Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1578. Cuki91 (válaszként erre: 1577. - Sampon)
2019. márc. 15. 16:54
Szia. Azt véletlenül nem mondta a doki hogy mikortól lehet kádba fekve fürödni? En azt elfelejtettem megkérdezni😊
1577. sampon
2019. márc. 14. 14:45

Sziasztok!


Leírom a tapasztalataimat, hátha segítség lesz. Először Hévízre szerettem volna menni, aztán pár hozzászólás miatt meggondoltam magam és dr. Jánky György mellett döntöttem.

A konzultációt esti időpontra kértem. Gyorsan átbeszéltük a dolgokat. Sokszor olvastam itt a fórumon, hogy sokaknál műtét után belilult, bedagadt a terület és 1-2 hét (akár kibírhatatlan) fájdalommal járt, nem bírtak napokig menni stb. Ezt említettem a doktornak, mire számíthat az ember ugye... :) Elmagyarázta ez miért fordulhat elő, azt mondta, hogy általában másnap már nincs fájdalom, nem lilul be, és nem dagad buci méretűre :) Ezt "talán" nem is hittem akkor el.

Március 9-én volt a műtétem, kb 45 perc alatt megvolt.A lábakat, mint nődokinál a lábtartóra kell tenni, a mellkashoz meg egy paraván kerül, így nem látod mi történik. A szurik (2-2) elég kellemetlenek, nekem az egyik oldalra kellett egy 3., de azt már nem éreztem.Még a műtét közben is arra gondoltam milyen hülyeségre vettem rá magam :D Kedvesek voltak, próbálták terelni a figyelmem, de eléggé be voltam feszülve a műtét miatt is, meg ugye nem megszokott, hogy idegenek látnak premier plánban :) Műtét után egy másik teremben kellett pihennem kb 30 percig, jegelni kellett a területet, kaptam flector port, azt kellett meginni.Nekem már a pihenés alatt kiment az érzéstelenítő, de semmi extra fájdalom nem volt.Aztán jöttek a piszkos anyagiak és mehettem haza.

Úton hazafelé (1,5 óra) félig feküdtem az anyósülésen :D, de nem fájt, inkább picit csípett. Cataflamot felírt a doki, azt kell szedni, gyulladáscsökkentő. Az első pisiléstől tartottam, de semmi fájó/csípő érzés nem volt (nem zuhany alatt csinálom - amikor kérdeztem, az volt a válasza, hogy nem szükséges, lehet rendesen :) ) 9.,10-én csak feküdtem, jegeltem. Azt vettem észre, hogy jegelés után volt inkább ez a csípő érzés, de összességében valóban úgy volt, ahogy a doki mondta, nem fájt. Ülni tegnap óta próbálok :D inkább a varratok miatt nem kellemes. Normálisan járni kb 2 napja tudok, előtte lassan, csoszogva ment :D Az első éjszakát is átaludtam, annyi, hogy egy párnát tettem a két lábam közé, úgy kényelmes volt. Egyáltalán nem lilult be, a műtét napján vérzett kicsit, másnap már épphogy. Zuhanyozni másnaptól lehet, betadine szappannal (ezt a doki adta). Az első zuhanytól is tartottam, de az sem volt fájdalmas.

Tulajdonképpen nyilván érzékeny, de egyáltalán nincs fájdalmam, nem feszül, néha a varrat szúr, ennyi, azt meg majd jöv. héten kiszedi. Ami még fontos, kenni sem szabad semmivel és jegelni is csak 1-2 percig ajánlott (géz-betét-bugyi és arra a jégpárna, de ezeket úgyis elmondja).

A háziorvosomat beavattam, kiírt a hétre (a műtétről igazolást állít ki a doktor úr, ezt be lehet mutatni a háziorvosnak).Az eredmény tetszik, egyre szebb, persze még fog változni, de örülök, hogy "jutott is, maradt is" :D (Műtét előtt még lehet csekkolni a berajzolt területet, persze, hogy éltem a lehetőséggel :D).


Remélem tudtam segíteni, szép napot nektek:)

1576. Mahox0 (válaszként erre: 1562. - Szilvi98)
2019. márc. 12. 13:00
Sztem jó valasztas, csak gyozodj meg arrol hogy biztos el vagy erzestelenitve jol hogy ne erezz semmit!
1575. Mahox0 (válaszként erre: 1571. - Avaava)
2019. márc. 12. 12:59
Szerintem jó lesz. Rendesek, engem is o mutott. Az elso ket hetben mindenki ideges es elegedetlen, de igy utolag most már majdnem 3 hetes vagyok lenyugodtam en is. Egy nagyon fontos akarmikor hozzad nyulnak mindig legyen erzestelenitve. Anelkul ne hagyd hogy vmit is csinaljanak. Gyozodj meg arrol hogy tuti nem erzel semmit. Sok szerencset.
1574. Cuki91 (válaszként erre: 1573. - GesztiAgi)
2019. márc. 11. 13:33
Szia. Szerintem ha magad miatt szeretnéd akkor mindenkeppen csinaltatsd meg! Ha tehettem volna akkor már 17 évesen megcsináltatom, de ugye nem egy olcsó dolog ezért nekem muszaj volt várnom. Ha meg tudod beszélni esetleg közeli hozzatartozoval a dolgot ( hidd el hogy ha normálisan leülsz esetleg anyukáddal ) megbeszélitek, elmondod neki hogy ez téged lelkileg mennyire zavar akkor meg fogjak érteni és melletted fognak állni. Meg ugye bár gondolom 18 év alatt talán de nembiztos hogy csak szülői beleegyezéssel csináltathatod meg. Én ugy gondolom minden ember másképpen viseli a műtétet( a többi hozzaszolasbol is lathatod) de az hogy a végén mikor már latod az eredményt az igazán felbecsülhetetlen és egy olyan kő esik le a szívedről ... végre az ember el tudja fogadni magát es ez elmondhatatlan érzés! Mindenképp járj utána kinél csinaltatod mert ahogy olvashattad nem mindenki van annyira megelegedve egyes orvosokkal. Ha barmi kerdesed van akkor meg csak irj, vagyunk itt paran akik segitenek a nőtársaiknak átvészelni és esetleg tanácsot adni.... :)
1573. GesztiAgi (válaszként erre: 1570. - Cuki91)
2019. márc. 10. 07:30
Nem, csak a mondatot rosszul fogalmaztam meg és hülyén hangzik😆
1572. taiwin
2019. márc. 8. 16:05

Sziasztok!


Nekem hihetetlenül sokat segített, hogy elolvashattam pár embernek az élménybeszámolóját, így én is leírom a sajátomat, hátha valaki tud egy-két tapasztalatot, tanácsot kinyerni belőle. Mégis az elsődleges mottóm az egésszel kapcsolatban: ne vegyetek készpénznek semmilyen hozzászólást, tapasztalatot, mert minden ember más.


Senkinek nem kívánom azt az egy hónapot, amikor hirtelen a semmiből előjött minden szorongásom és öngyűlöletem a kinézetem miatt. Rádöbbentem, hogy egyszerűen nem akarom a szexuális életem úgy élni, hogy mindig a villanykapcsolgatással foglalkozom, meg hogy bújok a takaró alá, takargatom magam stb. Nagyon mélypontra kerültem és ezen semmi olyasmi nem segített, hogy "de hát minden nőnek másképpen néz ki" vagy hogy "van aki a lógósat szereti".

Nehéz, sírással teli út vezetett a plasztikai sebészetre, ahol egy nagyon kedves, figyelmes, amolyan szívvel-lélekkel dolgozó doktorral tudtam konzultálni és máris megvolt a műtét időpontja. Olvasgatva a fórumot kivettem egy hét szabadságot biztos, ami biztos, de különösebben nem aggódtam, mindenki olyan nyugalommal írta, hogy semmi nem fájt, meg minden okés volt.


Aztán eljött a műtét időpontja. Ott feküdtem és csak arra tudtam gondolni, hogy most komolyan belementem ilyen dologba? Én hülye miért nem tudok otthon megmaradni a fenekemen...

Érzéstelenítős szurik előtt én nem kaptam lidocain sprayt...6-6 szuri egyik, másik oldalt, hihetetlenül fájt, többször kellett újra kérnem aztán a beavatkozás során. Nem éreztem semmit, viszont a hangok nagyon rémisztőek voltak, de fél óra alatt simán végeztünk, kaptam betétet és mehettem haza. Nagyon véreztem, de azt mondták ez oké, amíg tartott az érzéstelenítő elvoltam, gyorsan elmentem wc-re, csináltam vacsorát, az első kisebb fájdalomnál már vettem be a fájdalomcsillapítót...de sajnos első éjszaka semmit nem használt. Egy szemhunyáshit nem aludtam, feküdtem a hátamon és megmozdulni nem bírtam annyira hihetetlenül fájt...másnap reggel rosszul lettem, majdnem elájultam, zuhany alatt próbáltam pisilni, de minden fájt, csípett, nem bírtam menni, állni, normálisan mozogni öt óránként vettem be fájdalomcsillapítót, hogy létezni tudjak egyáltalán. Így telt az első öt nap, fekvés-gyógyszer-zuhany,pisi (egy tortúra volt, remegtem, annyira féltem, hogy fájni fog)-fekvés-gyógyszer stb. Befeküdni az ágyba egy fél óra volt...kikelni onnan úgyszintén, leülni nem tudtam, a normális menés egy hétig nem ment, az alvás pedig csakis háton. Olvastam, hogy mások mosogatták magukat, kenegették ezzel-azzal a területet...az első héten én képtelen voltam odanyúlni (fogalmam sem volt, hogy más erre hogyan volt képes), annyira fájt az egész, úgyhogy maradt az intim törlőkendő és a finom nyomkodás.


Körülbelül a nyolcadik napon hagytam el a fájdalomcsillapítót és tértem vissza a külvilágba, akkor meg már a kiálló damilok miatt nem bírtam összerakni a lábam és normálisan járni,ülni. Persze eközben nekem a sebváladékozás és kisebb vérzés mindennapos dolog volt. 10. napon mentem vissza kontrollra, ahol azt mondták,hogy minden fájdalom ellenére nagyon jól gyógyulok, és hiába felszívódó varratokkal dolgoztak, mondták, hogy lazítanak rajtuk egy kicsit.

Hát ez jobban fájt, mint a műtétes szuri, az orvos karját markolásztam közben, és utána egy óráig nehézkes volt az ülés.


Apropó kinézet. Rettegtem, hogy megnézzem magam, de azért a kíváncsiság ott lappangott bennem, és erősebbnek bizonyult. Írtátok sokan, hogy olyan összevisszaság az egész, alig látni, hogy mi micsoda és melyik bőr hova való :D itt is ugyanez a helyzet, mint akit széjjel vagdostak, itt ott összevarrtak, ott egy kis pirosság, itt egy kis duzzanat, igenis kétségbeejtő a látvány, de kárpótol, hogy már nem lóg ki semmi felesleges dolog.


Most a türelem időszaka van. Várom, hogy gyógyuljak, hogy a mára-már tényleg minimális fájdalomérzet elmúljon és az egészet magam mögött hagyjam.


Lehet egy kicsit ijesztő, és negatív/panaszkodós hangvételű lett a beszámolóm, de tény, hogy a hozzászólások alapján "könnyebb" élményre számítottam.

Minden fájdalom és minden sírás, kétségbeesés ellenére hihetetlenül megkönnyebbültem. Máris sokkal magabiztosabbnak érzem magam, és alig várom, hogy félelem és szégyenérzet nélkül vetkőzzek le és nézzek magamra.


Aki a műtét előtt áll és hezitál:

- egy-két hét fájdalom, és 2-3 hónap gyógyulási idő szerintem csekély ár egy egész életen át tartó magabiztosságért és önbizalomért.

- ha valaki fiatal és muszáj megbeszélnie ezt a szüleivel -> bátorság, ezt a műtétet és a fájdalmat senki nem fogja unatkozásnak vagy felesleges hisztinek tartani, kicsit kínos téma, de biztos, hogy megértésre találsz

- ha ezen múlik az önszereteted, a szexuális életed milyensége-mennyisége, ha nem azzal van a baj, hogy a párod nem fogad el, hanem te nem tudsz ezzel megbarátkozni vágj bele (én soha nem kaptam kritikát, vagy megszólást egyik fiúmtól sem, de ha saját magamat nem tudom szeretni, hogy tudna más szeretni?)

A környezetemben (akik tudtak a dologról) mérhetetlen elfogadással nyugtázták az esetet és bátorítottak erre az egészre.


Mindenkinek sok bátorságot, kitartást, gyors gyógyulást kívánok! :)

1571. Avaava
2019. márc. 8. 12:32
Sziasztok dr Regènyi Pénernél vèlemènyt tudnátok írni konzultáció telefonon történt tegnap április 9 időpontot adott a műtètre.Köszönöm az információkat.
1570. Cuki91 (válaszként erre: 1568. - GesztiAgi)
2019. márc. 7. 09:29
Szia . Mit irtal el? Rossz helyre irtal esetleg?
1569. GesztiAgi (válaszként erre: 1568. - GesztiAgi)
2019. márc. 6. 23:02
Bocsi elírtam :D
1568. GesztiAgi
2019. márc. 6. 23:01
Szerintetek 17 évesen érdemes belevágni? Annyira utálok várni. Tönkreteszi a hétköznapjaim, lelkileg meg már tönkretett régóta. Csak én szoktam sírni? Ah aki hasonló cipőben jár az írjon légyszi, jól jönne valaki aki hasonló cipőben jár :(
1567. Cuki91 (válaszként erre: 1565. - Mahox0)
2019. márc. 6. 14:08
Szia. Engem nem ő műtött de nekem 2 hét elteltevel a duzzanat mindenhonnan eltünt. Igazábol nekem a csukja volt nagyon hamburgeresen dagadt... hogy vagy igy masfel hét utan?
1566. Mahox0 (válaszként erre: 1560. - OroszSzandi)
2019. márc. 5. 11:56

Szia Szandi. Neked a meret folyamatosan csokkent? Igy egy honap után hogy latod? A masfel hetes állapot ota huzodott még vissza? Nekem a varratot is ugy leszoritotta egy helyen, hogy az a csücsök ami kepzodott nem tudom hogy megmarad e.

Neked esztetikus lett vegul?

1565. Mahox0
2019. márc. 5. 11:53

Sziasztok. Engem 1,5 hete mutott Regenyi. A mutet alatt nem ereztem semmit, de utana kb 3 oraval megindult egy eros verzes es ujra kellett varrnia. Majdnem erzestelenito nelkul csinalta, mert már mentek volna haza. Azt hittem belehalok. Nem volt valami emberi. En ugy gondolom ha mar vki bizalommal fordult egy orvoshoz es kifizette az operacio arat, akkor orvosi mivoltbol ne az legyen már fontos, hogy 10 perccel hamarabb hazaerj, hanem, hogy lasd el a beteget emberi modon es ne szurd a tűt az intim reszebe erzestelenito nelkul.

Minden esetre most azokhoz szeretnek szolni akiket o mutott. Nektek a masodik hét utan még csokkent a meret? "Nem tudom, hogy amit latok most az már a vegleges meret lenne vagy fog e még visszahuzodni. Legyszi irjatok, kicsit aggodom,hogy nem lett sem egyforma sem esztetikus.

1564. Cuki91
2019. márc. 3. 13:42
Sziasztok. Februar 11-en volt a mûtétem Sikosnàl. Mûtet napján este nem nagyon volt alvás... 3 algopirin elég volt ... :) az elsô 3 napban a jàràs nehézkesen ment azonban a 4 ik naptol nem volt „fájdalmam“ ami ink kellemetlenség volt nálam. Nekem baratnôm itthon elintezte a varratokat nem volt nagy dolog... ô szerinte ... én teljes stresszben voltam de nem fàjt. 1hete nem vérzek de tegnap ota kicsit elkezdtem meginnt 2 tûhegynyi részen , nem fàj picit kellemetlen csak hàt màr azt hittem tul vagyok rajta :D aztàn most pihenek remelem a vérzés hamar elmulik ez egy kicsit idegesit irtam is a dokinak h megnyugtasson mert a stressz is ratesz. Ôszinten mondom h mûtét ota talan 1 nap amikor igazan fàjt amugy csak kellemetlen érzéseim voltak. Olvastam hogy pàran nem teljesen voltak megelegedve a Sikossal. Én eddig azt mondhatom hogy szépen megcsinalta! Remélem ha teljesen vége akkor is ezt mondom. Ôrûlôk h a „csoportra“ talaltam. Itt talàn tudunk segiteni egymàsnak. Szep napot...
1563. Ria82
2019. febr. 25. 22:04

Sziasztok!

Jánky dr.-ról írnátok véleményt. Arra lennék kíváncsi jól dolgozik-e. Jövő heten megyek hozzá.

Köszönöm!

1562. Szilvi98
2019. febr. 24. 20:48

Sziasztok!


Aki Dr. Regényi Péternél volt műtéten, megosztanátok a tapasztalataitokat kérlek?

Köszönöm

1561. sampon (válaszként erre: 1558. - Nono89)
2019. febr. 7. 21:34
Szia! Így jártam én is, végre nagy nehezen eldöntöttem, hogy Hévízre megyek, aztán a hozzászólásokat olvasgatva sztornóztam. Ma voltam Jánky doktor úrnál, szimpatikus, kedves volt, normálisan megválaszolta a kérdéseimet. Mondta, hogy műtét előtt berajzolja, mire gondolt, én pedig lecsekkolom :) Szóval pozitív volt az egész, nem feszengtem.Te már túl vagy a műtéten? Hogy vagy?
2019. febr. 6. 18:53

Na sziasztok!

Így egy hónap elteltével én megnyugodtam. :)

Tényleg elég kicsire vágott a doki, viszont én nem beszéltem vele előtte, hogy konkrétan milyen legyen, rábíztam magam. De szép már, minden oké, nem érzem rosszul magam miatta. Örülök, hogy megcsináltattam!

2019. febr. 1. 07:32

Én 16 éve csináltattam meg a kisajak plasztikát Dr. Jánky Györggyel. Hamar gyógyult, elégedett vagyok a végeredménnyel és egyáltalán nem bántam meg...gyűlöltem a lógó mindig útban lévő elefántfüleket :) 2 pici göb maradt a varratok végénél de ez alig látszik. A műtét óta szültem 3 gyereket és szépen tartja a formáját. :)

Én azt mondom akit fizikailag és esztétikailag zavar vagy gátlásokat okoz a látványa szabaduljon meg tőle de csak profi szakember segítségével!

1558. Nono89 (válaszként erre: 1557. - Caramella.)
2019. jan. 30. 19:12
Szia! Én is nagyon régóta győzködöm magam... Szóval 1cipőben jarunk! Nekem ks totál káosz lett a fejembe az itt olvasottak alapján.... Mire valamelyikre rábeszéltem magam addigra jött rá rengeteg negativ "élmény" sokáig a lézeres műtét mellett pártoltam aztán Kis0102 bejegyzése után ugy döntöttem ezt sztornozom! És nála láttam hogy Dr Jánky György-ről irt...... Felvettem a doktorúrral a kapcsolatot ea voltam is nála már konzultáción... Eddig csak pozitivat tudok róla mondani nagyon kedves és elmondja illetve megmutatja mire gondol ő és közösen átbeszélitek! Ha minden jól megy szombaton megyek hozzá műtétre! Persze nagyon izgulok és félek mindentől.... De viszont ha soha nem lépem meg ezt a dolgot ami annyira zavar és kellemetlen akkor soha nem lesz jobb! Biztosan nem lesz 1leányálom...de ha meggyogyul azért csak jobban érzi magát az ember! 😊 Szóval én sok sikert kívánok neked, és szoritok hogy te is meg merd lépni ezt a nagy döntést! 😊
2019. jan. 30. 11:24

Köszönöm szépen a sok választ csajok!

Hát én teljesen el vagyok bizonytalanodva komolyan mondom:S Kb 7 éve akarok már műtétet, most voltam 2 konzultáción is, Síkosnál legutóbb, arra mondtam, hogy oké ez megér nekem 200ezret(most épp kedvezmény van).

De ahogy olvasom, hogy mindenki belevág, meg hogy hetekig borzasztóan fáj és nem tudsz járni...hát fogalmam sincs mitévő legyek. Párom szerint hülyeség erre ennyi pénzt kiadni, főleg hogy őt nem zavarja, de mondta hogy jolvan ha engem ennyire zavar akkor menjek, mert az én testem, de már én sem vagyok benne biztos:(

Sikos doktor egyébként fura volt, kb 2 másodperc alatt ránézett és csókolok. Nekem is fura volt, hogy nem rajzolta be vagy beszélte meg velem, hogy mit javasolna, csak rámondta hogy "hát igen, van mit eltávolítani, lehet öltözni" :DDDD okés más is írta, hogy kimért...Ami nem volt szimpi a helyen, hogy nem lehet ottmaradni egy órát sem pihenni, ha éppen később tudnának értem jönni...Miért nem biztosítják, hogy legalább a recepciónál tudj várni? Ez nekem elég megalázó volt. Felóra alatt lerendeznek aztán kirúgnak kb?

1556. Aaaa8 (válaszként erre: 1553. - OroszSzandi)
2019. jan. 25. 21:07

A műtét utáni képeken minden rendben volt?

Nem lehet hogy nem tartottad be az utána való kezeléseket vagy megterhelted magad?

Mert nekem minden úgy alakult ahogy megbeszéltük az elején

Igaz pihentem is 4 napot ahogy javadolták. De ezt most nem rosszbol irom. Csak nekem annyira pozitiv volt az egesz. Eletem legjobb dontese volt. Pedig nem is volt egyszeru az en esetem sem:( es nagyon szep lett!


Nekem azt mondták hogy a felszivodó varratok azért kellenek hogy ne nyíljon szét a seb a duzzanat során és gyorsabb így a gyógyulás. Igy en egyaltalan nem bantam hogy varrtak. Ennek megelőzésére adták egy egyik krémet.

1555. Kis0102 (válaszként erre: 1553. - OroszSzandi)
2019. jan. 24. 18:41
Az a baj, hogy a műtét előtt én is csak jót olvastam róla! Pontosan ezért mentem én is oda, ahova...
1554. Kis0102 (válaszként erre: 1551. - Nono89)
2019. jan. 24. 18:39
Szia! Viszonylag hamar :) Telefonhívástól egy hétre rá kaptam kb. időpontot a konzultációra.
1553. OroszSzandi (válaszként erre: 1550. - Kis0102)
2019. jan. 22. 20:23

Hát ez szomorú, mert csak jót olvastam róla műtét előtt, erre tessék! Utána olvasom a rosszakat. :( Ráadásul nekem csak az egyik oldal volt nagyobb, de azt mondta a másikat is levágja picit, hogy egyforma legyen... még bíztam is benne, hogy akkor biztos jó lesz, hát ennek ellenére...

Azért azt nem mondhatom, hogy megbántam, mert zavart is előtte, tehát becsípte, stb... illetve nekem a színe sem tetszett, lilás volt inkább, szóval nem bántam meg, de olyan jókat olvastam, hogy azt hittem, azért szebb lesz.

1552. Krinyanya (válaszként erre: 1550. - Kis0102)
2019. jan. 22. 08:59
Láttam képeket Jánky oldalán, "elrettentő példa - lézeres műtét"-nél, akkor a történet alapján, ami le van oda írva, ezek a Te képeid? Olyan kép nincs, miután rendbehozott?
1551. Nono89 (válaszként erre: 1534. - Kis0102)
2019. jan. 22. 07:16
Szia!😊 Mennyi idő múlva kaptál időpontot a Jánky doktorúrhoz?
1550. Kis0102 (válaszként erre: 1549. - OroszSzandi)
2019. jan. 22. 05:50
Engem is ő műtött. Az eredmény borzalmas lett. :( A varrás mentén cafatos lett a bőr, az egyik oldalt meghagyta a kisajkat, a másik oldalt olyan szinten megcsonkította, hogy a csuklya résznél mintha nekem is kiharaptak volna belőle.
1549. OroszSzandi (válaszként erre: 1547. - Kis0102)
2019. jan. 21. 20:27
Gr. Regényi Péter Hévízen. És téged?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook