Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1548. Krinyanya
2019. jan. 21. 10:14
Sziasztok! Csak csuklyakorrekcióra kit ajánlotok, aki nagyon szépen megcsinálja? Köszi
1547. Kis0102
2019. jan. 21. 06:41
@OroszSzandi Téged ki műtött? Nekem ugyanez a problémám, hogy az egyik oldalt olyan szinten bele lett vágva a csuklya részbe, hogy nincs meg az íve. Jánky Doktor amennyire tudta helyre tette azt az oldalt, de oda konkrétan pótolni kellene, ami ugye kivitelezhetetlen :(, hogy meg legyen az íve és ne álljon ki egy ponton a csuklya a kisajaktól. Ez nálam attól a fogótól van szerintem amit a lézernél használtak, tuti, hogy a műszer vége pont a csuklya résznél volt, és túlságosan sokat fogott be. :( Nagyon megbántam hogy a lézeresre mentem először.
1546. Bubababi (válaszként erre: 1539. - Ibuska1990)
2019. jan. 21. 00:06
Koszonom a valaszt Ibuska1990! Utananezek, s mastol is jo lenne pozitivat olvasni! Es szerinted/ szerintetek hanyadik naptol lehet guggolni, ulni? Hanyadik naptol lehet sulyt emelni? Munkam es szabadsah miatt kerdezem, nem tudom kimelmi magam ott.
1545. Nono89
2019. jan. 20. 21:24
Szisztok! :) olvastam a tapasztalaitokat..... Hát megmondom őszintén nem lettem bátrabb.... Én is régóta rágodom ezen a témán hogy mégis kinél és melyik fajta műtétet végeztessem el... Elkezdtem magam meggyőzni, hogy hévíz es regényi doktor úr, de néztem a képeket és nekem nagyon nem tetszik a végeredmény!😔 Teljesen olyan mintha konkrétan meg lenne csonkitva az ember... ☹️ Semmi format nem látok csak hogy tök egyenesen levágta aztán csókolom... Szóval tényleg nem tudom mi tévő legyek... Szeretném a műtétet de teljesen elbizonytalanodom! mit és kit javasoltok?
1544. BT0716
2019. jan. 19. 16:52

Kedves Hölgyek!


Én 20 éves vagyok, és nagyon gondolkozom a kisajakműtéten, mert rendkívül zavar, de főleg az, hogy a barátom is csúnyának tartja... Ezen kívül technikailag is sokszor akadályoz és kellemetlen, becsípődik stb.

Eddig sajnos úgy látom, hogy a legtöbb orvosról vannak negatív tapasztalataitok. Esetleg Dr. Jánky György doktor úrról van valakinek véleménye? Eddig annyit láttam, hogy @Kis0102 pozitívan vélekedett róla.

Esetleg valakinek van még tapasztalata vele kapcsolatban?

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ előre is!

Szép hétvégét!

1543. hoxaing (válaszként erre: 1541. - OroszSzandi)
2019. jan. 16. 20:41
Tuti jobb lesz!!! Nekem a második hét volt igazán pokol! Napi 4 flectorral bírtam csak ki. Ez pár nap és utána egyre jobb lesz! Szellőztetés nagyon fontos, hogy tudjon levegőzni, így hamarabb gyógyul a seb. Kitartás! :)
1542. hoxaing (válaszként erre: 1530. - 31b50a7aee)
2019. jan. 16. 20:39
Szia! Segítenél nekem is? 3hónapos vagyok, de még mindig látszik az egyik oldalon az ödéma miatt a varratok miatt túlnyult kis részek. Mintha ki lennék csipkézve. Javult valamit, de meg vagyok ijedve, hogy létezik e olyan akinek 3hónaposan nem tökéletes és vajon javulhat e még? :(
2019. jan. 16. 18:34
Tapasztalat 2 hetesen? Nagyon csunya, mar tenyleg kezdek aggodni. :( Nincs annyira bedagadva, jobb oldalt tenyleg nem hagyott szinte semmit, mintha 2 darab is ki lenne harapva. :( Biztos jobb lesz? Fajdalom mar abszolut nincs.
1540. Krinyanya (válaszként erre: 1534. - Kis0102)
2019. jan. 15. 12:53
Szia, írtam privit!
1539. ibuska1990 (válaszként erre: 1538. - Bubababi)
2019. jan. 15. 11:26

Szia!

Engem Viczián Csaba műtöt, csak jó tapasztalatom van. Arra készülj hogy az első 10 nap nagyon de nagyon rossz, ülni, menni nem tudtam, napi 4 fájdalomcsillapító és meg akkor is fájt. Akkor a francia kívántam at egészét, hogy muszaly volt e nekem ez?

10. nap után már jo volt minden, most 3 hónapos, és most már azt mondom megérte:-)

1538. Bubababi
2019. jan. 15. 01:42
Sziasztok! Most ert meg bennem az elhatarozas, hogy bevallalom a mutetet, es mar csak a gondolatatol is boldog vagyok! Van olyan orvos, akivel csak jo tapasztalat van? Rengeteget olvastam a forumot, de sajnos nagyon sok balul elsult mutetrol irtatok... :( Koszi!
1537. Lauu
2019. jan. 14. 23:01

Sziasztok!


Uj vagyok, aki most gyogyulgat annak jobbulast kivanok!


En csak tervezgetem a mutetet, nezelododok, olvasgatok utana... nagyon megoszlanak a velemenyek.


Dr. Janky Gyorggyel kapcsolatban van meg valakinek tapasztalata?

1536. 31b50a7aee (válaszként erre: 1535. - Vmnk)
2019. jan. 13. 17:30

Szia! Szerintem most még nagyon fel lehet dagadva Neked, ha csak pár napja volt a műtét, és emiatt tényleg úgy tűnhet, mintha nem is maradt volna semmi. Szerintem 3 hetet minimum várj.

Megértelek, hogy megvisel lelkileg, én is elég mély lelkiválságba kerültem, ezért próbállak megnyugtatni,de hidd el, hogy dővel tényleg nagyon sokat fog javulni, változni.Végleges forma kb. 3 hónap.

Nekem atombrutál módon bedagadt, belilult, egyszóval gusztustalan volt, és tényleg úgy tűnt, hogy semmi, de semmi nem maradt, de most meg azt mondom, hogy pont jó. Egyedül a csuklyám az, ami nem teljesen úgy sikerült, ahogy kellett volna, de az már úgy marad...

1535. Vmnk
2019. jan. 13. 11:44

Sziasztok!

Pár napja volt kisajak plasztikám.

Azt hiszem életem legrosszabb döntése volt.

Kifejezetten kértem az orvost, hogy ne vágja rövidre, csak a “kilógó” részt szerettem volna, ha eltávolítja.

Ehhez képest teljesen levágta, úgy érzem meg lettem csonkítva.

Nagyon megvisel, nem vagyok jól lelkileg.

Tudtok esetleg orvost ajánlani Budapesten, aki vàllal és jó is korrekcióban?

Van esetleg valakinek hasonló élménye, ami végül megnyugtatóan végződött?

1534. Kis0102
2019. jan. 12. 08:21

Sziasztok!


Elmesélem az én tapasztalataimat.

Sajnos nem túl jók.

Évekig gondolkoztam én is, mire rávettem magam, hogy megcsináltassam a kisajak plasztikát.

Hozzáteszem én nem feltétlen a kinézet miatt, hanem inkább a fájdalom miatt, hogy mindig becsípődött, kilógott. Nagyon kényelmetlen volt minden fehérnemü.

Végig olvastam a létező összes fórumot és mivel mindenki ódákat zengett a lézeres műtétről, sajnos nekem is arra esett a választásom.

Most már nagyon bánom.

A dokival mint ember nekem semmi problémám, valóban nagyon kedves volt, az asszisztensnőrő szintén.

Viszont az elvégzett munka...

Hol is kezdjem...

A varrásmentes hírdetés egy hatalmas nagy kamu. Pedig nekem ez lebegett a szemem előtt, emiatt utaztam 200km-t kb, mert naívan elhittem, hogy nem kell majd varrni.

Így visszagondolva, nem is érten magam, hogy ezt higy hihettem el.

A műtét maga nem volt fájdalmas.

Viszont a szurik, hát azok valóban nem voltak kellemesek, de ez nem a doki hibája, sajnos egy ilyen területen, főleg a csikló mellett egyszerűen elkerülhetetlen hogy ne fájjon.

Nekem kellett volna csuklya plasztika is elvileg, de végül a doki azt mondta hogy szerinte ez nem szükséges. Így elvileg az nem lett volna.

A műtét kb 20-25 perc volt.

Utána amíg hatott az érzéstelenítő annyira nem is volt gond, de miután kiment, a csillagos eget láttam kb. a fájdalomtól.

Hálát adtam az istennek, hogy aznap nem kellett haza utaznunk.

Borzalmas volt az első éjszaka és nekem az utána soron következő 3 hét is kb.

Iszonyat csúnya volt, bedagadt, lila az egész, bevérzett, hólyagos, minden amit eltudtok képzelni.

Akkor még elhittem, hogy ez normális lehet egy ilyen műtét után, ezért próbáltam nyugtatni magam.

Arról nem is beszélve, hogy eléggé véreztem az első nap.

Teltek a napok, valamennyivel jobb lett, de a pisilés az rémálom volt, sírhatnékom volt minden egyes alkalommal. Az a csípő fájdalom elviselhetetlen volt. Zuhany alatt sem volt jobb a helyzet, ugyanúgy csípett.

Ahogy telt az idő a varratok miatt szenvedtem iszonyatosan, szúrtak, de nagyon. Minden egyes lépésnél a varrat szála belevágott a friss sebbe, ami miatt nem tudott begyógyulni. Sehogy nem tudtam se kiszedni, mert még bevolt dagadva és nem fértem oda a csomóhoz.

Nagyon szorosan varrt össze az orvos, emiatt pedog borsó nagyságú hólyagjaim lettek.

Hiába felszívódó, az enyém bizony nem nagyon akart felszívódni.

Legalábbis a legfájóbb helyeken tuti nem.

Volt ahonnan kiestek, de ahonnan kellett volna, onnan az istenért sem.

Menni nem bírtam, ülni nem bírtam.

Pokoli 3 hét volt. A végeredmény pedig nagyon csúnya lett. Elrontott, felemás.

Tudtam, hogy bizony ezt mégegyszer megkell műteni, mert így nem maradhat.

Azt gondolom a leírtak után sejtitek, hogy mégegyszer lézeresre és ahhoz az orvoshoz tudtam, hogy nem fogok menni.

Sajnos a buta ember a saját kárán tanul és én nagyon buta voltam, mert sógornőmnek szintén volt ilyen műtétje és őt is elrontották, igaz ő nem lézeresen volt, de neki is újra kellett műteni. Őt Dr. Jánky György tette helyre és az elejétő kezdve mondta nekem, hogy egy borzasztó kedves és nagyon jó orvos, menjek hozzá elsőre, de én mentem a saját fejem után...

Végül én is Jánky doktornál kötöttem ki. Tényleg végtelenül kedves és őszinte ember. Megmutattam neki a lézeres műtét utáni képeket és az orvos teljesen ledöbbent, hogy hogy néztem ki. Megnézte utána az akkori kinézetemet és közölte, hogy ezt mindenképp újra kell műteni, ha azt akarom hogy az az állapot valamennyivel szebb legyen, de ő ebből már nem tud nekem tökéletest csinálni.

Gondolhatjátok mit éreztem.

A lézeres műtéten olyan mélyen belelett vágva a csikló körüli részhez az egyik oldalon, hogy azt mondta az orvos, hogy konkrétan meglett csonkítva az egyik oldalam.

Oda pótolni kellene, hogy szintbe lehessen hozni, de ugye ilyen opció nincs.

Végül újabb műtéten estem át Jánky doktornál 2018. Decemberében.

A hólyagjaimat, amiből végül kis bőrcafatok lettek, egyesével lekellett szedni. Az egyik oldalon meghagyott kisajkat lekellett vágni, a csikló körüli részt megpróbálta, amennyire tudta rendbehozni. A másik oldalon lévő csikló körüli bőrből is vágott ki, hogy egy kicsit egyforma szintbe tudja hozni a két oldalt.

A műtét nem fájt, a szurik nyílván kellemetlenek voltak, de leginkább a lelkem fájt. De az nagyon.

A végén potyogtak a könnyeim, de tudtam, hogy kész, vége... többet ezen nem kell átessek.

Jánky doktor és a két asszisztense mindent megtettek azért, hogy úgy kelljek fel az asztalról, hogy végül mosolyogni tudjak az eredmény miatt.

Amit tudtak kikorrigáltak. Sokkal-sokkal szebb lett.

Ha először is Jánky doktorhoz mentem volna, akkor most ezeken a dolgokon nem kellett volna keresztül menjek.

Nincs olyan, hogy varrásmentes műtét! Ne dőljetek be neki!

Jánky doktor műtétje után, semmi fájdalmam nem volt! Fájdalom csillapítót csak azért vettem be, mert gyulladáscsökkentő volt, semmi másért!

Aznap olyan jót aludtam, hogy még én sem akartam elhinni, hogy ez tényleg velem történik.

Másnap porszívóztam, óvatosan takarítgattam.

Higyjétek el, semmi fájdalmam nem volt a műtét után!

A varratokat egyáltalán nem érzem, pedig ezek nem felszívódóak. Viszont Jánky doktor nem is olyan szorosra varrt össze, mint az előző orvos, akiktől hólyagjaim lettek.

Tökéletes munkát végzett, amiért én végtelenül hálás vagyok neki!

Sajnos nem olyan tökéletes mintha először is hozzá mentem volna, de egy elrontott munkából megpróbálta a tökéletest kihozni és én ezért tényleg nagyon hálás vagyok neki.

Hát ez az én történetem.

Remélem van olyan akinek tudtam segíteni a döntésben.

Nagyon sokáig nem akartam leírni az én tapasztalataimat, mert úgy gondoltam, hogy biztos csak nekem vannak rossz tapasztalataim. Mindenki csak jókat írt a lézeres műtétről, aztán úgy voltam vele, hogy igenis lekell írni, mert lehet más is így gondolta mint én és ezért csak a pozitív dolgokat látjuk, viszont lehet más is rendelkezik negatív tapasztalattal.

Lehet ha én is több negatívat láttam volna, akkor nem a lézeres műtétre mentem volna első alkalommal.

Ha bármi kérdésetek van szívesen válaszolok!

Remélem tudtam valakinek segíteni a döntésben.

1533. Randuska (válaszként erre: 1532. - OroszSzandi)
2019. jan. 12. 08:16
Ugyan ott voltam ahol te,Regényinél!😉Hát a varrás tényleg egyenetlen,nem egy plasztikai varrat😂Remélhetőleg normalis😉
1532. OroszSzandi (válaszként erre: 1528. - Randuska)
2019. jan. 11. 23:02

Köszi! :)

Kinél voltál? Nekem most elég fura, a pisilés nekem is kegyetlen most, de már látom a cérnát (vagy mi az szakszóval...). Viszont nagyon egyenletlennek tűnik, ez normális? Izgulok... :D

1531. OroszSzandi (válaszként erre: 1529. - Caramella.)
2019. jan. 11. 22:57

Szia!

Hévizen, Dr. Regényi Péter. 210.000 + 5.000 ft a műtét utáni krémek, spré. Egyszer kell menni, csak a műtétre, szóval nincs varratszedés, vágás, meg ilyen szörnyűségek, amiket páran itt írtam. Engem egy hete műtött, már látszik a gyógyulás, azért még vannak kellemetlenségek, de napról napra jobb. :) Kábé 2 hét még nekem szerintem és kiderül, milyen lesz.

2019. jan. 11. 20:12

Sziasztok!

Gondoltam leírom a történetemet, hogy ezzel másokat is segítsek, aki még előtte áll.

Én 1 évvel ezelőtt voltam Sikos Gézánál. 200 ezer Ft volt a műtét összesen. 100 ezret a jelentkezéskor kellett kifizetni előlegként, a második 100 ezret pedig a műtétkor, egész pontosabban a műtét előtt rendeztük az anyagiakat.

Összességében véve nem bántam meg a műtétet, ránézésre szép babapuncim lett, de azért nem tökéletes. Amit már műtét után rögtön észrevettem, hogy a doktor úr nem dolgozik szimmetrikusan… Némelyik referencia képén is látszódik, hogy a bal oldalt rövidebbre vágja. Sőt a csuklyarészt is nagyon baloldalra szedte. Annyira nyílvánvaló, hogy azzal az oldallal kezdett... Konkrétan a csiklóm fölötti bőrt azt egy az egyben balra szedte. Varratszedés után nagyon megijedtem, mert ki is látszódott a csiklóm és nagyon érzékeny volt.

Mások is panaszkodtak, hogy nagyon asszimetrikusra szedte, és hogy hajlamos túlvágni lent a dolgokat....

Félreértés ne essék nem bántam meg, igazából nekem olyan csúnya, nagy lógós lebernyeg volt a kisajkam, hogy konkrétan azon ültem, és mindig igazgatnom kellett... viszont így utólag talán más orvoshoz mennék, aki nagyobb gondot fordít a műtétre. Sikosnál azt éreztem, hogy kapkodott. Amikor bent voltam a szobában műtős köpenyben arra várva, hogy behívjanak, akkor hallottam, hogy megkérdezte az asszisztenseket, hogy " Hogy állunk időben?"

A műtét az teljesen úgy zajlott, ahogy azt már oly sokan leírták. Nálam is megvolt a fejsimogatás műtét után, de én ezt ilyen rutinos műkedvességnek láttam.

A műtét után párom vitt haza kocsival, és műtét után kb. 3,5 órával vettem le a szorítókötést. Vérzett, és borzasztó látványt nyújtott. Bár már több, mint 10 éve terveztem a műtétet, mégis olyan érzés volt bennem, mintha megcsonkítottak volna. Pár könnycsepp ki is csordult a szememből.

Az első éjszaka nem volt könnyű. Miután felkeltem reggel, párom megkérdezte, hogy hogy vagyok, mondtam, hogy jól. Majd elment, és rá 2 percre először iszonyú hányingerem lett, majd elkezdetm szédülni, és majdnem elájultam. Hál istennek az ágyig eljutottam, és szépen lassan rendbejöttem, de nagyon hirtelen leeshetett a vérnyomásom, mert annyira zúgott a fejem, és alig láttam valamit.

Az első 1 hétben szinte csak a hátamon tudtam aludni, oldalamon pedig csak úgy, ha 3 díszpárnát a lábam közé tettem.

Nekem borzasztóan bedagadt, és csúnya sötétlila színű lett, hiába jegeltem naponta többször.

Mondjuk erre számíthattam volna, mert én alapvetően szerintem vérzékeny típus vagyok, illetve ha megütöm magam, akkor tuti, hogy belilul a helye.

Próbáltam minél alaposabban megmosni reggel-este, de közötte nem tudtam megmosni, mert a dagadástól nem is tudtam benyúlni még kiujjal sem.

A 2. napos kontrollon azt mondták a dagadásra, hogy ez normális, ehhez képest a 9 napon csomóátvágás helyett vérömleny és genny nyomkodás volt. Nem volt kellemes, de utána sokkal könnyebben tudtam járni, mert megszűnt a feszülés. Utána még 3 napig vérzett, utána már csak pontszerűen.

Csomóátvágás végül a 11 napon volt. Egészen eddig jól viseltem lelkileg a dolgokat, mert reménykedtem benne, hogy előbb-utóbb jobb lesz. Ehhez képest csomóátvágáskor szerintem megsérthették kicsit a csiklómat, mert az egyik csomó túl közel volt hozzá, mivel Sikos tövig bevágta a kisajkaimat. Emiatt 3 napig annyira fájt a csiklóm, hogy még aludni sem bírtam. Olyan pánik meg gyomorideg jött rám, hogy el lett rontva, hogy miután elaludtam 1 óra múlva felébredtem, és reggelig nem tudtam visszaaludni, csak fálalomba sikerült zuhanni.

Vettem a gyógyszertárban Valeriana Forte-t, hogy jobban aludjak. 4-et is bevettem belőle, de nem hatott. Tiszta lelkibeteg lettem. Szegény párom nagyon sajnált. Hozzáteszem, ő sosem bántott a kisajkaim mérete miatt, nem miatta, hanem magam miatt csináltattam meg.

Aztán idővel a fájdalom múlt, utána már csak érzékeny volt.

Kb. 3-4 hónap kellett, hogy rendesen felpuholjon a bőr ott, addig olyan feszes volt, hogy el se tudtam képzelni, hogy ezekután, hogy lesz a szex.

Egyébként azért írok ilyen hosszan erről, mert én, aki már bevállalt más kisebb műtéteket (nem plasztikai), és eltökélt voltam, mert nagyon régóta terveztem ezt a műtétet, mégis nagyon megviselt lelkileg. Itt a fórumon mindenki csak a szépen és a jót írta le, hogy milyen gyorsan gyógyult és a többi. Pedig ez nem egy leányálom. Én 1 hétig szabin voltam, és utána egy hétig otthonról dolgoztam.

Ülni kb a csomóátvágás után tudtam, és a járásom is ekkora rendeződött, ez kb 11-12 nap volt.

A járásodból egyértelműen levágható, hogy valamilyen lenti műtéted volt pl: gátvágás, aranyérműtét, kisajakműtét. ilyenekre gondolhatnak az emberek, ha meglátnak.

Szerintem egyébként az lenne az ideális, ha az orvos már a konzultációkor berajzolná, hogy mit gondol eltávolítani, hogy otthon majd jobban szemügyre tudja venni az ember lánya, és hogy elgondolkozzon rajta, hogy ez így jó lenne-e vagy sem. Sikos a konzultációkor csak ránézett és ennyi volt. A műtétről sem mondott többet, csak annyit, ami a honlapján is fenn van, pedig így utólag azt gondolom, hogy ez egy elég kényes műtét, és megérdemeljük azt, hogy tudjuk milyen technikával csinálja. A fórumot olvasva tudtam meg, hogy bizonyos dokik más technikával dolgoznak.

A varratok ugyan felszívódóak voltak, de nekem hál istennek sikerült kihúzni alul mindkét oldalt. Jó hosszú, kb 10 centi, damilszerű anyag. Így egyébként alul szerintem gyorsabban is gyógyult, felül a csuklya résznél viszont belémgyógyult a varrat, azt nem is tudtam volna kiszedni, és ott kb máfél- két hónapig keményebb volt a bőröm.

Az elsődleges gyógyulás, tehát, hogy ne vérezzen, és hogy egybeforrjon az 2-3 hét, utána pedig több hét-hónap, hogy felpuhuljon lent a bőr, ne legyen olyan feszes, kemény.

Az első szex 3 hónap után volt, nem volt fájdalmas, de bizonyos pózokban még ekkor is feszült.

Összeszedtem az orvosokat, akiket itt írtak fórumon (de vélemnényt nem tudok mondani róluk):

Végh Miklós, Novoth Béla, Pataky Gergely, Kovács Hedvig, Jánky György, Bene Zsuzsanna, Falus György.

Szerintem menjetek el minél több helyre konzultációra, mert legtöbb helyen ingyenes.

Összegezve nem bántam meg a műtétet, annak ellenére sem, hogy nem tökéletes. Engem borzasztóan zavart sportoláskor, biciklizéskor, szűk farmereknél, volt hogy szexnél is becsípődött…

Szóval funkcionálisan is hátráltatott sok mindenben, az esztétikáról nem is beszélve…

Ránézésre szép, a varrás nyoma nem is látszódik, viszont csuklyámat nagyon asszimetrikusan csinálta, és a csiklómat fedő bőr máshogy is áll. Illetve a csuklyam bal oldalt hegesen gyógyult, jobb oldalt, pedig nagyobb a bőr.

Az biztos, hogy fel kell rá készülni, hogy lelkileg meg fogja viselni az embert, de nagyon türelmesnek kell lenni. Nem is feltétlenül a műtét, hanem a műtét utáni lábadozás, ami nekem nagyon sok volt.

Nekem így 1 év elteltével érzésre teljesen normális, talán csak a csuklyámat tüzetesebben megnézve jöhet rá bárki is, hogy volt műtétem.

Próbáltam minél több infót leírni, hogy aki műtét előtt áll, az el tudja képzelni, hogy mivel jár ez.

2019. jan. 10. 18:42

Sziasztok!

Tudnatok arakat irni illetve hogy hol mutottek titeket??:) en most voltam konzultacion a bp plasztikanal de 350 ezer szerintem kicsit huzos. Viszont mar 7 eve tervezem es mindenkeppen menni szeretnek már, mert szeretnek szebb lenni lent... :) minden egyeb infot szivesen fogadok!

1528. Randuska (válaszként erre: 1527. - OroszSzandi)
2019. jan. 10. 18:00
Nekem is kb addig és utána leesett vagy lejött!Na és onnantól kezdve a pisilés horror!Viszketés eddig nem volt!2.hét vége felé már sokkal jobb lesz,és a formája is jobban kivehető!
2019. jan. 9. 19:30
Csajok, nektek mennyi ideig és mennyire gennyesedett? Nekem ez a 6. napom, de nagyon gennyes és rettentően viszket is. Olyan... "gyógyuló-seb" viszketés ez, legalábbis abban reménykedem, viszont még nagyon csúnyácska, picinek tűnik és nem egyformának és picit véres is...
1526. Randuska
2019. jan. 9. 06:39

Sziasztok!


Én is Hévizen voltam,bár én azok közé tartozik,akiknek nem volt fájdalom mentes.

Az érzéstelenítő már a műtőben,kezdett kimenni sajnos hamar -bontja a szervezetem,engem varrtak is,véreztem is!

Pokolian fájt,nem hatott sem a vénás fájdalom csillapító sem a tabletta!Iszonyatosan szenvedtem,és a pokolba kívántam magam!

Lassan két hét telt el,a pisilés egy horror,nem az elején fájt hanem 6-7. naptól,hiába volt zuhany alatt semmit sem ért!Pedig napi lámpázás,kenegetés mindent mindent megtettem és teszek,h ne csípjen!

A varrat feszül,szúr!Pedig nem vagyok egy hiszis pics@,3 gyereket szültem minden fájdalom csillapító nélkül,egy mellplaszikan vagyok túl!Ez ezekhez képest nagy kin!

Sajnos én ennek tükrében nagyon megbántam!Lehet,h egy hónap múlva már más véleményen leszek,de most meg ez van bennem!

1525. OroszSzandi (válaszként erre: 1524. - Linus777)
2019. jan. 5. 11:43

Szia!


Én tegnap voltam Hévízen a doktor úrnál.

Nagyon kedves mindenki, de tényleg, a recepciós, a doktor úr, a nővér, még a vendégek is. :D

Közel lakom, Zala megyei vagyok, kocsival mentem, körülbelül egy órás út volt. Könnyen oda lehet találni egyébként, bemész a szállodába, a recepciós elmondja, merre kell menned. Na...

Először kapsz egy krémet, bekened a kisajkakat, várnod kell fél órát, amíg kellemesen elzsibbadsz, hat az érzéstelenítő. Ekkor a doktor úr behív az irodába, ott megbeszéltek mindent. Mindenre válaszol, kérdezz nyugodtan! Én rábíztam magam, de ha te mondjuk nem szeretnél nagyon pici kisajkakat, elmondod neki és úgy csinálja. Sok képe is van, szerintem még ezekből is válogathatsz, vagy megmutathatod, milyet szeretnél. Aláírod a papírokat és mentek is a "műtőbe", ami igazából egy aranyos kis szobára hasonlít inkább.

Itt levetkőzöl, kapsz érzéstelenítő szurit, amit én minimálisan éreztem csak, hála a krémnek. Lefényképez. Szerintem még itt is mutogathatsz neki akár, hogy milyet szeretnél. Aztán igazából megcsinálja a műtétet. 10 perc... Fájdalmat nem fogsz érezni. Utána még feküdtem úgy fél órát körülbelül, hogy lássa a doki, hogy vérzek-e. De nem. Kaptam közben vénásan fájdalomcsillapítót és tabiban is. Aztán felöltöztem, még fél órát feküdtem egy szobában, megint megnézte a doki, hogy vérzek-e, de nem. Úgyhogy el is engedett. Kaptam krémet, gyógyszert otthonra, majd elmondják, mikor-mit-mire.. Fizetni a portán kell és ennyi. Beültem a kocsiba és elindultam.

Nekem már kezdett elmúlni az érzéstelenítő, őszintén... alig vártam, hogy hazaérjek, az utolsó 15 perc a kocsiban elég rossz volt. Aztán itthon is. Akkorra már teljesen elmúlt a hatása a szurinak sajnos. Eléggé fájt, de arra gondoltam, hogy nem tart sokáig. Vettem be egy fájdalomcsillapítót kábé 2 órányi szenvedés után, az tényleg használt. El is tudtam aludni, így olyan 4 órával műtét után (mikor felébredtem) már kellemesebb volt. Enyhe fájdalmat persze éreztem, de az már nem volt vészes. Előtte is kibírható, de akkor egy pár óráig tényleg nem túl jó, azt kell kibírni, gondolj arra, hogy nemsokára elmúlik. És tényleg... Este bekaptam a másik fájdalomcsillapítót, ma reggel már csak egy nagyon enyhe kis csípést érzek, de tényleg nagyon enyhe..

Hogy őszinte legyek, még nem néztem meg, nem is nagyon akarom, hiszen még úgyis gyógyul. De írok majd, milyen lett egy-két hét múlva. Ma már egyébként mindent tudok csinálni, takarítani, főzni, bármi... csak óvatosabban hajolok le talán. Ennyi.

Ne hezitálj, ha nem vagy elégedett magaddal, nem szabad hagyni! Én nagyon örülök, hogy elmentem és megcsináltattam.

Engem sportolásnál zavart inkább, néha becsípte, lovaglással próbálkoztam, az maga volt a pokol... illetve biciklizni sem volt kellemes, de mire jön a jó idő, már meg is gyógyulok és bármit csinálhatok kellemetlenségek nélkül. :)

Kérdezz bátran még, ha szeretnél!

1524. Linus777 (válaszként erre: 1481. - Pillangolany1)
2018. dec. 25. 17:07

Szia!


Megkerdezhetem ki vegezte a mutetet?eb Dr, Regenyi mellett dontottem,Hevizen.

Mennyit vagtak le es milyen most? Milyen volt a mutet utan?

A doki mindent elmondott a konzultacion? Bejelolte h hol kell levagni es azt megmutatta neked?

Tudom,sok a kerdesem mert meg csak tervezem es legszivesebben minden egyes embertol kernek infot.


Megkoszonom ha valaszolsz, sokat segitenel vele!

2018. nov. 16. 17:19

Sziasztok,


én is leírom a tapasztalataimat. Miután soha nem tudtam magam elfogadni, ezért most novemberben szántam rá magam a műtétre. Sikost választottam, nem bántam meg sem ezt, sem pedig a műtétet.


Mindenkivel, akivel találkoztam nagyon kedves és türelmes volt velem. A vizsgálatok alatt sosem maradtam egyedül, a műtét során az egyik hölgy folyamatosan beszélgetett velem, nem volt semmilyen rossz élményem. Doktor úr mindig mondta éppen mi történik, nekem tetszett a határozottsága, mert egy pillanatig sem estem pánikba, éreztem, hogy jó kezekben vagyok.


Az injekciók kibírhatóak. Semmi borzalmas fájdalomra nem kell számítani, nem kell félni tőle, a lidokain előtte egy kicsit csíp, de hamar elmúlik. A csomóátvágás a 10. napon kb 1 perc, semmi fájdalom. A műtét kb 25 perc volt.


Amire szerintem érdemes lélekben felkészülni, azok a műtétet követő napok. Tudom, hogy ez egyénfüggő, de nekem az első 6 nap volt kellemetlen. Nem fájdalmas, csak kellemetlen. Én is totyogtam, mint a pingvin. 1 hétig voltam otthon, 8. napon mentem be dolgozni. Én ajánlom, ha valaki tud otthon maradni, javaslom neki. Szerintem ezt ki kell pihenni, kímélni kell magát az embernek. Fájdalomcsillapítót talán ha 2x vettem be.


A pisilis nem fáj, nem csíp. Szerencsés voltam /vagyok (lekopogom) eddig semmilyen komolyabb duzzanat, szín, bármi extrémet én nem tapasztaltam. Igaz, azért az első pár napban nem volt szép, sebváladékot én is tapasztaltam (de ahogyan a tájékoztatóban benne volt, ez normális) A 7. napon már el tudtam képzelni, hogy ebből milyen szép végeredmény lesz. :)


Jegelni már a műtét után elkezdtem, és csináltam is kb napi 3-4x egy hétig, most napi 1x még jegelem azért. Pisilés után az öblítést egy flakon segítségével ügyesen meg lehet oldani. :)


Biztosan írok még, ha valami említésre méltót tapasztalok a felépülés során.


Várom azért a végeredményt, kíváncsi vagyok milyen lesz később, milyen érzés lesz így újra együtt lenni valakivel.


Mindenkinek azt javaslom, ha zavarja, akkor vágjon bele a műtétbe.

1522. Linda1234 (válaszként erre: 1521. - Amy)
2018. nov. 12. 21:43

Szia! Múlt pénteken (3napja) műtött, jövök-megyek, simán végigültem ma 12 órát az irodában.... (megvettem az ülőgyűrűt, amit a Doki ajánlott, de abszolút nem érzem szükségét, így nem használtam)


Igen, 210 a műtét, nincsen előre utalandó vagy foglalási költség, se semmi más. Írtam neki az oldalon, ő felhívott, megbeszéltük a műtét időpontját, és akkor fizetsz, miután elkészültél.


Mivel csak 3 napos vagyok, begyógyultnak nem mondhatom, de csak a műtét napján vérzett-hazaúton, de akkor nagyon- akkor gyorsan vettem egy nagy csomag vastag betétet- persze azóta egy csepp vér sincs😂


Simán jövök-megyek, normális szűk farmerban, nekem nincs pingvinjárás, konkrétan senki észre sem veszi.

Pedig én is azt hittem, hogy kínlódok majd, ahogy itt korábban páran leírták....

Szóval ez tényleg egyénfüggő lehet.

1521. Amy (válaszként erre: 1520. - Linda1234)
2018. nov. 11. 11:54

Szia!


Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, igazából az olvasottak és a tapasztalataid alapján eszem ágában sincs mást választani! Azt hiszem elég hasonló "kategóriában" vagyunk a leírtak alapján. Én is szeretnék egy picit "csippenteni" belőle, de semmi nagyon komoly, semmi más probléma. Ha nem vagyok túl tolakodó, akkor megkérdezhetem azt, hogy neked mikor volt a műtéted, illetve most hogy érzed magad, gyönyörűen begyógyult-e az, aminek kellett? Kb. 2-4 hét, mire olyan vagy mint "újkorodban", vagy több időnek kell eltelnie? Illetve a Doktor Úr honlapján 210.000-ért szerepel ez a beavatkozás, ami szerintem egy nagyon korrekt ár, ez akkor a valós ár, amivel dolgozik? Nagyon szépen köszönöm előre is, nagyon kedves vagy, hogy válaszoltál, és ne haragudj, hogy megbombáztalak, de már most teljes izgalomba kerültem az üggyel kapcsolatban!!! :)


Szép napot!

1520. Linda1234 (válaszként erre: 1519. - Amy)
2018. nov. 10. 09:56

Szia! Bemásolom ide amit a kisajakplasztikához írtam, ha van kérdés, nyugodtan bombázz😂

Tegnap műtött Dr. Regényi Péter Hévízen.

Amit én tapasztaltam:


10 körül értem le Budapestről, a recepciós mindent elmondott, megkaptam az érzéstelenítő krémet,ebéd, pihenés, majd 2 kor műtét.


Bementünk egy irodába, aláírtam a papírt, beszélgettünk kicsit, mutatott a Doktor Úr pár fényképet, elmondtam neki mit szeretnék.


Átmentünk a műtőbe, derékig kellett vetkőzni, felpattantam az ágyra, nagyon bátor voltam, mert a krém nagyon jól érzéstelenített.

De sajnos a szurit mégis éreztem...mondjuk kibírható volt.


Feltette két csipeszt, én úgy voltam vele, ha már belevágok, akkor picikét szeretnék, így az kértem, ahogy Ő jónak látja, de lehetőség szerint minnél kisebb legyen.


Lézerrel nagyon gyorsan lenyisszantotta a felesleget, 20 percig még rajta maradt a két műszer, varrás- hűtés (lehet fordítva... már nem emlékszem, annyira elterelődött a figyelmem a beszélgetés miatt).


Mivel menet közben derült ki, hogy gyorsan bontja a szervezetem az érzéstelenítőt, többször utószurit kértem, de ebből nem volt gond.


Menet közben csinált fotókat, és már akkor imádtam, amit látok!!!!


Nem nagyon láttam, hogy vérzett műtét közben, a végén felállított a Doktor Úr, hogy megnézze nyomás alatt vérzik e- de akkor sem.


A varrás felszívódó, azt mondta azért kell,mert egyrészt fixen összetart és gyorsabban gyógyul, másrészt nem csíp majd ha pisilek.


Felöltöztem, elinteztük az anyagiakat, a párom már ott várt, egyből haza indultunk.

Ekkor egyátalán nem fájt, inkább a hatalmas betét zavart, amit nem is értettem, minek, hisz nem vérzett...

A kicsi hátsó ülésén hanyat fekve utaztam. Kb egy fél óra múlva éreztem, ahogy múlik a szuri hatása... egy óra múlva már nagyon szenvedtem. Nadrág bokáig letolva, jegeltem, de sokat nem segített. Egyszer csak olyan meleg pisilős érzésem volt, na, ekkor megértettem mire kell a lufi betét- nagyon vérzett.


Nem nagyon mocorogtam, végül elállt.

Nagyjából mire Budaörsre értünk, EGYÁLTALÁN NEM FÀJT!!!

Pedig volt kb. egy fél óra, amikor nagyon szenvedtem....


Nyilván érezni, hogy volt valami odalent, de már tényleg, semmi fájdalom.

Hazaértem, zuhany alatt pisi- nem csípett- bekentem a krémmel, amit kaptam rá, betét csere, és lefeküdtem. (A fekvés nekem más műtét után is bevált, hogy ne legyek ödémás)


Azóta sem fáj, nincs bekékülve, sem bedagadva- bár még 24 óra sem telt el a műtét óta.



A legjobb döntést hoztam, hogy Hévízre mentem. Mindenki nagyon kedves volt, az orvos és az asszisztense is nagyon jó fej.

Azt a fél óra fájdalmat leszámítva tényleg NEM fáj!!!


De ha változik valami, újra beszámolok.


Szerintem ne várjatok vele, megéri megcsinálni!

😁

1519. Amy
2018. nov. 9. 17:06

Sziasztok lányok!


Volt valaki mostanában Hévízen a doki bácsinál? Vagy csináltatott mostanság valaki lézeres eljárással ajak kisebbítést, bárhol máshol? Szeretnék tudni róla néhány infót, mert mihamarabb megcsináltatnám én is. Valamiért a sebészeti eljárástól elment a kedvem az olvasottak alapján. Túl sok a vagdosás, a varratokkal töltött idő, és a gyógyulási fázis. Szeretnék érdeklődni azoktól, akik a lézeres kezelést választották, hogy mik a tapasztalatok? Van egy olyan elképzelésem, hogy "égési sérülést" okoz a lézer, tehát nyilván ez sem egy leányálom, de valamiért inkább ezt a verziót vállalnám be. Milyen a sebgyógyulás? Meg vagytok-e elégedve a "lézeres eredménnyel"?


Várom válaszotokat, és előre is köszönöm, ha valaki a segítségemre siet a témával kapcsolatban.


Amy

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook