Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2018. jan. 4. 17:36
Nos, csajok, itt vagyok, megvagyok. Kockaztattam, lezeresre mentem, Hevizre. Csaknem egy honapja tulvagyok rajta. Hala az egnek! Szerintem senki ne gondolkodjon sokat, ha szeretne! Azert nem volt orommamor nemely fazis, de en azt mondtam, h nekem ez mindent meger. ;)
2018. jan. 4. 16:39

Sziasztok Lányok!

Sokat böngésztem már a fórumot november óta, akkor volt konzultációm Síkos doktornál, és elérkezett az idő, holnap lesz a műtét délután! Eléggé izgulok, leginkább az injekciók és a műtét utáni fájdalom miatt!

Drukkoljatok :)

1426. ediedo
2017. dec. 18. 00:15

Sziasztok! Engem 12-én kedden műtöttek, a Nőgyogyaszommal csinaltattam meg, mert anno amikor utana jartam ennek irrealisan draganak talaltam ezeket az osszegeket, igy megkerdeztem a Nogyogyaszom es aztmondta persze, csinalt mar ilyet. 60.000forintot fizettem altatassal, plusz a vizsgalatok (verkep, stb) az 8.000.- volt.

A héten itthon voltam, holnap viszont mar visszamegyek mert nem birom elviselni magamban a varratokat. Az okoz a legtobb kellemetlenseget, hogy szurnak a varratok( nem felszivodot kaptam) Remelem holnap ki is szedik, mert eredetileg csak szerdan kellett volna mennem. Ha barkinek barmi kerdese van szivesen valaszolok:) Edina

1425. kinguci22 (válaszként erre: 1424. - Pirosbögre)
2017. dec. 11. 21:57
Szia! Mindenkinek erdekel reszletesen a gyogyulasi folyamata, igy a tied is :D megtenned, hogy leirod, nagyjabol mennyit fekudtel, meddig jartal furan, meddig mosakodtal rendszeresen es mivel fertotlenitetted stb.? Illetve sokan kifogasoltak Sikos stilusat korabban, neked mik a tapasztalataid vele kapcsolatban? Mennyi ido utan kerult sor a mutetre a konzultacio utan?
2017. dec. 11. 17:55

Nagyon kevesen írnak sokkal a műtét után. Én dr. Síkosnál voltam, lassan fél éve. A gyógyulás hosszabb folyamat, de minden percért megéri, mert összehasonlíthatatlan az érzés. Egy hónapig nagyon érzékeny, a sebek is lassan gyógyultak, volt szétnyílás is, de ha szépen követed a tanácsokat, amivel ellátnak, nem lehet baj, és mindenképp meggyógyul, semmi nyoma nem marad. Nem tökéletesen szimmetrikus, de ez egyáltalán nem zavaró.

Ez biztosan egyén függő, de a szex 1 hónapig nemigen játszik, viszont utána összehasonlíthatatlan, a kényelemről nem is beszélve, hogy nem kell igazgatni a dolgokat. :) Én szinte már nem is emlékszem, hogy megtörtént, de bármikor újra vállalnám. :)

1423. Pheebee1 (válaszként erre: 1421. - Mimzi)
2017. dec. 11. 08:30
Betadin-nal fertotleniteni kell, nekem legalabbis mondta az orvos, plusz aloe veras spray-vel igaz nekem lezerrel volt a mutet es Panthenol sprayt ajanlott. .
1422. agi073
2017. dec. 8. 15:13

Sziasztok!


Van aki lézerrel csináltatta a műtétet? Voltak ennek előnyei, hátrányai?


Megírná, hogy hol?


Sokan írtok, hogy csomóátvágás így és úgy! Az tulajdonképpen mit jelent?

1421. Mimzi
2017. dec. 3. 08:16
Sziasztok! Engem csütörtökön műtöttek Székesfehérváron. Egyenlőre nem tudom megmondani,hogy mennyire vagyok megelégedve a végeredménnyel,mert elég szörnyű érzésre és látványra is. Szerdán megyek vissza,elvágja a varratokat. Eddig valahogy elvoltam,de reggelre elkezdett nagyon feszülni. Nem látom jobban gyulladtnak,nem is gennyes nem vérzik. Szedek fájdalomcsill. és gyulladáscsökkentőt ill. fújom gyógynövényes sprayvel és jegelem. Nálatok meddig tartott ez a feszülő érzés. Mivel tudtátok enyhíteni? Valaki használt esetleg krémet vagy fertőtlenítőt?Köszönöm a válaszokat
2017. dec. 1. 13:26

Sziasztok!

Szeretném dr. Sikost én is kicsit megvédeni, mert így érzem igazságosnak.

Olvasom, hogy mások milyen horror áron dolgoznak, nem igazán tartom reálisnak ezeket az összegeket.

A doktor úr stílusát lehet elemezgetni, de összességében én teljesen elégedett voltam és vagyok mindennel.

Az életem azóta teljesen megváltozott és ezt köszönöm neki.

1419. kinguci22 (válaszként erre: 1418. - 0de1a93848)
2017. nov. 30. 20:23
Azt tudod esetleg, hogy az oldalan feltuntetett 300 000 Ft helyi erzestelenitesre vagy altatasra vonatkozik-e?
2017. nov. 30. 18:24
Dr. Lévay Bernadett nagyon jó
1417. uborka12
2017. nov. 27. 21:56
Sziasztok!kb 1 honapos vagyok hamar meggyogyult a seb mar nem is erzekeny.annyi van nekem h alul szepen alakuk de felul meg kicsit olyan a bor h ahol a varrasok voltak ott beljebb van huzodva a bor es olyan mintha meg ugye ossze lenne varrva.mar nincs sehol benne varrat es mar 100%osan osszefort csak arra lennek kivancsi h aki mar tulvan rajta tapasztalt e hasonlot?fog meg valltozni?
1416. regisztracioo01 (válaszként erre: 1415. - Kinguci22)
2017. nov. 21. 21:09
Kb egy hetig vagy a csomoatvagasig, de akkor mar pl farmerban mentem kocsival. Szoval az mar tenyleg szinte eszrevehetetlen volt. Pontosan tenyleg nem tudom megmondani, de kb az egy het realis. :)
1415. kinguci22 (válaszként erre: 1414. - Regisztracioo01)
2017. nov. 21. 20:53

Koszi, ez igy egesz jol hangzik. :D Es az ules mennyire es meddig volt nehezebb vagy fajdalmas?

Amugy barkinek a gyogyulasi folyamata erdekel, meg az, hogy kinel volt es mennyibe kerult a mutete Pesten. 😊

1414. regisztracioo01 (válaszként erre: 1413. - Kinguci22)
2017. nov. 21. 15:04
Hat szerintem hiheto, ezt be lehet adni, meg egy ido utan fogsz tudni figyelni ra h ne jarj benan. Plusz ha fajdalomcsillapitozol akkor szepen el lehet vele lenni egesz nap. Az meg oke h nem egyedul laksz, de gondolom azert valamennyit tudsz majd otthon pihenni, akkor meg egy lazabb melegito ala nem veszel fel bugyit akkor ugy turheto.
1413. kinguci22 (válaszként erre: 1412. - Regisztracioo01)
2017. nov. 21. 11:49
Koszonom szepen. :) Meg annyi, hogy a jaras mennyire volt feltuno? En sajnos abban a helyzetben vagyok, hogy nem elek egyedul, es az kizart, hogy a csaladomat beavassam... olyasmi szerinted hiheto, hogy nagyon meghuztam a laban edzes kozben vagy ilyesmi? Nem tudom mit talalhatnek ki :/
1412. regisztracioo01 (válaszként erre: 1411. - Kinguci22)
2017. nov. 20. 18:28
Hat az elejen sok fajdalomcsillapitot szedtem, h tudjak rendesen aludni. Nekem volt olyan szerencsem h en egy hetig csak fekudtem mert vettem ki szunetet a melohelyemrol. Akkor vegig semmit nem csinaltam. Visszagondolva nem cainalnam ujra igy mert eluntam az eletem is. :) A jarasom csomotatvagas utan kezdett alakulni mert akkor mulik el a feszito erzes amit a varratok okoznak. Szoval 10 nap utan sokkal jobban felgyorsul a gyogyulas. A tisztitast huhh basszus nem is emlekszem mar nagyon. A caomoatvagasig biztos. Utana is meg immel ammal, de akkor mar talan annyira nem. De en sose kenegettem semmivel, csak tiszta viz meg a jegeles volt. A kezdetektol fogva probaltam rendesen mosni h mindig tiszta legyen ugyh en mar a legelejetol hozzaertem es finoman szappanos vizzel is mostam. Kb ennyi, ugy erzem mindenre valaszoltam:)
1411. kinguci22 (válaszként erre: 1410. - Regisztracioo01)
2017. nov. 20. 16:37
Neked milyen volt egyebkent a gyogyulas? Mennyire fajt es mennyit fekudtel, pihentel? A jarasod mikor lett ujra a regi? Es meddig tisztitottad rendszeresen, naponta tobbszor a sebet? Nincs tobb kerdesem :D
1410. regisztracioo01 (válaszként erre: 1409. - Aug01)
2017. nov. 19. 19:54
Engem nem. A gyogyulas hosszu folyamat volt, de a vegere felveszi a bor a vegleges alakjat.
1409. aug01 (válaszként erre: 1401. - Regisztracioo01)
2017. nov. 18. 15:58
Ezek szerint téged nem szabott felemásra ha ennyire meg vagy elégedve?
1408. kinguci22
2017. nov. 17. 16:27
Eszembe jutott egyebkent, hogy nekem meg Dr. Viczian Csabat is ajanlottak, 200 000 Ft-ert vallalja. Pesten es Szegeden is mut. Tobb infom nincs rola sajnos. :/
1407. regisztracioo01 (válaszként erre: 1404. - Kinguci22)
2017. nov. 17. 15:54
En a konzultacion utan kb egy hettel mar mentem is a mutetre,mert mondtam h nekem surgos lenne a dolog. A vervetelt meg a lakhelyemhez kozel csinaltattam meg a 13. keruletben. Az árra mar nem emlekszem.
2017. nov. 16. 11:16

Kedves Ph13, nagyon sokat segítettél!Köszönöm!!! :-)

Érdeklődnék mindenkitől, hogy van-e olyan, aki a facebook-on a Plasztikai sebészet zárt csoport tagja.

Ha ige,akkor érdeklődnék, hogy a csoporton belül milyen plasztikai sebészek nevei merülnek fel, kiről milyen a vélemény.

1405. VALucky (válaszként erre: 1401. - Regisztracioo01)
2017. nov. 16. 10:39
Ez egy kenyes mutet, igenis jogunk van elvarni egy minimalis torodest es kedvesseget. Ugy erzem egy allatorvos is tobb empatiat mutat mint Sikos. De ez mind hidegen hagyna utolagosan ha a munkaval elegedett lennek. Sajnos nem vagyok, igy szeretnek mindenkit lebeszelni Sikosrol, akinek fontos h jol is nezzen ki alul, foleg ennyi penzert. Nem baj ha az ember utana jar, mert en is abba a hibaba estem h elsiettem a dolgot. A masik, h irtatok h van akinel 600 000nel kezdodik az ar. Ezt megint atveresnek erzem. Egy normalis orvos ezert a mutetert nem ker ennyit. Hiszem h Sikos is meg tudta volna szebbre csinalni ha egy kicsit is erdekli. Es az legalabb csak 200e volt. Lanyok talaljatok meg a legszimpibb embert, es jol kerdezzetek ki, ha nem hajlando mar a konzultacion valaszolni mindenre, nem alkalmas. Sok sikert!
1404. kinguci22 (válaszként erre: 1401. - Regisztracioo01)
2017. nov. 15. 21:28
Ja es meg egy kerdes eszembe jutott, hogy neked mennyit kellett varni a mutetre? Ugy emlekszem, sokan irtak, hogy akar 1-1,5 honapot is kell.
1403. Ph13 (válaszként erre: 1396. - 4488088772)
2017. nov. 15. 21:03

Örülök, ha tudok segíteni akár csak egy kicsit is.

Arrol nem beszélt sajnos túl sokat, hogy milyen eljárások léteznek, inkabb csak arrol, hogy o hogyan csinálja. Ez volt az ugye, hogy van egy tű szerű eszköz ami egyben vág is, amivel munka kozben latja, hogy mennyit kell kivágni, es van olyan, aki ugy csinálja (azt mondta, a többség ugy szokta), hogy lényegében a kisajkakat befogják egy eszközzel ami alatt/vagy felett fogják, és levágják a felesleges részt. Igy ezzel az utóbbi módszerrel nem látják menet kozben, hogy mennyit vágnak le.

En egyébként hosszas kutakodás utan ugy találtam egy videót az interneten krasznairol amiben az intim plasztikarol beszél, hogy o is szokott ilyet csinálni, es ebben elmondja, hogy mi az amire figyelnie kell az orvosnak, min csúszhatnak el a dolgok. Ebben beszel arrol is, hogy azert csinálja altatasban a műtétet, mert helyi erzesteleniteskor az erzestelenito hatására megdagad a terület, igy sok orvos esetleg még ugy láthatja, hogy van még felesleges rész, miközben mar nincs is, es ezzel túl sokat vághatnak ki, ami az erzestelenito hatasanak elmúlása utan ki is derül. Nekem itt lett nagyon szimpatikus. A klinika oldalán van jo sok videó róla, érdemes megnézni szerintem őket.

Azt, hogy miert nincs fent az oldalon semmi az intim plasztikarol, o hozta szoba magától a konzultáción, mondta, hogy ezt azert nem hirdetik, mert nem akarja, hogy kétes eredetű emberek menjenek hozzá ez miatt. En ezt ugy értelmeztem, hogy nem végez mondjuk férfibol nővérem alakítást, vagy fordítva. Nagyon sok videoban ugyanis elmondja, hogy ő extrémitást és szélsőségeket nem vállal, még ha megfizetnék sem.

Ezt félig-meddig tapasztaltam én is olyan szempontból, hogy nekem (leginkabb bal oldalon, de felül es jobb oldalt is) a csukja is kidudorodik, túlér a nagyajkakon, de o azt mondta, hogy isten ments, hogy ahoz hozzányúljunk, mert akár veszíthet is a terület az érzékenységéből. Ugy gondolom, valóban nem csinál meg mindent bármi áron. Bár én erre még vissza fogok térni vele, mert tényleg fájdalmas ez a terület is, es szeretnem, ha legalább bal oldalon kicsit korrigálva lenne a csukja is. Mondjuk ez a legkevesebb, es a legkevésbé fájdalmas nekem, az való igaz, de ha van rá mód, csak szeretném, hogy megcsináljuk.


Regisztracioo01, en nem gondolnám, hogy túl érzékeny lennék, Sikoshoz be is fizettem a 100.000 forint előleget, majd mikor olvastam, hogy sokaknak túl sokat vágott le, meggondoltam magam. Ez volt az egyik ok. A másik az vol, hogy amikor "megvizsgált", csak fel kellett fekudnom a vizsgáló asztalra, szét tenni a lábam, es 1-1,5 méterről rám nézett. Ekkor kérdezte, hogy voltam e már mutve, mondtam, hogy nem, es mondta, hogy oké, meg lehet csinálni.

Ez később derült ki számomra, hogy azert kérdezte, mert ekkor a kisajkam befelé volt fordulva, nem csúszott ki, mint általában szokott. Es igy, hogy kb a 90%-at nem látta annak ami valójában van, rámondta, hogy mutheto.

Ezzel ellentétben Krasznai rendesen megvizsgált, mutatta rajtam, hogy mit lehet, es hogy o mire mondja azt, hogy inkabb nem. majd a vizsgálat végén meg ks kérdezte, hogy tulajdonképpen az zavar engem, higy aktus kozben befelé fordul? En pedig elmondtam, hogy nem, ez most azert fordul befelé, mert mindig megigazitom, hogy ne lógjon ki Es ne fájjon, de egyébként sosem fordul befelé magától, mindig kilóg. Igy maris többet tudott arrol, amit meg fog műteni. Látta ugy, amilyen valójában, es nem a "semmire" mondta azt, hogy oké, megmutjuk. Sikos konkrétan azt sem tudta, hogy engem mi zavar, mi az amitől úgymond meg akarok szabadulni, mi az ami faj, es mi az ami jo ugy ahogy van.

Maga a modora nem számított volna, ha legalább ugy tesz, mint akit erdekel, hogy miert mentem oda.

Nyilván nagyon sokat számít a modor is, az, hogy meg tudjon nyugtatni, hogy minden rendben lesz es o is tudja, hogy ez a műtét számunkra egy nagy döntés, es nem egy holmi hajvágásrol van szó, hogy mennyire hiszed el az orvosrol, hogy érti amit csinál, es az is, hogy érdekli, hogy mit fog veled csinálni. en éppen ezekért nem bántam meg egyaltalan, hogy meggondoltam magam.

Szerintem ne mutson meg olyan orvos, aki nem vizsgál meg, es vakon rámondja, hogy jol van, jo lesz az, mutsuk meg. Ezzel ellentétben örülök, hogy neked jol sikerült, es meg vagy vele elégedve. :)

Kicsit hosszúra sikerült, elnézést erte.. :D

1402. kinguci22 (válaszként erre: 1401. - Regisztracioo01)
2017. nov. 15. 21:01

En amugy mar a kezdektol fogva ugy gondoltam, hogy hozza megyek, de aztan az itteni kommentek elrettentettek. Amiatt, mert tudom magamrol, mennyire felek ettol az egesztol. De igazabol ha arban jo, es a munkajat megfeleloen vegzi, el tudok tekinteni ettol, ha nem talalok mast.

Az erdekelne, hogy az elotte levo vervetelt meg ilyesmi labor vizsgalatokat hol csinaltattad es mennyibe kerul?

2017. nov. 14. 21:29

Szerintem tulgondoljatok es halogattok. Elindult egy negativ hullam Sikosrol h milyen bunko meg nem torodik az emberekkel es h nem csinal szep munkat. En is nala csinaltattam honapokkal ezelott. Nekem semmi bajom nincs a vegeredmennyel. Esztetikailag szerintem teljesen jol nez ki. Az ar is elfogadhato volt. En a magam reszerol nem vartam patyolgatast az orvostol, csak legyek tul rajta. Az meg h ilyen a stilusa hat bumm neki. Hozzateszem szerintem nem volt bunko velem egyszer se, csak targyilagos es nem baratkozos. Szoval szerintem vagjatok bele es csinaljatok meg, nem erdemes huzni halasztani mert az csak idegorlo.

Annyit meg azert hozzatennek h nem vedem Sikost, csak szerintem egyesek tul erzekenyek, es tulsagosan a szivukre vettek a stilusat. Hajra csajok!

2017. nov. 14. 14:24
Sajnos nincs. Minden esetre, nagyon örülnék,ha végre találnék egy megbízható, munkáját szükséges tudással és szép érzékkel végző orvost. Nagyon szeretnék már túl lenni rajta.
1399. kinguci22 (válaszként erre: 1398. - 4488088772)
2017. nov. 14. 12:35
Huuuuu az nagyon sok, akkor o ki is esett a korbol. En helyi erzestelenitessel tervezem, ami ugye joval olcsobb. A felsoroltak kozul Dr. Vegh Miklosrol hallottam jokat, neki van egy tarsa is, akivel a mutetet vegzi, Dr. Novoth Bela. Ha jol emlekszem, a konzultacio ingyenes es a mutet ara 200 000 Ft. A tobbi felsorolt orvosrol van valami informaciod?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook