Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1488. S.Vivien19 (válaszként erre: 1487. - Saevitia)
2018. máj. 12. 16:56
Én párommal beszéltem erről először, tàmogatta! Majd amikor megtudtam az időpontot akkor anyunak meg mamànak mondtam h megyek plasztikáztatnak. Ők is támogatták... sőt, anyu tök megértő volt... 2bnőm is tudta... egyik műtét előtt, másik meg amikor megakartam halni akkor pont átjött és mondtam neki h miért vagyok szarul... idézem” de menőőő vagy, én sose nerném megcsináltatni” :D szóval mindenki támogatta, és amiről nem mertem beszélni senkinek soha életembe... egyfolytába a cunim volt a tèma:D
1487. Saevitia
2018. máj. 12. 00:36

Sziasztok!

Az az igazság, hogy új vagyok az oldalon, bocsánat , ha nem a legjobb helyre kommentelek. Én arra lennék kíváncsi, hogy a hozzátartozóitok hogy fogadták azt, hogy intimplasztikához fordultatok? Mit mondott a párotok, hogy reagáltak a szüleitek, a baráti társaságotok?

Én 19 éves vagyok, és nagyon nem szeretem, ahogy kinézek lent. Emiatt nem is mertem elkezdeni szexuális életet élni, akárhányszor találkoztam szimpatikus fiúval, mindig különbözõ okoknál fogva visszautasítottam õket, mert nagyon tartottam attól, hogy mit gondolnak majd rólam. Pedig egészséges önképpel rendelkezem, azt is látom, hogy ettõl függetlenül normálisan nézek ki, viszont intim területeken tényleg nagyon undorítónak tartom magam. Fogalmam sincs, hogy hogyan kéne jeleznem szüleim felé, hogy szeretném magam megműttetni, es attól is tartok, hogy a többi ismerõsöm, közeli barátaim mit fognak szólni hozzá - ezért is lennék kíváncsi a ti tapasztalataitokra. A válaszokat elõre is köszönöm !

1486. Shannon30 (válaszként erre: 1485. - Pillangolany1)
2018. máj. 11. 02:18
En kertem igy, mert kulfoldon dolgozom es akkor tudok hazamenni.
1485. pillangolany1 (válaszként erre: 1484. - Shannon30)
2018. máj. 10. 12:56
De jo :) Ilyen késön kaptál időpontot?
1484. Shannon30 (válaszként erre: 1483. - Pillangolany1)
2018. máj. 10. 02:43
Műtét és úgy várom, mint a karácsonyt! :D
1483. pillangolany1 (válaszként erre: 1482. - Shannon30)
2018. máj. 9. 16:03
Igen,de még alakul...de érzésre is olyan más...olyan jo,hogy nem log ott valami...biztos vagyok benne,hogy a gyakori gyulladásoknak is köze volt ahhoz,hogy megtapadtak rajta jobban a bacik. Szoritok,már mutét lesz vagy konzi?
1482. Shannon30 (válaszként erre: 1481. - Pillangolany1)
2018. máj. 9. 14:05
De jó, örülök, meg köszi a hosszas beszámolót! Akkor szép lett, szereted? Én is Sikoshoz megyek egy hónap múlva, nagyon várom már. :)
1481. pillangolany1 (válaszként erre: 1480. - Törpilla09)
2018. máj. 6. 22:39
Több mint 3 hetes,mintha,mi sem.történt volna,kivéve a látványt :) Ne félj,egy megfázást nehezebb lekuzdeni :)
1480. törpilla09 (válaszként erre: 1479. - Pillangolany1)
2018. máj. 4. 13:25
Hány napos/hetes vagy és hogy alakul a gyógyulás? Be van duzzadva vagy már nem? Nekem is lesz műtétem és bevallom eléggé izgulok.
1479. pillangolany1 (válaszként erre: 1478. - Pillangolany1)
2018. máj. 4. 11:04
Itt is kérdezhettek,akkor azzal.másnak.is tudok segiteni :)
2018. ápr. 29. 06:13
Sziasztok,hosszas örlödés után én is beálltam a sorba. Elmondhatlanul szerencsés vagyok,mert hamar kaptam idöpontot,illetve semmi extra fájdalmam nem volt.Sikos Klinikát választottam,a doktor valóban profi,tárgyilagos a stilusa, de kérdésre is válaszol. De ne várjatok nagy csevegéseket :)Nekem fontosabb volt,hogy a mutétet jol csinálja meg,minthogy kedvesen beszélgessen velem. Arra ott vannak a növérkék,ök.imádnivaloak :) A spray pár másodpercig éget,a,szurikbol kb kettöt.éreztem,de nem nevezném fájdalomnak.Végig ugy álltam hozzá,hogy elmulik minden :) A műtét valóban teljesen fájdalommentes,én setalva és busszal mentem.haza.Biztonság kedvéért bevettem.egy flectort még a várt fájdalom érkezése elött. Kötéslevétel.egyszerü vilt,elsö este is tudtsm aludni.Fura,hogy mosni kell minden pisi után,de egy idö.után rutinná vált.3.napon nagy setat csaptam,nem.is éreztem semmiz,csak a,tudat. Most egy kis barnás folyásom van,és egy picit érzékeny. Ne halogassátok,nagyon megéri...én mutét utáni este elsírtam magam,ahogy megláttam :) uj.élet vár :) kérdésekre szivesen válaszolok privátban.
1477. Ph13
2018. ápr. 21. 19:39

Sziasztok!

Hány hetesen próbálkoztatok ujra a szexszel?

1476. minegi
2018. ápr. 8. 21:13
Sziasztok! Szegeden valaki csináltatott ilyen műtétet? És ha igen,kinél?
2018. ápr. 1. 18:08

Sziasztok!


27-én 5 napja volt kisajak plasztikám.

Kicsit meg vagyok ilyedve mert úgy látom mintha a két kisajak felül a csiklónál összelenne varva.... nektek is volt? Vagy ti láttáttok hogy külön vannak?

Köszi:)

1474. Ph13
2018. márc. 29. 22:03
Bocsi, pontosítok, combfix, nem harisnya. Bár ez a kérdés szempontjából igazából tokmindegy.. :D
1473. Ph13 (válaszként erre: 1472. - Poccak84)
2018. márc. 29. 22:02

Szia!

460.000 forint, ami tartalmazza a 30.000 forintos konzultációs díjat, illetve ezen felül meg kell vasarolni egy kompresszios harisnyát amit ott adnak, ez plusz 3.000 forint, ha jol emlékszem.

1472. poccak84 (válaszként erre: 1459. - Ph13)
2018. márc. 26. 18:16

Szia, Krasznai doktornál mennyibe kerül a műtét?

Köszönöm válaszod!

1471. pillangolany1 (válaszként erre: 1470. - Kisszundimégjólesne)
2018. márc. 24. 15:41
Nagyon sokat olvastam,de csak 2-3 fórumozó említi.
1470. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 1469. - Pillangolany1)
2018. márc. 24. 15:20
Kicsit olvass vissza.😉
2018. márc. 22. 17:45
Sziasztok,Regényi Péterröl tudtok valamit? Héviz,lézeres műtét.Köszi :)
2018. márc. 20. 17:51

Amit jo lenne, ha az orvos kinyomna.

Esetleg nem tudsz visszamenni a klinikara, ahol csinaltak neked vagy ha messze vagy akkor kepet kuldeni rola a doktornak?

Lehet nincs semmi baj, de igy legalabb megnyugodnal

1467. 31b50a7aee (válaszként erre: 1466. - Zümi25)
2018. márc. 20. 17:49

Szia! Nekem mutet utan rogton bedagadt, mint egy horrorban....

Viszont, ha neked ez a 4. Nap jelentkezett akkor en arra gondolnek, h esetleg veromleny alakult ki, amit jp lenne

1466. Zümi25
2018. márc. 20. 13:21

Sziasztok!

Nekem mutet utan 3 napig semmi bajom nem volt, egyáltalán nem is fájt. 4edik nap reggelre viszont valamitol megduzzadt, bedagadt es azóta 3 napja ilyen. Elég kellemetlen, főleg h igy kb olyan mint műtét előtt csak a varratok miatt még egyenetlen is. :D Tisztítom és kenegetem Beth.dinnal.

Szeretnélek megkérdezni Titeket, hogy nektek is volt ilyen és ha igen, mikorra múlt el?

Nyugtassatok meg h ez csak atmeneti es vegul olyan szep lesz mint kozvetlenul mutet utan.

1465. lejke
2018. márc. 16. 11:24
Sziasztok! :) Van itt valaki, akinek nagyajakplasztikája volt, esetleg nagy és kicsi együtt? A kicsit mindenképp szeretném lemetszeni, de a nagyok is elég méretesek, és szerintem ott fog lifegni pettyhüdten, ha nem tölti ki semmi... Érdekelne a véleményetek és főleg a tapasztalataitok!
1464. norch (válaszként erre: 1463. - Ttigre)
2018. márc. 12. 15:23
Szia! :) jól köszönöm, holnap után leszek 5 hetes. Kinézetre nagyon szép. Még érzésre nem a régi, de alakul szép lassan.
1463. Ttigre (válaszként erre: 1462. - Norch)
2018. márc. 6. 16:14

Kedves norch!

Köszönöm a válaszodat! Látom, neked nemrég volt műtéted. Hogy vagy? Hogy halad a felépülésed?

1462. norch (válaszként erre: 1461. - Ttigre)
2018. márc. 6. 00:29
Szia! Én 10-12 napot mondanék a 'szalonképességre' :) 10. napon vágtam át a csomókat,utána már minden sokkal könnyebb. Mondjuk én már kb 1 hét után rendesen ültem, de azért csomóátvágás után kényelmesebb volt.
1461. Ttigre
2018. márc. 5. 21:38

Sziasztok lányok!

Nagyon régóta gyűjtöm az információkat a kisajak plasztikával kapcsolatban, és azt kell, hogy mondjam, hogy az itteni hozzászólások nagyon hasznosak voltak számomra egytől-egyig, úgyhogy köszönöm mindannyiótoknak. Én most tavasszal szeretném megcsináltatni a műtétet, ha nem száll az inamba a bátorságom. Nekem nagyon fontos lenne, hogy a műtétet altatásban végezzék, és ezért a Duna Medical Centerre gondoltam. Van valakinek tapasztalata a DMC-vel? És lenne még egy kérdésem, nagyon jó lenne, ha minél többen válaszolnátok rá: kinek mennyi ideig tartott, hogy "szalonképessé" gyógyuljon, azaz rendesen tudjon járni, üldögélni?

Köszönöm a válaszokat!

1460. Ttigre (válaszként erre: 1459. - Ph13)
2018. márc. 5. 21:31

Szia Ph13!

Először is kívánok neked a továbbiakban is gyors és fájdalommentes felépülést! Megkérdezhetem, hogy dr. Krasznainál mennyibe kerül a műtét? Köszönöm előre is!

1459. Ph13
2018. márc. 3. 11:34

Sziasztok!

Túl vagyok a műtéten én is, nekem csütörtökön volt. A korábban olvasottakból ítélve úgy tűnik, eddig én is a nagyon szerencsések közé tartozom.

Én a For Beauty klinikára mentem, Dr. Krasznai Zsolt műtött, altatásban.

Mondhatnám, hogy nagyon izgultam a műtét előtt, de igazából akkor hazudnék. Volt rajtam egy kis izgalom, de nem volt vészes, igazából egész nap csak arra tudtam gondolni, hogy ehessek végre egy McRoyalt :D, ugyanis a műtét napján reggel 8ig lehetett utoljára enni, és reggel 10ig lehetett utoljára inni az altatás miatt, így én már kb 11 órától elég éhes voltam.

2re kellett megérkeznem a klinikára, és kb fél6kor kezdődött a műtét. Mindenki nagyon-nagyon kedves volt, a recepciós lányok, a nővérek, az altató orvos, a doktor úr, egytől egyig mindenki.

A műtét előtt még konzultáltunk egyet a doktor úrral, nagyon meglepődtem, hogy emlékezett arra, hogy a konzultáción (októberben) mit beszéltünk. Vagy csak úgy tett, mint ha emlékezne, de akkor nagyon jól csinálta! :D Én szerettem volna egy kisebb csukja korrekciót is, de ő azt mondta, hogy ahhoz a részhez semmiképp nem szabad hozzányúlni, mert ha eltávolítja azt a részt amit én szeretnék, akkor szabadon marad a csikló, és az fájdalmas lenne. Mivel igazából ez a rész volt az ami engem a legkevésbé zavart az összes közül odalent, így megalkudtam. Remélem, a későbbiekben is elégedett leszek ezzel a döntéssel.

A műtőasztalon kezdtem el izgulni egy kicsit jobban, de nem volt rá sok időm, mert kb 1 percen belül el is aludtam, ez után pedig a következő emlékem, hogy felkeltem a szobában. A műtét maga kb fél óra volt, negyed 7kor ébredtem fel először úgy, hogy arra már emlékszem is, de még kába voltam, ez után talán 1-2 óra elteltével már magamnál voltam teljesen.

A műtétből eredő fájdalmam egyáltalán nem volt, katétert viszont kaptam, ez nagyon kényelmetlen és kellemetlen volt eleinte. Leginkább ilyen csípő és feszítő érzéshez tudnám hasonlítani. A nővér próbálta megigazítani, de nem lett jobb, így kértem fájdalomcsillapítót, ezt infúzión keresztül kaptam, igazából talán a katéter és az infúzión keresztüli fájdalomcsillapító beadása volt a legfájdalmasabb dolog az egész műtétből. De ezek sem halálos fájdalmak voltak. :)

Ez után egész nap pihentem a klinikán, hol aludtam, hol tv-ztem egy kicsit, a vacsorát is félig fekve ettem meg, de mondta a nővér, hogy üljek fel, mászkáljak nyugodtan, de őszintén szólva, még nem mertem. :D Este mentem ki a fürdőszobába, hogy levakarjam az arcomról a maradék szemfestéket, és nem volt ekkor sem semmi probléma, semmi fájdalom, de azért persze inkább csak totyogtam, mint mentem.

Ülni egyébként nem nagyon tudtam, másnap a cipőmet is elég nehézkesen húztam fel egyedül, illetve feküdni is úgy volt kényelmes, hogy a lábamnál megemeltem az ágy lábrészét, így nem érte nyomás a műtött területet. :)

Pénteken a hazaúton nem éreztem magam 100%osan, kicsit rossz volt ülni, ezért a hátsó ülésen félig ülő-félig fekvő pozícióban utaztam 50 km-t kb, és heverésztem +1 órát, amíg a nővérem beszaladt vásárolni pár dolgot a költözéséhez a METROba. Ez kegyetlen dolog volt tőle, de egyáltalán nem mondhatom, hogy fájdalmaim voltak, így megbocsátottam neki. :)

A doktor úr írt fel nekem antbiotikumot és 50mg-os Cataflamot (amíg bent voltam, akkor is ezt kaptam), ha fájdalmaim lennének, ezt szedjem. Az atibiotikumot kiváltottam, azt természetesen szedem, Cataflamot pedig nem váltottam ki, mert van itthon 25mg-os, azt "szedem", ez a gyengébb is teljesen elég nekem. Igazából reggel és este vettem be eddig egyet-egyet, illetve egyet még a hazaúton, úgy érzem, nincs szükségem az erősebbre.

Na és a punci... :D. Nincs elszíneződve, épphogy be van püffedve egy kicsit. Tegnap este mertem először megnézni, egyáltalán nem ronda látvány, egy kicsit vérzett, amit csak a betadine-os mull lapokon láttam. Ma reggel láttam már ott 1-2 cérnát kibukkanni, a püffedés nem ment lejjebb, kicsit vérzett ma is, és gennyet is láttam. Fájdalmam ugyanúgy nincs, kicsit csípő, feszítő érzésem van, de jövök-megyek a lakásban. Tegnap voltam segíteni takarítani tesómnak, persze nem vittem túlzásba, órák alatt kitakarítottam egy fél hűtőt és két konyhai szekrényt, ezeket simán bírtam, de a végére azért már éreztem, hogy jó lett volna inkább pihenni. Simán csinálok egyénként ma is mindent, de pihenek inkább, mert muszáj. A járásom nekem nem vészes, kicsit totyogós, nem sietős, nagyon kicsit "terpeszben" megyek, de senki nem vett észre semmit. Ma fekszem az ágyban, tegnap már elhintettem anyukámnak, hogy mint ha egy kicsit be lenne gyulladva a mandulám (sűrűn előfordul nálam), ezért kicsit rosszul vagyok, így nem kérdezősködött tovább.

A műtéti seb kezeléséről nem igazán mondott semmit a doktor úr, de őszintén szólva én sem kérdezősködtem, elfelejtettem. Annyit mondott, hogy vegyek puha betétet. Nem túl sok infó.. :D. Szóval vettem betétet, és ugyanúgy, mint bent, betadine-os mull lapokat teszek a lábam közé, betétet a bugyiba, és így vagyok egész nap. Egyébként, ha kérdeztem valamit, mindenre kedvesen válaszolt. Előzőekben olvastam, hogy írtátok, hogy nem kell kenni, borogatni semmivel, így gondolom, ezért nem mondott egyébként semmit. Annyit kérdeztem, hogy pisilés után kell e tusolni, de azt mondta, hogy nem kell, mert azzal csak feleslegesen áztatom a sebet, pisi után csak nyomkodó mozdulatokkal töröljem meg magam, és ennyi. Nekem a pisi egyáltalán nem csíp. A nagy dologtól jobban féltem, hogy a törlésnél fájni fog. Jól gondoltam, hogy ez a része kellemetlenebb lesz, óvatosnak kell lennem ekkor is, de nagyon óvatosan törlöm a dolgokat, így ez sem fájdalmas, csak egy nagyon-nagyon kicsit kellemetlen. :)

Hétfőn már megyek dolgozni, kíváncsian várom, hogy hogyan fog menni az ülés.

Hát, ez az én történetem. :)

Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, remélem, sokatoknak tudtam segíteni a döntésben. :)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook