Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
1338. Löpkés (válaszként erre: 1337. - VALucky)
2017. szept. 3. 10:02
Az igen. De ha tovább es erősebben vérzik az mar baj. Nekem is verezgetett. Vagy inkább csak levedzett nehány napig. Simán voltam bugyi nélkül 1 hétig.
1337. VALucky (válaszként erre: 1335. - Löpkés)
2017. szept. 2. 19:45
Nekem kb 2-3 napig picit verzett, az normalis.
1336. Löpkés (válaszként erre: 1333. - Kinguci22)
2017. szept. 1. 11:51
Nem fogod tudni töröltetni mert fájni fog. Lassú folyásu langyos zuhany.
1335. Löpkés (válaszként erre: 1333. - Kinguci22)
2017. szept. 1. 11:50
Én simán pisiltem a WC-n. Kb addig zuhanyoztattam egy nap többször amíg bent voltak a varratok. 2-3 hét. Az sem jo ha mindig fel van áztatva. Ezért is jo ha legalább egy hétig bugyi nélkül szoknyában vagy. Szépen szellőzik es könnyebben gyógyul. Ha több napig vérzik akkor irány az orvos. Mert elvileg nem verezhet.
1334. VALucky (válaszként erre: 1333. - Kinguci22)
2017. szept. 1. 10:15
En kb ket honapig amikor csak tudtam mostam utana. Erre vizespalack is jo a wc-n. Zuhany kb 2 hetig ajanlott pisi kozben es utan, en akkor voltam nyugodt, h nem lesz semmi fertozes vagy vm.
1333. kinguci22 (válaszként erre: 1332. - Löpkés)
2017. aug. 31. 21:17
Koszonom! Meg ami eszembe jutott, hogy pisiles utan meddig kell mosni? Eleg csak mondjuk nedves torulkozovel megtorolni, vagy napokig/hetekig zuhanyt kene hasznalni?
1332. Löpkés (válaszként erre: 1330. - Kinguci22)
2017. aug. 30. 20:58
Betétet ne használj mert az is csak dörzsöli. Es be akadhat a csomó vége. Én úgy ültem hogy össze tekertem egy fürdő lepedőt es fészket csináltam belőle. Egy hét után vezettem is. De amikor tehettem bugyi nélkül voltam es ez az első 10 napon ajánlott is. A járás is kb 7-10 után rendeződik.
1331. kinguci22
2017. aug. 30. 20:46
Ja es a furcsa jaras hany nap utan valt vissza a normalisra?
1330. kinguci22 (válaszként erre: 1329. - VALucky)
2017. aug. 30. 20:37
Huhhh hat azt hittem ulni hamarabb tudok majd, azert ez sok ido...:/ Igy tenyleg nem lesz egyszeru. Ennyire nyomja a sebeket a kemenyebb felulet? Valami puhaval nem lehet megoldani, nagyon vastag betettel vagy ilyesmi?
1329. VALucky (válaszként erre: 1328. - Kinguci22)
2017. aug. 30. 14:26
Ertem a problemat, nehez lesz. En nem otthon lakom mar, de tobbszor talalkoztam anyammal és a jaras miatt azt mondtam h meghuztam a combom, aztan meg h pattanas intim helyen. De ami igazan nehez volt, h nehanyszor o vitt kocsival melohelyre a 2. Heten....es hat leizzadtam. Probaltam szinte fekve ulni de kinszenvedes volt. Ulni en nem tudtam. Melohelyen is felig fekve, de legalabb az nem mozog mint az auto. Azt nem ajanlom. Es az a baj h ha 2 hetig azt latjak h vm nem ok, el fognak cibalni orvoshoz. De azert sok sikert!
1328. kinguci22 (válaszként erre: 1324. - VALucky)
2017. aug. 29. 22:32
Az ules a mutet utan semmilyen formaban nem megy? Terpeszben sem? Azert erdekel, hogy mennyit kell fekudni, hogyan jar utana az ember stb., mert nem egyedul elek, hanem a szuleimmel, es semmikepp sem avatnam be oket. Szerintetek hogyan lehetne ugy vegigcsinalni a gyogyulast, hogy titokban maradjon? Valami mas hiheto indok esetleg? En egyelore eleg tanacstalan vagyok. :/
1327. Löpkés (válaszként erre: 1325. - Orsay83)
2017. aug. 29. 21:08
Szia! Nekem a szülés orvosom csinálta a műtétet. Azt javasolta hogy betadin oldattal oblogessem es cikratidina kenőccsel kenjem. Naponta többször. A haziorvosom a fájdalomra es a gyulladás csökkentésre Flector rapid granulatumot irt fel. Amíg szükséges volt naponta többször jegeltem. A csomokat a párom vágta el és szedte ki a varratokat kb a 18. Napon. Ellenőrzésen voltam a 12.napon de nem vágta át a csomokat a doki mondván hogy azoknak ott tartani kell es ne aggódjak mert felszivodo a varrat a csomok pedig majd le esnek. Olvastam a neten hogy másnak is a párja intézte ezt a részét. Igy én us megkértem a párom hogy csinálja meg. Minden rendben. Szépen kiszedett mindent. Azért kb 7-10 nap múlva egy orvos nézze meg hogy jól gyógyul e! Gyors gyógyulást kívánok!
1326. Orsay83 (válaszként erre: 1315. - Fannica)
2017. aug. 29. 20:46
Sikosnal volt tesòm èn is mentem vele konzultaciora,tegnap delutan mutottek nem kedvesek egyaltalan es nem vilagositottak fel rendesen sem utokezeles semmi,meg sem mutatta mit fog csinalni mennyit fog levagni stb....
1325. Orsay83
2017. aug. 29. 20:41
Tesòmat tegnap mutottek.Sikos plasztikai,nem voltak tùl keresek,De mindegy tul van rajta...annyit mondtak csak jegelje.Szerintetek betadine kenoccsel bekenheti?Vagy betadineos intim mosakodo?A doki nem mondott semmit ès ma haza repultunk kulfoldon skunk.
1324. VALucky (válaszként erre: 1320. - Kinguci22)
2017. aug. 29. 09:52
En kb 4 napig fekudtem, de tudtam jarni, csak hulyen. A fajdalom eleg sokaig tartott, kb masfel het. Ulni ket het utan tudtam, de fajt akkor is. Nekem elotte nem volt tobb folyas mint most, sot inkabb ugy erzem h most tobb. Gobdolom tenyleg vedelem volt a kisajak, most meg nincs ott semmi. Sajnos.
1323. Löpkés (válaszként erre: 1322. - Ph13)
2017. aug. 28. 12:11
Szia! Én kertem a lehető legkisebbre. Acsiklo körül van olyan kis szép es szépen ahogy megy lefelé szinte fokozatosan tűnik el. Én úgy fogalmaznék hogy nincs. Az elején aggódtam hogy milyen csúnya volt. De most hogy gyógyult sokat igy már szép.
1322. Ph13 (válaszként erre: 1321. - Löpkés)
2017. aug. 27. 16:18

Szia!

És azt elmondta, hogy miert nem hagy kisajkat? Miert kellett teljesen eltüntetni?

1321. Löpkés (válaszként erre: 1320. - Kinguci22)
2017. aug. 27. 14:13
Szia! Az én mutetem 5 hetes. Kb 4-5 napig feküdtem. Naponta 2-3x mostam betadinnal es kb 3x kentem a sebeket cikratidina kenőccsel. Igazán ülni kb 2 hét után tudtam. A biciklizés még most is kellemetlen de egész jól bírom. Flector rapid granulatumot ittam kb 4-5x egy nap. Úgy ültem hogy egy fürdő lepedőt össze tekertem es fészket csináltam belőle. Kb 1 hétig csak háton tudtam feküdni. Oldalt nagyon húzódtak a varratok. Ha a csomokat elcsípik (10-12 nap) akkor sokkal könnyebb minden. Nekem nem csípte a pisi. Van aki zuhany alatt tudott csak pisilni. Nekem erre nem volt szükségem. Nekem nagyon sok folyásom volt előtte. Most lement két ciklus es semmi. Nagyon minimális menses elott. Ennek örülök nagyon. Nekem a lehető legkisebb lett. Vagyis szinte semmi. A nagyajkaim szépen elzárják a hüvely nyílást. Strandoltam is es gyantan is voltam 3 hét után. Minden rendben vele. Nekem a szülész nőgyógyászom csinálta meg. Kikertem a véleményét. Megis csak lelkiismeretesebben elmondja az egészségügyi részét mint egy plasztikai sebész. Elmondta miért nem ajánlja es emellett teljesen együtt érzett velem amiért én szerettem volna megszabadulni tőlük. És fel is ajánlotta hogy megműt. Nem volt kérdés hogy őt választom. Ő azt mondta annyi lehet a hátránya hogy ha nem lesz Kisajak akkor nagy az esélye a fertőzéseknek mert nyitott lesz a hüvely nyilas es szabad lesz a ki-be járkálás mindenféle bacinak. De szerencsére a nagyajkaim teljesen össze záródnak és eddig minden rendben van.
1320. kinguci22
2017. aug. 26. 01:06

Sziasztok! Ket kerdesem lenne azoktol, akik mar tul vannak a muteten: az egyik, hogy utana ki hany napot toltott csak fekvessel? A masik pedig, hogy akik szenvedtek erosebb folyastol, fertozesektol stb., azoknak a mutet utan megszuntek a panaszai? Mennyire van osszefuggesben a nagyobb kisajak es az ezekre valo hajlam?

A fenti ketton kivul meg erdekelne barkinek velemenye, tapsztalata, aki nem Sikosnal volt. Egy dologban vagyok biztos, hogy nem hozza szeretnek menni. Koszonom elore is! :)

1319. Löpkés (válaszként erre: 1318. - VALucky)
2017. aug. 12. 13:09
Kimondottan erotikus massage olaj volt itthon. Az nem segített. De szereztem be cikratidina kupot. Elvileg az segíteni fog. Ha nem akkor majd orvos segít es gyógyszert váltok.
1318. VALucky (válaszként erre: 1317. - Löpkés)
2017. aug. 11. 21:29
Sikosito nem segit?
1317. Löpkés (válaszként erre: 1316. - _gretu_)
2017. aug. 11. 20:55
Nekem kívülről ahol a heg van azzal semmi bajom. Sőt biciklizek is. Ha a kezével vagy nyelvével izgat az is teljesen jo. Ha peniszet be rakja mélyebbre az faj és neki is. De végülis az lehet a gond hogy most kezdtem fogamzasgatlot szedni ujra két terhesség es két gyermek szoptatása és egy konizacios műtét után. Kicsit meg vannak bolondulva a hormonjaim. Ráadásul még a Kisajak plasztika is. Kicsit sok volt egyszerre. És a gyógyszertől valószínűleg hüvelyszárazságom lett. 😔
1316. _gretu_ (válaszként erre: 1314. - Löpkés)
2017. aug. 11. 20:37
Nagyon friss még, nekem is ez volt :) pár hónap, és semmi kellemetlenség, de a szöveteknek még gyógyulgatni kell..
1315. fannica
2017. aug. 11. 20:01

Sziasztok! Folyamatosan követem a fórumot ebben a témába. Én még csak az informálódás fázisában vagyok, hogy milyen eljárások és milyen orvosok tevékenykednek a terülten. A döntés már megszületett én is szeretném elvégeztetni a korrekciós műtétet kényelmi és esztétikai okok miatt. Akinek van tapasztalata a következő intimplasztikát végző helyekről, orvosokról az kérem írjon tapasztalatot, de arra is kíváncsi lennék aki elégedett a végeredménnyel az hol csináltatta a műtétet.

-Sikos plasztikát

- Aesthetica Orvosi Központ

- Budapest Plasztikai Intézet

- Dr. Falus György

- Tillman plasztika

- Sziluett Plasztika - dr. Gyetván János

Ezenkívül várom a lézeres kisajak műtétekkel kapcsolatos vélaményeket is (végeredmény, lábadozás, hol, melyik orvos csinálta)

- Ars Medica Lézerklinika

- Hotel Európa - Hévíz - dr. Regényi Péter


Köszönöm előre is a válaszokat!

1314. Löpkés
2017. aug. 11. 08:51
Sziasztok! Nekem 3 hetes a mutetem. Nincsenek varratok es a heg is nagyon szép. Nem faj. Picit talán érzékeny. Próbálkoztunk a sex-szel. Amíg kézzel kényeztetett a párom addig semmi gond nem volt. Sőt szuper volt. Még a be dugta át újját az is tökéletes volt. De amint behatolt volna nagyon fajt. Mintha totál száraz lenne a huvelyem. Teljesen be sem tudott hatolni. Épp hogy egy picit. És azt mondta mintha őt us bökné valami. De nyilván nem. Csak olyan száraz voltam hogy neki is fajt. Soha nem jártunk meg igy. Történt hasonló valakivel? Mivel orvosolható? Köszi
1313. Löpkés
2017. aug. 11. 08:50
Sziasztok! Nekem 3 hetes a mutetem. Nincsenek varratok es a heg is nagyon szép. Nem faj. Picit talán érzékeny. Próbálkoztunk a sex-szel. Amíg kézzel kényeztetett a párom addig semmi gond nem volt. Sőt szuper volt. Még a be dugta át újját az is tökéletes volt. De amint behatolt volna nagyon fajt. Mintha totál száraz lenne a huvelyem. Teljesen be sem tudott hatolni. Épp hogy egy picit. És azt mondta mintha őt us bökné valami. De nyilván nem. Csak olyan száraz voltam hogy neki is fajt. Soha nem jártunk meg igy. Történt hasonló valakivel? Mivel orvosolható? Köszi
1312. Ph13 (válaszként erre: 1310. - Plumbear)
2017. aug. 10. 22:33

En is bejelentkeztem Sikoshoz, de en is meggondoltam magam, epp azok miatt amit te is írsz. A héten telefonáltam is nekik, lemondtam az időpontot, es az asszisztens nő mondta magától, hogy az előlegért mikor tudnék elmenni. Mindenféle kérdezés nélkül, hála az égnek. Féltem nagyon , hogy nem akarják majd visszaadni az előleget, de szerencsére kedves volt a hölgy, mindenféle bunkózás nélkül megtörtént a lemondás, csak egy e-mailt kellett írnom errol nekik.

Hajrá, legyel túl rajta, en is sokkal nyugodtabb vagyok azóta.

1311. _gretu_
2017. aug. 10. 16:10
Lányok, nagyon várom utána a tapasztalaitokat!!! Gyorsan szeretném helyrehozatni! :(
1310. plumbear
2017. aug. 9. 22:04
Hónapok óta olvaslak titeket és kezdek nagyon elkeseredni. Megvan az időpontom Sikoshoz augusztus végére. Őszintén szólva kezdettől fogva ellenszenves volt és rossz érzésem volt vele kapcsolatban, a konzultáció után úgy voltam vele, hogy semmiképpen nem őt választom. Viszont olvastam a fórumot és annyian áradoztak róla (miközben nagyjából más dokiról nem is nagyon volt szó, vagy csak negatív hangnemben), hogy emiatt és az ár miatt úgy döntöttem, hogy nyelek egyet és bejelentkezem hozzá. Úgy voltam vele, hogy félreteszem az ellenérzéseimet, ha ennyien dicsérik, elfogadom, hogy bunkó és kapkod, ha még így is jó munkát képes végezni. Az utóbbi időben egyre csak gyűltek a negatív vélemények és megbántam, hogy őt választottam. Vissza fogom kérni az előleget és bejelentkezem máshoz. Olvasgatva a kommenteket valaki korábban nagyon jó véleményt írt a Dr. Végh Miklós- Dr. Novoth Béla párosról, akik az Art-plasztika orvosai. Elmegyek hozzájuk konzultációra. Őszintén megmondom, én 200 ezernél többet nem igazán szeretnék erre a műtétre fordítani, tehát ebben az árkategóriában keresek jó orvost. Nagyon remélem, hogy a fenti két doki beválik majd és hogy sikeres műtétem lesz. Akik még előtte állnak, azoknak nagyon sok szerencsét kívánok a megfelelő orvos kiválasztásában!
1309. Ph13
2017. aug. 9. 21:30
Gretu, en Krasznai Zsolt mellett döntöttem. Csupa jót olvasni róla, igaz mas területen (a munkájától inkabb mellplasztika), de olyan vélemények is vannak, amik régebbiek, es mind jo. Igaz, csak november 10.-en megyek hozza konzultációra, de ha addig tudsz várni, megosztom majd a tapasztalatomat. Azt írja róla mindenki, hogy nagyon kedves, mindent elmond es mindent meg lehet vele beszelni. Nekem mar ezek alapján is sokkal szimpatikusabb, mint Sikos doktor. Var Krasznainàl a műtét több, mint 2x annyi, mint Sikosnál, szívtam a fogam mikor mondták, hogy mennyi, de en ugy döntöttem, hogy nekem megéri a több pénzt a jo munka. Aztan egyelőre csak remelem, hogy valóban jo az a munka. :) novemberben mar többet fogok tudni.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook