Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
1098. Mona123
2017. ápr. 10. 20:52

De örülök,hogy nálad is szèpen halad minden! :) Jegelni már 2 napja nem jegelem, mert már nem éreztem szükségesnek! De azért még ha úgy adódik, lehet fogom.

Nekem csuklya résznél nincs megduzzadva,olyan szépen néz ki, mint még soha! Lehet picit még fog vékonyodni, mert mintha kicsit vastagabb lett volna előző héten.. de nem tudom,igazából onnan nekem sok bőrt tavolított el (meg mintha hozzá is varta volna, semennyire nem lóg ki), szóval nekem csodálatos a kiinduláshoz képest! Nagyon elégedett vagyok már most, annyira hálás vagyok a doktorúrnak, meg aki ebben részt vett! :) Bal oldalt nekem is van duzzanat, de már nem akkora,hogy érzékeny lenne. Meg elvileg 3 hónapig is eltarthat még a szövetek regenerálódnak és kialakul a végleges kinezet! Ha még ennél is jobb lesz,el is ájulok a gyönyörtől!! :D (alig várom, hogy vègre vegyek szép fehérneműket, mert így majd nem kell "igazgatni"..)

Még arra leszek kiváncsi ha 8 órát ülök a munkahelyen, azt fogja-e bírni és marad vajon a panszmentesség.. de valahogy próbálok kènyelmes ülőhelyzetet felvenni,hogy ne annyira legyen nyomás alatt.

Írj majd kérlek,ha túl estél te is a csomóátvágáson,hogy te hogyan élted meg! :)

Addig is jobbulást kívánok, szerintem te is a szerencsèsek közé tartozol, ahogy alakulsz! :)

2017. ápr. 10. 20:24
Szia! Nagyon örülök, hogy szépen gyógyulsz és örülök annak is, hogy túl vagy rajta és fájdalommentes volt. :) A tanácsodat meg fogom fogadni és tényleg csak ott fogom leszedni a szőrt ahol nagyon muszáj, mert mégis csak konfortosabb úgy. Képzeld amúgy én is tök szépen gyógyulok. Fájdalmaim még vannak, de csak azért mert a jobb oldalon még meg van picit duzzadva a kisajak. Ezen kívül szerintem marha szép, nincs tényleg sehol egy véraláfutás se, vérezni is szinte már egyáltalán nem vérzek. Én két napja már úgy kisebb időkre kimozdultam mert már nem bírtam az ágyban meg a lakásban megmaradni. A mai nap már szinte teljesen jó volt. Abban bízom, hogy az elkövetkező két napban lemegy jobb oldalról is az a minimális duzzanat és akkor nekem is fájdalommentesen lezajlik majd a csomóátvágás. Az alvás nekem már két napja megy oldalt fekve is, már van, hogy párnát se rakok a lábaim közé csak ha nagyon úgy érzem. :) Jegelni szoktad még? Vagy azt is abbahagytad már? A csuklya résznél is teljesen lement már a duzzanat, mert nekem azon a részen tűnik még nagynak a bőr, nalad ez hogy alakul? :) További jobbulást kívánok! :)
1096. Mona123 (válaszként erre: 1095. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 10. 20:01

Szia! Túl vagyok rajta! Képzeld azt mondta az asszisztens, hogy nagyon szép (10.naposan meglepően szépen gyógyul, nem így szoktak kinézni). Észrevettem én is,hogy nagyon szép már, a duzzanat is minimális. Már két napja szinte észrevehetetlen, semmi panaszom nem volt. Maga a csomóátvágás nekem ismét fájdalommentes volt, ami annak köszönhető, hogy nem volt olyan nagy duzzanat/érzékenység már! Szóval ha ezek mégis jelen lennének,lehet éreztem volna, de így nem volt mi kiváltsa! Nagyon ügyes volt az asszisztens hölgy! 4 csomó volt, kb. 5perc az egész! A doktorúr pont műtött és nem tudta megnézni, de nem volt gond, mert szèpen gyógyul. :) Aminek nagyon örülök, hogy már azok a hosszú szálak eltüntek, így tényleg nagyon szuper, nem birizgál!

Jah és mondom leszőrtelenítem előtte, nem nőtt azért vészesen vissza, de hát akkor is, jobban érzem úgy magam. Erre a félelmem beigazolódott, a csuklya részen felül sok kis varrat fonál kilógott mindenfele. Balszerencsémre beleakadt és meghúzódott az egyik, így majd be sírtam és sikítottam a fájdalomtól (talán ez volt az egyetlen igazi fájdalmam), meg persze elkezdett vérezni ( ami napok óta nem volt). Így én azt tanácsolom, hogy ha szeretnéd leszedheted a szőrt, de ahol nem vagy biztos,hogy biztonságosan letudod, akkor azt hagyd úgy! Nem zavarja a csomóátvágást egyáltalán! Hetvégén már csináltam mindent bevásárlás stb.

Most jó minden, szóval nagyon megnyugodtam! Már oldalt fekve is tudok pihenni, eddig csak háttal ment! Most már nem húzódik egyáltalán!

Te hogy gyógyulsz? Hogy vagy? :)

2017. ápr. 10. 17:33
Mi a helyzet Mona123? :)
1094. Mona123 (válaszként erre: 1093. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 7. 17:16

Igen nekem is felül bevarasodott. Remélem csomóátvágáson a hosszabb damilokat vagy kihúzzák vagy levágják. Tényleg az a legzavaróbb! Kivancsi leszek, hogy viselem majd az átvágást..mert itt olvastam jót és rosszat is. Ha túl leszek rajta mindenképpen írok, hogy vagyok és mi történt!

Te is jobbulgass! :)

2017. ápr. 7. 17:04
Szia, orulok, hogy jobban vagy es szepen gyogyulsz. :) Szerencses vagy, hogy te mar hetfon tul leszel a csomoatvagason. Mar en is tartanek ott, hogy megszunjon ez a feszito, szuro erzes, ami nekem is neha elojon. :) Voltam tegnap kontrollon, amit igazabol kb 5 perc alatt le is zavartak, szoval kicsit feleslegesnek ereztem elmenni. Annyit mondott ra, hogy szep. :) Szerencsere nekem sincs elszinezodve es beduzzadva is csak kicsit van. Egyedul a felso reszen kicsir varas a seb a minimalis verzes kovetkezteben, de az se veszes. En nem kenem, borogatom, fujogatom semmivel, ahogy az orvos ia mondta, felesleges. Neha bennem van a kisertes, hogy lehet megis jot tenne a spray, en is az aloe firstre gondoltam, de vegul elvetettem a gondolatot. Tartom a napi 2-3x jegelest, fajdalomtol fugg. Illetve a mosakodas reggel este, plusz a pisilesek alkalmaval sima viz. Nekem a csomoatvagas csutortokon lesz, mar szamolom a napokat, hogy vegre ottt tartsak. Majd legyszi ird meg, hogy hogyan viselted az atvagast es hogy utana erezted e h konnyebb lenne a mozgas meg egyebek. :) Tovabbi jobbulast. :)
1092. Mona123 (válaszként erre: 1091. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 7. 15:47
Szia! Jól vagyok most! Sajnos nálam is nagyon változó, mert van, hogy reggel teljesen jó minden, majd rá pár órára elkezd szúrni.. de nem vészes! Érzem, ha a csomóátvágás megtörténik, megszűnik a a nyomó, szúró érzés! Igen egy pár mm-es sebszétnyílás volt(azért csípett), viszont hamar begyógyult. Mostmár kezd szebb lenni a duzzdt rész is, nincs elszineződve. Hétfőn megyek csomóávágásra :) te voltál konrollon? mit mondott a doki? Hogy vagy jelenlg? te "kened" valamivel? Mert én eleinte fújtam aloe firstel, de úgy vettem észre ha nem fújom és nem piszkálom (csak a napi 2 intimlemosós tisztítás, víz alatt pisi), akkor jobban gyógyul! Jegelem még napi 2x. te mikor mész csomóátvágásra? :)
2017. ápr. 7. 14:20

Szia Mona123!


Hogy vagy? Mennyire látod a gyógyulás jeleit? Kiderült, hogy tényleg szétnyílt-e a seb vagy csak a varrat piszkált? Csomóátvágásra kedden fogsz menni?

Szép napot!

2017. ápr. 5. 21:55
Szerintem nekem is kb hasonloan nezhet ki, marmint a varrasnal. Nekem mindket oldal egysegesen bedagadt, viszont elegge valtozo, van h ugy dont h lemegy a duzzanat es tok jol elvagyok, semmi bajom, utana meg bedagad es teljesen erzekeny vagyok minden egyes erintesre. De olyan is volt mar h csak a jobb vagy csak a bal duzzadt be. Szoval kieli a lehetosegeket a szervezetem a gyogyulas kozepette :D
1089. Mona123 (válaszként erre: 1088. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 5. 17:19
Még most arra tippelek, hogy picit szetnyílt a seb és azért csíphet! Mert nézegetem tükörben! A borotválkozást még nem mertem, úgy gondoltam csomóátvágás előtt fogom. Az a baj,hogy a két kisajak közti részen szúr! Nekem befele fordul egymással szembe a varrás rész vagy, hogy is írjam! De igazad van, nem húzogatom, kibírom! :) Neked a duzzanat egységesen mindenhol jelentkezett? Nekem csak bal oldalt duzzadt meg, a másik oldal nagyon szép!
2017. ápr. 5. 16:28
Szerintem semmikeppen se huzd vagy probald meg kihuzni a damilt. Max vagd lejebb, nekem is nagyon hosszan hagyta meg es engem is az zavar a legjobban, de probald meg kibirni. Amugy meg arra tippelek h nem a damil piszkal, hanem kezd visszanoni oda a szor es az szur jobban most az erzekeny teruleteken. Probaltal mar ovatosan megborotvalkozni? Hatha segit.
1087. Mona123 (válaszként erre: 1084. - Bloody mari)
2017. ápr. 5. 15:43
Köszi! Te hogy vagy bloody mari? Már eltelt majdnem 3 hónap a műtéted óta, teljesen felgyógyult? :)
1086. Mona123
2017. ápr. 5. 15:38

Nekem az első három nap nagyon jól telt, szinte fajdalmam sem volt! Majd a duzzanat nagyobb lett és lilább! Ekkor elkezdett fájni és nehezebben megy azóta a járás is! Nagyon vigyáztam pedig rá, itthon fekszem +a napi dolgokat (ebéd, könnyebb pakolás) elvégzem.. ma reggelre a duzzanat picit lentebb ment és világosodott, viszont most kiáll lent több varrat is, aztán az birizgál, szúr! Így nem kellemes, fájdalmat érzek, járás nagyon nehezen megy! Szerintetek 5. napon próbálkozzak a kiálló damil kihúzásával? Meg a csomóátvágáson nem estem túl, addig azt ki se tudnám húzni, nem? Még 5 nap addig, szóval addig itt szurkálgat és felsértheti a bőrt (ami már kis mértékben lehet megtörtént,mert eddig nem csípett a víz, most viszont igen).

Most sokkal èrzèkenyebb az egész, de mindent megcsinálok, amit mondtak! Mondjuk most el se tudnám képzelni,hogy bugyit húzzak, aztán vonattal megyek majd fel Pestre 10.nap, szóval az még szép művelet lesz..:D nekem a 3. napon nem kellett visszamennem, mert messze lakom, így kèpet küldtem! A doki azt mondta,hogy mindent rendben talál!

Aki viszont még előtte áll, tènyleg ne habozzon, ez nem akkora fájdalom, hogy ne lehessen kibírni! Nekem még ez a mostani fájdalmam is bőven elviselhető, jobban megvisel pl. egy menstruációs görcs!

2017. ápr. 5. 14:15
Sziasztok! En is raszantam magam a kisajak es csuklya plasztikara. A Sikos Klinikan csinaltattam, nekem semmi rossz elmenyem nincs a szemelyzettel kapcsolatban. Az orvoa valoban targyilagos es nem beszel tobbet annal,mint amennyit kell, de ez szerintem nem problema. Hetfon delelott mutottek meg, nekem a lidokain spray nagyon fajt. A nover is mondta, hogy szokott csipni, de nem ennyire, en megkonnyeztem. :) De utana mar jo volt. A mutet nekem is ugyanugy hangzott, mint az elottem szoloknak, kaptam egy kontost, amikor bementem a mutobe levettem, csinaltak egesz alakos kepet valamint tobbet is kulonbozo szogekbol. Utana felfekudtem az asztalra, megcsinaltak az elokeszuleteket, mindent mondtak, hogy eppen mi fog kovetkezni, egyedul az inkekciotol tartottam, mivel mint mondtam a spray is nagyon fajt, de azt mar jobban viseltem. A berajzolas es minden elokeszulet utan elkezdodott a mutet, hip hop kesz volt, nem voltam bent fel oranal tobbet. Utana megkaptam a kotest, minden tajekoztatast es mehettem is haza. Miutan kiment az erzestelenito nekem nagyon kritikusan telt s nap. Fajdalomcsillapitokon eltem, elkezdett bedagadni meg mindenre erzekeny voltam, ugyhogy en azt a napot az agyban torolkozon fekve, magamat ott szabadon hagyva toltottem el. A masnap mar kellemesebben telt, termeszetesen igy is szedtem fajdalomcsillapitot, meg mindent az eloirasoknak megfeleloen csinaltam. Furdes, borogatas minden. Most tartok a harmadik napnal, szepen gyogyulok, mar a jaras is megy normalisan es a duzzanat is szo szo lement. Holnap megyek vissza kontrollra, remelem ok is azt fogjak mondani h minden a legnagyobb rendben. Aki meg mutet elott all az ne habozzon, csinalja meg. Ha turelmesen kivarja a gyogyulasi idot akkor szerintem nem fogja megbanni h belevagott. Minden holgy tarsamnak kivanok szerencses labadozast, szep gyogyulast, akik meg elotte allnak azoknak erot es batorsagot h belevagjanak. :)
1084. bloody mari (válaszként erre: 1083. - Mona123)
2017. ápr. 1. 23:53
Szuper!Orulok hogy tul vagy rajta, es kivanok turelmet, kitartast a labadozashoz.
1083. Mona123
2017. ápr. 1. 16:41

Sziasztok!

Én is csendes megfigyelő voltam, minden fórumot és információt elolvastam a témában!

Évek óta gyűjtöttem az erőt az elhatározáshoz!

Nos akkor megosztanám a tapasztalataimat! Nagyon jó volt nekem is olvasni, amit ti írtatok!

Nekem nem volt kérdés, hogy a Sikos klinikát válasszam!

Kaptam időpontot a megkeresésük után 1 hétre kb. A fórumon olvasottak alapján lelkileg felkészültem, hogy nem lesz kedves fogadtatásom..De láss csodát, a fiatal asszisztens hölgy nagyon kedves, segítőkész volt, míg a doktor úr tárgyilagos és komoly! Egy szobába bekisért az asszisztens, majd a doki 2 perccel később bejött és egy pillantást vetett rá! Majd elmondott pár dolgot a műtétről, majd megkérdezte, hogy szeretnék időpontot foglalni?! A válaszom igen volt, így felöltöztem és kint elintéztük a papírokat. Rendezni kellett az előleget és kaptam időpontot (kb. másfél hónapra rá). Nagyon meg voltam elégedve az egész procedúrával és bánásmóddal!

Majd eljött a műtét napja! Be kellett menni egy kisebb szobába, ahol átöltöztem ilyen műtős lepelbe (melltartó maradhatott alatta). Majd ismét az a nagyon aranyos asszisztens jött(aki a konzultáción foglalkozott velem), befújt lidokain sprayvel, ami picit olyan bizsergető érzés volt (de lehet azért nem csípett, mert 2 nappal előtte szőrtelenítettem, biztos-ami biztos alapon).

Ekkor feküdtem ott az ágyon kb. 5 percet, míg hatott.

Aztán bekísértek a műtőbe, ahol Sikos doktor nagyon kedvesen fogadott! Majd készített rólam egész alakos képet, illetve az intim részről többet, más pozíciókból.

A kijelölésnél láttam mindent a tükörben, nem szóltam egy szót sem, mivel úgy és annyit gondoltam én is eltávolításra.

Majd lemosott a másik nővér, előkészített! Aztán a doktorúr neki kezdett, minden teendője előtt szólt, mit fog csinálni! Így fel tudtam készülni, az esetleges fájdalomra! Kb. 6 szurit kaptam, amit meglepődve tapasztaltam, hogy húha ez nem fáj (talán a lelethez szükséges vérvételen jobban fájt a karomba a szúrás :D) Egy pillanat volt az egész! Aztán konkrétan azt sem éreztem, hogy ott csinálnak valamit!  A fejem felett állt az egyik asszisztens Fanni, aki beszélgetett velem, nagyon aranyos volt ( mondjuk nem tudtam egy jó beszélgető partner lenni, mert úgy stresszeltem a műtét alatt, hogy mi lesz, mikor érzek majd fájdalmat (ami persze elmaradt hálistennek)). Majd szólt a dr., hogy akkor most összevarr, majd hipp-hopp végeztünk! Nagyon rendes volt velem, így nem értem az előttem írt véleményeket róla, mert èn mást tapasztaltam (lehet jó napját fogtam ki, aminek nagyon örülök, megnyugtató volt!!).

Megkaptam a szorítókötést, majd rendeztük a papírokat a szobában és minden további teendőt elmondtak!

Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen simán ment a műtét! A lábadozás lesz nem piskóta, ahogy leszűrtem az előttem írtaktól!

Most 1. napos vagyok, eddig minden rendben! Szorítókötés levágása után zuhany alatt pisiltem ( ekkor véreztem eléggé), majd este le is mostam intim lemosóval a területet zuhanyzás közben, ekkor már nem volt olyan vérzés! Most minden pisit úgy intézek, hogy vízalatt!

Fájdalmam még nem volt nagyon, de már az érzestelenítő elmúlása előtt bevettem egy cataflamot! Én is inkább a gyulladás csökkentés miatt veszem be. Húzódást érzek csak!

Remélem így fognak telni a napjaim, heteim!

Megnéztem, eddig csak egyik oldalt duzzadt meg és lilásra szìneződött kb. 3 cm hosszan. A kinézetén már most is majdnem elsírtam magam a gyönyörtől, mivel nekem nagyon túl értek a kisajkaim..most viszont egyáltalán, még így duzzadtan is szépnek látom! Csuklya korrekcióm is volt, ott még nem látok semmit, csak, hogy nincs ott az a sok bőrfelesleg!

Bánom, hogy nem csináltattam meg hamarabb!

Nagyon nagy csillagos 5-ös a klinikának!

Mindenkinek csak ajánlani tudom, dr. Sikos Géza nagyon profi, naponta több ilyen műtétet végez és velem tènyleg roppant emberséges ès kedves volt!

További tapasztalataimat is jövök majd és leírom a lábadozás folyamatáról! :)

1082. Anita_30 (válaszként erre: 1078. - Irma87)
2017. márc. 26. 18:25

Szia Irma87! Először is köszi, hogy leírtad a tapasztalataidat. Azt szeretném kérdezni, hogy csuklyakorrekciód is volt-e? Próbálnám kideríteni, hogy kik végzik azt is a kisajak plasztikán kívül.

Nagyon köszi előre is!

1081. fábólvaskarika (válaszként erre: 1076. - Joykinga)
2017. márc. 26. 17:23
enyém sem néz ki jól, főleg a csuklya résznél..mintha szét lenne szabdalva az egész, dudorok vannak mind két oldalon..na meg érzékeny is még. nem tudom mikorra rendeződik. nyilvan a tájékoztatás szerint 3-4 hónap is lehet,mire felveszi végleges formáját... de így két hónap elteltével kezdek szkeptikus lenni, akapcsán,h ez valaha ott a csuklya résznél normálisan fog kinézni.
1080. Anita_30
2017. márc. 24. 22:58

Sziasztok! Érdekelne, hogy kinek, hol, milyen klinikán/orvosnál volt sikeres műtétje, beleértve a csuklya korrekciót is. Én jártam a Sikos klinikán, ahol annyira megalázó helyzetbe hoztak, mint még életemben soha sehol, mindemellett borzasztóan udvariatlanok voltak és bőgve távoztam a klinikáról. Számomra felfoghatatlan volt a szituáció. Röviden és tömören zéró empátia és kellő tájékoztatás hiánya egy ilyen kényes helyzetben.

Szóval kérlek osszátok meg, hogy a sok plasztikai sebész közül kit ajánlotok. Nagyon köszönöm!

1079. irma87
2017. márc. 22. 18:39
Még annyit hozzátennék, hogy Dr. Úr felhívott engem a műtét után 3 szor is különböző napokon, hogy minden rendben van-e??Ami nagyon jól esett, hogy ennyire érdekli az állapotom. Tényleg nagyon pozitív benyomásom van róluk.Ha valakit érdekel akkor ittlehet utána nézni interneten: Art Medic klinika, Budán, Szilágyi Erzsébet fasor 107-nél. Ha valami kérdésetek van nyugodtan foruljatok hozzám :)
1078. irma87
2017. márc. 22. 18:29
Sziasztok! Nekem 2 hete volt a műtétem. Dr. Novot Béla és dr. Végh Miklós végezte. Nagyon kedvesek, szimpatikusak, türelmesek, megválaszolták minden kérdésemet.Nagyon ajánlom Őket a legjobbak és megfizethető áron dolgoznak!!! A konzultáción megvizsgáltak és ott megbeszéltünk mindent. Teljesen ingyenes a vizsgálat. Maga a műtét 200 000Ft. Nekem a műtét pihenéssel törént :)) Teljesen probléma mentesen zajlott. Nagyon jól beadták az injekciót, ami nem volt annyira kellemes 10 skálán 5 re fájt, szóval túl lehet élni. Nem éreztem semmit végig. Pihengettem :))A műtét maga 1 óra volt. Mindenki nagyon kedves és odafigyelő volt a műtőben is. Maga a klinika is nagyon nyugodt környezetben van a szoba amit kaptam nagyon tiszta és szép volt.Tőlem csillagos 5 st kaptak minden tekintetben! A műtét után 1,5 órával kiment az érzéstelenítő nahát az kellemetlen volt, mondhatni csillagokat láttam, de a cataflam bevétele után csökkent a fájdalom. csak aznap véreztem másnapra elmúlt, a tisztálkodás a 4 dik naptól kezdett nagyon jó érzés lenni a vízsugár előtte elég érzékenyen érintett, nem ajánlom csak nagyon finom sebességre állítsátok és az ujjatokat tegyétek oda és ugy adagoljátok. Minden wc után megmostam+betadin. bugyi nélkül voltam 1 hétig nem mentem sehova. Álltam, feküdtem csak, ülni semmi esetre sem. Feldagad amugy belilul,bekékül. és elég viccesen mész :) a fájdalom és a kellemetlen érzés 8 nap után elmúlt nekem. Hálistennek a pisi soha nem csípte. Olyan 10 dik naptól tudok ülni de csak azt is lightosba,nem azért mert fáj csak figyelek rá nagyon. cicanadrág skinny jeans még kellemetlen ugyhogy bő ülepű farmerokban dolgozok. Normálisan tudok menni mostmár. Napról napra egyre szebb már nincs egyáltalán bedagadva. Mondhatni újra született és ez még csak szebb lesz :))) Nagyon örülök, hogy rászántam magam, hamarabb kellett volna. Nagyon hálás vagy a 2 orvosomnak! Máshoz nem mennék!Ajánlom mindenkinek!:))
1077. B.Olivia (válaszként erre: 1076. - Joykinga)
2017. márc. 22. 02:05
Nem jó ezeket olvasni... valaki esetleg, aki még régebben volt műtve milyen a csuklya rész korrekciója? Teljesen rendeződik a keménység és esetleg a vastagsága?
1076. joykinga (válaszként erre: 1073. - Bloody mari)
2017. márc. 21. 21:21
Hát engem február elején,nekem a szexxel nincs gond,nem érzékeny,viszont még duzzadt a csuklya résznél,érződik is még ahogy hozzányúlok hogy kemény,gondolom a varratok még nem szívódtak fel,szóval még remélem fog változni kinézetre mert ott még nagyon nem tetszik,nagynak találom...Mondjuk most már hetek óta nincs szemmel látható változás,javulás...(a kinézetre értem)
1075. JJ86
2017. márc. 19. 23:43

Sziasztok!

Eddig csak csendes megfigyelője voltam az oldalnak, viszont most szeretnék egy kis segítséget kérni (Lilike77-ha jól emlékszem neked volt még ilyen gondod).

Szóval, arról lenne szó, hogy engem március 2-án műtöttek, aztán 6-án haza is utaztam Skóciába, a csomóátvágást a párom csinálta itthon, egész jól alakult minden, viszont ahogy gyógyul, most látom hogy egy helyen legalább 2cm az a rész ahol szét nyílt a sebem 😯, eddig nem is csípett a vizelet sem, de most már csak tus alatt megy mert annyira csíp. Minden utasítást betartottam, zuhany, tisztítás, aloe sprayt használtam, illetve fertőtlenítes. Most nagyon meg vagyok ijedve, ha vkinek volt ilyen akkor ossza meg velem a tapasztalatát, mit kenjek rá, mit csináljak vele, hogy gyorsan gyógyuljon? ?

1074. bloody mari (válaszként erre: 1072. - Emkall)
2017. márc. 19. 22:54
Sikos Klinika 205000,-
1073. bloody mari (válaszként erre: 1067. - Joykinga)
2017. márc. 19. 22:53
Szia. Engem Januar 16-an mutottek. Szerintem meg mindig nem gyogyult meg teljesen, ugyanis a csiklonal eleg erzekeny, enyhe fajdalmat erzek ha oda nyulok,megnyomom. Talan meg kemeny is egy picit a bör arra. Sexben kiprobalva meg nem volt, de Pl sportolasban egyaltalan nem gatol.
1072. emkall
2017. márc. 19. 17:06

Sziasztok

Valaki tudna nekem árat mondani mennyiért csinálták meg csuklya és kisajak plasztikát?

1071. fábólvaskarika (válaszként erre: 1067. - Joykinga)
2017. márc. 18. 19:07
annyira nem duzzadt már, de sajnos még mindig fáj a csuklya teteje, és nem az igazi.. persze javult a kezdetekhez képest, de még mindig van hova javulnia.. csak ami a legzavaróbb , az az , hogy a csikló felületén nincsen kvázi bőr..pedig eddig volt, ez pedig nyilván irritációt okoz. te azóta hogy alakulgatsz?
2017. márc. 13. 20:32

Sziasztok! En a tapasztalataimat szeretnem megosztani veletek kisajak kisebbites es csuklya korreckcio temaban. En Sikos Gezat talaltam a referencia kepei alapjan a legszimpatikusabbnak. Mindenkinek csak ajanlani tudom..azt leszamitva (es most jojjon a tortenetem): Bekuldtek egy szobaba ahol tajekoztattak mindenrol, hogy mi fog tortenni a mutet soran, a fennmarado osszeget ki is kellett fizetni. Jott egy kedves kollegano aki lidokain spray-vel lefujt (picit csipett), bekisertek a mutobe, ahol a doki fenykepet keszitett rolam, persze nem csak azon a teruleten hanem egesz alakos meztelen fotot is (hogy be tudjanak azonositani..erdekes..minek???) Aztan jott a "nagy megbeszeles", hogy mely teruleteket tavolitsuk el. Egy nover tukrot tartott, hogy lassam a bizonyos testreszt (amit persze ugy tartott, hogy SEMMIT nem lattam max a falat.., amig a doki seperc alatt se szo se beszed bejelolte filccel az eltavolitando teruleteket. Meg sem kerdezett, egy szot sem szolt hozzam, olyan mogorva volt, hogy en sem mertem szolni egy szot se) Ez mar eleg erzekenyen erintett. Lemostak, lefertotlenitettek, jott az erzestelenito injekcio (nem 1 hanem 6 kb) kicsit kellemetlen es igen faj, de ki lehet birni! Az mutet alatt szo szerint SEMMIT nem erzel! Zene szol! Vegul a doki osszevarr, nekem itt volt egy kosza ideg ami talan nem kaphatott az erzetelenitobol es picit kellemetlen volt, de nem veszes ez sem! A doki felpattant es mondta, hogy koszonom viszlat, kiviharzott. A noverke nem beszelgetett velem a fejem mellett a mutet ideje alatt..pedig en probaltam, hogy nyugodt maradjak.. Ez mind kb 20-25 percig zajlott. Nagyon hamar meg volt. Eleg furan ereztem magam a doki viselkedese miatt, bar o ilyen stilusunak tunik, szoval ne vegyetek magatokra. A mutet utan 3 oraval kiment az erzestelenito hatasa, picit szurt de nem volt annyira veszes. A masnap teljesen elviselheto, es ahogy tellnek a napok szepen lassan mulik a fajdalom. "Varratszedes" ra 10. napon, fiatal kedves kisnover azt hiszem Fanninak hivtak nagyon ugyes es kedves volt, fajdalommentesen atvagta a csomokat. Most leszek 4hetes, szepen gyogyul, meg nem 100%-os. Meg nem olyannak latom mint amilyennek szeretnem, de az eredetihez kepest gyonyoru. Amit ajanlani tudok cataflam (nekem nem volt ra szuksegem, azert szedtem, mert gyulladascsokkento..es sokat segitett ebben) Aloe vera spray semmi mas! Minden pisi utan tusolas, Reggel es este tusfurdos vagy szappanos viz. Az segit, ha a zuhany alatt pisilsz, es az is ha megprobalod lassan elengeni a pisit, mert az eros sugaru sztem fajdalmassabb..Parommal pontosan 3hetes voltam amikor egyutt voltunk pici alkohol vegett :) az elejen kellemetlen volt aztan nem ereztem fajdalmat, masnap picit megdagadt de le is ment estere. Mindenkinek ajanlani tudom a Sikos klinikat es nyugodtan vagjatok bele! En is nagyon paraztam, meg nyugtatot is irattam fel :D de altatas sztem nem szukseges!

Udv: M.

1069. Bianka93
2017. márc. 13. 16:50

Sziasztok!

Valaki választotta a lézeres kisajakműtétet? Tapasztalatokra lennék kíváncsi vagy hogy ki mit hallott róla. Köszönöm előre is a választ :)

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook