Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1638. Bambi
2019. júl. 30. 21:41
Ja, és ezek után már értem, hogy mekkora fájdalma lehet annak, akit mesterséges kómában tartanak, illetve, ha egyszer népszavazás lenne az orvosi marihuána bevezetéséről, igent mondanék (soha nem dohányzom). Meglepődtem, h ez ennyire fáj, és felkészületlenül ért. A gyógyulást én a 10. naptól kezdtem érezni. Talán a varrás miatt jártam rosszabbul. Ha varrnak, akkor nehezebb gyógyul, és jobban fáj.
1637. Bambi
2019. júl. 30. 21:30

Műtéti összefoglaló!! Sziasztok,, megcsináltattam a műtétet Hévizen. Nem bántam meg, bár a végeredmény nem tudom még, hogy milyen lesz. Egyelőre nem nézegetem, mert nem tetszik. Próbáltam előtte olvasgatni, de sehol senki nem vállalta fel, hogy ez pontosan milyen nagy trauma.

Mindenki a műtéttől fél, és a kommentek leginkább arról szólnak. Azt tudom mondani, hogy a műtéttől senki ne tartson, mert semmit nem érez (max elzsibbad a lábad a fekvéstől). Az injekció pont annyira fáj, mint a fogorvosnál. Egy az egyben olyan, és addig is tart. Viszont azt tudom mondani, hogy próbáljatok felkészülni a gyógyulásra. 39 éves vagyok (bár senki nem mondja meg), és nagyon jól bírom a fájdalmat. Ritkán veszek be gyógyszert, és soha nem mutatom, ha beteg vagyok.

Ebben az esetben úgy néz ki a menet, hogy műtét után kb még 40 percet pihensz, és megfigyelnek. Indulás előtt kapsz egy vénás algopirin injekciót (ami azért ütős cucc. Anno mandulaműtétkor is az volt a tuti) Szóval, elindulsz haza, kb fél óra múlva, tehát műtét után 1-2 óra között egyszer csak elkezdesz egy olyat érezni, mintha szúrna a varrat. Ekkor helyezkedsz, igazgatod magad, h elmúljon. Persze nem múlik el, hanem elkezd nyilallni, égni, és egyre jobban. Sokáig el sem akartam hinni, h ez fájdalom, hiszen bennem volt az algopirin. Kb 2 óra múlva, már hiába szorítod a fogadat, konkrétan már légzésgyakorlatokkal próbálsz relaxálni. A lényeg, hogy fájdalomcsillapító mellett is olyan komoly fájdalmaim voltak, hogy hazaérkezésem után mindent eldobva, feküdni akartam. Persze ekkor már vettem be tablettás fájdalomcsillapítót is. Feküdni csak úgy bírtam, mint aki gipszben van. Meg sem tudtam mozdulni! A fájdalom csak enyhült, de nem múlt el.

Az orvostól kaptam egy szeretetcsomagot, amiben volt 1 betét (soha nem használok, persze nem is volt otthon), illetve krémek, és egy vért sűrítő tablettát, hogy ne vérezz annyira, illetve csak 2 szem fájdalomcsillapítót. kivánszorogtam a 9 méterre lévő fürdőbe, de mire oda értem el akartam ájulni. Kapaszkodva kínlódva, beszálltam a kádba, de szörnyű volt a látvány, a fájdalom. Véreztem, a víztől meg égetett. Aztán megpróbáltam magam szárazra törölni, bekrémezni, de mikor hozzá értem, megint rosszul lettem. Remegtem, leesett a vérnyomásom. Menni alig bírtam. Nagyon erős fájdalmaim voltak, és csak kapkodtam a fájdalomcsillapítót. Aludni csak kipárnázva tudtam, de folyton elzsibbadtam. Utáltam inni, mert akkor pisilnem kellett, ezért 3 napig mást sem csináltam, csak aludtam. De annyi fájdalomcsillapító és vérsűrűsítő volt bennem, h folyton nyomottnak érzetem magam. Igyekeztem akkor enni, mikor a legkevésbé fájt. Persze első éjjel megfeszült a varrat, és durván csöpögött belőlem a vér.

Na ez az állapot kb 4 napig tartott. Akár hányszor megpróbáltam felkelni, folyton el akartam ájulni, illetve rázott a hidegverejték mikor be kellett krémeznem. Égett a vágás, és olyan nagyon felduzzadt a nagyajkam, illetve a kisajak is, hogy belefeszült a varratba. A jegelés sokat segít!! Óvatosan jegeld, de 5-10 percnél tovább ne, mert utána a fagyási érzet még jobban fáj. Szinte minden nap beszéltem az orvossal, mert minden nap mást produkáltam. Nagyon nehéz volt tisztán tartanom magam, mert a fájdalomtól alig bírtam hozzá érni. Teljesen összeragadtak a sebszélek is.

Ajánlotta az orvos, hogy próbáljak mozogni. (5. nap) Igyekeztem, de ekkor meg az udvaron elestem. Nem kell mondanom, hogy kék zöld lettem, visszamásztam lefeküdni. Másnap újra megpróbáltam, de csak totyogtam. Muszáj volt elvánszorognom az orvoshoz, hogy írjon ki táppénzre. A 7. nap ébredtem úgy, hogy nem volt éles fájdalmam. Inkább csak tompa. A fájdalomcsillapítót még mindig szedtem.Ekkortól viszont elindult egy jobb időszak. Tudtam totyogni 10, 20 métert az utcán. Ki tudtam vinni a kutyát is, viszont megterhelt. Utána mindig lefeküdtem. Kezdődött egy olyan fázik, mikor váladékozik. A 9. napon el kellett vinnem a kutyát orvoshoz. Egy órát álltam a rendelőben, mikor is egyszer csak csöpögött belőlem a véres váladék a padlóra, és majdnem elájultam. A 4. naptól nem hordok bugyit. A fájdalom akkora, hogy nem tudnám elviselni, ha hozzám érne. Jelenleg a 13 napnál tartok, ma már elvagyok fájdalomcsillapító nélkül is, de bugyit, nadrágot nem tudok felvenni (dörzsölné). Még picit be van gyulladva (szaga van, pedig még a pisilés után is megmosom magam). Ja! Észre vettem, hogy a csapvíz csíp. Használjatok ásványvizet. A fertőzésveszély is kisebb lesz. Szóval készüljetek arra, hogy pár napra szétcsúsztok. Legyen otthon jó sok ásványvíz, fájdalomcsillapító, csinálj előre több napra kaját, mert lehet, hogy egy szendvicset sem lesz erőd készíteni. Vegyél betétet (bár én végül csak tisztaságit használtam, de az egy dobozzal), illetve legyen sok törlőpapír, mert fekvés közben is folyton törölgetnem kellett magam. Használtam magam alatt egy törölközőt, amit 3 naponta mostam (szerencsémre meleg idők vannak) Örülök, hogy nem hidegben csináltattam, mert nem tudnék miben járni dolgozni. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan. Ja, az orvos és az asszisztens nagyon jófejek. A szép végeredményért még aggódom, mert most még talán a varratok miatt is, de nem szépek a szélek.

1636. Ditta2016
2019. jún. 15. 07:46
Sziasztok! Kisajak plasztikát tervezek és az Ars Medica-t néztem ki elsőre. Tetszik, hogy altatásban végzik a műtétet, régebben olvastam hogy több helyen helyi érzéstelenítésben csinálják. Az ára kicsit meglepett (400 ezer), úgy kb. 2-300 közé saccoltam. Megköszönném, ha megosztanátok tapasztalataitokat, illetve ha írnátok, hogy Bp.-en hol érdemes csináltatni ezt a beavatkozást.
2019. jún. 6. 08:27

Sziasztok!


Èn egy tapasztalatszerzès miatt regisztráltam erre az oldalra,hogy segitsek annak aki intimplasztika elött áll,mint ahogy nekem is jól jött vagy jött volna pár jótanács.Èn januárban csináltattam az intimplasztikámat Dr.Sikosnál.A mütèt ès rèszleteiben semmi különös nem volt ..a vègeredmèny szomorított el...nagyon bevágta a csiklomnál..indokokatlanul sokat vágott ,igy a csiklom most csak ugy külön van ès sajnos meg fáj ,mert csinált ott egy bevágást....lehet ,hogy csak nekem rontotta el ,èn ezek után vissza sem szeretnèk menni.Irták,higy termeszetesen a korrekciot elvállalja,de sajnos már nincs miböl korigálni😅.Összevetve mindent ,nem bántam meg,èn mègegyszer megcsináltatnám,csak egy lelkiismeretesebb orvost választanèk.

1634. Beki86
2019. jún. 4. 21:21

Kedves Fórumozók!

Volt valakinek esetleg tapasztalata a Perfect Laser Klinikával (intim plasztika) kapcsolatban?

Válaszokat előre is köszönöm.

2019. máj. 29. 22:15

Komika, nekem mar eltelt az 1 ev a mutet ota es abszolut nem befolyasolta a csuklyakorrekcio a csiklo erzekenyseget.

Tijmo 2, en is 3 het utan fogtam neki sportolni, szerintem akkor mar siman neki lehet kezdeni.

2019. máj. 24. 09:47

Akik vállalták a műtétet, ezt olvasták?

Lézeres kezelések az intim fiatalosságért

kisajak-kisebbítéskisajakplasztikaintimlézeres kezelés

" házipatika " oldalon.

( Két-három héttel a sebgyógyulást követően már óvatosan visszavezethetők a páciens életébe a szexuális együttlétek, míg a teljes felépülés körülbelül hat hetet vesz igénybe ).

Ezen az oldalon van még hozzá kapcsolódó olvasni való.

1631. Tijmo2
2019. máj. 23. 18:26

Sziasztok!


Mutet utan, ki mennyi ido utan kezdett ujbol edzeni?


3 hetes voltam tegnap, minden varrat kiesett mar :) Ugy erzem, hogy mar siman eltundek menni edzeni, de nem akarom elkapkodni sem.. nehogy artsak vele..

1630. komika
2019. máj. 17. 14:56

Sziasztok!

Arról be tudna valaki számolni,hogy a teljes gyógyulást követően a csikló érzékenysége nem sérült -e? Én azt féltem a legjobban, hogy szebb lesz, de nem élvezem a szexet, mert esetleg nem érzem rendesen.

Köszi

1629. Zsuci03
2019. máj. 6. 22:42

Hello!

Köszi a tippet. A fájdalom rohamosan enyhül. Nekem is nagyon be van még dagadva, viszont a lilaság már felszívódott. Úgyhogy én megnyugtatnálak, mert nálam is eléggé be van dagadva.


Ti hány napig pisiltetek kádban?

1628. Tijmo2
2019. máj. 5. 12:24

Szia!


Én pimafucort-al kenem napi 3-4x meg aloe firstel fujom ( picit csipi, de szerintem sokat használ )


Akit mostanában műtöttek, hogy vannak?


5 napja műtöttek, még mindig nagyon be vagyok dagadva.. Remelem meg sokat formálodik.. mert nagyon nem tettszik amit látok.. 😩😪

1627. Zsuci03
2019. máj. 3. 18:51
Sziasztok! Valakinek esetleg nincs ötlete hogy mit tehetnék? Iszonyúan feszül. Ma reggel úgy keltem, hogy rettentően bedagadt... Valaki nem tudja, hogy esetleg mit csinálhatnék? Nagyon kellemetlen. :((
1626. Zsuci03
2019. máj. 2. 00:03

Bocsánat, ugrál a billentyűzet és elküldte a hozzászólást. Szóval a legkellemetlenebb rész, hogy be kellett avatnom a háziorvosom, de teljesen normálisan fogadta szerencsére. Mindenkinek ajánlom, hogy vágjon bele! Még csúnya, az egész sebes, lila, gennyes, de már most sokkal szebb, mint volt. Sikost pedig csak ajánlani tudom. Még írok, hogy hogy gyógyulok.


Ui.: mégegyszer bocsi, hogy előbb elküldődött a hozzászólás, de meghülyült a telóm.

1625. Zsuci03
2019. máj. 1. 23:56
Bp
1624. Zsuci03
2019. máj. 1. 23:56
Sziasztok! Nekem tegnap volt a műtétem Sikos dr-nál. Teljesen meg vagyok elégedve a munkájával, nagyon szépen dolgozott. Gyorsan gyógyulok. Még érzékeny, de fele annyira fáj, mint tegnap. A dr nagyon jófej, a nővérek is. Az egészben a labor volt a legnehezebben elintézhető. Mivel kiskorú vagyok, elégg
1623. Tijmo2 (válaszként erre: 1622. - Anyy88)
2019. máj. 1. 08:05

Ooo.. 😯


Akkor lehet még össze is futottunk, olyan fél 1 körül mentem el.


Persze!! :))

1622. Anyy88 (válaszként erre: 1620. - Tijmo2)
2019. ápr. 30. 22:02

Szia!:)

Engem ma 13:00kor műtöttek.Az úton nem volt gond viszont most nagyon fáj.Szerintem erősnek kell lennünk ezekben a napokban.Kitartást!Privát üziben tudnánk esetleg írni ?

1621. Anyy88
2019. ápr. 30. 21:54

Sziasztok!:)


Mai napon volt a műtetem Hévízen Regényi doktor úrnál.Mindenki nagyon kedves volt.💖A műtét végig fájdalom mentes volt.A haza fele ut is türhető volt Budapestig,minimális fájdalmat érzékeltem.Kitartást kívánok mindenkinek és gyors felépülést!

1620. Tijmo2
2019. ápr. 30. 18:29

Sziasztok!


Ma lettem túl a műtèten.. Hévizen voltam Regényi doktor úrnál. Tényleg mindenki nagyon kedves :)

Nekem már a varrásnál kiment az érzéstelenítő így 1-2 helyen elég kellemetlen volt, a haza fele út kész pokol volt, olyan fájdalmaim voltak. Azóta sem tudok igazán ki kellni az ágyból. 😩 Kicsit úgy érzem mintha túl szoros lenne a varrás.. más is érezte így?! Jegelés nektek segített?

1619. Tijmo2 (válaszként erre: 1618. - Mg0033)
2019. ápr. 26. 13:25

Ooo de szuper! :))


Remélem én is jól viselem majd.. már nagyon várom, hogy túl legyek rajta.. 😪

1618. mg0033 (válaszként erre: 1611. - Tijmo2)
2019. ápr. 25. 20:54

Szia!


Én most leszek 5 hetes, nekem a sebbel volt egy kis nehézségem de aztán a bioptron lámpa sokat segített. Nem gondoltam volna hogy ennyire hatásos.


A 4. héttől elkezdtem ismét edzeni. Igazából mostanra teljesen olyan mintha semmi nem történt volna oda lent, kicsit érzékeny meg ahogy hozzaerek de nem zavar és nem is fáj már.


Nekünk az egyuttlettel sincs semmi gond de még azért óvatosak vagyunk.

1617. Edit12
2019. ápr. 24. 15:53

Sziasztok! :) Egy hete volt a kisajakműtétem Székesfehérváron. A műtét altatással történt, utána kb 3 órára még megfigyelés alatt tartottak, vérnyomást mértek, fájdalomcsillapítót kaptam infúzióba. Majd el kellett menni pisilni és akkor nagyon vérzett a seb, de itthon már alig volt vérzés és csak egy kis fájdalmam volt. Másnap szinte nem is fájt a seb, viszont a harmadik naptól kezdve alig tudok menni, ülni meg egyáltalán nem tudok. A pisilés kész szenvedés, mert eléggé csíp. Valamint a jobb oldala teljesen meg van duzzadva, és a csiklónál olyan mintha ezen a felén jobban meg lenne szorítva a varrás mert ilyen csomószerű feldagadt rész emelkedik ki. Viszont a bal oldal szép, nincs feldagadva. De a sebet ilyen fehér genny borítja be.

Valakinek voltak ilyesmi tapasztalatai, hogy a műtét után a kisajak két fele nem egyezett gyógyulás során? Esetleg valakit műtöttek Fehérváron ilyennel?

Kedden megyek vissza a doktorhoz, de nem tudom hogy most megvárjam-e a keddet vagy menjek előbb, mert egy kicsit elkeserített a mai látványa az eltérés miatt. Persze tudom hogy a végleges kinézete az hónapok kérdése, csak aggódom, nehogy valami baj legyen.

Esetleg nektek ajánlottak még valamit a jegelés és a betadin oldat használatán kívűl? Valamint nektek melyik fájdalomcsillapító vált be a legjobban? Mert nekem a cataflam nem valami hatásos. :/

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

1616. Cuki91 (válaszként erre: 1615. - Ktrr666)
2019. ápr. 24. 11:53
Háát őszintén megmondom hogy elég érzékeny volt még az érintésre külsőleg , ami még most is kicsit az de már nem annyira mint eddig. A konkrét nemi dolognál egyáltalan nem volt fájdalom se kellemetlenség. Mondom inkabb a külső résznél volt kellemetlen amikor mondjuk hozzá ért. De ez is naprol napra jobb. Nàlunk kicsit forditva volt a dolog , párom jobban félt mint én 😊
1615. ktrr666 (válaszként erre: 1614. - Cuki91)
2019. ápr. 23. 21:53

És a nemi élettel voltak gondok 6 hét után, vagy az már fájdalommentes volt? :)

Köszi a választ!

1614. Cuki91 (válaszként erre: 1613. - Cuki91)
2019. ápr. 23. 18:54
De még igy is hogy februar 11 korul mutottek az első edzés utan (tarogatas) bekemenyedtem es picit fajt. Ezert erdemes mindent betartani :)
1613. Cuki91 (válaszként erre: 1611. - Tijmo2)
2019. ápr. 23. 18:34
Szia. Én megvártam (mi) a hat hetet . Azt mondta a doki 4-6 hét de en biztosra mentem.... Azert megiscsak ott mutottek... 2 honap utan mentem el ujra edzeni meg szolizni. Megérte várni:)
1612. Cuki91 (válaszként erre: 1607. - Ktrr666)
2019. ápr. 23. 17:56
Szia . Alapbol 3 honap mire teljesen rendbejossz nekem masfel honap utan is volt h picit bedagadt vagy elkezdett szurni picit. A varrat fel fog szivodni vagy kidobja a szervezeted . Szerintem 1-2 het es eltunik. Majd jelezz azert hogy eltunte e a varrat :) jo gyogyulast :)
1611. Tijmo2
2019. ápr. 23. 16:30

Sziasztok!!


Én is jövő hèten megyek Hévízre, a kommentek alapján elég vegyesek az érzéseim most. :/ Én azért döntöttem a lézeres műtét mellett mert rövidebb a gyógyulási idő, viszont a kommentek alapján nem így látom... :( kinek mennyi idő volt mire újból teljes ( nemi )életet tudott élni?!

1610. ktrr666 (válaszként erre: 1609. - GesztiAgi)
2019. ápr. 22. 21:43
Szia! Nekem 1 hónapja volt pont a műtétem Hévízen, dr. Regényi Péternél. Eddig semmi problémám nincs, teljesen elégedett vagyok. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan! :)
1609. GesztiAgi
2019. ápr. 21. 14:23
Nyáron szeretnék menni, esetleg naplója van valakinek aki megosztaná velem? Vagy tapasztalatok érdekelnek, és hogy kihez érdemes menni. Kisajak+csuklya plasztikára mennék☺️
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook