáltabb ügyekkel is jól tudna bánni?Köszönöm._

654. töprengő (válaszként erre: 652. - Lufi33)
2015. nov. 16. 16:43
:)
2015. nov. 16. 13:29

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.Egy éve volt a kis ajak műtétem.Nem sikerült túl jól,mert a csiklóm azóta nem középen helyezkedik el,és ez sok esetben kellemetlen. A műtétet végző orvos szerint minden rendben van,de hát én érzem...

Tudtok e valakit ajánlani aki ezek után tudná orvosolni ezt a hibát?A netben nem bízok már,mert hírdetni mindenki nagyon jól tudja magát.Mi meg tapasztalunk...Köszönöm mindenkinek előre is a segítséget.

652. Lufi33 (válaszként erre: 650. - Lufi33)
2015. nov. 15. 18:11

Sziasztok!


Eltelt 5 nap, röviden jelentkeznék, hátha hasznára lesz valakinek.

A műtét napján este félve vártam, hogy mikor üt be a fájdalom. Valószínűleg nagyon szerencsés vagyok, mert ez nem történt meg és azóta sem volt fájdalmam. Nincs gond a mosakodásnál vagy WC-használatnál sem. Nyilván óvatos vagyok, de nincs olyan, hogy kiesik a szemem. A seb nagyon szép, ha úgy nézzük, hogy ez egy vágás + varrás, a végleges állapot odébb van, de ezt meg tőletek tudom a legjobban. :)

Jelentem, már lefelé pipilek. :D

Csütörtökön és pénteken voltam dolgozni, a hétvégét szigorúan itthon töltöm és pihenek. Holnap megyek megmutatni magam a dokinak.

Elégedett vagyok és izgatottan várom a végeredményt. :)

Szép estét Nektek!

651. töprengő (válaszként erre: 650. - Lufi33)
2015. nov. 11. 21:21

Na ezt " pisilésnél mennyit irányít " más irányba, ezt inkább elhiszem hogy nagyon zavar....


Bocs hogy nem szó szerint idéztem.

650. Lufi33
2015. nov. 10. 13:13

Sziasztok!

Én ma voltam a műtéten reggel, már itthon vagyok és pihenek az ágyban. Egyenlőre nem érzek fájdalmat, de még biztosan hat az érzéstelenítő.

Az én gondom az volt, hogy a baloldali kisajak nagyobb volt, mint a másik, kilógott, dörzsölődött, járás közben is kellemetlen volt elég gyakran. Ha nem hajtogattam be gondosan reggel, akkor a legkülönfélébb helyzetekben kényszerültem erre napközben. :( :)

Arról meg már nem is beszélnék, hogy a felemásság miatt pisilésnél mennyit irányított vissza a combomra a kis dög.

Szóval megvolt és most várok. Megengedték, hogy rápillantsak a műtét után, nem volt vészes.

Megírom majd miként alakulnak a dolgok. :)

2015. okt. 14. 20:46

A műtét nélküli intim plasztika Magyarországra érkezett!

lézeres hüvelyszűkítés, inkontinencia kezelés és intim fiatalítás.

Világújdonság: hüvelyszűkítés lézerrel, fájdalom és lábadozás nélkül...

( Bővebben keressen rá akit érdekel ;) )

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook