Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
1248. tintin08 (válaszként erre: 1246. - VALucky)
2017. jún. 19. 23:17

Hogy érted hogy felemás?

Bocsi ha hülye kérdés, csak nem teljesen értem.

Nekem meg olyan kérdésem van, hogy neked/valakinek volt csuklyakorrekcio? Ott hogy néz ki? Mert nekem meg az fura...

1247. kinguci22
2017. jún. 19. 23:03
A Sikos klinikan van lehetoseg a szukseges labor vizsgalatokat megcsinaltatni? Ha nincs, akkor hol voltatok? Illetve mennyit kell varni a mutetre? Sokan irtatok mostanaban, hogy nala voltatok, es pozitivak a tapasztalatok, viszont en tobb elrettento kommentet is olvastam, hogy az orvos es az asszisztensek is bunkok voltak, illetve hogy a konzultacio es a mutet kozott sok ido telt el. Igy most dilemma nekem, hogy hova lenne erdemes menni, Dr. Novoth Belat ajanlottak meg, nala esetleg volt valaki? Koszonom elore is. :)
1246. VALucky (válaszként erre: 1244. - Cutcat)
2017. jún. 19. 20:21

Akkor ezt megusztad:) nekem meg jo ezt olvasni mert egy varratszal nekem is begyogyult es faj ha piszkalom. Az mar ott marad, de akkor elvileg felszívódik :)

amugy nektek nem nagyon felemás? 1 hónapos es 1 hetes vagyok es nem latom h lesz ez normalis.

1245. regisztracioo01 (válaszként erre: 1244. - Cutcat)
2017. jún. 19. 16:46
Nalam nem erdekelte h be volt huzodva a csomo :) egyrt tudott elvagni a masik harmat kieroszakolta. :D pedig magamban en is szepen karomkodtam, plusz meg a konnyem is kibuggyant. :) Te szerencsesebb voltal igy.
1244. Cutcat
2017. jún. 19. 11:30
Na megvolt. Az asszisztensnő csak 1 csomót tudott elvágni,mert a többi behúzódott és ahogy próbálta kiszedni,káromkodtam fájdalmamban.. Azt mondta inkább nem kínoz,a többi majd felszívódik meg kiesik magától. Kérdeztem h hogyan tovább,azt mondta már mostantól nyugodtan lehet sportolni,szolizni,ha úgy érzem. Magyarul nincs kőbe vésve semmi,mindenki akkor áll vissza a normális életre,amikor úgy érzi. 3 hónap múlva kell visszamennem megmutatni a doki művét,gondolom akkor fog készülni az "utána" fotó. Egyébként ő is megnézte,azt mondta gyönyörű. Igen,én is így gondolom! :)
1243. tintin08
2017. jún. 18. 23:46

Na igen én még a 3 napos kontrollra úgy mentem be mint egy pingvin más meg már akkor sportol..:D érdekes.

Oké majd mondd mi volt :)

1242. Cutcat
2017. jún. 18. 22:55
Nekem azt mondta az asszisztensnő h valaki már 3 nap után sportolt. Na,azt megnézném.. :D Úgy emlékszem h 3 hét után lehet visszaállni mindenre óvatosan. A futás már nekem is hiányzik,meg a szoli!! Hnap rákérdezek.
1241. tintin08
2017. jún. 18. 22:15

Jó lesz az, én tegnap csekkoltam és még nekem sem teljesen gyógyult be de úgy vagyok vele hogy 2-3 hónap a teljes gyógyulás. Az meg még messze van. A fájdalom és érzékenység egyre múlik, aztán úgyis eléri majd a végleges formáját.

Meg nekem a doki is látta a 10. napon hogy milyen és csak annyit mondott hogy majd szép lesz. De szerintem bármi nem "normális" az fáj és vérzik, ez meg majd csendben összeforr úgyis.


Amúgy lányok, a sportolásra mit mondtak, mennyi idő után lehet újra?

1240. Cutcat
2017. jún. 18. 21:09
Köszi h (megint) nyugtatsz! :) képzeld,a sebem is kezd összehúzódni,ahol szétnyílt! :D
1239. tintin08
2017. jún. 18. 19:49

Akkor nem csak nekem voltak ilyen beteg gondolataim..:D

Jajj dehogy ciki, olyan gyorsan elvágja nekem tényleg annyi idő volt mint az első kontroll. Szerintem emiatt ne aggódj

1238. Cutcat
2017. jún. 18. 18:50
:D nekem is megfordult a fejemben h megnézzem,de aztán elhessegettem a gondolatot. Amilyen szerencsétlen vagyok,ma megjött és hnap megyek csomóátvágásra.. :/ tök ciki.
2017. jún. 18. 11:31

A kattanások tényleg durvák, mindegyiknél rettegve vártam a fájdalomra, ami szerencsére nem volt egyáltalán :) Egyedül azt éreztem az elején, hogy a meleg vér folyik le a fenekemre, amíg nem tettek oda vattát. Amilyen beteg vagyok, szívesen vetettem volna egy utolsó pillantást az utált kisajkaimra, hogy mégis mennyit vágtak le, de nem akartam ezzel zavarni a műtétet, meg amúgy is bolondnak néztek volna :D

tintin08 köszi, még egy ok amiért nagyon várom a csomóátvágást :)

1236. tintin08
2017. jún. 17. 23:17

Cutcat - én sem szavakra gondoltam, hanem bele sem gondoltam hogy a kattanásokat hallani fogom, pedig logikus :D

Nonamegirl - ott nekem is nagyon érzékeny volt még a csomó átvágáskor is, ami a 10. nap ugye. De napról napra egyre jobb, bár inkább érzésre, látványra még van hova javulni..

2017. jún. 17. 22:23

Sziasztok! Pár napos frissen műtött vagyok én is, és meg nagyon érzékeny de fájni nem fáj, kívülről senki sem látja rajtam hogy "történt valami". Persze rettenetesen be van duzzadva, kemény és lila is, de jegelem kamillazom.

Kérdés: a csiklom teljesen kilatszik azt hiszem, nem vagyok biztos benne hogy az, mert a nagy duzzanatban nehez ki bogarászni, de elég érzékeny mikor bármi hozzaér. Volt valakinek hasonló? Ha igen, hány nap után lett jobb?

A műtét pedig simán zajlott, a szurinál azért szorítottam a fogam, de túlélhető és az egészben az a legkellemetlenebb. Már most nagyon boldog vagyok, ezerszer szebb meg így is, és örülök hogy végre nem lifeg-lefeg-lafog járás közben :) nagyon megérte.

2017. jún. 17. 19:20

Kedves Cutcat.

Köszönöm válaszod. Bízom benne hogy nemsokára énis túlleszek rajta és beszámolhatok nektek.

1233. Cutcat
2017. jún. 17. 17:16
Érdekes,a műtét alatt egyetlen szót sem hallottam az alsó fertályam felől,füleltem pedig h vajon mi történik. A mellettem lévő kedves asszisztensnő mondta h beszélgethetek vele ha akarok,de el voltam fogalva a gondoltataimmal és át akartam élni a műtétet,elvégre az életem változott meg,hisz gyermekkorom óta ezt szerettem volna.
1232. tintin08
2017. jún. 17. 14:37

Na akkor kb hasonlóan éltük meg. :)

Igen egyébként bele sem gondoltam hogy miket fogok hallani a műtét közben, ez elég érdekes élmény volt. Nekem is nagyon szimpatikus a doktor és az asszisztensek is. Nagyon örülök hogy a műtét mellett döntöttem, erre tényleg szavak nincsenek, boldogsááág :)

1231. Cutcat
2017. jún. 17. 13:30

Örülök h túlvagy rajta! :)

A műtét kb. ugyanúgy zajlott,mint neked,nekem sem fájt a spray és a szurik sem. Nekem a doki és az asszisztensei is szimpatikusok voltak. A műtét érdekes élmény volt,éreztem h húzzák,vágják,matatnak,de fájdalmat egyáltalán nem. Inkább azt mondom h elképzeltem mi folyik ott.. Egyszer én is kértem pótszurit,de azt sem azért mert annyira fájt,csak éreztem egy pici csípést és beparáztam. Abból a szempontból szerencsésnek érzem magam,hogy a lábadozás alatt sem volt nagy fájdalmam,mondjuk elég komolyan vettem és én is szigorúan pihentem,jegeltem. Az volt csak kellemetlen h nagyon bedagadt,6 napig ülni,normálisan járni nem tudtam. Aztán a 7. nap,mintha elvágták volna,lelohadt a duzzanat és semmi baja azóta sem. Nem is érzem h történt ott vmi,de azért még pihentetem és vigyázok rá,nem erőltetem magam. Csak a sebszétválás ijesztett meg,de megnyugodtam h szépen be fog gyógyulni az is. :) Boldog vagyok,hogy megcsináltattam!

1230. tintin08 (válaszként erre: 1229. - Cutcat)
2017. jún. 17. 13:01

Röviden akkor leírom én is a történetem, hátha másoknak segít. Én is Sikos doktornál voltam, valóban minden úgy ment ahogy azt korábban a többiek leírták. Nekem a lydocain sem pedig a szurik nem fájtak, viszont a műtét közben nekem kellett még 2 szuri mert volt ahol érzékeny maradt.. Én izgultam is nagyon, de a doktor, az asszisztensek, meg az egész közeg nagyon nyugis volt, az sokat segített.

Nekem már az első este fájt eléggé és amikor levettem a kötést alig hittem a szememnek, borzalmasan bedagadt főleg az egyik oldal, fényes sötétlila volt, nagyon féltem hogy vérömleny és újra kell műteni stb. Én 5 napig feküdtem és végig be volt dagadva. A 6. napon kimozdultam, tömegközlekedtem, ültem és sétáltam is, estére még rosszabb lett. Másnap egész nap feküdtem és azt hittem soha nem múlik el.

Aztán egy nappal később már mentem dolgozni, szűk nadrágban, ülőmunka.. és délutánra teljesen elmúlt a duzzanat és utána már rohamosan elkezdett javulni :)

Nekem mindkét oldalon alul volt egy kis lyuk, sebszétválás talán, de nem fájt és mostanra szinte teljesen összeforrt. A 10. napon csomóátvágás kb 1 perc volt, 4 csomó. Azóta már tényleg szinte semmi fájdalom nincsen.

A csuklya rész gyógyul lassabban, de még 3 hét sem telt el.

Összességében nagyon elégedett vagyok, ahhoz képest hogy a 2-3. napon nagyon fájt és nem láttam a végét, hirtelen lett sokkal jobb és azt mondom, nagyon megérte.

Most már nagyon szépnek látom és sokat jelent olyan szempontból is, hogy 15 éves korom óta nagyon zavart.

Szóval nem volt egyszerű, de már nem is emlékszem a fájdalomra és kíváncsian várom hogy milyen lesz 1-2 hónap múlva.


Cutcat, te hogy viseled?:)

1229. Cutcat
2017. jún. 17. 12:43

Köszönöm a választ tintin,nagyon megnyugtattál!:) hogy érzed magad így többhetesen? nehéz volt a lábadozás?

Mano,engem Sikos Géza doktorúr műtött és bátran ajánlom őt és csapatát. még csak most gyógyulgatok, de már most látom h a végeredményt imádni fogom.;) 205e volt konzultációval együtt.

2017. jún. 17. 11:42

Sziasztok.

Kedves fórumozók.

Már nagyon régota "követlek" itt titeket.

Eljött az idő mikor énis rászántam magam erre a műtétre. Szeretnék tanácsot kérni abban hogy ki melyik orvosnál volt és kb. Mennyibe került, hogy mire számitsak. Ősszel szeretnék menni a műtétre. Előre is köszönöm a segítségeteket.

1227. tintin08 (válaszként erre: 1226. - Cutcat)
2017. jún. 16. 19:48

Szia!

En most vagyok 16 napos, nekem is volt mindkét oldalon es eléggé meg is lepődtem mert egyáltalán nem fajt.

Azóta szépen begyógyult :)ez természetes. ha meg van kérdésed írj nyugodtan

Sajnos pont akkor halt ki a forum amikor en otthon szenvedtem egy hetig szóval szívesen valaszolgatok :)

1226. Cutcat
2017. jún. 16. 15:12

Sziasztok Lányok!

Egy kérdésem lenne..Én ma vagyok 8 napos,tegnap óta tudok fájdalommentesen ülni és normálisan járni,viszont észrevettem,hogy egy helyen kb. fél cm hosszan szétnyílt a sebem a varrat mentén.Nem vérzett túlzottan,de ott most van egy "lyuk".Arra lennék kíváncsi,van-e köztetek hasonló cipőben járó,akinek esetleg begyógyult!?Félek h ott nem fog rendesen összeforrni..

1225. tintin08
2017. máj. 30. 18:40
Van itt valaki akit a napokban műtöttek/fognak műteni? :)
1224. tintin08
2017. máj. 29. 21:39
Köszönöm!! :) remélem elég lesz
1223. VALucky (válaszként erre: 1222. - VALucky)
2017. máj. 29. 09:48
Asszem cataflam dolo vény nelkul kaphato
1222. VALucky (válaszként erre: 1221. - Tintin08)
2017. máj. 29. 09:46
Szerintem ok nem, de mas dokival irathatsz fel. Nekem eleg volt a sima nem receptes is.
1221. tintin08
2017. máj. 28. 21:50
Lányok, a műtét utánra írnak fel fájdalomcsillapítót? ha igen, akkor melyik fajtát?
1220. VALucky (válaszként erre: 1219. - Mona123)
2017. máj. 27. 18:24
Köszönöm a nyugtatast! :) nagyon nagy volt ezelott, de teljesen szimmetrikus. Bugyiban okes lesz igy is h felemás, de nem vagyok elégedett, mert drága volt, nagyon kellemetlen es nem lehet helyrehozni amit valamiért tulvagott. Nem tudom miert csinálta, talan haragudott h remegek a felelemtol vagy sietett. Azt remelem h vm csoda folytán visszano : Ddd de meg egyszer köszönöm h probalsz megnyugtatni es örülök h neked jo lett :)
1219. Mona123 (válaszként erre: 1218. - VALucky)
2017. máj. 27. 15:56

Azért a természetes kiinduló helyzethez képest szebb lett nem? (Ha már valamennyit is eltávolítanak a feleslegből) Vagy neked nem volt olyan vészes a helyzet?

Nem lehet, hogy mèg az egyik oldal be van dagadva? Azért tűnik még olyan felemásnak? 2 hetesen még nekem nem volt azért olyan mint jelenleg.. csak egyik oldalt volt a lábadozás alatt beduzzadva! Eleinte nagyon, kb. 3 szor akkora volt mint a másik oldal, aztán ez szépen lassan lelohadt és kezdtek közelíteni egymáshoz méretileg.

Szóval még javulhat, hogy formálódjanak. Viszont amit nagyon eltávolított, az valószìnű úgy marad.. :(

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook