Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1608. taiwin (válaszként erre: 1607. - Ktrr666)
2019. ápr. 20. 13:04
Szia! Engem 8 hete műtöttek és az egyik varrat még mindig bennem van, de napról napra látom, hogy egyre kijjebb jön, úgyhogy szerintem csak legyél türelemmel
1607. ktrr666
2019. ápr. 18. 08:33

Sziasztok! 23 napja műtöttek Hévízen kisajakplasztikával.

Még 2 helyen nem szívódott fel a varrat,szerintetek ez baj lehet?

Egy picit ma reggelre bedagadt az egyik oldal, de tényleg csak kis mértékben.

Valakinek hasonló tapasztalat?

1606. Avaava
2019. ápr. 14. 07:43
Szisztok verőmleny keletkezett azért véreztem nagyon de most màr minden rendbe van doktar úrnak köszönhető.
1605. Avaava
2019. ápr. 9. 21:26
Megosztom veletek 7 kor hívnom kellet a dokit telefonon véreztem nagyon doktor tőbbször is hivott, le jőtt újra megműtőt nagyon ideges voltam ő is èn is nagyon hálás vagyok a doktorúrnak örülok hogy őt vàlasztottam..
1604. Avaava
2019. ápr. 9. 13:06
Sziasztok át estem a műtéten ősszinte leszek remegtem de most hogy túl vagyok megnyugodtam.Doktorúr nagyon rendes az aszisztense .
2019. ápr. 9. 09:05
Sziasztok 💞,tegnap volt kisajak műtétem és zsírleszívás has,derék ,kettő az egyben 🙂ha kérdésetek van csak írjatok 🤗
1602. Avaava
2019. ápr. 7. 20:23
Sziasztok ideges vagyok kicsit kedden megyek Hèvízre .
1601. swingsy
2019. ápr. 5. 08:40
Voltam a kontrollon, azt mondta nagyon szép, viszont a varratokat nem szedte ki, elvileg magatol kiesik, pedig úgy vártam már h megszabaduljak tőle 😩 nagyon gondolkozom h azt amelyik a legjobban nyom kiszedem én 😅
1600. GesztiAgi
2019. ápr. 4. 23:54
Ki lehet a legjobb doki? Most a pénz az nem számít, lehet bármennyi felőlem csak szép legyen
1599. mg0033
2019. ápr. 2. 19:40
Köszönöm a tanácsokat, beszéltem a dokival, kért képet is, megnyugtatott, javasolta a Bioptron lámpát illetve az aloe veras krémet. Kell egy kis idő még neki a hamosodashoz.
1598. Cuki91 (válaszként erre: 1594. - Mg0033)
2019. ápr. 2. 18:26
Szia. Csatlakozok az elottem szolohoz... szerintem azonnal hivd fel a dokit ha szétnyilt a seb , nehogy maskepp forrjon ossze, elfertozodjon vagy bami....
1597. Cuki91 (válaszként erre: 1593. - Swingsy)
2019. ápr. 2. 18:24
Szia. Hát az első napokba a jegelést se felejtsd el az nagyon fontos , tudni fogod h meddig jegeld , nekem pàr nap utan kellemetlen volt hea abba is hagytam ....én betartottam rendesen mindent... és mára már fellélegezhetek. Alltalaban a menstruacio ilyenkor elobb megjon, figyelj ra hogy betét és tobbszor mosd magad ott. Nekem is kellemetlen volt tapogatnom és oda is bemosnom de muszaj.... algopirint vegyél be nyugodtan gyulladascsokkento , cickafark teat is ajánlanám , és tényleg ne emelj nehezet... a nemi életet én 7 hétig mellőztem! 4-6 hetet mondott a dokim , ugy voltam vele, hogy inkabb ratolok picit még biztos ami biztos...a varratokat majd a csomoknál vágják át , nekem baratnom megoldotta otthon :) légy nagyon türelmes és ne stresszelj mert az nem tesz jot. Ha barmi kerdesed van irj nyugodtan uzenetet privatba. Szivesen segitek barmibe. Jo olyanhoz fordulni aki mar atelte, kicsit megnyugtato szerintem. :)
1596. Karamell (válaszként erre: 1594. - Mg0033)
2019. ápr. 2. 07:24

Az én orvosom javaslata:

Octenisept fújdogál

Hajszárítózás utana

Minden pisiles utan megkönnyebbülés volt.

1595. ktrr666 (válaszként erre: 1594. - Mg0033)
2019. ápr. 1. 23:10

Szerintem mindenképp hívd fel a doktor urat, mert ha jól láttam te írtál privát üzenetet nekem, és téged is Hévízen műtöttek.


Én kétszer is írtam már a dokinak, és egyszer fel is hívtam a műtét óta,pedig csak 1 hete volt.

Nagyon kedvesen fogadta,még szombaton délben is azonnal válaszolt, sőt meg is köszönte,hogy felhívtam, kért képet róla és megnyugtatott mind a 3 alkalommal.

1594. mg0033
2019. ápr. 1. 17:23

Sziasztok!


Szétnyílt a seb az egyik oldalon, mivel a varratokat teljesen kiszakította a tisztasági betét. Egész idáig ruha nélkül flangaltam itthon , viszont hétvégén kimozdultam mert már semmi fájdalmam nem volt napok óta.

Volt valakinek hasonló problémája?

10. napom így műtét után, és 2 napja szenvedek tőle, annyira csíp amikor pisilek, még zuhany alatt is.

Most vissza menni sajnos nem tudok és nem is merném bevállalni a szurikat, szerintetek mivel kezeljem?

Köszi

1593. swingsy
2019. ápr. 1. 01:47

Köszönöm szépen Cuki91!

Igazabol én is csak nedves kendovel merem tapogatni szinte :D

A varrat rettentően nyom, egész nap alig tudok megmaradni, alig várom már a csütörtöki kontrollt.

Nekem azt mondta a doki h kenni nem kell, betadine szappannal mossam csak.

Bármi utoapolasi tipp esetleg amitől szépen és lehetőleg gyorsan gyógyul?

1592. Cuki91 (válaszként erre: 1591. - Swingsy)
2019. márc. 30. 21:43
Szia. Én pisilés utàn a fürdest ajànlom... öszinten megmondom én a kàdba pisiltem és közben zuhanyoztattam magam és nagyon ovatosan megmostam magam mert ilyenkor bekell mosni mindenhova a kisajak körül . Kicsit kellemetlen de kell... Ha elmentem valahova mindig megoldottam h akar raöntsek vizet pisilés utàn , én nagyon finom papirkendövel de csak nyonogatva töröltem :) fàjdalomcsillapitot szedd be az elején nyugodtam lefekvés ellött.. algopirin gyulladascsökkentö is. Jo gyogyulàst :)
1591. swingsy
2019. márc. 30. 18:56

Sziasztok!


Én tegnap voltam kisajak plasztikan, Prof. Dr. Bánhidy Ferencnél, Ő a nőgyógyászom is.

Nekem igazabol csak az egyik oldal volt nagyobb és egy picit sötétebb színű is, kislánykorom óta zavart, így nagyon vártam már. A műtét előtt kérdeztem, hogy hogyan is mukodik ez, mindkettobol vág e? Azt mondta igen és én rabiztam, az első ejszakam szörnyű volt, a pisiles iszonyatosan csípett, de aztán fájdalomcsillapítóval tudtam aludni.

Egyelőre alig latok belőle valamit, hogy kicsi e vagy maradt valami, csak annyit, hogy jo hurkas ahogy varrva van, remelem nem ilyen lesz :D

Most meg eléggé levedzik/verezget. Nektek is így volt? Ahányszor pisilni megyek azon aggodom hogy beleragad a papir...

1590. Karamell (válaszként erre: 1588. - Cuki91)
2019. márc. 29. 06:42
Igen már alig van.:)
1589. Cuki91 (válaszként erre: 1587. - K.V.I.I.T.)
2019. márc. 28. 19:44
Szia. Engem a Sikos Klinikan mütöttek febr 11 en. Megmondom öszintén hogy elégedett vagyok összességével mindennel.
1588. Cuki91 (válaszként erre: 1583. - Karamell)
2019. márc. 28. 19:42
Szia. Felszívòdik vagy kidobja a szervezet, attol függ h reagàlsz a felszivodora. Nekem kilökte :)
2019. márc. 27. 12:30

Sziasztok!

Tudtok Budapesten jó orvost ajánlani?

Köszönöm előre is.

1586. Karamell (válaszként erre: 1585. - Aaaa8)
2019. márc. 25. 06:05

Nekem már eltelt lassan 4 hét ...azért van még benne.

Gondolom akkor ez normális.

1585. Aaaa8 (válaszként erre: 1583. - Karamell)
2019. márc. 24. 21:06
Szia! Nem.nem volt varratszedes. Kb 2-3het
1584. mg0033
2019. márc. 24. 09:09

Sziasztok!


Én pénteken voltam Hévízen, Dr. Regényi Péternel.

Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra mert a ti segítségetekkel és tapasztalataitokkal sikerült rávenni magam arra hogy én is belevagjak a műtétbe. Megmondom őszintén mire elhatároztam , hogy Hévízen csináltatom meg, a sok negatív beszámoló alapján kicsit elbizonytalanodtam, viszont nekem a lézeres megoldás és a felszívódó varrat miatt sokkal szimpatikusabbnak tűnt. Mivel mindenki máshogy éli meg a fájdalmakat , a felépülést ezért úgy döntöttem hogy megpróbálom félretenni azokat negatívumokat amiket itt olvastam , és belevágok mert már elég régóta megnehezítette az életemet ez a probléma.

Leginkább a felépülési szakasztól féltem.

A műtét fájdalmasabb része az az érzéstelenítő injekció volt , viszont pár másodpercig tartott, kibírhato. Utána semmit se ereztem, sem a lézeres beavatkozásbol sem a varrásbol. A műtét végén kaptam venasan is fájdalomcsillapítót és lefektettek egy fél órára pihenni, ezután a doki megnézett mennyire vérzek és hogy minden rendben van e. Elindultunk haza, már akkor kezdtett kicsit fájni, és egy fél órával később úgy döntöttem veszek be egy fájdalomcsillapítót, aggódtam kicsit, hogy lehet ez a fájdalom kezdetleges és ennél erősebb lesz majd.

Sokan írtatok hogy az első pár napban nem birtatok aludni mert elviselhetetlen volt a fájdalom illetve csíp a pisilés. En már az első estén ataludtam az éjszakát , minimális a fájdalom , igazából már tegnap takarítottam itthon, voltunk vendégségben. A pihenésre azert odafigyelek, nem azt mondom hogy egész nap surgok-forgok de szerencsére egyaltalan nem érzem azt hogy ágyhoz lennék kötve. A pisilés része is hála isten teljesen fájdalommentesen.

Kinézetre most még fel van dagadva, elég vastag így meg nem a legszebb látvány, viszont nagyon várom már a végeredményt.


Összességében örülök , mert az előttem szoloak alapján én sokkal rosszabbra számítottam , még én is meglepődtem azon hogy már a második napon nem okoz gondot az hogy kimozduljak itthonrol.

A klinikán tényleg mindenki nagyon kedves és közvetlen volt, én is csak ajánlani tudom őket , és ne féljetek belevágni, így utólag úgy vagyok vele hogy ezt sokkal hamarabb meg kellett volna csináltatom.

1583. Karamell
2019. márc. 22. 12:32

Volt valakinek felszívódó varrata?

...és így nem volt varratszedése?

Mennyi ideig szívódtak fel a varratok.?

1582. Rodonit
2019. márc. 20. 11:55

Sziasztok!


Szintén tegnap voltam Dr. Regényi Péternél Hévízen.

Személyes tapasztalataim a műtéttel kapcsolatban megegyeznek az előttem szólóéval. Mind a doktor úr, mind az asszisztencia nagyon kedves, türelmes és segítőkész, ami egy ilyen helyzetben leírhatatlanul fontos a páciens számára.

A helyi érzéstelenítés ilyen érzékeny területen valóban kellemetlen, de hamar megvan és utána már csak jobb lesz. A kezelés után a gyorsabb gyógyuláshoz szükséges gyógyszereket, krémeket kaptam (több hétre elegendő mennyiségben). Az érzéstelenítő hatásának elmúltával jelentkezett hol erősebb, hol gyengébb fájdalom, de semmi elviselhetetlen. Szükség esetén fájdalomcsillapítóval ez is orvosolható. Még duzzadt egy kicsit,minimális vérzéssel, pihenek, jegelem. Teljesen természetes, hogy idő kell a gyógyulásához, ezzel kalkulálni kell, viszont egy életre megoldódik egy kellemetlen helyzet.

Csak javasolni tudom ezt a lehetőséget azoknak, akik még gondolkoznak rajta.

Záró gondolatként fontosnak tartom megemlíteni, hogy a kezelés helyszínélül szolgáló szálloda szintén nagyon színvolalas és érdemes élni a kezelés utáni pihenés lehetőségével.

1581. B_a_b_a
2019. márc. 20. 10:20

Sziasztok!


Tegnap Dr. Regényi Péter műtött Hévizen.

Mielőtt mellette döntöttem, olvastam a fórumon jót-rosszat egyaránt a doktor úr munkáját illetően. Engem a negatívumok nem tántorítottak el, mert tudtam hogy rengeteg páciens megfordul nála nap, mint nap a többségük elégedetten távozik és többek között a kisajak plasztika is rutin beavatkozásnak minősül.

A személyes tapasztalatom tudom leírni, bízom benne tudok segíteni ezzel azoknak, akik még bizonytalanok a műtéttel kapcsolatban. Én egyáltalán nem bántam meg, hogy nem foglalkoztam a negatív véleményekkel, ez is azt bizonyítja hogy nem vagyunk egyformák ki így éli meg a fájdalmat, ki úgy. Nekem közvetlenül a beavatkozás után voltak fájdalmaim és minimális a haza úton. De ez abszolút nem elviselhetetlen fájdalom. Tehát a fájdalmat aznap letudtam. Az éjszakát végig aludtam, fájdalomgyillapítóra sincs szükségem. Pihenek, fekszem, jegelem. És szépen gyógyul. Én már közvetlen a beavatkozás után elmentem pisilni, nem fájt, nem csípett.

Mindenki nagyon kedves, figyelmes, segítőkész a klinikán. A doktor úr és az asszisztens nő nagyon közvetlenek, bármilyen témában lehet velük beszélgetni. Nem éreztem magam egy percig sem kellemetlenül. A doktor úr végig határozott volt, minden egyes mozznatról tájékoztatott és fotón figyelemmel kísérhettem a folyamatot. Profi, hozzáértő szakember, aggodalomra semmi ok.

2019. márc. 16. 19:21

Sziasztok, én is Hévízen csináltattam több mint fél éve dr Regényinél, 19 éves voltam, anyukám és a barátom segítettek mindenben. A barátom vitt le, és az orvos késett vagy fél órát...addig a szobában bekentem az érzéstelenítő krémmel, ami kb semmit nem használt, és kapkodva elkezdte úgy vágni lézerrel a doktor... az a fájdalom!😖 Igaz egyből abbahagyta és adott injekciókat, utána már csak a hang volt amitől végig reszkedtem a műtét alatt, az aszisztensnő nagyon aranyos és kedves volt végig, az orvoson azt éreztem kb mintha most esett volna be és összekapkod mindent... aztan hazaúton kb végigsírtam a 2 óra útat... hazaérve egyből jegelni kezdtem és fájdalomcsillapítót is bevettem, de még így is mikor mentem a szobám felé elájultam a sok vérveszteségtől.. a további 1 hét szenvedés volt, mennk alig tudtam, aludni sehogysem, ha a lábaim összeértek már pokolian fájt, elől teljesen feldagadt a kisajkam, duplájára mint előtte, pisilés nagyon nagy fájdalom volt és kb csak sírtam mert féltem, hogy ekkora marad és ezért szenvedek annyit.. 1 hét után jobb lett de teljesen csak 3-4 hét alatt múlt el a vérzés meg a fájdalom, a duzzanat is valamelyest lement, de nagyon csúnyán gyógyult és fájdalmasan, pedig anyukám ápolónő és mindenben segített.

Az eredmény... nem a legjobb..! elől ugyanolyan mint volt... 😣😞hátul meg csonkra le van vágva, de már így is jobb a lelkemnek, de ennyi pénzért igazán lehetne esztétikus, sokszor zavar, hogy most elől hosszabb mint hátul... de egyenlőre biztos hogy nem vágok bele még egy műtétbe, sőt lehet örökre marad így már... ami zavar még, hogy nekem azóta szex után folyamatosan égő, viszkető, fájó érzésem van az operált területen, és nem tudom mitől van, mert a műtét előtt ilyen nem volt.

Összességében sokkal jobb már így a lelkemnek, és az önérzetemnek, végre nem kell takargatnom magam szex közben, és mem kell azon rettegnem, hogy bárhol bárki meglátja és elkönyvel emiatt bárminek is...

1579. sampon (válaszként erre: 1578. - Cuki91)
2019. márc. 15. 20:17
Szia🙂 úgy emlékszem minimum 4 hét
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook