Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1518. ibuska1990 (válaszként erre: 1517. - Hoxaing)
2018. nov. 9. 09:06

Szia!


Már én is tudok ülni végre:-)

Viszont most meg a viszketés kínoz...

Te hogy állsz?

1517. hoxaing
2018. nov. 3. 23:17

Szia :)


Igen, a 10. nap már élhető volt nekem is, de én is homeofficeban voltam műtét utáni héten. Ülni nem tudtam én sem, de a 12. naptól ez is ment már.


Felszívódó varratokat kaptam én is, de mivel az egyik oldal lassabban gyógyul nálam, küldtem képet az orvosnak így a 14. napon átvágott néhány csomót, mert elvileg így gyorsabban regenerálódik majd, de azon az oldalon ahol jobb volt a szövetreakció pl fel is szívódott a nagy része.

1516. ibuska1990 (válaszként erre: 1514. - Hoxaing)
2018. nov. 3. 15:02

Szia!!!


Ma van a 10. napon és már hal'Istennek nem kell a fájdalomcsillapító, kb 2 napja hogy jobb lett az a nagyon rossz után. Ülni még mindig nem tudok, járásom is még pingvines.

Nekem most inkább nagyon viszked... Varratokkal te hogy állsz?

Olvasgattam itt a fórumon, hogy van aki már a 5. naptól dolgozott... Na ez nálam meg most se kivitelezhető, meg szerencse hogy a saját magam főnöké vagyok.

1515. hoxaing (válaszként erre: 1505. - Shannon30)
2018. nov. 1. 14:15
Szia, tudnál írni arról hogy alakult neked ez az egyik oldalon kisebbnek látszik dolog? Nagyon köszi!!
1514. hoxaing
2018. nov. 1. 14:13

Szia Ibuska1990,


Én ma vagyok 13napos. Szerintem teljesen normális ami veled van. Legalábbis nekem is ez volt.

1-3 nap türhető 4.-től zuhanó repülés és még éjjel is felkeltem a fájdalomtól, hematóma és minden borzaszttó ijesztő dolog,de aztán ez a 7-8naptól elkezdett javulni és ma már egyet sem kell bevennem. Szóval kitartás és ha van még kérdésed csak nyugodtan. :)


KÉRDÉS!!

Nekem is lenne kérdésem attól aki már "öregebb". Írtátok többen, hogy az egyik oldalon olyan mintha nem maradt volna semmi, de napról napra változott. Tudom, hogy a két oldal nem egyszerre gyógyúl, de mégis mennyit változott?


Köszii

2018. okt. 29. 17:24

Sziasztok!


Okt.25.-en átestem én is ezen a műtéten, Szegeden Viczián Csaba csinalta.

Maga a műtét ugyanúgy zajlott mint ahogy már itt többen leírtak. Nekem felszívódó varrattal lett csinálva, nincs csomoátvagás, 6 hét múlva kell menjek, de ha barmi van menjek be és ránéz.

Hat én sajnos nem tartozom a szerencsések közé, ez már a 4. napon, de iszonyatosan fáj, napi 4 fajdalomcsillpaitot veszek be hogy tűrhető legyen. Járás pingvines és nagyon fájdalmas, ülni egyáltalán nem tudok...

Azt gondoltam hogy napról napra jobb lesz, de sajnos nem. Első 2 nap még nem is volt olyan rossz, mint az azután következő 2...

Nagyon várom már hogy jobb legyen. Égő, szúró érzés...

2018. aug. 14. 17:29
Sziasztok! Szegeden volt már valaki intimplasztikán? Ha igen melyik dokinál?
2018. aug. 13. 12:34

Sziasztok!

Van valakinek személyes tapasztalata a hüvelyszárazság megszüntetésére szolgáló lézeres intim plasztikáról? Állítólag, ha ezt a beavatkozást elvégzik, a hüvelyfal újra megvastagodik, beindul az ösztrogén termelődés nem lesz fájdalmas a közösülés. ez például a hévizi lézercentrumban három kezelésből áll, de már a második után is óriási változást kellene tapasztalni. Én a 2. kezelésen túl vagyok, de közösülés ugyan olyan égető, feszítő fájdalommal jár és semmilyen nedvesedést nem tapasztalok. nagyon el vagyok keseredve, mert 350000Ft volt a beavatkozás és egyelőre ezt ablakon kidobott pénznek érzem. Félek minden aktustól, mert fáj. Egyáltalán mennyi idő múlva tapasztalhatok pozitív változást? Elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnének, mert az orvos véleményét ismerem. Szerinte már működnie kéne a dolognak. Köszönöm, ha valaki megosztja velem a tapasztalatát ebben a kényes kérdésben.

1510. qwertz
2018. aug. 11. 21:54

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy debrecenbe tudtok ajánlani jó plasztikai sebészt? Valamint az a legnagyobb félelmem, hogy műtét után érzéketlen lesz a kisajak, erről tud valaki mondani valamit?

1509. Hèli (válaszként erre: 1508. - Shannon30)
2018. júl. 30. 18:09

Köszönöm szèpen, nem rossz ötlet.

Csak szemèlyes tapasztalatokat is meghallgatnèk szìvesen🙂

1508. Shannon30 (válaszként erre: 1501. - Hèli)
2018. júl. 30. 13:23

Szia! Szemelyes tapasztalatom nincsen, annyit tudok csak segiteni, hogy lefotoztam a Sikosnal kapott tajekoztaton a nagyajakra vonatkozo reszt. De ez csak erintoleges a kisajak tajekoztato vegen. Sztem nyugodtan irj nekik emailt es atkuldik a reszletes tajekoztazot. Tok rendes az osszes asszisztens, tuti szivesen segitenek.


Ide toltottem fel neked a kepet:



[link]

2018. júl. 30. 09:07

Csak, hogy új nevek is szóba kerüljenek.Mindenki csak óvatosan és alaposan válassza ki az orvost.Ne siessen,ne türelmetlenkedjen és menjen el minél több orvoshoz.


[link]


A félelmemet most itt visszaolvastam.A radikálisan megszüntetett kisajak,évekkel a műtét után komoly panaszt okoznak a hüvelyben.Mondjuk , amikor a konzin mondtam Krasznainak, hogy hüvelynél nem szeretném, hogy kicsi legyen és szét álljon a fertőzések miatt, akkor is azt mondta, hogy nem, nem nem is azért..hogy mire gondolt még nem tudom, de sikeresen végrehajtotta az ellenkezőjét.


[link]

2018. júl. 29. 21:20

4 hete. A varratok kijöttek,a duzzanat már csak nagyon enyhén van.Igen, látom Én is, hogy gyógyul,de a tény sajna látszott műtét után is és most is ugyan az a helyzet.Ez magasságra már nem fog változni, max egy kicsit engedni fog még lefele a terület, de attól is a tény, tény marad.Sajna kicsire vágott ráadásul úgy hogy az egyik oldalt nagyon elvékonyította,még ezen kívül van egy probléma amit rosszul oldott meg,de azt már elfogadtam,de a csonkítás már nehezebb dió.Megközelítőleg 1 cm-t vágott hüvelyi részen,ahol ráadásul nem is lógott túl a nagyajkon,így orvosilag sem volt indokolt a vágás.Kontrollon először azt mondta,hogy ott milliméternyi lett csak vágva, utána már mikro nagyságúról beszélt..nevetséges.Ja és kontrollon azt is mondta, mosolyogva nem kell majd másik műtét, tessék? gondoltam magamban,miután minire vágott... nem az a minimum, hogy ha már annyira hirdeti, hogy profi, akkor tutira jót csinál..Pont így nem akartam járni.Tudom, hogy az Én hibám az orvos kiválasztás miatt.Ha nem hallok itt az orvosról, hogy ő is csinál...,biztos nem mentem volna hozzá.Ettől függetlenül az Én hibám, hisz a konzultáción sem mondott semmit, hogy ő hogyan vág, mennyit vágna le, a nehéz területet hogyan oldaná meg,egyáltalán hogy csinálja,mivel....Annyi fért bele a 30 e. díjba, hogy megnézte kb. az is 5 perc volt és eldöntötte, hogy vállalja-e vagy sem,persze mosolyogni szépen mosolygott.Már csak a megjelenése és a stílusa miatt sem volt szimpatikus még mielőtt a fórumon hallottam róla,meg ami körül övezi.Sajna nem olyan jó mint ahogy azt beállítja.Teljesen más van mondva mint ami történik.Műtét előtt azt mondta az ápoló , hogy ne pisiljek többet,mert az orvos bejelöli a területet és ut. nehogy lejöjjön.Erre felmentem és kb. 5 percet töltött a vizsgálattal, csinált fotót.Egy árva szót sem szólt,hogy mennyit vág,honnan vág, a nehezebb részt a felső részen hogyan oldja meg,nem kérdezett...semmi.Én ijedten annyit mondtam, hogy ne legyen kicsi.Erre nem, nem lesz.Erre teljesen mást látok.-Tudom, hogy az én hibám az is, hogy nem voltam erőszakosabb, hogy igenis figyeljen rám és hallgassa meg mit szeretnék..-Kontrollon mondtam neki, hogy jó lett volna bejelölni és tükörből megnézni, azt mondta, hogy ezt nem szokták bejelölni és mondott vmit, de annyira ideges voltam, hogy nem jegyeztem meg.Ettől még az Én hibám, Én magamat sem értem, hogy miért választottam, hisz egy érvet nem tudtam mellette felhozni ,ellene viszont igen.Pl. másnak is rontotta már el,csak neki az egyik oldalon többet hagyott...az még mindig jobb mint az, hogy minire vág...Emellett kontrollon kérdeztem, hogy az intim életen ,így nem esett-e nagy csorba,erre azt mondta, hogy hüvelyi résznél egyáltalán nincs úgy beidegezve,és erre még nem érkezett panasz műtét után -kvázi másra igen.-Lelkiismeretesség haloványan sem jellemzi, szerintem szakmai tudás sem olyan mértékű mint azt ő beállítja és amilyen árat kér érte.

Ha jobban megválasztom az orvost, akkor orvosilag is megfelelő,számomra is szépet lehetett volna alkotni és most boldog lennék,erre minden nap sírok és kikészültem.

Vettem UniGel Apotex-et Mivel nem tudom, hogy lehet-e használni az egész területen így Én azt csak a gát részre eső sebet kenegetem, mivel ott a varrat idő előtt szétjött..

Tényleg igaz, hogy be kell járni vagy 15-20 orvost- főleg ha speciálisabb probléma is van vele-,még ha 1 évbe telik is és sok pénzbe a konzik összessége.Hiszen ez utána egy életre szól, főleg ha kicsire vágják az embert.Jól meg kell választani.Mondjuk nagyon nehéz valakit szerezni, hogy menjen vele,de nagyon hasznos.Akkor van egy józan ész.Meg szerintem egy nőgyógyász véleményét is érdemes kikérni, hogy nőgyógyászatilag honnan mekkora területet szabad eltávolítani.

Elakartam kerülni , hogy ilyen beírás legyen tőlem,de még is megtörtént.Hibáztam,de jó nagyot..nem tudom, hogy dolgozom fel.Habár tudom, hogy vannak akik végtagok nélkül élnek és még is boldogok....de valahogy most ez sem vígasz

1505. Shannon30 (válaszként erre: 1504. - 4488088772)
2018. júl. 29. 15:04

Szia!

Fontos lenne tudni, hogy hany het/honap telt el a mutet ota? Tenyleg igaz, amire elozetesen felkeszitenek, hogy a vegleges formajat csak 4 honap utan veszi fel.

En 5 hetes vagyok es a mutet ota majdnem minden nap csinaltam kepet, hogy lassam a folyamatot, es ketszer meg nem nagyon nezett ki ugyanugy. :) Most pl teljesen felemasnak tunik, nekem is olyan, mintha egyik oldalt semmi nem maradt volna, de nem esek ketsegbe, mert latom, hogy tenyleg naprol napra valtozik.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Esetleg Cikatridina kenocsot probalj ki, segiti a szovetek regeneralodasat, en egy hete kezdtem el kenni es jo cuccnak tunik.

2018. júl. 29. 10:31

Sziasztok!

Járt már eseteleg valaki úgy, hogy hüvelyi résznél és afölötti részről kezdődően teljesen levágták.Pedig kérte, hogy ne legyen kicsi -Dr. Krasznai- Úgy hogy nem maradt perem rész.Én ezt nem akartam.Nagyon hiányzik,fizikálisan is kellemetlen minden lépés....Ha járt már így valaki és tud tanácsot adni, hogy hogyan lehet pszichésen feldolgozni ezt a veszteséget/minden napra kiterjedő kellemetlenséget.Írna pár tanácsot.Ha nem is járt így senki,de tud vmit mondani a feldolgozásra,azt is szívesen fogadom.Sajnos nem boldog,önfeledt,magabiztosabb-ahogy azt vártam- vagyok, azért mert levágták a felesleget, hanem teljesen összeomlottam amiatt, hogy nem csak a felesleget hanem annál jóval többet vágtak le.

1503. Szancsi92
2018. júl. 27. 23:21
Sziasztok!Csuklya korrekciósok közül van olyan akinek már teljesen rendeződött minden?Lenne pár kérdésem... :)
1502. Szancsi92 (válaszként erre: 1497. - Mano0526999)
2018. júl. 27. 23:18
Szia!Bocsánat,de nem figyeltem mostanában a fórumot.5000.- konzultációs díj és 200000.- a műtét. :) (ahogy azt már Shannon30 is említette)
1501. Hèli
2018. júl. 27. 19:35

Sziasztok!

Teljesen ùj vagyok ezen a fòrumon.

Bìzom benne, hogy itt kapok segìtsèget a "problèmàmra" valakitől☺

Làtom, hogy a leggyakoribb műtèt a kisajak plasztika.

De mi van a nagyajak plasztikàval?

Èn konkrètan sajàt zsìrralvalò feltöltèst szeretnèk.

Mennyire hatèkony az a mòdszer?

Megmarad a befecskendezett zsìr?

Hozza a vàrt eredmènyt?

Kinek van szemèlyes tapasztalata?

Akàr privàtban is, csak ìrjatok lègyszi🙂

1500. Sudoku
2018. júl. 26. 11:50

Üdvözlet mindenkinek!

Olvasgatom a bejegyzéseket,de még nem tudtam eligazodni a lehetséges orvosok között.Van, ahol teljeskörű nőgyógyászatot kérnek, van ahol ingyenes a konzultáció. Pl. Falus Györgynél. Legszívesebben Tb- re csináltatnám,magyarázkodás nélkül...átcsúsznék a rostán. :)szerintetek van olyan orvos- nőgyógyász- plasztikai sebész kórházban, aki ilyet végez? Minél előbb szeretném, olyan rég húzom. Tudtok- e ilyet ajánlani? Ha meg csak pénzért, akkor kit?

Köszönöm!

1499. Mano0526999 (válaszként erre: 1498. - Shannon30)
2018. júl. 20. 17:52
Szia. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
1498. Shannon30 (válaszként erre: 1497. - Mano0526999)
2018. júl. 20. 17:30
Szia! En is nala voltam, 200 ezer + 5 ezer konzultacios dij.
1497. Mano0526999 (válaszként erre: 1496. - Szancsi92)
2018. júl. 20. 14:06

Szia Szancsi.

Én is nagyon régóta gondolkozom a műtéten mindenféleképpen Sikos dr. Úrhoz szeretnék menni igaz kb 220 km re lakom de ez nem akadály. Szeretném megkérdezni hogy mennyibe került a műtét mivel én is a kisajkamat + csuklya korrekciót is szeretnék.

Válaszodat nagyon szépen köszönöm

Ui: köszönöm hogy megosztottad részletesen mi hogy történik nagy segítség

1496. Szancsi92
2018. júl. 13. 20:58
Sziasztok!Nekem Június 25-én volt a műtét Dr.Sikos Gézánál.Kisajak és csuklya korrekció.A műtét nem volt fájdalmas.Csak az érzéstelenítés volt kicsit kellemetlen abból is csak 2-3 szúrás.Nekem tükörrel mutatták hol és mennyit fognak lenyisszantani.Innen számítva kb.20-25 perc volt az egész.Nagyon kedves volt mindenki közben.Ahogy a műtét befejeződött Sikos doktor úr odajött hozzám megkérdezte minden rendben van-e....Velem a kezdetektől nagyon rendes volt mindenki.Részletesen megbeszéltünk mindent az otthoni kezeléssel kapcsolatban.Nekem sajnos a gyógyulás elég nehézkesen ment.Az első 4 nap borzasztó volt sajnos.3 napos kontroll után kicsit hoemelkedesem is volt.Valószínű sok volt az az egy óra BKV.... +háziorvos...Aztán 11 naposan mentem vissza csomoátvágásra.Kicsit kellemetlen volt az alsó rész de kibirható.Rá pár napra az egyik oldalt kibújt a varrat...Ki is húztam ami nem volt vészes.A másik oldalt még bent van.De amig nem zavar addig nem piszkalom.Kicsit hosszúra sikerült bocsánat. 😁Ha bármi kérdése van valakinek szívesen segítek.Így a 18. napon bátran kijelentem,hogy már most imádom.😁
2018. júl. 12. 18:51

Nem ismerem,de hasznosnak vélem a szolgáltatást!Ajánlom mindenki figyelmébe! Én utólag bánom, hogy nem vettem igénybe.


[link]

1494. Amy
2018. júl. 11. 10:28

Sziasztok lányok! Szeretném a segítségeteket kérni. Elolvastam sok leírást a tapasztalataitokról, és engem leginkább a lézeres megoldás fogott meg, azon belül is a hévízi doktor úrról írtok nagyon jó véleményeket. Hozzá szeretnék menni. Nagyon kérem azokat, akik nála voltak, hogy újfent megírnák pár mondatban a véleményüket? Érdekel, hogy mennyire előre kell a doktor úrnál időpontot egyeztetni, illetve valóban szép-e a sebgyógyulás? Ezen felül az ár is a döntésem szerves részét képezi, körülbelül 200.000 ft-ot tudnék erre a műtétre félretenni, nem többet. Kötelező Hévízen a szobafoglalás, vagy anélkül ez az ár csökken? Engem elkísérne édesanyám, aki vezetne, tehát a műtétet követő egy-másfél órán belül már otthon tudnék gyógyulni. A munkahelyem által extrém körülményeknek vagyok kitéve, nem ülő munkát folytatok, így a kérdésem az volna még, hogy van-e köztetek olyan, aki szintén nem asztal mellett dolgozik, és volt-e már ilyen jellegű műtéte (a betegszabadság miatt kérdezem, hogy körülbelül mennyi a valós ideje annak, hogy munkába tudok állni, és nem befolyásol a szúró fájdalom, vagy a járás).


Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket! Mindenkinek szép napot!

Egy társatok.

1493. Shannon30
2018. jún. 29. 22:14
Sziasztok lányok! Én is túl vagyok a műtéten, aki még hezitál vagy csak infót gyűjt, szívesen segítek, nekem is nagyon jól jöttek itt anno a csajok tapasztalatai. :)
1492. törpilla09 (válaszként erre: 1491. - Regisztracioo01)
2018. máj. 21. 09:30

Köszönöm a választ!

Már szerencsére nekem is szűnt az a szúró èrzès, ès ahogy te is irtad inkább èrzèkeny most, de nem olyan vészesen.

1491. regisztracioo01 (válaszként erre: 1490. - Törpilla09)
2018. máj. 21. 07:55
Szia, nekem csomoatvagas elott huzodott be a varrat, es miutan sikeresen atvagtak utana meg kb 2-3 napig fajt jobban. Aztan fokozatosan mult el a fajdalom. Amugy "fajdalomra" kb 2 honapig szamits, persze ez is egyen fuggo. Inkabb ugy kepzeld el h 2 honapig meg inkabb kicsit kellemetlenebb, erzekenyebb ha hozza ersz.
2018. máj. 19. 20:19

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem azokhoz akik már voltak műtve. A csomóátvágást én csináltam meg magamnak ma delután, ami nagyon könnyen ment, viszont azóta nagyon szúró fájdalmat érzek mindkét oldalon. Gondolom a varrat bement a bőr alá és az szúr. Nektek volt ilyen és ha igen, akkor mennyi ideig tartott??

1489. pillangolany1 (válaszként erre: 1487. - Saevitia)
2018. máj. 12. 19:20
Szerintem ez egy olyan dolog,amit nem kell.mindenkivel megosztani,max anya és egy barátnő,ill.ha van partner. Én pl. egyedul csináltam végig,2 nap után.mondtam el a barátnőmnek,aki nagyon támogató és megértő volt. :)
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook