Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
738. Lena085
2016. dec. 8. 20:10

Valaki esetleg ha még jar erre es olvassa.....

Volt olyan, akinek nem szedték ki a varratokat??? Mert most nekem azt mondtak, hogy lehet nem kell kiszedni :o

737. Lena085 (válaszként erre: 736. - Zséé)
2016. dec. 8. 18:39

Szia!

Nekem volt, igaz nem nagy, de vannak emlékeim :) hát ha össze akarom hasonlitani, akkor talan azt mondanam hogy ez egy kicsit maceransabb, nagyobb feluleten, tobb oltes, es kicsit erzekenyebb! Nekem elso masodik nap fajdalmasabb volt, nagyon beduzzadt. Itthon is voltam 2 napot. Utana mar mindent csinaltam, de kicsit nehezkesen, a jaras pingvin, az ules nehezkes. A nyakparnara ultem, es azt mindenhova vittem magammal, a vezetes sem megy maskent, most is hasznalom..ma vagyok 7 napos :)

Ma voltam varrat szedesen, de nem vették ki, mert az egyik oldalon még kis pufi, es felo hogy sebszetnyillas lesz. :/

Remelem tudtam segiteni :)

736. Zséé
2016. dec. 8. 00:42
Sziasztok! Akinek volt mar gatmetszese es kisajak plasztikaja a ketto kozotti fajdalom kulonbseget leirna? Illetve plasztika utan mennyire mozgaskepes az ember a fajdalomtol es a bedagatastol? Faj, kellemetlen, de ugyanugy vezettek, bevasaroltok, dolgoztok...,vagy otthon pihi? Ha pihi, akkor meddig?
735. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 734. - Molli27)
2016. dec. 6. 19:05
Atyauristen! Nagyon sajnalom! Okulaskent elarulhatnad, hogy ezt hol ganyoltak igy ossze... Naggyon durva! Jobbulast kivanok!
734. Molli27
2016. dec. 4. 15:20

Sziasztok!

Engem 3 hete mutottek lezeres technikaval, kisajak kissebbitesem volt. Kezdesnek lekent egy erzestelenito kremmel a doktor ur de mivel sokaig varatott, mar kezdett elmenni a hatasa mire oda jutottunk, h beadja az erzestelenito injekciot. 6 szurast kaptam, es eleg kellemetlen volt. Ezt kovetoen elkezdte a mutetet. A lezerezesbol nem ereztem semmit, viszont a csipesz athelyezesenel elegge belem csipett ami fajt. De a lenyeg igazabol, h a mutetbol es az azt koveto varrasbol es semmit nem ereztem. Elottem a testveremet mutotte. Mikor kesz lettem kimentem a hugomhoz aki akkorra mar az irodaban ult. Egybol mondta, h vegyek be 2 cataflamot mert neki annyira faj miutan kiment az erzestelenito, hogy mindjart elajul. (Nem tulzott, nem lattam meg ot ilyen rosszul kinezni)

Szoval bevettem a gyogyszert es haza vezettem. Delutan es este elegge fajt de ejszakara bevettem a doki altal adott gyogyszert, kentem a kremet es minden oke volt.

Eltelt par nap, abbamaradt a verezgetes es a genny sem szivargott. (Bocsi ha undorito)

Azt hittem kezd jobb lenni de nem. Egyik oldalon sebszetvalasom lett annak ellenere, hogy a varrat benne volt. Felhivtuk az orvosunkat mert a testveremnek mindket oldalon elkezdett szetnyilni a seb. Nem mentunk szemelyes konzultaciora mert 3 ora lett volna az ut, es mondta a doktor ur, hogy kepeket kuldjunk.

Mikor elkuldtuk a kepeket amin jol latszodott az akkor meg enyhe sebszetvallas a doki azt mondta minden oke. 10 nap mulva teljesen szetnyilt a seb, nekem egyik teszveremnek mindket oldalon. Ekkor az orvos azt mondta, h igen ez szetnyilt de o ezzel mar nem tud mit csinalni, majd meggyogyul. A masodik het utan be is fejeztuk vele a kommunikaciot mert teljesen elzarkozott a segitsegnyujtastol.

A sebszetvalas egyebkent eleg csunya de ami a nagyobb baj, h nekunk iszonyatos fajdalommal jar. Egy hetig remalom volt a pisiles es a zuhanyzas. Nem tulzok ha azt irom, ilyen fajdalomban meg eletemben nem volt reszem. Alaphelyzetben is faj es eg...de amikor wc-re mentem mintha tuzzel egettek volna es raadaskent belentek volna csilivel. Tudom vicces a megfogalmazas de a helyzet nem volt az. Napi 2x mentem pisilni mert annyira fajt es egetett.

Most hogy a 3 hethez ertem a mutet utan, most kezd javulni a helyzet de meg mindig nagyon sebes. A lezer miatt szerintem lassabb a gyogyulas mert az osszeegetett resz lassabban no ossze mint a sima ahol nincs egesi serules.

Az en orvosomat senkinek nem ajanlanam. Megbeszeltuk a format, kifejezetten kertem, hogy ne egyenesen vagjon, de hiaba mert pont az ellentettjet csinalta mint amit kertem raadasul az egyik oldal olyan mintha egy darabot kiharaptak volna belolem, mondjuk egy egerke... A masik, hogy azt mondta 2 het a teljes gyogyulas utanna lehet nemi eletet elni..aha..most 2 het utan kotolte, h ja hat a gyogyulas 1-masfel honap. Koszi. Raadasul a sebszetnyilast ujra kellett vna varrni vagy plasztikazni de o azt mondta, ezzel nem tud mit kezdeni.

Ha lehetne minden ellenere is ujra csinaltatnam, csak biztos, hogy egy pesti klinikat valasztanek.

Remelem tudtam segiteni

2016. dec. 4. 08:48
Rákerestem a googlen, megnéztem a kezelés fajtákat árakat.
2016. dec. 4. 08:41

Dr.Regényi Péter, elég rég lépett be az oldalra. :(

Lehet hogy olvassa, az se kizárt van még 1 regisztrációja itt a hoxán. És privát válaszol a kérdésekre...

( néha megnézek olvasótársat mikor volt itt az oldalon. él e még a regisztrációja? ne kérdezzek olyantól, aki nincs, vagy netán 1 éve volt itt utoljára ).

2016. dec. 3. 19:43
Engem is nagyon érdekelne a lézeres műtét. Tapasztalatok?
730. groferika (válaszként erre: 705. - Dr.Regényi Péter)
2016. dec. 3. 19:42

Tisztelt doktor úr!

Németországban élő magyar állampolgár vagyok ey kisajak kisebbitest szeretnék lézeres műtéttel. Hány napot kellene otthon tartozkodnom? Varom a szíves válaszát priviben.

Köszönöm előre is!

729. Lena085 (válaszként erre: 728. - Kisszundimégjólesne)
2016. dec. 3. 18:52
Sajnos azt nem :( en is annyit keresgettem. Vegul emelett dontottem! Nem igazan volt senki, akinek lezeres tapasztalata volt. Kulfoldi oldalakon is kutakodtam, de ott is a műtét volt a tobb.
728. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 727. - Lena085)
2016. dec. 3. 10:27
Koszonom, aranyos vagy, hogy valaszolsz, de az okat is tudod? Olvasgattam en is sokfele, de ilyen osszehasonlitast nem lattam.
727. Lena085 (válaszként erre: 725. - Kisszundimégjólesne)
2016. dec. 3. 07:41
Szia! Nem tudom sajnos, csak azt amit hallottam es olvasgattam, hogy a lézeres nincs olyan jo, mint a metszés!
726. Lena085 (válaszként erre: 724. - Kingbig)
2016. dec. 3. 07:34
Szia! Nekem 150.000 volt
2016. dec. 2. 20:08
Megint kérdezem: valakinek lézeresről tapasztalata...?
724. kingbig
2016. dec. 2. 11:32
Valaki tudna írni árakat? Köszönöm
723. Lena085
2016. dec. 2. 10:28

Na hali!

Masodik napon vagyok..:) eddig minden okes, még mindig vérzik egy picit, annyira bedagadva nincs. Feküdni a legjobb, ülni nagyon nem jó, közlekedés pingvin :D

Csütörtökön megyek varratszedésre. :)

722. Lena085
2016. dec. 1. 13:05

Sziasztok!

Engem tegnap műtöttek, hát mit ne mondjak, kicsit jobbra számítottam, de birható volt. A szúrás volt kellemtelen es szinte ereztem a metszést is, de folyamatosan adták az erzestelenitot.

Nekem még most is vérzik :/ remélem ez normalis dolog. Kivancsian varom a vegeredmenyt. :)

Egyenlore a varrasok menten olyan kis puklik vannak, de gondolom ahogy osszehuzta, az azert olyan. Turelmesen varok...es irok, hogy mi van :)

2016. nov. 25. 23:10

Sziasztok!

Engem ma műtött Sikos dr.

Én is kíváncsi lennék, hogy akit régebben műtöttek, annak most milyen a sexuális élete, de tényleg lelép mindenki 2 hét után.

2016. nov. 23. 11:48

Sziasztok!

Dr. Bertus Mihálynál csináltatta valaki? Vélemények?

719. M-agika
2016. nov. 10. 23:37

Sziasztok!

Én évek óta mindig visszatérek ahhoz a gondolathoz, hogy megműttetem magam. Egyáltalán nem érdekel a műtét és a felépülés sem, mert az átmeneti, viszont számomra furcsa, hogy arról senki nem ír semmit, mennyiben változtatta meg az érzékelést a műtét. Ennyire nem befolyásolja ezt a beavatkozás, vagy ennyire nem érdekel senkit? Nekem ez olyan furcsa! Szerintem elég lényeges része a dolognak. Jó lenne erről is olvasni valamit, de sajnos minden páciens, ha jól látom 1-2 hét után felszívódik a műtét után. Ami egyébként érthető, ha a műtét, és az azt követő felépülés sikeres volt.

718. Hamar
2016. okt. 30. 18:44
Sziasztok!Engem pénteken műtött Sikos De Úr. A műtét kb 30 percet tartott. Egy metszést éreztem.Szerencsésnek mondhatom magam, mert egyáltalán nem fáj.Cataflamot csak a gyulladás miatt (hogy ne legyen) veszek be.Gyönyörű lila színben pompázik. Bevan dagadva. Lábam összezárni felejtő. Még csak két napos. Nem vagyok türelmetlen, de szeretném tudni hogy másnak mikor lohadt le elviselhető méretűre. Köszönöm
2016. okt. 23. 00:29
Van valaii, aki lézeres módszerrel csináltatta? Tényleg annyival jobb, és gyorsabb a gyógyulás? Köszi a választ előre is!
2016. okt. 16. 11:05

Sziasztok!


Szeretnek erdeklodni, akinek hematomaja lett es fel kellett nyitni ujra, annak milyen panaszai, tunetei voltak? Nekem csutortokon volt a mutetem es eddig ugy gondoltam minden rendben,nincs fajdalmam, tudok aludni. Ma reggel viszont eszrevettem hogy mindket nagy ajkam also resze lila. Nincs bedagadva es nem faj, csak lila. Szerintetek kell emiatt aggodnom? Persze jegelem, meg kenegetem heparinos kremmel de kezdek kicsit megijedni, nehogy elolrol kezdodjon ez az egesz.

Koszi szepen a valaszokat!!!

715. Szexyszandy (válaszként erre: 715. - Csinicica)
2016. okt. 1. 12:41
Én is hallottam már, hogy nála érdemes megcsináltatni. EGy barátnőmnek ő csinálta és nekem tetszett a végeredmény, bár nehéz volt rávenni a csajt, hgoy mutassa meg.
2016. szept. 2. 19:40
Sziasztok! Én azoknak a tapasztalatára lennék kíváncsi akik már hosszabb ideje túl vannak a műtéten, 2-3 hónapja, hogy TÉNYLEG NEM VÁLTOZOTT-E A SZEXUÁLIS életükben semmi a műtét után? Hogy tényleg megmaradt-e az érzékenysége a területnek? Vagy mennyit kellett arra várniuk,hogy újra olyan érzékeny legyen, mint volt és tudják élvezni a szexet? Csak, mert engem 2hónapja műtött a Sikos doktor úr és bár külalakra teljesen jó lett, szép, viszont ahol eddig ingerelhető volt és élveztem a szexet ott most szinte semmit nem érzek, és őszintén szólva nagyon aggódom emiatt. Már ezerszer megbántam a műtétet, mert inkább maradt vna csúnya, de legalább jó volt a szexuális életem, mint így, hogy szép viszont nem érzek szinte semmit :((( Szval várom a régebben műtöttek tapasztalatát ezzel kapcsolatban!!!!!
2016. júl. 11. 22:47
Sziasztok! Én is nagyon sokat vártam, mire elszántan magam. Engem borzasztóan zavart minden téren, de főleg szexuálisan, teljes önkép zavarom volt, nem tudtam soha elengedni magam. Így végül Június közepére kaptam konzultációra időpontot és múlthéten Kedden volt a műtétem. Sikos doktor úrnál voltam, az itteni pozitív vélemények alapján választottam. Szóval köszönet érte! Ezért is írom le a tapasztalataimat, mert rengeteg erőt és elhatározást tudtam innen gyűjteni. Magáról a műtétről nem írnék mert már előttem sokan leírták, hogy hogy is zajlik, ami esetemben is pont úgy történt. A műtét után simán haza vezettem 100 km-re lakom Pesttől. Amint elmúlt az érzéstelenítő hatása elkezdett eléggé fájni. A nyomokötést kb a műtét utan 6 órával vettem le. Beálltam a zuhany alá és hát majdnem elsírtam magam annyira csípett a víz. Az éjszakát cataflammal bírtam, illetve jegeltem lefekvés előtt ami egy megváltás volt. Én már másnap vissza is mentem dolgozni, igazából bírható volt, persze fájdalomcsillapítót azért kellett, hogy bevegyek. Ülő munkát végzek, igazából aki álló munkát csinál, annak ajánlom, hogy egy pár napig maradjon otthon, mert azt nem lehet kibírni. Szerdán már nem kellett bevennem, teljesen viselhető volt. Nem fáj kifejezetten, nekem inkább olyan feszítő, kicsit csípős érzésem van/volt. A pisilésnél a vízzel való öblítés nekem még mindig csíp. Viszont ma már voltam edzőteremben is másfél órás edzésen és teljesen jól bírtam. Szépen gyógyul, a varratok néha beszúrnak, feszülnek illetve megvan kicsit kemenyedve a bőr a varrás mentén, de ez teljesen normális. Egy hét múlva megyek varratszedésre. Vettem betadinos kézlemosó folyadékot, este és reggel azzal tisztítom meg, illetve nagyon ajánlom az aloe first sprayt. Minden nap fújom vele eleg sok alkalommal. Bioptron lámpázom is Péntek óta, kérdeztem a klinikán, hogy mennyire javasolják és azt mondták, hogy a műtét után pár nappal kezdjem el, először csak 1 percre és minden nap egyel többet, mivel a túlzott meleg nem tesz jót, illetve nem túl közeli távolságra kell tartani a lámpát.megpesze jegelem de azt csak reggel meg este. A duzzanat már csökkent, de a nap végére azért szoktam érezni, hogy most már vízszintben kellene lennem. A véraláfutások is kezdenek felszívódik. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, aki ezzel a problémával küzd, mert tényleg egy új emberré válhatunk általa. Én is nagyon féltem a műtét előtt, meg utána is aznap, de másnapra elmúlt minden félelmem. Alig várom, hogy teljesen meggyógyuljon, de már így is hálás vagyok, hogy megszabadultam tőle végérvényesen. Már most nagyon tetszik az eredmény, pedig még egy pár hónap mire a végleges formát eléri. Ha bármi kérdésetek lenne, szívesen válaszolok! Vágjatok bele, mert tényleg megéri! :)
2016. júl. 5. 11:20
ziasztok! Engem tegnap mutottek, gondoltam leirom a tapasztalataimat. 20 eves vagyok, a kisajkaim minden teren megnehezitettek az eletem, legyen az sport, egy szimpla tanga viselese vagy szex es parkapcsolat. Mar regota zavart, ezert elmondtam anyukamnak aki a problemat latva azonnal cselekedett es felhivta az egyik orvos baratjat. Mult heten volt a konzultacio, tegnap meg is mutottek, iszonyatosan kedvesek voltak, a mutosno meg a kezemet is fogta. Nyugtatgattak, minden rendben ment. Este kiment a helyi erzestelenito, mivel azzal mutottek (az kicsit kellemetlen volt mikor beszurtak, de turheto) es akkor elkezdtem erezni a fajdalmat. Eleg nehezen jarok es fel vannak duzzadva, de latom a valtozast es elvileg naprol napra jobb lesz, alig varom a vegso eredmenyt. Tovafuto varrattal mutottek, amit jovo heten szednek ki. Elvileg par nap es alig fog fajni. Minden kerdesre szivesen valaszolok es csak biztatni tudom azokat akiket ez lelkileg es fizikalisan megvisel, hiszen egy csupan fel oras mutet es 6 het alatt ujra teljes az elet, az elobbi gondok nelkul. Hajra csajok, csak batra
2016. jún. 10. 12:11
Sziasztok, van valakinek tapasztalata, véleménye a lézeres műtétekkel kapcsolatban? Köszönöm előre is a válaszokat
2016. máj. 6. 11:38

Sziasztok!

Tegnap műtött Sikos doktor. A műtét teljesen birhato volt, az érzéstelenítés, az injekció kibirhato, inkabb csak kellemetlen, mint fájdalmas. Inkabb lelkileg viselt meg a dolog. Az ember kiszolgáltatott, szégyenérzete van, személy szerint elsüllyedtem volna szégyenemben. Az asszisztensek nagyon kedvesek voltak, ez azert sokat javított a helyzeten. Egy-két részen éreztem pici csípő fájdalmat, de a vegen mar nem szóltam, amikor varrt, mert mar csak par oltes volt hatra. Utana teljesen jol voltam, mintha semmi nem tortent volna. Mikor elmúlt az ertestelenito hatása, vettem be egy fájdalomcsillapítót, de ugy is elviselhető volt a fájdalom. Estére picit fajdogalt, az sem volt éppen vészes, inkabb csak csipkedett. Az éjszakát fájdalomcsillapító nelkul teljes nyugalomban ataludtam. Reggelre kissé bedagadt az egyik oldal, fájdalmat egyáltalán nem érzek, es az eredmény mar most leírhatatlan! Kímélem magam, de egyébként senki nem vesz észre rajtam semmit. Remelem a hasonló szépen alakul a felépülés. Tegnap ota azon gondolkodom, miért nem csinaltattam meg sokkal elobb!

709. Jud87
2016. ápr. 21. 08:22

Szisztok! Tapasztalatot osztanèk meg veletek:) 2 napja műtött meg Dr.Sikos. A műtét rendben zajlott,nagyon kedves/tapasztalt orvos és ápolók.

A műtét napján este csak fájdalomcsillapítóval tudtam aludni,tegnap is napközben kellett bevennem.Ma reggelre fàjdalommal ébredtem,a bal nagyajkam be van dagadva,lila es persze fàj.Jegelem amilyen sűrűn csak tudom. Ülni,menni nehezen tudok. Olvasva a régebbi íràsokat,nem tartozom a szerencsésebbek közé :D akiki megúsztàk kisebb fàjdalmakkal. Holnap megyek kontrollra. Az eredmènnyel mar most elègedett vagyok,ennél pedig mar csak szebb lehet:)

❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook