Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2017. nov. 13. 20:34

Szia!


Rákérdeztem e-mailon. Ezt a választ kaptam:

"A kisajak plasztika egy nagy precizitást igénylő plasztikai sebészeti beavatkozás, melyet mi a Klinikánkon altatásos műtét során végzünk. Nincs két egyforma ember így nincs két egyforma műtét sem, emiatt mi az árainkat személyre szabva alakítjuk ki. A műtét ára 600.000 forinttól indul és befolyásolhatja, hogy a kisajak területén kívül, szükséges-e a hüvelybemenetet, nagyajkakat vagy a clitoris csuklyát érinteni. A Doktor Úr konzultációs díja 25.000 forint amely nem vonódik le a beavatkozás árából. "

Viszont addig hezitáltam az időpont kérésen, hogy lecsúsztam.Ugyanis a missziói miatt limitáltan vállal műtéteket.Minden esetre a várólistára feltettek.Viszont szólni kell, ha találok mást.

Sajnos eddig még nem találtam mást.Az alábbi nevek jöttek szóba: Dr. Rusz Zoltán, Dr. Debreczeni B. Zoltán -ő a Honvédban is dolgozik főorvosként-, Dr. Végh Miklós, Dr. Gyetván János, Dr. Bulyovszky István és végül -Ph13 által- Krasznai Zsolt.

1397. kinguci22 (válaszként erre: 1396. - 4488088772)
2017. nov. 13. 20:17

Szia!


Most rakerestem Dr. Pataki Gergelyre, meg nem hallottam rola. Nagyon sok pozitiv visszajelzest olvastam, viszont a mutet ara nincs feltuntetve. Esetleg vele nem vetted fel a kapcsolatot, nem tudod, hogy mennyibe kerul? Vagy ha tervezed, megtenned, hogy leirod majd ide? Koszonom szepen. :)

2017. nov. 13. 13:35

Kedves Ph13!


Először is köszönet a részletes leírásodért. Azért arra még kíváncsi lennék, hogy arról szó esett-e, hogy milyen műtéti eljárások lehetségesek az intimplasztika esetén.

Több honlapon is láttam (Dr. Pataki Gergely, Dr. Gyetván János, Dr. Falus György), hogy több féle műtéti eljárás van erre a beavatkozásra.

Nem rég voltam Dr. Lévay-nál és megkérdeztem, hogy milyen műtéti eljárás van erre.Ő azt mondta, hogy semmilyen csak levágjuk.

Szóval csak érdeklődnék, hogy ő mondott-e erről valamit, mert próbálom kiküszöbölni azokat az orvosokat akik csak ennyit tudnak mondani.

-Sajnos Krasznai oldalán nincs feltüntetve, hogy intimplasztikát végez.-


Köszönettel,

1395. Pheebee1 (válaszként erre: 1394. - Ph13)
2017. nov. 10. 16:08
Nagyon szuper. Orulok :) Nem fogod megbanni. En sem tettem. ;) elotte vernyomas meres ekg es a branul beszurasakor vert vesznek ennyi lesz meg elotte.
1394. Ph13
2017. nov. 10. 15:55

Sziasztok!

En most voltam Krasznai Zsoltnal konzultáción. Nagyon- nagyon szimpatikus, kedves a dr úr. Korabban voltam sikosnal is, hát ő Krasznai nyomába sem ér.

Elmondott mindent, es meg is vizsgált. Rendesen!!!! Mondta, hogy hogyan fog zajlani a műtét, milyen az az eszköz amivel csinálni fogja, hogyan csinálják vele a műtétet. Ez egy tű szerű eszköz, ami egyben vág is, igy műtét kozben latja, hogy mennyi vágott ki, és mennyit kell még kivágni. Ezzel ellentétben sok helyen úgy csinálják, hogy valamivel osszecsípik a kisajkat, es ott vágják le, így lehet túl sokat kivágni belole. Majd meg is vizsgált (nem csak rám nézett, mint Sikos dr), es elmondta, hogy mivel mit lehet kezdeni, mutatta is kozben a vizsgáló asztalon.

A teljes bal oldali kisajkamat fogja műteni, a jobb oldalainak pedig az alsó részét, ehhez fogja igazítani a bal oldalait, a jobbnak a felso része (közvetlen a csuklya alatti rész) rendben van.Mondta, hogy a csuklyához nem szeretne nyúlni, mert veszíthet az érzékenységéből a terület. Bár én ezt a részt is szívem szerint kisebbre vetetném, de elfogadom, ha mar alul nem fog kilogni, es ez által nem fog folyton fájni, en mar ezzel is boldog leszek. Gondolom, o jobban tudja, hogy mit lehet es mit nem.

A műtétet altatasban fogjak csinálni, de nem kell bent aludni, a műtét utan 4-6 oraval el lehet hagyni a klinikát.

30.000 forintot kellett ott hagynom a konzultációért, de ez lejön majd a műtét árából, ami 460.000 lesz, plusz venni kell majd egy kompresszios harisnyát, ami 3000 forint.

A műtét utan elvileg 2-3 nappal munkába lehet állni, de valami lazább nadrágot/ szoknyát kell felvenni. Bár én ugy gondolom, ez biztosan egyen függő, meglátom majd, ha már ott leszek.

A műtét utáni teendokrol egyelőre részletesen nem nagyon mondott sok mindent, a műtét napján lesz még egy vizsgálat, majd ha akkor nem mondja, rákérdezek.

Március 1.-én lesz a műtét, mar nagyon várom! Nagyon örülök, hogy végül meghatraltam es nem mentem el Sikoshoz, még ha Krasznainál ennyibe is kerül. Egyelőre egyaltalan nem bántam meg! Sőt... :)

Ha meglesz a műtét, jelentkezem! :)

1393. Pheebee1 (válaszként erre: 1391. - Kisszundimégjólesne)
2017. nov. 10. 08:18
Gyorsabb igen de ugye mindenkinel mas a gyogyulasi ido. Amit tudni kell errol a beavrol hogy az olyan lesz utana m az egesi serules es ezert rossz a jaras mert ha hozzaer vmi dorzsoli es ego erzessel jar es ezert kell fujni allandoan a sprayvel es utana egybol elmulik. Nagyon sokalltam en is az arat de akihez mentem volna kb 5x valtoztatta meg az idopontot es mondta le igy hirtelen az ido szuke miatt lett ez. De nem bantam meg egyaltalan. Maga a mutet itt 200-300 igy belotte 250re. Konzultacio azt hiszem 15 volt Az altatas 50 a hotelszolgaltatas ami ugye a mutet utani megfigyelest takarja plusz infuzio es egyszeri etkezes az 70 volt.
2017. nov. 9. 20:45
Jajj, bocs, most nézem újra, hogy nem volt varrat.
1391. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1390. - Pheebee1)
2017. nov. 9. 20:44
Szia! Az áron dobtam egy hátast.. Azt gondoltam, úgy olvastam itt-ott, hogy gyorsabb a lábadozási idő, és van olyan lézeres, ahol varrat se kell. Amiket írtál, az alapján nem ment könnyebben ez sem..
1390. Pheebee1 (válaszként erre: 1383. - Kisszundimégjólesne)
2017. nov. 9. 20:12
Nekem az volt :) mire vagy kivancsi ezzel kapcsolatban?
1389. kinguci22 (válaszként erre: 1386. - Uborka12)
2017. nov. 9. 19:03
Meg annyi az orvossal kapcsolatban, hogy honnan hallottal rola? Ismerosod is volt nala? Mar honapok ota kutakodom pesti sebeszek utan, de nekem kimaradt. Kevesbe ismert amugy vagy kevesebben jarnak hozza, azt nem tudod?
1388. Pheebee1 (válaszként erre: 1315. - Fannica)
2017. nov. 9. 11:11
Ars medica ahol csinaltattam lezerrel rovid altatasban.
1387. Pheebee1 (válaszként erre: 1356. - VALucky)
2017. nov. 9. 10:03
Nekem 16 napja volt lezeres mutet gyors altatassal Budapesten. Kb 370000 ft volt de mivel tb-m nem volt otthon igy ezt az opciot valasztottam es igy legalabb nem volt varratom. Elso 2 nap semmit nem ereztem mintha mi sem tortent volna. Aztan egy hetig borzaszto volt. Menni keptelenseg volt, ulni ilyen felig ulo -fekvo pozicioban volt kenyelmes. Amit nagyon tudok ajanlani de kisse fura lesz az az alwaysnak vagy a tenanak a felhuzhato betete ami olyan m egy pelenka :-) nem nevetni :-))))) ez az opcio szoknyaval tunikaval tokeletesen eltakarhato es lejjebb huzva mintha semmi nem lenne rajtam. Nekem ez volt a nagy segitseg. Pluszban Betadinnal fertotleniteni a sebet es fujni amikor csak tudom Panthenollal. A pisiles nagyon fajdalmas egoncsipo erzes mivel a hugysav marja. Az ha nem iszunk csak rosszabb m koncentraltabb lesz a vizelet igy erdemes bomfolyadek bevitelre atallni. A jobb oldal tokeletesen gyogyult a bal oldalon a heg szetnyilt...meg van masfel het a kontroll idopontig elvileg ez normalis es magatol gyogyul...nemtudom. Meg mindig kenyelmetlen egy ket pozicio az ules sem tokeletes de a teljes gyogyulas 3-4honap. Remelem segitettem :-)
1386. uborka12 (válaszként erre: 1385. - Kinguci22)
2017. nov. 8. 22:16
Kb 5 komment van ott ugyh nem vmi mervado .szepen gyogyul most leszel 3 hetes.semmennyire nem faj de meg a vegleges forma nem alakult ki ezbertheto.a varratokat en magamnak 9 nap utam kiszedtem azutan megszumt a fajdalom.igaz felszivo van de olvastam h tobb embernek is hetekig fajt is duzzadt volt amiatt es egy csaj irta h megoldotta onnantol gyogyult.es ez igaz.a doki 10 napig kulfoldon volt es ezert szedtem ki magnak mert nem akartam addig szenvedni😊
1385. kinguci22 (válaszként erre: 1384. - Uborka12)
2017. nov. 8. 00:13
Nem zavartak a gyakorikerdeses kommentek? Elegedett vagy teljesen? Hogy halad a gyoyulas?
1384. uborka12 (válaszként erre: 1380. - Kinguci22)
2017. nov. 6. 20:41
En is kigoogliztam.semmk extra.egyebkent dr gasar levente az egyiklegjobb mellplasztikaban erdmes megnezni a munkait.viszont intimplasztikarol neki sincs kep.ez nem jelenti azt h abban rossz
1383. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1382. - Kinguci22)
2017. nov. 4. 19:17
Engem a lezeres erdekel, de semmi info rola.. Nem tudom mas tenyleg nem csinaltat-e igy, vagy csak itt nincs olyan. Mindenesetre olcso husnak hig a leve... Nekem eleg az a nehany negativ info... Sok mindent elarul.. En tuti nem hazardiroznek, hogy most pont melyik kalapba esek bele..
1382. kinguci22 (válaszként erre: 1381. - Kisszundimégjólesne)
2017. nov. 1. 22:52

Hu hat ezek a gyakorikerdeses kommentek eleg erdekesek... fura, hogy vagy nagyon negativ vagy teljesen elegedett. :/

Jelenleg fogalmam sincs, kihez mehetnek, mindenki tanacsara kivancsi vagyok, akiket Pesten mutottek, vagy Pesten tervezik! Koszonom. :)

2017. nov. 1. 22:40
Javaslom megguglizni G.Endréről a tapasztalatokat más fórumokon is... No comment... Engem meggyőztek...
1380. kinguci22 (válaszként erre: 1379. - Uborka12)
2017. okt. 30. 18:37
Honnan hallottal rola egyebkent? Bevallom en ugy kicsit felek, hogy sehol semmit nem hallottam rola (rajtad kivul), es a munkaja eredmenyet se latom. A tobbi sebesznek a honlapjan lattam elotte-utana kepeket.
1379. uborka12
2017. okt. 29. 23:28
Hat eszembe se jutott megkerdezni.de nem hiszem hisz nem csinalt fotot az elotte allalotrol sem.egyenlore nekem ugy nez ki ahogy 14 nap utan ki kell neznie sztem nem faj mar.holnap reggel megyek kontrollra majd a doki megmondja h h nezek ki ☺
1378. kinguci22 (válaszként erre: 1377. - Uborka12)
2017. okt. 29. 15:40
Es a konzultacion mutatnak kepeket a sebesz munkajarol? A honlapjan nincsenek sajnos, pedig erdekelne, milyen munkat vegez. :/
1377. uborka12
2017. okt. 28. 23:14
Uhh harom honap?😦😦😦de ez hogy lehet h alul szepen gyogyul feljebb nehezen es csunyabban.tulvagta volna az a baj?
1376. uborka12
2017. okt. 28. 23:13
Es igen ingyenes a konzultacio☺
1375. uborka12 (válaszként erre: 1373. - Kinguci22)
2017. okt. 28. 23:12
Mindenestul 120 volt.nekem csukja nem volt.de nincs vervetel meg ilyenek sima erzestelenites kb fek oras mutet utana benf vagy 1-2 orat pihensz es mehetsz haza🙂
1374. VALucky (válaszként erre: 1372. - Uborka12)
2017. okt. 26. 23:19
Nekem az egesz be volt duzzadva mint egy horrorban. Es nekem is osszevissza volt, monjuk azert mert felemasra vagta. Remeljuk te jobban jartal. Amugy kb 3 honap utan kezdett osszeesni, marmint rendes bor allaguva. Most vagyok 5 honapos, es meg mindig erzekeny alul ahol tulvagta egyik oldalt. Sztem rendben leszel, turelem :)
1373. kinguci22 (válaszként erre: 1371. - Uborka12)
2017. okt. 26. 23:10
Koszonom! Es tenyleg csak 120 000 Ft volt? Mind a ket kisajak + csuklya korrekcio? 😮 a konzultacio ingyenes? Es ott a klinikan elotte van vervetel meg ilyenek?
1372. uborka12 (válaszként erre: 1370. - VALucky)
2017. okt. 25. 23:52
Es neked nem volr beduzzadv a heg? Nekem alul szepen gyogyul nem is duzzadt,felul duzzadt meg mindig de nem faj csak erzekeny.csunya es tenyleg olyan mint egy fonott kalacs.ccsam nekem ilyen? Ma van a 10.napom
1371. uborka12 (válaszként erre: 1369. - Kinguci22)
2017. okt. 25. 22:54
Nagyon kedves orvos,nagyon figyelmes.Ad a műtét elott egy antibiotikum tabit ami eleg eros,h ne tudjon majd elfertozodni a sebed.illetve ad egy nyugtatot (amit en nem vettem be mert utalom az ilyen tudatmodosito szereket)es te se vedd be .aztan jon a szuri.eleg kellemetlen de turheto.volt egy pont ahol ereztem ott felul na az szurnyu volt☺azonnal kertem meg erzestelenitot.kb 20 perc lehetett.kb 2orat bent kellett tolteni es pihenni.a noverek nagyon cukik voltak.aztan hazamegettem nem is ereztem semmit.de a metron elkezdett kimenni az erzestelenito.na rosszul is lettem pedig csak 3 megallora lakok.keszulj fel h a jaras kb egy hetigfajni fog,elso ket 3 nap borzaszto lesz.fajdalomcsillapitora az alvashoz szukseg lesz.csunya is lesz nem kell megijedni be is duzzad .csomoatvagasig ami kb 9-10.nap szokott lenni eleg fajdalmas lesz huzodni fog es be lesz dagadva.en magamnak 9. Napon megcsinaltam mert az doki elutazott kulfoldre es meg 10 napot varhattam volna amit nem akartam mert feszulr es fajt.na utana megszunt afajdalom.a duzzadas is lejjebb ment kicsit de meg duzzadt,de legalabb az a fajdalom megszunt.verezgetni fog par napig ettol ne ijedj meg.mostmar szebb mint volt de meg mindig csufi ez ertheto hisz friss a seb.amikor teheted bugyi nelkul legyel es jegeld ovatosan kis idokre max 10 -15 percre .sztem ha zavar vagj bele de keszulj fel mert fajdalmas lesz az elso egy 7 .csomoatvagaskor felszabadulsz 2 ora elteltevel.megeri nekem mar igy is tetszik h semmi nem log sehova☺
1370. VALucky (válaszként erre: 1368. - Uborka12)
2017. okt. 25. 22:49
En kb 10. Napon szedegettem le a hegeket nagyon ovatosan, de csak azert h a csomoatvagason rendben legyen minden. Nem hiszem h baj h nem szep. Fajni fog meg egy ideig, meg sokaig duzzadt lesz, de egyre jobb lesz.
1369. kinguci22 (válaszként erre: 1368. - Uborka12)
2017. okt. 25. 21:25
Szia! Egy kicsit irnal a sebeszrol? Kedves, figyelmes? Sose hallottam meg rola. :D illetve mint frissen mutottnek, az elso par nap milyen volt? Mennyire fajt, jaras, pihenes stb.? Mennyit fekudtel? Koszonon szepen elore is. :)
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook