Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
1128. Ddalma (válaszként erre: 1125. - Mona123)
2017. ápr. 24. 21:51
Köszi Mona 123, sokat segítettél, én is megcsináltatom ezt magánlaborban. Majd ha túl leszek rajta jövök a tapasztalatokkal.
1127. hekta (válaszként erre: 1126. - Hekta)
2017. ápr. 24. 21:06

Sziasztok lányok,

egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni. Én is intim plasztika előtt állok jelenleg (pénteken lesz a műtétem) eléggé izgulok, de azért valamelyest nyugtatnak a hozzászólásaitok.

Arra szeretnék rákérdezni, hogy ti körülbelül mennyi idővel a műtét után kezdtetek el nemi életet élni? és mi volt a tapasztalatotok?

Előre is nagyon köszi!

1126. hekta
2017. ápr. 24. 21:06

Sziasztok lányok,

egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni. Én is intim plasztika előtt állok jelenleg (pénteken lesz a műtétem) eléggé izgulok, de azért valamelyest nyugtatnak a hozzászólásaitok.

Arra szeretnék rákérdezni, hogy ti körülbelül mennyi idővel a nemi élet után kezdtetek el nemi életet élni? és mi volt a tapasztalatotok?

Előre is nagyon köszi!

1125. Mona123 (válaszként erre: 1124. - Ddalma)
2017. ápr. 23. 19:05

Szerintem ez lesz az!

APTI - Aktivált parciális tromboplasztin idő.

Mit mér a vizsgálat?

A vizsgálat a véralvadást beindító egyik enzimrendszer működését vizsgálja. A mérés során a plazmához kalciumot, kaolin port és egy foszfolipid természetű anyagot adnak. Ez beindítja a véralvadást, és a plazma megszilárdulásának idejét határozzák meg.

Mikor indokolt a vizsgálat elvégzése?

A vizsgálatot a véralvadási rendszer zavara esetén, alvadásgátló-kezelés ellenőrzésére, illetve műtét előtt a véralvadási zavar kizárása céljából végzik.


Nekem is a háziorvosom beszélt valamit,a klinika által kért vizsgalatok közül, hogy már olyan vizsgálat (nem tudom melyikre mondta) nincs vagy mi! Láttam, hogy ezzel nem jutok előre, nem volt képbe vagy nem tudom :D Mondom intézem magamnak, inkabb fizetek érte (pontosan 3600ft-ot) csak csinálják meg gyorsan és mindent!

Ui.: csak sima vérvétel volt, semmi ujj megvágás!!

Remélem segítettem! :)

1124. Ddalma
2017. ápr. 23. 18:27
Köszönöm én is a válaszokat. Igazából azért kérdeztem ezt a véralvadás idő mérést, mert azt mondta a háziorvos, hogy ez egy ujj megvágós vizsgálat. De sztem ezt valaki említette volna itt, ha nem sina vérvétel lett volna. Meg tudnátok mondani, hogy a leleten milyen néven szerepel ez az érték?
1123. Mona123
2017. ápr. 23. 14:24

VALucky nem lehet előre tudni, enyém is nehez eset volt szerintem, eleggé kilógtak, meg csuklyarész is érdekes volt! De èn nagyon jól viseltem, nagy fájdalmam nem volt egyaltalán!

Bízom benne, hogy te is szerencsés leszel! :) Beutaló kérésekor felsorolod a klinika által kért vizsgálatokat, igen! Én elsoroltam telefonon és utána fixáltuk le mintavételkor, hogy akkor pontosan mik szükségesek.

Tintin08 hajrá akkor már nem sok van hátra!

Nekem konzultación tárgyilagos volt, aztán a műtétkor mosolyogva fogadott ès kedves volt! Természetesen utána komoly lett, mert dolgozott rajtam, ami tényleg megnyugtatott!

Ha találkozom majd vele, nem győzök majd köszönetet mondani! :)

Szurkolunk neked! Várom majd a fejleményeket!!

1122. tintin08 (válaszként erre: 1120. - Mona123)
2017. ápr. 23. 12:45

En is köszönöm a választ :)

Akkor remélem nem lesz gond. Mostanság kicsit osszevissza jon meg sajnos es a legrosszabb eset az kb egy het lehet

De mar nagyon szeretnek túl lenni rajta es mar csak par nap es enis kozetek tartozhatok hurrá :)

Amugy nekem furcsa volt olvasni hogy sokakkal nem volt kedves a doki, nekem legelsore nagyon szimpatikus es mosolygós volt.

Remélem nem fogok nagyon szenvedni utána..

Szurkoljatok!!! :)

1121. VALucky (válaszként erre: 1120. - Mona123)
2017. ápr. 23. 11:45

Köszönöm a biztató szavakat mindenkinek! Szerintem a beutaló keresekor kell mondani h miket szeretnél h vizsgáljanak, de javítsatok ki ha nem jól gondolom.

Egyebkent mindketto doki azt mondta ram h lesz mit csinalni vele :D ezért is felek h talan nem lesz olyan szerencsém mint nektek, de majd beszamolok.

1120. Mona123
2017. ápr. 22. 22:48

Sziasztok!

Én most vagyok 22. napos!

3 napja jött meg, már nagyon szép és már alig érzékeny! Így, hogy már se duzzanat, se seb, semmit nem befolyásolt a menstruáció (tampon simán működött)! Ha pl. 1 hetet nézném én esetemben, akkor még duzzadt volt, így nem gondolom,hogy akkor mindenkinek sikerülne kényelmesen felhelyezni! De betéttel jó! Semmi baj nem lesz ha 1 hét után jön meg szerintem! Akkor még úgy is zuhanyoztatod minden pisi után! Igazából csak a higiéniara kell figyelni! Tisztán kell tartani! :)

Ddalma én a Centrum lab nevezetű helyen végeztettem el a vizsgálatokat! Vittem a vizeletmintát és vért vettek! Ezután megmutattam a kért vizsgálatokat,majd az asszisztens hölgy bejelölte a gépen mik szükségesek ehhez, majd este e-mailben küldték az eredményt! Így érdemi választ nem tudok adni,hogy tartalmazza vagy sem a teljes vérkép!(de ahol csináltatod, ott elmondod mire van szükséged és ők tudni fogják)

Ne legyél ideges,tényleg nem veszes! Láthatod mennyien átestünk már ezen! :)

VALucky nagyon örülök,hogy sikerült döntened doki ügyben! Szerintem jó valasztás, nagyon szép eddig az eredmény nálam!!(imádom, amit kreált nekem Sikos doktor)

Drukkolok mindenkinek, kitartást addig!

Majd jelentkezzetek, hogy hogyan sikerült a műtétetek csajok! :)

1119. Ddalma (válaszként erre: 1117. - VALucky)
2017. ápr. 22. 10:05
Én is előtte állok, nagyon ideges vagyok, de megnyugtató amit a műtéten átesettek írtak. Én azt szeretném kérdezni, hogy a véralvadási idő mérés, amit előtte kérnek, az egy speciális vizsgálat, vagy benne van a teljes vérképben?
1118. tintin08
2017. ápr. 22. 09:20

Sziasztok csajok!

Nektek a műtétet követően mennyi idő múlva jött meg?

Szerintetek mennyire gond ha kb. egy héttel utána megjön?

És mit csináltatok ha volt ilyen?

Köszönöm:)

1117. VALucky
2017. ápr. 21. 17:11
Sziasztok, ma voltam Sikosnal is. Mindenképp ot választom, nekem szimpibb mint a masik. Nyilvan ő se egy álom de biztosabbnak erzem es olcsóbb. Vele nem beszélgetéssel kezdtünk hanem rogton megnézett alul. Gyorsan eldaralta amit kell es megírtuk a papírokat. Májusban megyek, drukkoljatok! Mar rém álmaim vannak :D
1116. regisztracioo01 (válaszként erre: 1115. - Kinguci22)
2017. ápr. 15. 19:13
A csomóátvágásig mindenképp kell, az az első 10-11 napot jelenti, utána már a kisebb lemosások is elegendőek. Legalábbis saját tapasztalat
1115. kinguci22 (válaszként erre: 1114. - Mona123)
2017. ápr. 15. 14:16
Koszonom megint! Majd igyekszem valahogy okosan megoldani. :D Ezt a zuhanyzos dolgot meddig kell alkalmazni? Meg ugy eleve, mennyi ideig neheziti meg az ember eletet ez az egesz? Vagy nagyon valtozo?
1114. Mona123 (válaszként erre: 1113. - Kinguci22)
2017. ápr. 14. 21:50

Hát akkor tényleg nagyon jó fedő storyt kell kitalálnod,ha végig otthon lesznek és nem szeretnéd nekik elárulni!

Szerintem a reggel és esti tusfürdős/intimlemosós mosást nem kell nagyon magyaráznod! Csak hát pisilni napi többször is megy az ember.. az lehet feltűnő, ha akkor mindig mész a fürdőbe!

Fertőtleníteni nem kell semmivel,bőven elég a reggel/esti lemosás! Azon kìvül csak az öblítés kisdolognál!

Én első napokban zuhanyba pisiltem, nem is próbáltam simán! Lehet megoldható, max. csípni fog ha nem alatt csinálod ( mert még friss a seb).

De munkában én már úgy oldom meg, hogy : kis fújókás flakonba rakok mindig frissen langyos vizet a kisdolog előtt. Ezután elvégzem a dolgom és felitatom wc papirral, majd fújom a területet addig a vízpermettel még csöpögni kezd! Ezután azt is felitatom és kész is vagyok! Nekem mostmár,hogy gyógyultabb a seb ez az öblítés!

De sokan írták itt, meg mondták a klinikán is,hogy fél literes flakonba kell vizet tölteni és azzal leöblíteni! Nálam ez próba szinten megvolt, de minden csupa víz lett :D de lehet csak én vagyok a béna,nem éreztem rá a technikára.. :)

De első két nap akár hivatkozhatsz arra, hogy menstruálsz és sok van.. és higiénés szempontból lezuhanyzol párszor! :)

1113. kinguci22 (válaszként erre: 1103. - Mona123)
2017. ápr. 14. 20:41
Koszonom mindkettotoknek! :) Sajnos pont az van, hogy itthon dolgoznak, igy nehezkes lesz megoldani... a zuhany helyett nincs valami mas, fertotlenito modszer esetleg?
1112. VALucky (válaszként erre: 1111. - Mona123)
2017. ápr. 13. 20:17
Tok jo h ossze tudom majd hasonlítani a ket doktort. A bunkosagot amugy elviselem, csak legyen szep a végeredmény es ne kerüljön egy vagyonba. Kivancsi vagyok milyen lesz ez a doki. Ha tetszik, a másikat lemondom.
1111. Mona123 (válaszként erre: 1104. - VALucky)
2017. ápr. 13. 18:16

Szia! Én nem ismerem az említett doktorúrat, de amit leírtál róla..hát egy orvos ne legyen szórakozott.. inkább legyen komoly (ami sok esetben átcsaphat bunkóságba), de legalább profizmusra utal!

A 300ezer forint pedig tényleg nagyon drága ezért a beavatkozásért!

Az pedig,hogy időpontra mész és várni kell, majd mikor a műtét időpont se biztos..ez kiverné a biztosítékot nálam..

Ilyen nem fordul elő a Sikos klinikán! Ott minden és mindenki pontos volt! Minden szükséges információ adott. Fix az ár is! Nincs félrebeszélés, minden kérdést hatarozottan megválaszolnak! A doktorúrat pedig sokan kritizálták a stílusa miatt, de nekem a komolysága megnyugtató volt, értette a dolgát és maximalisan odafigyelt!

Szánj rá időt és járj utána ki lehet a megfelelő, hogy elvégezze a műtéted!

Sok sikert! :)

1110. Mona123 (válaszként erre: 1106. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 13. 18:01

Huhaa ez nem hangzik túl jól, de az a fájdalom is megéri szerintem az eredményért!

Akkor én megint azt érzem, hogy nagyon szerencsésen vészelek át mindent ezzel kapcsolatban! :D

De örülök,hogy túl vagy rajta, innentől csak jobb lesz! Az, hogy már nincsennek kiálló damilok, mindent megkönnyítenek (a tisztítása is egyszerübb)!

Én szuperül èrzem magam, már nem gátol semmiben! Az elmúlt 3 nap szinte mintha semmi se történt volna velem! A kényelmes ülést eltaláltam és remekül bírtam!

Még arra leszek kiváncsi, hogy az érzékelés mikor tér vissza! Most nincsen párom, szóval nincs ki nyaggasson, így pihentetem még teljesen fel nem gyógyul!

Mondjuk most tegnap óta érzèkeny a csikló részen, bár még konkrétan nem látom, hol is van.. De most, hogy a varasodás is lepotyogott, így annyira "csini" :D de már érzem a fizikai előnyét is, nem dörzsölődik..megváltás!!!

Te mikor mész vissza dolgozni? Neked megnézte a doktorúr? Mondott valamit rá? :)

1109. VALucky (válaszként erre: 1108. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 13. 14:40
Ok meg próbálom, koszi :)
1108. regisztracioo01 (válaszként erre: 1107. - VALucky)
2017. ápr. 13. 14:35
Nekem is ezt mondtak h 6-8 het, de en mondtam h nekem surgos lenne es meg is csinaltak egy het alatt. Egy probat meger, a konzultacion kerdezz ra. Hidd el h lesz hamarabbi idopont :)
1107. VALucky (válaszként erre: 1105. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 13. 14:34
Koszi, igazad van. Mar csak az ar miatt is kértem időpontot sikoshoz. Egy 100assal olcsóbb! Jovoheten konzultáció.csak mondták h több hetet is kell varni mig meg tud műteni. Ez van.
1106. regisztracioo01 (válaszként erre: 1100. - Mona123)
2017. ápr. 13. 14:00

Na szia Mona123!


Tulvagyok a csomoatvagason. Nekem megint csak rossz volt. :D egyedul egy nem fajt, a tobbi sikeresen a duzzanat hatasara behuzodott a hus ala es ki kellett onnan huzni mielott elvagja. Megkonnyeztem, meg verzett is elegge utana, szoval meg fekudtem ott egy par percig h jobban legyek. :) mostanra jol vagyok es a fajdalmam is megszunt es vegre nincsenek azok a kiallo damilok :) Te h birtad a munkaban? Szep napot! :)

1105. regisztracioo01 (válaszként erre: 1104. - VALucky)
2017. ápr. 13. 12:04
Sztem ne menj hozza, furcsa a doki, draga, es ugyan nem ismerem, de nekem igy a leirtak alapjan nem volt szimpatikus. En is es rajtam kivul meg sokan masok is a Sikos klinikan voltunk 205.000 ft mindennel egyutt es en mivel mondtam h minel elobb szeretnem a mutetet. Nekem nem telt el egy het es megmutottek, kedden konzultaltunk es jov heten hetfon mar tul is voltam rajta.
1104. VALucky
2017. ápr. 12. 22:36

Sziasztok!


Hosszas gondolkodás után en is raszantam magam es elmentem Falus Gyorgyhoz ma konzultációra. Valaki volt nála műtéten? Es milyen lett a végeredmény?

Amugy a story: 1 orat varni kellett, de felkészültem ilyesmikre, szoval nem zavart. A doktorur elegge szórakozott volt, de bunkonak nem mondanam. Az árra azt mondta 300e. Rákérdeztem h ez fix vagy valtozni fog, azt mondta fixen ennyi. (mondjuk sztem ez nagyon draga egy viszonylag egyszeru mutetert, de hat ez van) Ami pozitivum h mar jovohetre akart adni időpontot. Furcsa volt viszont, h azt mondta h a műtét napján hívjam fel h mikor kell menni, mert változhat... Ket het mulvara van idopontom.

Addig kell csinálnom laborvizsgalatot.

Elmondta a szokásos dolgokat a műtéttel kapcsolatban. Megkérdeztem h mi van akkor ha veletlenul megjön? Itt mar elegge nem figyelt, de azt mondta idoben szoljak. Oké...

Aztan vetett egy pillantást a lenti részre, es lefotozta az arcom. Nem lepett meg a dolog mert olvastam itt ilyet, de nem örültem neki. Hat ennyi elso körben.


Most azon gondolkodom h megnezzek e mast vagy jo lesz ő is. Jo lenne ha valaki megirna milyen volt nála.

Majd jelentkezem h mik a fejlemények.

Szép napot!

1103. Mona123 (válaszként erre: 1101. - Kinguci22)
2017. ápr. 11. 19:56

Igen szerintem is az elején a minden kisdolog utáni vagy egybevéve zuhany ami furcsa lehet, és esetleg egy szemfüles anyuka rögtön leszűri a turpisságot ( ha még hozzá rakja a pingvinkedést).

Szerintem is jó ötlet lenne beavatnod!

De ha az nem működőképes, akkor mindenképp hihető lehet, hogy pl.: torna közben meghúztad a combomat és alig bírsz járni..stb.

Meg egész nap otthon vannak? Mert ha elmennek dolgozni..ilyesmi, akkor már picit könnyebb a dolgod (nem kell egész nap gondolkodnod, hogy old meg, hogy ne legyen feltünő).

Én első napokat jól viseltem, de azért nem tudtam volna elmenni dolgozni 3 nap után, nekem kellett az 1 hét! Ha teheted, legyél otthon min. 5 napot szerintem! De sajnos egyénfüggő az egésznek a megélése, ezt majd úgy is te érzed, mennyi időre van szükséged!

Én is sok sikert kívánok! Ha bármi kérdésed van még, írj bátran!! :)

1102. regisztracioo01 (válaszként erre: 1101. - Kinguci22)
2017. ápr. 11. 13:47
Fekves az en esetemben 3-4 nap volt, de en az elejet nagyon nem viseltem jol. Viszont volt olyan hozzaszolo aki azt mondta h mar az elso nap jott-ment es semmi baja nem volt. De ne erre alapozz. Elso idoben nem is az lesz a furcsa h fekszel, hanem, hogy minden pisilest vagy zuhany alatt kell intezned vagy pisiles utan lezuhanyoznod. A jaras az elso idoben kicsit pingvines lesz. Igazabol az elet nagy fintora h mennyire lesznek fajdalmaid, ha nagyon jol fogod birni a dolgokat akkor megoldhato h ne vegyek eszre. De en ajanlom a konnyebbik utat avasd be legalabb anyud :) szerintem meg fogja erteni. Nekem apum is csak annyit mondott ra h jaj szegenykem :D sok sikert :) ha van kerdesed meg nyugodtan irj :)
1101. kinguci22
2017. ápr. 11. 12:38
A gyogyulassal kapcsolatban szeretnek kerdezni es segitseget kerni. Az a helyzet, hogy meg itthon lakom, es semmikepp sem szeretnek beavatni senkit. Szerintetek ez mennyire megoldhato? Hany napig kell (maximum) fekudni? Esetleg arra hivatkozni, hogy meghuztam, megranditottam a labam vagy ilyesmi, mennyire hiheto?
1100. Mona123 (válaszként erre: 1099. - Regisztracioo01)
2017. ápr. 10. 22:07

Hát hogy is írjam, a csuklya részt nekem se fedi felül,mivel fentről jön, szóval még előről is látszik a kezdete. Még nekem se csukódik a nagyajkak közé a kisajkak teljesen(talán duzzanat miatt is), de nem ér túl egy picit sem! Eddig ugye túlért nagyon, kb. külön életet élt (most már viccelődhetek ezzel :D ). De nekem az összkép nagyon tetszik, szóval a csuklya lehet,hogy nekem is nagyobb, mert lattam már szebbet is a fotókon, de a kiinduláshoz képes szuper, így ahogy van!! Szerintem a tied is fog még alakulni,ahogy az enyèm is! De mindenképp kérdezd meg majd, hogy normális az ahogy van, vagy sem! :) már holnap dolgozom, szóval kiváncsi leszek..

Várom majd,hogy írj csütörtökön, kitartást addig! :)

2017. ápr. 10. 21:07
Lehet nekem se duzzadt igazabol a csuklya reszen csak masok vagyunk kicsit ott es ezert gondolom, hogy nekem nagy lenne. :) Csutortokon ra fogok kerdezni ugyis, hogy ez igy mennyire "normalis". :) Mert amugy kilogni nem log mar ki sehol, csak annyi,h a nagyajkak nem teljesen fedik meg be ott a csuklya resznel. Jovoheten kezded a munkat? :) Amint vegzek csutortokon a dokinal irok,h mi volt, mit mondott a gyogyulasomra. :) A kiindulo helyzethez kepest az elso nap borzalmas fajfalmai utan most mar en is azt gondolom, hogy a szerencsesek koze tartozom, es remelem, hogy ez igy is marad. :)
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook