Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
1008. Victoriaa (válaszként erre: 1006. - Kinguci22)
2017. febr. 10. 13:44
Leírom privátban, nehogy esetleg meglássa, és beazonositson :D
2017. febr. 10. 11:34

Sziasztok!

Engem hétfőn műtöttek, azaz ma 4. napja. Én is, ahogy a többi hozzászóló, ezer éve gondolkodtam ezen a műtéten, de végül elszántam magam. Nagyon kényelmetlen volt a becsípődés miatt, élsportolóként (úszó) pedig a dresszfelvétel is kellemetlen volt, majd szégyeltem magam, hogy akkora a dudor alatta a nagyság miatt. 2 hete mentem el vele a Dr. Rose-ba, ahol Dr. Illanicz Elemér műtött. Ő a részleg orvosigazgatója, nőgyógyász-szülész orvos és intimplasztikai sebész. Elsőre azzal fogadott látatlanba, hogy biztos csak egy női hóbort, rengetegen jönnek ezzel a panasszal, de a fele nem valós probléma. Miután ezen túlléptünk megvizsgált és azt mondta, érti, segít, teljesen megérti a bajom. A műtét altatásban volt, maga a beavatkozás pedig 35 perc volt. Aznap este hazaengedtek (reggel labor, fél2től műtét, este 6kor haza). 3 napot, azaz eddig csak kb feküdtem, tegnap próbáltam üldögélni, nem volt kellemes. Most is épp ülök és nem fáj, csak érzem. Már gyengül a válladékozás és a pecsételő vérzés is:) eleinte nagyon durván volt. Felszívódó varratokkal dolgozik, de ami nekem fura volt, hogy azt mondta, jövő hétfőtől, azaz 1 hét után bármikor mehetek kontrollra és majd akkor ő huzigatja a varratokat... :O ez normális? 1 hét elteltével? Én mindenesetre kimaxolom az időt és csak hétvége fele megyek be. Ő azt mondta, hogy 3-4 nap múlva menni fog az addigi életem, szex pedig addig ne,míg egyszer rá nem nézett legalább. Hát még gondolni sem tudok rá :-D nedves törlőkendővel törlöm minden wc után, fürdés is megy, de csak nagyon óvatosan, a wc zés is már nem csípő, ödéma minimális, szinte semmi. Annyi, hogy ülésnél nem tudom azért fáj-e,mert a varrat, vagy mert a seb...?

Én bízom abban, hogy az ülés menni fog 1 hét elteltével már, azért 2 hetet nem tudnék kihagyni és csak itthon ülni :D unalmas is... :D

Esetleg műtött már valakit innen ez az orvos? :) Amúgy zseni, profi! Nagyon érti a dolgát és szépen dolgozik! Valaki valamit a varratszedésről? :)

Amúgy csak ajánlani tudom! Első pár nap vészes, de aztán jobb jobb. Napról napra érezhetően könnyebb az élet.

1006. kinguci22 (válaszként erre: 1005. - Victoriaa)
2017. febr. 10. 11:17
Szia! Valaszolni en sajnos nem tudok a kerdesedre, viszont az erdekelne, hogy ki mutott! Elarulod? :)
1005. Victoriaa
2017. febr. 10. 09:38
Sziasztok! Eddig csendes megfigyelője voltam a fórumnak, de mivel nem találtam az enyémhez hasonló tapasztalatokat, gondoltam írok hátha kapok válaszokat. Azt látom hogy is leginkább a műtét előtt vagy utána pár nappal írtok, de nincs szó a továbbiakról. Nos én ma vagyok 8 napos és meg mindig nem látom végét a fajdalomnak. 1 hete nem voltam sehol, tehát fekszem, annyit leszámítva, hogy 2,5 éve a kisfiam velem akit "ki kell szolgálni" de nem vészes. Az ejszakáim szornyuek, nagyon nehezen tudok háton aludni, oldalt egyáltalán nem megy mert akkor sajognak a kisajkaim. (Még lábközötti párnával is) Kettesével szedem a cataflamot, fújom magam aloe firsttel, tegnap pedig már körömvirág krémet is beszereztem. Ezek a készítmények ideig óráig segítenek, van, hogy egyáltalán nem érzek fájdalmat, de amint elmúlik a hatásuk akkor újra fáj. Bár már elértem azt az állapotot, hogy "csak" a varrás csonkoknál fáj, de szerintem egy hét után nem normális, hogy ott meg piros gyulladás van. Pedig nem hentesnél voltam. Először Sikoshoz jelentkeztem, de amikor telefonáltam egy időpont változtatás miatt akkor pont ő vette fel a telefont és rettentő bunkó volt, így teljesen elment a kedvem tőle. Meg fénykép alapján sem volt szimpatikus. Végül egy neves plasztikai sebészt választottam aki viszont hihetetlenül kedves, és aranyos volt. Nála viszont azért is voltam zavarban mert csak arra tudtam gondolni, hogy bárcsak vele avathatnám fel először az új testrészem. Pedig van köztünk vagy 20 év! 😂 És soha nem volt apakomplexusom! De ez most mindegy is. Szóval én azt hittem, hogy gyorsabban fogok gyógyulni, főleg, hogy egy hét múlva sítáborba készülök :/ Tehát van valakinek valami tanácsa, hogy mivel gyorsithatnám fel a gyógyulást?
1004. kinguci22 (válaszként erre: 1003. - Bloody mari)
2017. febr. 9. 13:46
A "boven eleg volt" jelentese, hogy nagyon fajt az erzestelenito? Plusz egy kerdes, hogy a mutet utan mennyire es mennyi ideig kell odafigyelni ra? A kornyezetnek feltuno? Mert en nem tervezek beavatni senkit. Azt hiszem (egyelore) nincs tobb kerdesem :D
1003. bloody mari (válaszként erre: 1002. - Kinguci22)
2017. febr. 8. 23:39
Én eddig csak a Sikost "próbáltam" nem is szeretnék mást, bőven elég volt az az egy alkalom is. Biztos hogy vannak rajta kívül is nagyszerű sebészek, de ahogy én láttam neki vannak a legjobb referenciái. Én nem tudnék mást ajánlani, hiszen csak nála jártam. És egyáltalán nem ciki, jönnek mennek a nők ilyen ügy miatt. Szerintem tök ugyanolyan a szitu, mint a nőgyógyásznál.
1002. kinguci22
2017. febr. 8. 23:26
Koszonom a valaszokat! Valoszinubb, hogy a plasztika mellett dontok. Sikos messze a legjobb, vagy esetleg mas orvost, klinikat is tudnatok ajanlani? Illetve ti nem voltatok szornyen zavarban? En nem igazan beszeltem errol a gondomrol meg senkinek, plane nem egy ferfinak.
1001. Jetty89 (válaszként erre: 995. - Kinguci22)
2017. febr. 5. 20:11
Szia :-) nekem a nőgyógyászom csinálta TBre. 8 évig húztam a dolgot aztán úgy voltam vele hogy rá kérdezek. Mondták hogy lehet TBre. Előtte egy csomó vizsgálatra kell menni, vérvétel, EKG, aztàn az altató orvos. Hétfői nap reggel 7re mentem, fél 9kor már a műtőben voltam, altatásban csinálták. Kb fél óra volt az egész. Mondtam az orvosnak hogy állandóan becsípődik és fàj. Az élet minden területén zavart. Szóval ha esetleg mész így dokihoz akkor kb ilyen indokkal menj ne azzal hogy nem tetszik. Pszichológushoz is jártam emiatt, elvileg ha nem lehetett volna TBre akkor szakvélemènnyel olcsóbb lett volna plasztikai sebésznél. Több mint 1 hónap eltelt és csodálatos a végeredmény. Minden érzés megmaradt. 1 napot töltöttem kórhàzban de azt is csak az altatás miatt. Összességében én azt mondom neked menj el a dokidhoz mond el neki a problémád és kérdezd meg hogy mehet e TBre. Ha nekem mehetett neked is simán ha olyan az orvos ès persze normális. Remélem tudtam segìteni :-)
1000. bloody mari (válaszként erre: 998. - Kinguci22)
2017. febr. 4. 15:51
Hát én biztos, hogy profira bíznám az ilyet, inkább várnék, gyűjtenék hozzá...mert ha esetleg rosszul csinálják meg 150-ért, akkor kiadhatsz rá újabb pénzt (akár + 200 ezret), hogy helyre hozzák. De kérdésedre válaszolva, sajnos én sem tudok olyan helyet, ahol olcsóbb és vannak referenciák.
999. bloody mari (válaszként erre: 996. - Mokaeskacagasazelet)
2017. febr. 4. 15:47
Én 3 hetes leszek mindjárt, nekem nem érzékeny, lehet hogy meg sincs, mert még mindig nem látom sehol...Varratok még vannak. Szerintem hívd fel a dokidat.
998. kinguci22 (válaszként erre: 997. - Mokaeskacagasazelet)
2017. febr. 3. 22:07
Koszi! Sajnos nekem ez kicsit draga, jelenleg 120.000 Ft-om van, amit erre tudnek kolteni. Ennyiert Budapesten nem vegzik el valahol? (A ketoldalit) Vagy maximum 150.000-ert?
997. Mokaeskacagasazelet (válaszként erre: 995. - Kinguci22)
2017. febr. 3. 02:28
hát,én úgy tudom sajnos hogy a plasztikai műtéteket semmilyen esetben nem támogatja a tb,persze lehet,hogy tévedek. ha meg mégis,nem ajánlanám,mert általában az sztk-s orvosokat nem nagyon érdekli a beteg elégedettsége,és ez pont egy olyan terület,amire nagyon nagyon kell vigyázni. nekem egyoldali korrekció volt Sikosnál 150-ért,és igenazt hiszem 200 körül van a kétoldali.
2017. febr. 3. 02:25
sziasztok! mindjárt egy hónapos leszek és nagyon aggódom,hogy elképesztő módon érzékeny a csiklóm. hozzá sem bírok érni. :( nyugtassatok meg,hogy ez normális,mert nagyon megijedtem :( nekem a varratok maguktól kiestek már kb egy héttel a műtét után,gyorsan begyógyult,ezét stresszelek hogy ott is be kellett volna már gyógyulnia nem?
2017. jan. 30. 18:48

Sziasztok!

Szeretnek erdeklodni, hogy van-e esetleg itt olyan, akinek tb-re vegeztek a mutetet, illetve hogy ennek mi a menete. Ugy tudom, ha egeszsegugyileg indokolt, akkor megcsinaljak (habar nem plasztikai sebesz), pl. visszatero irritacio eseten. A masik kerdesem pedig, hogy ha ez megsem jarhato ut, akkor Budapesten hol a legolcsobb, ami nem megy a minoseg rovasara? Azt tudom, hogy Sikosnal nagyjabol 200.000 Ft, es mivel meg egyetemre jarok, igy nem szerzek konnyen penzt. :/ Koszonom a valaszokat elore is. :)

994. bloody mari (válaszként erre: 992. - Ba39c8f82e)
2017. jan. 28. 22:42
a mennyországot szó szerint érted?
993. bloody mari (válaszként erre: 992. - Ba39c8f82e)
2017. jan. 28. 22:41
Hát ma már kicsit jobb, már nem fáj úgy, könnyebben megy a hajolgatás, ülés, lépcső...stb. Pici szétnyílásaim nekem is vannak, de alig látni, varratot egyáltalán nem látok. Jelenleg még nem szimmetrikus, meg igazából csak az egyik oldalon érzek már fájdalmat. Tangát mikor kezdtetek hordani?
2017. jan. 28. 20:18
A csomó átvágás után én kihúztam mindkét oldaról a varratot kb 2 héttel később, hát maga volt a menyország.
2017. jan. 28. 20:18

Hali csajok

Hétfőn hívom Sikost, megmutatom neki. De amúgy a tesztüzem azóta is tart és király minden.

A sebet sem zavarjuk amúgy. csak sztem ez magától nem fog már összeforrni

csak ha összevarja. 1-2 öltés elég lenne. Az már rendbe jönne sztem 5-6nap alatt. Amúgy lassan 7 hetes és még én is látok hétről hétre változást, persze jó értlemben.

990. bloody mari (válaszként erre: 988. - Lena085)
2017. jan. 27. 22:14
Es mennyi ideig tartott ez az erzes? Mar lefekudni az agyba is igazi kihivas...
989. Lena085 (válaszként erre: 987. - Bloody mari)
2017. jan. 27. 21:29
Mondtam en hogy jobb lesz 😊
988. Lena085 (válaszként erre: 986. - Bloody mari)
2017. jan. 27. 21:27
Igen!!!! Teljesen olyan volt!!!!!
2017. jan. 27. 10:59
ja és nekem látványosan kisebb is lett ott minden ma reggelre.
986. bloody mari (válaszként erre: 985. - Lena085)
2017. jan. 27. 10:58
Neked is ilyen érzés volt, mintha szúrkálna valami, belenyilal, szakadni akar?
985. Lena085 (válaszként erre: 984. - Bloody mari)
2017. jan. 27. 10:46
Nekem is rossz volt utana masnap! Fog rendezodni!! Ha nem, akkor mindenfelekeppen szolj az orvosnak!
984. bloody mari (válaszként erre: 981. - Lena085)
2017. jan. 27. 08:57
szia, tegnap megvolt a csomó átvágás,egyik elég sz@r érzés volt, de utána valóban sokkal jobb lett, nem éreztem azt a feszülést...stb. viszont estére illetve ma reggelre baromira elkezdett fájni, de csak ha mozgok (lépcső, ülés...ilyen mozdulatok).. egyszer úgy érzem, mintha szét akarna szakadni ott valami (csuklya rész), vagy pedig valami iszonyatosan szúr belülről. Ez normális? nézegettem, nem látok semmi szétnyílásra utalót. De most nagyon rossz...volt valakinek hasonló?
983. Mona123
2017. jan. 26. 22:48
Sziasztok! Valaki aki Sikosnál csináltatta,tudna nekem majd privátban írni? Lenne pár kérdésem!:)
982. Lena085
2017. jan. 25. 23:19
Jol megnyugtattalak bakker 😂 De tenyleg nem veszes!!! Majd irj, hogy mi a helyzet!!!
981. Lena085 (válaszként erre: 980. - Bloody mari)
2017. jan. 25. 23:18
Sziaa!!! Nem mondanam azt, hogy fajdalmas....kicsit kellemetlen, legalabbis nekem az volt..egy picit visitottam is, de nyugi!!! Par perc, es utana sokkal de sokkal jobb lesz!!! Ne felj!!! :)
2017. jan. 25. 22:18
Hali, holnap megyek csomó átvágásra. Fájdalmas beavatkozás? Parázom, mert azért érzékeny ...
979. Lena085 (válaszként erre: 978. - Bloody mari)
2017. jan. 25. 14:31
Na látod :) és még azért elég friss! Persze addig feszül, míg nem vágják át a csomókat, utána már sokkal sokkal jobb lesz :)
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook