Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
1368. uborka12 (válaszként erre: 1367. - VALucky)
2017. okt. 24. 19:07
Rengeteget mosakszom betadinnal es curiosa gelt is rakok ra ami elvileg a sebgyogyulast elosegiti es gyulladascsokento.hyperolos oldattal szoktam leobliteni napi 2×.felszivido varrat van nem tudom attol van e igy bedurranva.lent szepen gyogyul,viszont fent nagyon duzzadt es csunya .9 napos vagyok.normalis h a heg meg mindig ugy nez ki egy reszen mint egy fonott kalacs?😁
1367. VALucky (válaszként erre: 1366. - Uborka12)
2017. okt. 23. 23:36
Az sztem normalis h faj. Probald jobban mosni, mert sztem az genny. Nem hiszem h baja lenne.
1366. uborka12
2017. okt. 20. 22:56
Gyógyulásrol kerlek irjatok!hetfon volt a mutet es meg minfig duzzadt es piros.faj es furan is megyek.a seb egyenletlenul nez ki,es feheres a szele.ez normalis? Az sebesz 10 napig kulfoldon van igy cseszhetem
2017. okt. 19. 17:11
Sziasztok! Hevizen csinaltatta mar valaki lezeresen a kisajak plasztikat? Koszi!
1364. uborka12
2017. okt. 16. 15:07
Sziasztok.En ma voltam Gill Endrenel megcsinaltatni.a szuras szar volt nagyon,kedves volt.13 ra mentem kb fel ora alatt vegzett .picit fekudni kellett.most megx ki a fajdalomcsimllaito huzodik.120 ezer ft volt
2017. okt. 13. 13:38

Sziasztok.

Volt valakinek nagy ajak plasztikája? Én a bőrt szeretném kivágatni mert megnyúlt.

Köszönöm

2017. okt. 8. 09:06
Sziasztok! Szegeden csináltatott e valaki ilyen műtétet?
2017. szept. 28. 15:13
Én 1 napot pihentem. Irodában dolgozom, így csak a reggeli bemenetel volt nehézkes, de most is így csinálnám. Nekem nem volt az üléssel semmi gondom már első nap. Esetleg este éreztem, hogy egy kicsit jobban fáj, gondolom azért jobb lett volna ha egész nap ágyba vagyok, így akkor bevettem egy fájdalomcsillapítót. A konzultáción egyáltalán nem volt kedves, de a műtétnél igen. Őszintén engem nem nagyon izgatott, ilyen a stílusa, ez van. :) És igen, most a 9. napon már visszaállt a járásom. Egy hétig azért kicsit fura volt. :)))
1360. kinguci22 (válaszként erre: 1359. - Katalin789)
2017. szept. 26. 21:30
Orulok, ha elegedett vagy. Azert kerdeztem, mert itt a forumon olvastam par negativ kommentet sajnos. :/ Veled nem volt lekezelo, vagy nem volt furcsa a stilusa az orvosnak? Es milyen a gyogyulas, mennyit fekszel? Jarni tudsz mar rendesen?
2017. szept. 26. 18:15
Én nem hallottam, de nem is kerestem mást. Úgy voltam vele, hogy ha őt dobja ki elsőnek a google kb. országos szinten, akkor annyira rossz nem lehet. A másik meg hogy tapasztalt, és szerintem ez mindennél fontosabb. Megnyugtató volt nekem legalábbis, hogy hetente többször csinál ilyet, és nem én vagyok az egyetlen. Azért ez nem egy olyan terület akit rábíznék egy tapasztalatlan emberre. Úgyhogy én bízok benne, hogy esetemben is a maximumot hozta/hozza ki. :)))
1358. kinguci22 (válaszként erre: 1357. - Katalin789)
2017. szept. 26. 11:44
Sikoson kivul valahol mashol nem voltal konzultacion? Vagy nem hallottal masrol, aki jo, esetleg nem ajanlottak neked mast?
2017. szept. 23. 23:40
Így 4 nap után nehéz bármit is mondani. Nagyon messze van még a vége. Nem szép, mert be van dagadva, de annak örülök hogy már nem fáj. :)) Meg voltam 3 napos kontrollon és ott mondták, hogy ez ilyenkor természetes hogy így néz ki. Úgyhogy izgatottan várom az eredményt. Telhetnének gyorsabban a napok. :))))
1356. VALucky (válaszként erre: 1355. - Katalin789)
2017. szept. 23. 22:47
Es neked h alakul, meg vagy elegedve?
2017. szept. 23. 13:17
És még annyi, hogy első konzultáción kell 5000 Ft-ot fizetni, és ha akkor szeretnéd a műtét időpontot lefoglalózni, akkor az 100 000 Ft. És a következő 100 000-et műtétkor kell kifizetni, vagy utalhatod előtte. A lényeg, hogy érdemes már a konzultációkor befizetni, mert nekem is nagy 4 hétre rá tudtak időpontot adni.
2017. szept. 23. 13:15
Szia! Én Sikosnál voltam. 205 000 Ft összesen. Elvileg 250000 és 20% akció volt, de ahogy én nézegettem ez kb. mindig van. :)
1353. kinguci22 (válaszként erre: 1352. - Katalin789)
2017. szept. 22. 15:17
Szia! Elarulod, hogy kinel voltal, es hogy mennyibe kerult? Koszonom. :)
2017. szept. 20. 15:06
Sziasztok! Nekem tegnap volt a műtétem. Én is régóta készültem rá és olvasgattam itt a hozzászólásokat. Kicsit megijedtem ,hogy írtátok hogy valaki 6-7 napig ágyba volt és nem tudott ülni, mivel tegnap este eléggé fájt nekem is. De ma már sokkal jobban vagyok. Ugyanúgy ülő tevékenységet folytatok. Fájdalomcsillapítót sem kellett bevennem. Holnap már dolgozom. Egyedül a járásom fura, de érthető. Persze nem kellemes érzés de abszolút kibírható. :) A műtéttel nekem semmi gondom nem volt. Egyedül a szurik fájtak, de az is minimálisan. A kozmetikus kellemetlenebb mint ez. Szóval remélem gyorsan fogok gyógyulni. A tapasztalataimat én is megosztom veletek, hátha érdekel valakit és tudok segíteni. Üdv mindenkinek. :)
1351. kinguci22 (válaszként erre: 1347. - Lina33)
2017. szept. 15. 23:10
Ja, semmmi, latom mar, hogy Debrecenben :D szoval modositom a kerdest: akik Pesten csinaltattak, hol voltak? (Sikost leszamitva... :D)
1350. kinguci22 (válaszként erre: 1348. - Lina33)
2017. szept. 15. 22:46
Szia! Koszonom szepen 😊 az erdekelne meg, hogy kinel csinaltattad?
1349. Orsay83 (válaszként erre: 1346. - Regisztracioo01)
2017. szept. 12. 21:35
Köszi a vàlaszt, megoldottuk.Bal oldalt picit szètnyìlt De doki szerint normalis nem kell aggodni.Kisebb sebszetnyilas normalis,magatol meggyogyul.
1348. Lina33 (válaszként erre: 1328. - Kinguci22)
2017. szept. 12. 20:37

szia, néhány jó tanácsot tudok adni saját tapasztalatból:

Az első 2 nap nagyon fájt, készülj komoly fájdalomcsillapítókkal.

kb. 2 hétig nehéz volt az ülés, ezért egy nyakpárnát tettem magam alá a munkahelyemen, pont ideális volt, hogy középen lyukas és csak pont annyira emel meg, amennyire kényelmes. Tettem rá a székemhez passzoló fekete anyagot, 1-2 embernek tűnt fel csak, nekik azt mondtam tartásjavító párna.

És még ugye volt egy kis szivárgás a varratok körül, míg ki nem szedték, de nem volt vészes.

A wc... míg otthon voltam az első pár nap azt a zuhany alatt oldottam meg langyos víz kíséretében. Illetve még egy darabig nem tudtam megtörölni pisilés után, szóval azt úgy oldottam meg, hogy egy fél literes, sport kupakos flakonba tettem langyos vizet, és a wc-n ülve oda tudtam spriccelni vele a vizet így mosni a területet,- hát ezt is csináltam vagy 2 hétig - aztán óvatosan wc papírral felittam a felleges vizet.

2 hét után már elég jó a helyzet, de még érzékeny annyira, hogy a szexet ne akard, azt sztm 1,5-2 hónap múlva, akkor már semmi gond.

1347. Lina33
2017. szept. 12. 20:30

Sziasztok,

ha már a kérdés felmerült, leírom a tapasztalatain, hátha valakinek jól jön.

Nekem kisajak plasztikám volt.

Korábban elég zavaró volt már sex közben is mert, ha oda akartam volna nyúlni magamhoz, már akkor úgy éreztem beleakadok, kissé már szégyelltem is. Már az orális szexet is kerültem.

Szóval 2 éve ahogy a neten böngésztem, láttam hogy ez a plasztikai ág is szépen kezd kibontakozni. Úgyhogy belevágtam. Debrecenben kerestem fel Molnár Csabát, pont amiatt mert jót olvastam itt róla egy ilyen műtét kapcsán. Kaptam időpontot, szemrevételezte a területet, mondta, hogy nem az első esete vagyok, szépen meg tudja csinálni. A műtét remek hangulatban zajlott. A műtét után 2 napig nagyon fájt, kapkodtam a fájdalomcsillapítót rendesen, de utána fokozatosan alább hagyott. Szóval 2 nap szabit szerintem érdemes kivenni. Mivel fokozatosan javult az állapotom, azaz a terület érzékenysége, azt mondom, hogy az újra szexre alkalmas állapot 1,5-2 hónap. De megéri, annak akinek van ilyen gondja. Utólag csak azt bánom, hogy nem csináltattam meg hamarabb.

Ja és még néhány jó tanács, kb. 1 hétig nehéz volt az ülés, ezért egy nyakpárnát tettem magam alá a munkahelyemen, pont ideális volt,hogy középen lyukas és csak pont annyira emel meg,amennyire kényelmes. Tettem rá a székemhez passzoló fekete anyagot, 1-2 embernek tűnt fel csak, nekik azt mondtam tartásjavító párna. És még ugye volt egy kis szivárgás a varratok körül, míg ki nem szedték, de nem volt vészes. A wc... míg otthon voltam az első pár nap azt a zuhany alatt oldottam meg langyos víz kíséretében. Illetve még egy darabig nem tudtam megtörölni pisilés után, szóval azt úgy oldottam meg, hogy egy fél literes, sport kupakos flakonba tettem langyos vizet, és a wc-n ülve oda tudtam spriccelni vele a vizet így mosni a területet,- hát ezt biztos csináltam vagy 2 hétig - aztán óvatosan wc papírral felittam a felleges vizet.

1346. regisztracioo01 (válaszként erre: 1345. - Orsay83)
2017. szept. 12. 00:35
Ugyanigy jartam en is, az egyik oldalt latszodott a csomo a masik oldalt nem. Behuzta jobb oldalt a bor ala a varratot. Ez varratszedesnel kellemetlen is volt, nekem pl kihuzta a csomot a varratbol, ami elegge fajdalmas volt es verzett is. Szoval ket lehetoseged van. Az egyik h bevallalod a fajdalmat es a verzest de kihuzzatok a csomot es utana jobb lesz, mert megkonnyebbul a seb, vagy hagyod bent es varod amig lelohad es felszivodik a varrat. A szetnyilassal kapcsolatban nen tudok tanacsot adni, mert nekem nem volt ilyen problemam.
1345. Orsay83
2017. szept. 10. 17:20
Csomòtlanìtàssal kapcsolatban mik a tapasztalatok?Egyik oldalt konnyen kiszedtuk a màsik oldalt olyan mintha behùzta volna magàt nem is latszik a csomò...azt mondtak a klinikàn egyszeru lesz kiszedni.Azon az oldalt ahol nem latszanak a csomòk be is van dagadva es mintha szetnyilt volna?!Valakinek hasonlo tapasztalat?!
1344. Löpkés (válaszként erre: 1343. - Kinguci22)
2017. szept. 8. 07:37
Két pici gyerekem van. Az első 4-5 napban anyukám vigyázott rájuk. Ez idő alatt feküdtem. De este hazahozta őket. A furdetes altatás az én feladatom volt es az éjszakai ebredeseket is én oldottam meg. Fájt nagyon. De össze szedtem minden erőmet és kibirtam. A második hét már könnyebb. Csak a járások volt furcsa. 😄
1343. kinguci22 (válaszként erre: 1342. - Löpkés)
2017. szept. 7. 22:19
Azt az idoszakot teljes fekvessel toltotted? Vagy hogy sikerult belerazodni ugy az eletbe, mintha semmi sem tortent volna? :D
1342. Löpkés (válaszként erre: 1341. - Kinguci22)
2017. szept. 6. 15:07
Kb 1,5-2 hét. 2 hét az már tuti jo volt.
1341. kinguci22 (válaszként erre: 1340. - Löpkés)
2017. szept. 6. 00:56
Es neked mennyi ido utan sikerult ulni, mikorra enyhult a fajdalom?
1340. Löpkés (válaszként erre: 1339. - Kinguci22)
2017. szept. 5. 14:21
Nagyon fáj. Nekem az volt az érzésem mintha két irányba szét akarnék szakadni.
1339. kinguci22
2017. szept. 4. 16:23
Meg az ulessel kapcsolatban annyit, hogy kifejezetten rosszat tesz a varratoknak, vagy "csak" annyira faj, hogy nem megy?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook