Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
1038. B.Olivia (válaszként erre: 1031. - Kisrózsa4220)
2017. febr. 15. 13:28
Nekem a dr. Rose (Budapest Plasztia Intézet) először telefonban - miután rákérdeztem az árra, mert sehol nincs feltűntetve- 2-300 ezer forint közötti árat adtak meg és azt mondták ebbe minden benne van: vizsgálatok, műtét, altatás, 1 éjszaka a kórházban...stb. De hogy pontosan mennyi, azt az orvos fogja meghatározni. Altatásos műtét ezért drágább, mint pl dr. Sikosnál ez érthető, ez így meg is felelt volna. Majd amikor elmentem személyesen megbeszéltünk egy sima kisajak korrekciót (csuklya nélkül). Labor és egyéb tesztekre se kell mennem, mert 3 napja voltam ilyen vizsgálatokon más ügyből kifolyólag. Mivel pesti vagyok nem kell ott éjszakáznom, hazamehetek műtét után. Amikor végeztünk a konzultációval azt mondta az orvos miután rákérdeztem, hogy akkor mennyi is lesz, hogy ő csak műt, ezt beszéljem meg xy-al akinél majd időpontot is nézünk. Átmentem az irodába, ahol kérdeztem, hogy akkor mennyi lesz a műtét és a válasz 340.000 ft volt!!! Kérdeztem miért, telefonban a maximum összegnek 300 ezret adtak meg, semmi pluszt nem kértem, sőt! Erre a hölgy kissé zavartan azt mondta, hogy ezt az összeget a doktor úr írta fel neki. Most akkor mi van?? Mindegy, nekem ez csalódás volt, szerintem maradtok Sikos doktor úrnál mégha várni is kell. Sajnálom azért, de ok nélkül nem fogok többet fizetni.
1037. bloody mari (válaszként erre: 1034. - Kinguci22)
2017. febr. 14. 22:11
Benne van az árban.Egy tapasztalt doki tudja is, hogy onnan is szedni kell.
1036. joykinga
2017. febr. 14. 22:07
Én nagyon gyorsan gyógyulok,csomó átvágáson teljesen levoltak döbbenve hogy mennyire szépen gyógyul,mintha már több hetes lenne.Nekem semmi kellemetlenségem sincs,van egy kis sebem,de az is 1-2 nap és már ott se lesz.Viszont...engem eléggé zavar hogy középen nekem még duzzadt,és hogy is írjam...olyan kis dudorok vannak,mintha pici csomók lennének,és így nekem ott kicsit lógós de azt mondta a doki hogy az csak most ilyen.Nektek mikor ment le a duzzanat és tüntek el azok a kis dudorok??
1035. joykinga (válaszként erre: 1034. - Kinguci22)
2017. febr. 14. 22:02
Nekem is volt de az benne volt az árban.
1034. kinguci22
2017. febr. 14. 20:39
Az a kerdes jutott most eszembe, hogy ha a kisajak kisebbites mellett csuklya korrekciora is szukseg van, az emeli az arat esetleg? Vagy az magatol ertetodo, hogy elvegzik egyszerre a kettot, ha indokolt?
1033. bloody mari (válaszként erre: 1030. - Safranek08)
2017. febr. 13. 23:42
Én pont ma vagyok 4 hetes.Mostanra már szinte minden kellemetlenség megszűnt, nem fáj, nem húzódik,nem zavarja a bugyi. Kisdolog utáni törléssel még óvatosan azért. Eddig látványos volt a gyógyulás, most kicsit mintha lelassult volna. Meddig érezni a keménységet a varratoknál?
1032. Kisrózsa4220 (válaszként erre: 1028. - B.Olivia)
2017. febr. 13. 22:25
Az utanat ugy ertsd,hogy utalas utan par nappal. Miutan elment az utalas, utana irnak be idopontra a mutetre! :)
1031. Kisrózsa4220 (válaszként erre: 1028. - B.Olivia)
2017. febr. 13. 22:23

A mutet 290.000 ft. A mutet elotti labor 39.000 ft. Elore pedig kell utalni a mutet 10% at, azaz 29.000 ft ot, a fennmaradot utana. :)

Ma voltal konzultacion? Ott megmondjak elore! Meg kap az ember muteti tajekoztatot is :) mit hogy kell elotte es utana csinalni stb.

Mit mondott a doki? :)

1030. Safranek08 (válaszként erre: 1019. - Bloody mari)
2017. febr. 13. 11:30

Nem volt csuklya korrekcióm, de erre a problémára én is emlékszem, hogy vajon hol is van a csiklóm.

Megvan az..:), csak pár hétig nekem pl. a varratok között szinte borsónyi nagyságúra fel volt dagadva a "husim". A varratkiszedés és varratfelszívódás után majd az szépen lemegy és minden újra meg lesz található.

Szerintem nem kell fél év a végleges formáig, szép az már kb. három hónap múlva is.

Bevallom, nekem már a műtét estéjén is totál szépnek tűnt a kiinduló állapothoz viszonyítva.

1029. bloody mari (válaszként erre: 1027. - Joykinga)
2017. febr. 12. 22:18
Nekem sem mondtàk de engem zavart, mert szurt. Amennyire tudtam, de a vagas kozeleben annyira nem tudtam. Latni fogja, es csak csomo atvagas,szoval ha nem latja akkor is csak a szort fogja levagni
1028. B.Olivia (válaszként erre: 1026. - Kinguci22)
2017. febr. 12. 21:58
Nekem is csak körülbelüli árat mondtak. Ez engem is érdekelne mennyi volt végül.
1027. joykinga (válaszként erre: 1018. - Bloody mari)
2017. febr. 12. 21:19
Én a kiálló varratoknál nem merem leborotválni félek hogy belevágok.Gondolom azokat a varratokat fogja kiszedni.Attól hogy ott szőrös látni fogja normálisan hogy hol kell kiszednie?Nekem mondjuk nem mondták mtét után hogy csomóvágáskor borotválkozzak meg.
1026. kinguci22 (válaszként erre: 1025. - Kisrózsa4220)
2017. febr. 12. 21:02
Nem talalom a honlapon az arat, de lehet csak en vagyok bena. :D Szoval a kerdesem, hogy igy altatasban mennyibe kerult? Koszi!
1025. Kisrózsa4220 (válaszként erre: 1024. - B.Olivia)
2017. febr. 12. 19:08
Igen, ezt en sem ertem, hogy mi. Az elejen mondta, hogy igyekszik azzal dolgozni! :) de utana mondta,hogy majd huzigatja :D a vege kiall es az tuti nem fog szivodni mondjuk, lehet azt. Mar nagyon szur es idegesit... remelem keddre lesz szabad helye. Amugy a stilusa feletebb egyedi a dokinak :D de ezt keptol a netrol is meg tudod latni. Nagyon jofej, csak van egy stilusa :D Dr. Illanicz Elemèr, ha beirod a google-ba, kiadja, vagy a Dr. Rose honlapjan is, ott szakmai elozmenyt is talalsz. :)
1024. B.Olivia (válaszként erre: 1023. - Kisrózsa4220)
2017. febr. 12. 18:36

Köszönöm az infokat mégegyszer, holnap írok mi volt meg mikorra kaptam időpontot a műtétre :).

Ha lesz varratszedésed akkor a felszívódó varratokat hol használta? Mert nekem is azt mondták, h ők felszívódó varratokat használnak, de konkrétan idézem őket a weboldalukról: "A tökéletes eredmény elérése érdekében felszívódó varratokkal dolgozunk, így sokkal szebben gyógyulnak a hegek és megkíméljük a varratszedés esetleges kellemetlenségeitől is." Ezt nem értem, h akkor most mi van :D?

De biztos minden rendben lesz, a nehezén már úgyis túl vagy :).

1023. Kisrózsa4220 (válaszként erre: 1021. - B.Olivia)
2017. febr. 12. 16:48
Ja, de a hozzavarrast ne rossz ertelemben ertsd! :)) levagta jo kicsire, tokjo minden! Majd konzultacion kifaggatom, hogy pontosan mit es hogy csinalt :) de szuper lett!
1022. Kisrózsa4220 (válaszként erre: 1021. - B.Olivia)
2017. febr. 12. 16:35

Nem,nekem az nem. De vlamilyen szinten szerintem hozza varta. De tenyleg szep! :)) csak ez a varrathuzigalas ne lenne... 1 hrt utan nem erzem magam keszen ra :D

Kivancsi vagyok Neked mit mond majd a doki! :)

Amugy keszulj fol,hogy vizsgalasnal kivetit egy plazma tv re es ugy mutogatja neked,hogy mit hol hogyan csinal meg majd. :D na az engem lesokkolt :D

1021. B.Olivia (válaszként erre: 1020. - Kisrózsa4220)
2017. febr. 12. 12:27
Akkor már értem :D! Furcsa is volt, mert van külön weboldaluk is :D. Csuklyakorrekciód is volt?
1020. Kisrózsa4220 (válaszként erre: 1014. - B.Olivia)
2017. febr. 12. 10:13

Kedves Olivia :)

Mint kiderult a Dr. Rose es a Budapesti plasztikai intezet ugyan az ;)

En is csak ott tudtam meg :D

1019. bloody mari (válaszként erre: 1009. - Safranek08)
2017. febr. 12. 01:03

Örülök hogy végre olyan is hozzászól és tapasztalatot megoszt, aki már jó rég túl van ezen!! Köszi szépen!

Mikor nyerte el nálad a végleges formáját, mert ugye azt szokták mondani hogy fél év után.

És mennyi idő után találkoztál újra a csiklóddal? Én aggódom hogy sehol sem látom. Csuklya korrekció is volt?

1018. bloody mari (válaszként erre: 1010. - Joykinga)
2017. febr. 12. 00:57
Én amennyire tudtam megborotváltam előző nap.Használj zsír új borotvát hozzá!!! Több okból is, 1. nehogy valami fertőzést kapj 2. élesebb, jobban vág, nem húzza a szőrt. (Én tripla pengéjű vénusz borotvát használtam :))))))))))))))
1017. bloody mari (válaszként erre: 1004. - Kinguci22)
2017. febr. 12. 00:52
Elmondanak mindent műtét után, hogy mire kell odafigyelni, hogyan kell ápolni, elég szájba rágósan és itt is sokan leírták már. De röviden, első 5-7 napban jegelés, napi 3-szor (3X10 perc), minden pisi után mosás (egyszerűbb ha zuhanyba pisilsz). Mosni vattával a legjobb, az a legpuhább. Mosni minden kisdolog után az első 3 hétben kell. Csomó átvágásra és ahogy tudtam leborotváltam, bár inkább amiatt, mert a kinövő szőrszálak eléggé irritálták az érzékeny részeket, hiszen be van dagadva és még "kilóg", túlér a nagyajkakon, szóval a pici szőrök kellemetlenül birizgálják. Senkinek nem tűnik fel, max a kedvedet látják, hogy nem csattansz ki.Hajolgatni, guggolgatni nem javasolt, a leülés felállás is nehezen megy, vagy egyáltalán nem, ezt foghatod pl. izomlázra is. A lépcsőzéssel ugyanez a helyzet.
1016. bloody mari (válaszként erre: 1005. - Victoriaa)
2017. febr. 12. 00:43
Az első 1 hét, illetve a csomó átvágásig én is otthon voltam, szinte ki se mozdultam, sokszor bugyi nélkül, és jegelés, az sokat segít, de fájdalmat csak átmenetileg enyhítette. Alvás nekem is nehezen ment, csak hason fekve.Nekem konkrétan fekete volt az egész...bedagadva. Ha a sítáborra leszel 3-4 hetes, akkor szerintem vállalható, de én biztos nem tudtam volna ilyet korábban. A csomó átvágás után felgyorsul a gyógyulás. Nekem az volt a tanács, hogy ne kenjem semmivel, mert ez a terület elég vérbő és a nyálkahártya elég jól elvégzi a gyógyítást krémek nélkül.
1015. bloody mari (válaszként erre: 1004. - Kinguci22)
2017. febr. 12. 00:37

A "bőven elég volt"-ot úgy értem, hogy ami a műtét utáni napok nekem nehezen viselhetők voltak. Én 1 héten keresztül szedtem a fájdalom csillapítókat,nagyjából reggel, délben és este.

A csomóvágástól rettegtem, mert baromi érzékeny volt még akkor, viszont utána sokkal jobb lett, még aznap, viszont másnap rohadtul húzódott, mintha szét akart volna szakadni, ez tartott kb 2 napig utána teljesen elmúlt. Szóval én nem állnék ki még egyszer ilyet. Nekem fájt. Valaki azt mondja kellemetlen....hát a kellemetlenről más fogalmaim vannak. Nálam a kellemetlen érzés az pl.egy fogászati kezelés. ...

Egyéként 13-án leszek 4 hetes, ma már minden sokkal jobb, szépen lassan húzódik vissza, már csak néhol érzékeny, de semmi nem zavar már, hozzá is tudok nyúlni, varratok még lógnak ki, én nem merek hozzá nyúlni és kihúzni.Egyébként nem egyforma még és a csiklóm sem bukkant elő...remélem nem vágta le..

1014. B.Olivia (válaszként erre: 1013. - Kisrózsa4220)
2017. febr. 12. 00:22

Szia, köszönöm szépen a válaszod :). De te te nem azt írtad, hogy a dr. Rose-ban volt műtéted? Én a Budapest Plasztikai intéztre gondoltam, én oda megyek hétfőn.

Mindenesetre köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod, megnyugtattál :).

Ez a típusú altatás ami neked is volt nem mély altatás, ugye? A 35 perc miatt gondoltam..

1013. Kisrózsa4220 (válaszként erre: 1012. - B.Olivia)
2017. febr. 12. 00:04

Szia!

Ha jol ertem, akkor a Budapesti Plasztikai Intezetbe mesz jovoheten :) Nekem ott volt hetfon mutetem. Valoban gyors a konzultacio es a mutet kozti ido, nekem 1 het mulva meg is csinalta.

A tapasztalatom par hozzaszolassal lejebb megtalalod ;) teljes mertekben elegedett vagyok es voltam. En jovoheten megyek varratszedesre, amitol azert felek :D de pl ma volt 6 napos es mar ultem vele kb vegig. Igaz, kellemetlen, de tuti a varratok miatt is.

A doki szuper! Az elejen ketkedo volt, hiszen sok no megy ezzel a bajjal, de megnezte es ertette a problemat. Nagyon szep munkat vegzett! Mar nem is ducibb v barmi. Az altatas is teljesen jo volt, o azert altat, mert szerinte jobb, mivel nulla a fajdalom igy. Az altato orvos szinten egy zseni! Mutet utan este pedig elengednek kiserettel, ha nincs gaz. Maga a mutet 35 p volt:) ha otthon gaz lenne v kerdesed, akkor a dokit lehet hivni barmikor! :)

A legbiztonsagosabb es legjobb hely szerintem. Egy percig sem feltem!:) es mindenki kedves!

Hajra! ;)

1012. B.Olivia (válaszként erre: 1007. - Kisrózsa4220)
2017. febr. 11. 23:34
Sziasztok! Én a Budapest Plasztikára jelentkeztem, van esetleg valakinek tapasztalata, hogy ők milyenek? Az a baj Sikos doktor Úrral, hogy február 21-re kaptam konzultációra időpontot és onnét kb 6-8 hét még a műtét időpontja, akkora a várólista az pedig késő nekem. A Budapest plasztika tudott adni napokon belül időpontot konzultációra és a műtétet is tudják még februárban vállalni. Igaz ők drágábbak és csak altatásban végzik, de ez mind nem gond, ha ők is jók. Légyszi vki hallott róluk vmit? Refernica képek se nagyon vannak a weboldalukon... :(. Köszönöm!
1011. kinguci22 (válaszként erre: 1007. - Kisrózsa4220)
2017. febr. 11. 20:07
Szia! Ket kerdesem lenne: a konzultacio mennyibe kerul? Vagy ingyenes? Illetve a mutet mennyi? Olvastam, hogy neked altatasban volt, de en anelkul tervezem, ennek nem mondtak az arat? Mert az oldalukon nincs feltuntetve. :/
1010. joykinga
2017. febr. 11. 18:25
Sziasztok!Nekem Sikos csinálta a műtétem.jövőhéten megyek csomóvágásra.Ti borotválkoztatok varratszedes előtt?Műtét előtt borotválkoztam utoljára....De még elég érzékeny.
2017. febr. 10. 14:28

Sziasztok!

Nekem is volt plasztikám, még 2013-ban Sikos doktornál.

Csak a saját tapasztalataimat tudom elmondani.

A klinikával és a doktor úrral teljesen meg voltam elégedve. Udvarias volt, normális, az előzetes konzultáción is, műtétnél és utána is kontrollon, varratkiszedésen. Asszisztensnők, műtősnők is nagyon aranyosak voltak, megnyugtattak, lehetett kérdezni bármit személyesen és telefonon is.

A konzultáción én is rém kínosan éreztem magam, hogy be kell menjek és el kell mondjak egy olyan problémát, amibe még senkit sem avattam be, se az anyámat, se a férjemet. És ugye a szóbeli beszélgetés után, irány a vizsgáló, ahol meg is kell mutatni és részletesen megbeszélni, hogy mik a lehetőségek. Életem egyik legkellemetlenebb szituációja volt.


A műtétnél a lidokain spray nem kellemes.

Az érzéstelenítő injekciókat ki lehet bírni.

Utána pedig a teljes műtét fájdalommentes, de teljesen, aki ettől tart, ne tegye. Semmit sem lehet érezni.

Én egyedül mentem haza, ráadásul tömegközlekedéssel, nem volt semmi probléma.

Szoknyát, ruhát érdemes felvenni, bő szabásút. (Műtét után is így érdemes öltözni egy ideig, a nadrág, főleg a szoros farmer, nagyon kényelmetlen )

Kb. 4-5 óra után kimegy az érzéstelenítő hatása.

De ezt sem követi olyan hatalmas fájdalom szerintem. Sőt. Egyszer se vettem be fájdalomcsillapítót, első este sem.

Nekem semmilyen komplikációm nem volt, se vérömleny, se sebszétválás, akinek van, ott el tudom képzelni a nagy fájdalmat. De akinek "normál" sebe van, ne izguljon, mert teljesen kibírható. Alacsony eléggé a fájdalomküszöböm pedig.

Az ülés néhány napig kicsit rossz, leginkább terpeszben megy csak. Menni is lassan lehet.

Én másnap elmentem vásárolni a boltba, igaz, nem voltam túl gyors..:-)

Két, három napig erősebben vérzik, kb. mint egy közepes menstruáció.

A szex szerintem felejtős vagy két hónapig, de lehet, hogy tovább. Az ember nem is ezzel van elfoglalva, eszébe sem jut.

A varratkiszedés kibírható. Ha be van dagadva még itt-ott és pont ott kell meghúzni kicsit,na az rossz, de pár másodperc csak.


Nem tartom hóbortnak, aki ilyen beavatkozáson átesik.

Akit ez a probléma zavar és megcsináltatja szépre, olyan mértékben javul utána az életminősége, hogy az csoda.

Önbizalma lesz.


Az érzékelés nem változik meg, ugyanolyan marad.

Sőt, sokkal jobb lesz a szex, mert az ember teljesen el tudja magát engedni, nem szégyenkezik vagy takargatja magát.

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook