Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
1278. Cutcat
2017. júl. 10. 17:25
Szerintem úgyis azt mondja h várjuk meg a 3 hónapot,de lehet h erőt veszek magamon és bejelentkezek,ha már a többit úgysem tudja helyrehozni (visszavarázsolni a megtépázott kisajkam) legalább azt a kósza bőrdarabot vágja le..
1277. kinguci22
2017. júl. 9. 21:17
Ezek a kommentek most elegge megdobbentettek. 😯 Regota terveztem ezt a mutetet es ugy olvastam Sikosrol itt, hogy eleg profi, de igy mar nem tudom mit gondoljak. Nem tervezitek felhivni? Vagy ha o nem segitokesz, akkor esetleg az asszisztensek nem tudnanak valami okosat mondani?
1276. regisztracioo01 (válaszként erre: 1274. - Angyalka988)
2017. júl. 9. 15:03
Igen az a duzzanat :) az majd szepen lassan lelohad es latni fogsz mindent h hogyan is gyogyul. :)
1275. Cutcat
2017. júl. 9. 14:59

Sziasztok!

Azt hiszem a műtét utáni fellángolásomban kissé elhamarkodottan ítélkeztem..

Valucky,először is elnézésedet szeretném kérni,hogyha megbántottalak a régebbi hozzászólásommal!

Anonymus,neked pedig köszönöm h leírtad a tapasztalatod így 3 hónaposan!

Az a helyzet,hogy én most vagyok 1 hónapos és eléggé be vagyok parázva,mert mindkettőtök problémái mutatkoznak rajtam. Kezdem ott,hogy a bal kisajkam nekem sincs meg,tövig van vágva,a másik oldalt meg a kívánt méretű,így totál aszimmetrikus. Ahol szétnyílt a sebem,még mindig van egy centis lyuk. A hüvelybemenetnél pedig cakkos a bőr,ami nem is lenne akkora probléma,de nőtt oda egy kis bőrcafat,ami nagyon nem tetszik,kb fél cm és csak úgy ott lifeg. 😔 Már nem nagyon tudom visszafogni a páromat és én is kíváncsi voltam,hát úgy gondoltam,tegnap kipróbáljuk h érzek-e valamit. Hát éreztem.. Úgy fájt,hogy konkrétan be sem tudott hatolni,húzódott,olyan volt,mintha szűz lennék,vagy túl szűkre szabtak volna.

Csak annak örülök h nem lóg ki és szebb mint volt,de nem gondoltam az első időszakban,hogy ilyen problémáim lesznek. Mikor még fel volt puffadva,tök szimmetrikusnak és szépnek tűnt,de ahogy ti is írtátok,valószínű h ez már így marad és ez elég elkeserítő.

1274. angyalka988 (válaszként erre: 1271. - Regisztracioo01)
2017. júl. 9. 14:44
Köszi a választ! :) Ma vagyok 3 napos, és már egyaltalán nem fáj, és mosásnál is hozza tudok érni már. Az lenne a kérdésem, hogy amikor duzzanatról beszéltek az konkrétan hol keletkezik? Mert nekem a két nagyajkam van bedagadva eleg rendesen... a kisajkaimat konkretan nem latom.
1273. töprengő (válaszként erre: 1268. - VALucky)
2017. júl. 8. 08:31
még finoman jellemezted a dokit...
2017. júl. 8. 08:28

Olvasgatlak benneteket.

Sajnálatom kifejezésésvel nem sokra mentek.

Együttérzésemet fejezném ki, azzal se. Mert a fájdalmat, és netán hatalmas csalódást nem érzem át.


Amit " fel nem fogok ", hogy ennyi pénzért, miért nem csinál megfelelő munkát az orvos??


anonymus963963 amit írtál : hogy a hüvelybemenetnél valami nem stimmel... ( nem másolnám át ha nem baj )


Orvosi kamara? Akiknek " orvosi műhibát " csináltak, nem kellene jelezni?


Voltak közületek biztosan olyanok akik xy hónapig tették félre a pénzüket, azért hogy ezt a műtétet finanszírozni tudjátok.

És cserébe nem azt kaptátok amit szerettetek volna.


Bocs hogy belekotyogtam, aki nem érintett a dologban. Csak leírtam hogy az utóbbi írások után, mit gondolok én...

2017. júl. 8. 07:31
Orulok h sikeresen tulesetel a muteten. :) A mosast eleinte en is igy csinaltam mert nagyon erzekeny voltam. Mindig probalj meg azert finoman hozzaerni egyreszt h szokd masreszt azret megis csak le kell mosni alaposabban. Par nap elteltevel mar elviselhetobb lesz h hozzaersz. Remelem tudtam segiteni.
2017. júl. 8. 07:11
Bocsi betadinnal öntöm le a sebeket.. reggel van még.😄
2017. júl. 8. 07:07
Sziasztok! Engem tegnap műtöttek. A műtét alatt rendben volt minden, nem éreztem semmit. A szurikat is ki lehet bírni, durvábbra számítottam. A Doktor úrnak tényleg volt egy stílusa, de én nem különösebben vettem a lelkemre, a lényeg számomra az volt h essek túl rajta végre. Én tömehközlekedessel jöttem haza mert még hatott az érzéstelenítő, bár az 5 perc séta nem volt kellemes és eleg furán mentem a nyomókötés miatt. Nekem elég hamar kiment az érzéstelenítő hatása, szinte ahogy hazaértem egyből elkezdett fájni. Ilyen szurkáló fájdalmat kell elkepzelni, ami mozgás hatására erősödik. Vettem be a fájdalomcsillapítókat, én nem vettem észre tőlük enyhülést sajnos. Éjszaka rosszul aludtam, viszont a pozitivum, hogy reggelre kevésbé fáj már. A mosással vagyok bajba, mert nem merek hozzányúlni még. Eddig csak a zuhanyrózsa sugarát irányítom oda és tartom ott egy ideig, meg leöntöm a sebeket lidokainnal, de utana azt is lemosom. Akik átestek a műtéten azoktól kérdezném, hogy ők hogy tosztogatták a területet? Ti kézzel hozzáértetek?
1268. VALucky (válaszként erre: 1265. - Anonymus963963)
2017. júl. 7. 09:20
Huuu sajnalom h nem jo, pedig 3 honapos vagy :( es nem mesz vissza, h korrigaljak? Mer nem csak a latvany szamit hanem h faj is! En is ugy erzem h a doki valoban leszarja h ki h gyogyul. Legalabb adja vissza a penzed! En kb most vagyok 2 honapos es tovabbra is felemas es egyik oldalt nincs semmi. Sztem reklamalj.
1267. regisztracioo01 (válaszként erre: 1266. - Angyalka988)
2017. júl. 6. 18:05
Szia, hat ezzel szerintem fel kellett volna hivnod a klinikat, mert szerintem ilyen eset nagyon senkinek nem volt h erdemleges valaszt tudjon adni sajnos.. :/
2017. júl. 6. 09:39
Sziasztok! Nekem holnap lesz a műtétem. Az lenne a problémám hogy a külső szeméremajkaim belso szélén kicsit piros, valszeg gombas fertőzésem lehetett, de kb két hétig kentem canestennel, azt remélve hogy elmúlik a pirosság. De sajnos nem múlt el és igy félek hogy a doktor ur nem fogja megcsinalni a műtétet. Szerintetek e miatt problémázna? Nem szeretném elhalasztani mert már ki van kérve a szabi is..
1265. anonymus963963 (válaszként erre: 1253. - Cutcat)
2017. júl. 5. 11:41

Sziasztok!


Engem aprilis végén műtött Sikos Doktor Úr! Szóval most leszek majd 3 hónapos. És eddig valóban eltűntem az oldalról, mert már nem találtam én sem olyan hozzászólást, aki több hónapja volt műtve ezért nem nyugtatott meg semmi. Aminek örülök, az az hogy nem lóg már ki semmi. Igy maga a látvány szép. De semmi kisajkam nem maradt, és a csuklya rész sem lett épp esztétikus. Minden elég érdekesen gyógyult meg. Alul a hüvely bemenetnél is volt ilyen kis ráncos bőr, amit kértem h vágjon le. Nekem problémám volt azzal, hogy szétjött lent a varrat, pont ennél a résznél. Erről küldtem neki képet és mondta, hogy ne aggódjak, majd az szépen meggyógyul. Hát annyira szépen gyógyult meg, hogy odanőtt egy ilyen kis bőrke, ami szexnél annyira feszül, hogy konkrétan nem bírok szexelni. Szóval gondolom azt újra kellett volna varrni, hogy ne ilyen legyen, de erre nem vette a fáradságot. azt nem mondom, hogy megbántam a dolgot, mert végre nem zavar pl a bugyiban, meg ilyesmi. de sok más problámám van vele. félek neki menni a szexnek is, főleg, hogy két hete szakítottam a párommal és még csak kétszer próbálkoztunk a műtét óta, több kevesebb sikerrel. egy idő után perzse megszoktam a fájdalmat, de kirepedt a bőr ennél a résznél. és nem tudom mással hogy fogom az első alkalmat bírni, mégsem szeretnék senkit beavatni abba, hogy miért nyígok nem szűz létemre xd

szóval annyit tudok tanácsolni mindenkinek, hogy nagyon vigyázzon magára a műtét után - bár én is így tettem- mert a doktor Úr nem szeret utólagos munkákkal foglalkozni.

1264. tintin08 (válaszként erre: 1263. - Nonamegirl)
2017. jún. 22. 22:07

Szuper, örülök neked! Akkor a szerencsések közé tartozol :D

Nekem már több, mint 3 hetes, de felül még nem az igazi. remélem nekem is megszépül lassan.

Mondjuk megnyugtatásképp elolvastam a honlapot, és ezzel próbálom bíztatni magam hogy 3 hónaphoz képest még sehol nem vagyok.. :D

2017. jún. 22. 16:47
Sziasztok lányok! Lassan egy het telt el a műtét óta, és mar harmadára apadt a dagadas, alul teljesen osszeernek a nagyajkaim, felül is mar csak egy vékony csík latszik, és meg mindig kicsit duzzadt.Érzesre is egyre jobb, napról napra :) Hihetetlen, és ez meg lesz szebb is :)
1262. VALucky (válaszként erre: 1261. - Tintin08)
2017. jún. 21. 22:50
Persze nem is arról van szo h orulnie kell annak ha rangatozunk. Műtét kozben egyszer se randultam, amikor éreztem h belem vág akkor se. Csak felnyoszorogtem es asszem a lábam remeghetett. Es mintha megsertenem azzal h fájni mert, elkezdett beszologatni...agresszioval senkit sem lehet megnyugtatni. Szerintem hagyjuk a témát, mert elijesztem a tobbieket :P Masoknak nagyobb szerencseje van, lehet csak en nem voltam szimpi neki.
1261. tintin08
2017. jún. 21. 20:36

Nekem is ez volt, hogy akárhányszor odaért összerándultam, de nem direkt. Aztán rámszólt, hogy próbáljam meg ne csinálni. És a műtét elején is féltem és be voltam teljesen feszülve, akkor is mondta hogy nem kéne.

Mondjuk egy orvosnak aki éppen vág, biztosan megnehezíti a munkáját ha váratlanul megmozdul a páciens.. Szóval én emiatt igyekeztem megnyugodni hogy mindkettőnk dolgát megkönnyítsem. 2x amikor fájt kaptam még 2 szurit, mondta hogy már az egyik oldalt összevarrta, nyugodjak meg. Nekem semmi negatív nem volt ebben, sőt tudtam hogy nekem is jobb ha megnyugszom. Persze mindenki máshogyan éli meg, illetve engem is inkább az zavarna, hogy nagyon nem úgy néz ki mint ahogyan kellene..

A csuklya rész egyébként nekem is még furcsa, sebes, érzékeny. A kisajkak egyelőre nagyon tetszenek, mert egyáltalán nem lógnak ki. Amikor tükörben nézegetem, még nem az igazi. De én megvárom a 3 hónapot, és azt tekintem majd végleges formának. Végülis még biztos van, ahol nem szívódtak fel a varratok stb. Nagyon remélem, hogy egyre szebb lesz.. Biztosan egyénfüggő a teljes gyógyulás.

1260. VALucky (válaszként erre: 1259. - Cutcat)
2017. jún. 21. 18:30
Majd visszamegyek par honap mulva ha addig nem rendezodik magától.Nekem az asszisztens azt mondta h attol lesz termeszetes h felemas... Most erre mit mondjak? Meg egyszer ugy se akarok kés alá feküdni mert nekem elvettek a kedvem. És mondom ha nem fajt volna rothadtul nem erdekelne h fapofa e a doki komolyan. De nekem fajt es meg ő szid le. Megneznem h ha neki kene ott vm atszabni remegne e. Sztem be lenne szarva ő is. Mindenesetre ha a látvány es érzés szep lesz, akkor kevésbé leszek pipa. Akiknek meg jo élmény volt, irigylem oket, es kitartást mindenkinek!
1259. Cutcat
2017. jún. 21. 17:30
Persze az más téma,hogy a munka amiért fizetsz,nem tetszik.. Sztem meg kéne mutatni neki (vagy másnak),hogy ez fog-e még változni és mit lehet vele kezdeni.
1258. Cutcat
2017. jún. 21. 17:26
Sajnálom h így élted meg,de őszintén szólva megértem a dokit is.
1257. kinguci22 (válaszként erre: 1256. - VALucky)
2017. jún. 21. 17:02
O jaj, na pont ilyesmitol tartok, elegge felek ettol az egesztol, es nem szeretnem, ha meg az is tetezne, hogy kellemetlen megjegyzeseket kapok. :/ Nem hiszem, hogy leplezni tudnam, hogy mennyire izgulok.
1256. VALucky (válaszként erre: 1248. - Tintin08)
2017. jún. 21. 14:34

Nekem csuklya korrekcio is volt, mar az a resz is felemás. Ahol lejjebb szetnyilik, az egyik fele fel van vagva vagy mi, egyébként ezért furcsán is pisilek...es a kisajkak meg ugy felemasak, hogy egyik oldalt nincs. Mondtatok h meg a bedagadas miatt lehet, de felek h ennyi ido után nem errol van szo. Ha idovel megjavul, megirom. Koszi h probaltok megnyugtatni :)

Cutcat, miert baj ha elvárjuk fizetokent h kedvesek legyenek? Nem hiszem h tul nagy elvárás h szerettem volna ha megpróbál megnyugtatni nem pedig beszol, h igy nem lehet élni, ha ennyire felek. Nekem műtét kozben is tobbszor fajt, ezért elegge befeszultem. Ez termeszetes dolog, ezért nem szabad senkit leszidni. Ha egy orvos igy bánik valakivel akit éppen mut, megvan rola a véleményem.

1255. Cutcat
2017. jún. 20. 16:34
Én a telefonos bejelentkezés után egy hétre kaptam időpontot konzultációra,ahová már vittem az előleget (konzultáció: 5e,műtét fele előlegbe: 100e). A doki kérdezte mennyire sürgős a műtét,mondtam h szeretném minnél hamarabb. Egy hétre rá műtött is. Lehet h szerencsém volt h pont nem volt annyira betáblázva,így 2 hét alatt meg is volt az egész. :)
1254. kinguci22
2017. jún. 20. 15:50
Koszonom szepen a valaszokat! A varakozasi idorol meg tudnatok irni, mennyire van betablazva a doktor ur, ti mikorra kaptatok idopontot a konzultacio utan?
1253. Cutcat
2017. jún. 20. 13:53

A "műtét" sikeres volt,két csomó minusz,már az sem zavar. :D

VALucky,azt mondták h a szálak lassan szívódnak fel,úgyhogy kitartás. Egyébként eszembe jutott vmi a problémáddal kapcsolatban. Vajon akiknek letelt a 3 hónap,miért nem írkálnak már a fórumba?! Sztem azért,mert nincs panaszuk és boldogan élik az új életüket. Kíváncsi leszek,neked hogy alakul majd!:)

1252. tintin08 (válaszként erre: 1250. - Cutcat)
2017. jún. 20. 12:03
Tökéletesen egyetértek veled :D annyira profi az egész folyamat, hogy nem lehet belekötni.
1251. Cutcat
2017. jún. 20. 10:48
Kinguci,ha nem akarsz fizetni a laborért és elmondod a háziorvosodnak h miért kell,ad beutalót és meg tudod csináltatni sztk-ban tök ingyen.
1250. Cutcat
2017. jún. 20. 10:44

Szerintem aki azt akarja h ápolgassák a lelki világát,az menjen pszichológushoz. Ez a doki plasztikai sebész és szépen,fájdalommentesen dolgozik és mindent elmond normálisan. Kell ennél több? Aki azt írta h bunkók voltak,sztem túl érzékeny lehet,amint látszik a kommentekből,azok vannak többségben akik meg vannak elégedve velük.

A felemásságról én még nem tudok nyilatkozni,mert az egyik oldal még egybe van dagadva a nagyajkammal,még nem látom h milyen lesz. Az az oldal nekem is úgy néz ki,mintha tövig vágta volna,de a referencia képeken minden munkája szép,sztem ez is csak idő kérdése.

Amúgy már kezdem bánni h nem maradtam nyugton a csomóátvágásnál,mert így meg ülés közben húzódik itt-ott. Lehet megpróbálom "kioperálni" magamnak. :)

1249. tintin08 (válaszként erre: 1247. - Kinguci22)
2017. jún. 19. 23:36

Ott nincs. Én a centrum lab-nál voltam, kb 4ezer volt. Biztos van ahol olcsóbb de ez gyors volt és aznap este volt eredmény.

Amúgy nekem is csak a Sikos klinikáról van tapasztalatom, és nem tudom hogy ki mit vett bunkónak, de én bátran ajánlanám bárkinek. A műtét közben amikor mocorogtam rám is rámszólt a doktor de szerintem ez pl teljesen érthető, és az én érdekem. Ezen kívül nagyon rendes volt mindig, és az asszisztensek is.

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook