Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Intimplasztika

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Szexualitás, libidó

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1265. tintin082017-06-22 22:07
Szuper, örülök neked! Akkor a szerencsések közé tartozol :D
Nekem már több, mint 3 hetes, de felül még nem az igazi. remélem nekem is megszépül lassan.
Mondjuk megnyugtatásképp elolvastam a honlapot, és ezzel próbálom bíztatni magam hogy 3 hónaphoz képest még sehol nem vagyok.. :D
(válasz nonamegirl 1264. hozzászólására)

1264. nonamegirl2017-06-22 16:47
Sziasztok lányok! Lassan egy het telt el a műtét óta, és mar harmadára apadt a dagadas, alul teljesen osszeernek a nagyajkaim, felül is mar csak egy vékony csík latszik, és meg mindig kicsit duzzadt.Érzesre is egyre jobb, napról napra :) Hihetetlen, és ez meg lesz szebb is :)

1263. VALucky2017-06-21 22:50
Persze nem is arról van szo h orulnie kell annak ha rangatozunk. Műtét kozben egyszer se randultam, amikor éreztem h belem vág akkor se. Csak felnyoszorogtem es asszem a lábam remeghetett. Es mintha megsertenem azzal h fájni mert, elkezdett beszologatni...agresszioval senkit sem lehet megnyugtatni. Szerintem hagyjuk a témát, mert elijesztem a tobbieket :P Masoknak nagyobb szerencseje van, lehet csak en nem voltam szimpi neki.
(válasz tintin08 1262. hozzászólására)

1262. tintin082017-06-21 20:36
Nekem is ez volt, hogy akárhányszor odaért összerándultam, de nem direkt. Aztán rámszólt, hogy próbáljam meg ne csinálni. És a műtét elején is féltem és be voltam teljesen feszülve, akkor is mondta hogy nem kéne.
Mondjuk egy orvosnak aki éppen vág, biztosan megnehezíti a munkáját ha váratlanul megmozdul a páciens.. Szóval én emiatt igyekeztem megnyugodni hogy mindkettőnk dolgát megkönnyítsem. 2x amikor fájt kaptam még 2 szurit, mondta hogy már az egyik oldalt összevarrta, nyugodjak meg. Nekem semmi negatív nem volt ebben, sőt tudtam hogy nekem is jobb ha megnyugszom. Persze mindenki máshogyan éli meg, illetve engem is inkább az zavarna, hogy nagyon nem úgy néz ki mint ahogyan kellene..
A csuklya rész egyébként nekem is még furcsa, sebes, érzékeny. A kisajkak egyelőre nagyon tetszenek, mert egyáltalán nem lógnak ki. Amikor tükörben nézegetem, még nem az igazi. De én megvárom a 3 hónapot, és azt tekintem majd végleges formának. Végülis még biztos van, ahol nem szívódtak fel a varratok stb. Nagyon remélem, hogy egyre szebb lesz.. Biztosan egyénfüggő a teljes gyógyulás.

1261. VALucky2017-06-21 18:30
Majd visszamegyek par honap mulva ha addig nem rendezodik magától.Nekem az asszisztens azt mondta h attol lesz termeszetes h felemas... Most erre mit mondjak? Meg egyszer ugy se akarok kés alá feküdni mert nekem elvettek a kedvem. És mondom ha nem fajt volna rothadtul nem erdekelne h fapofa e a doki komolyan. De nekem fajt es meg ő szid le. Megneznem h ha neki kene ott vm atszabni remegne e. Sztem be lenne szarva ő is. Mindenesetre ha a látvány es érzés szep lesz, akkor kevésbé leszek pipa. Akiknek meg jo élmény volt, irigylem oket, es kitartást mindenkinek!
(válasz Cutcat 1260. hozzászólására)

1260. Cutcat2017-06-21 17:30
Persze az más téma,hogy a munka amiért fizetsz,nem tetszik.. Sztem meg kéne mutatni neki (vagy másnak),hogy ez fog-e még változni és mit lehet vele kezdeni.

1259. Cutcat2017-06-21 17:26
Sajnálom h így élted meg,de őszintén szólva megértem a dokit is.

1258. kinguci222017-06-21 17:02
O jaj, na pont ilyesmitol tartok, elegge felek ettol az egesztol, es nem szeretnem, ha meg az is tetezne, hogy kellemetlen megjegyzeseket kapok. :/ Nem hiszem, hogy leplezni tudnam, hogy mennyire izgulok.
(válasz VALucky 1257. hozzászólására)

1257. VALucky2017-06-21 14:34
Nekem csuklya korrekcio is volt, mar az a resz is felemás. Ahol lejjebb szetnyilik, az egyik fele fel van vagva vagy mi, egyébként ezért furcsán is pisilek...es a kisajkak meg ugy felemasak, hogy egyik oldalt nincs. Mondtatok h meg a bedagadas miatt lehet, de felek h ennyi ido után nem errol van szo. Ha idovel megjavul, megirom. Koszi h probaltok megnyugtatni :)
Cutcat, miert baj ha elvárjuk fizetokent h kedvesek legyenek? Nem hiszem h tul nagy elvárás h szerettem volna ha megpróbál megnyugtatni nem pedig beszol, h igy nem lehet élni, ha ennyire felek. Nekem műtét kozben is tobbszor fajt, ezért elegge befeszultem. Ez termeszetes dolog, ezért nem szabad senkit leszidni. Ha egy orvos igy bánik valakivel akit éppen mut, megvan rola a véleményem.
(válasz tintin08 1249. hozzászólására)

1256. Cutcat2017-06-20 16:34
Én a telefonos bejelentkezés után egy hétre kaptam időpontot konzultációra,ahová már vittem az előleget (konzultáció: 5e,műtét fele előlegbe: 100e). A doki kérdezte mennyire sürgős a műtét,mondtam h szeretném minnél hamarabb. Egy hétre rá műtött is. Lehet h szerencsém volt h pont nem volt annyira betáblázva,így 2 hét alatt meg is volt az egész. :)

1255. kinguci222017-06-20 15:50
Koszonom szepen a valaszokat! A varakozasi idorol meg tudnatok irni, mennyire van betablazva a doktor ur, ti mikorra kaptatok idopontot a konzultacio utan?

1254. Cutcat2017-06-20 13:53
A "műtét" sikeres volt,két csomó minusz,már az sem zavar. :D
VALucky,azt mondták h a szálak lassan szívódnak fel,úgyhogy kitartás. Egyébként eszembe jutott vmi a problémáddal kapcsolatban. Vajon akiknek letelt a 3 hónap,miért nem írkálnak már a fórumba?! Sztem azért,mert nincs panaszuk és boldogan élik az új életüket. Kíváncsi leszek,neked hogy alakul majd!:)

1253. tintin082017-06-20 12:03
Tökéletesen egyetértek veled :D annyira profi az egész folyamat, hogy nem lehet belekötni.
(válasz Cutcat 1251. hozzászólására)

1252. Cutcat2017-06-20 10:48
Kinguci,ha nem akarsz fizetni a laborért és elmondod a háziorvosodnak h miért kell,ad beutalót és meg tudod csináltatni sztk-ban tök ingyen.

1251. Cutcat2017-06-20 10:44
Szerintem aki azt akarja h ápolgassák a lelki világát,az menjen pszichológushoz. Ez a doki plasztikai sebész és szépen,fájdalommentesen dolgozik és mindent elmond normálisan. Kell ennél több? Aki azt írta h bunkók voltak,sztem túl érzékeny lehet,amint látszik a kommentekből,azok vannak többségben akik meg vannak elégedve velük.
A felemásságról én még nem tudok nyilatkozni,mert az egyik oldal még egybe van dagadva a nagyajkammal,még nem látom h milyen lesz. Az az oldal nekem is úgy néz ki,mintha tövig vágta volna,de a referencia képeken minden munkája szép,sztem ez is csak idő kérdése.
Amúgy már kezdem bánni h nem maradtam nyugton a csomóátvágásnál,mert így meg ülés közben húzódik itt-ott. Lehet megpróbálom "kioperálni" magamnak. :)

1250. tintin082017-06-19 23:36
Ott nincs. Én a centrum lab-nál voltam, kb 4ezer volt. Biztos van ahol olcsóbb de ez gyors volt és aznap este volt eredmény.
Amúgy nekem is csak a Sikos klinikáról van tapasztalatom, és nem tudom hogy ki mit vett bunkónak, de én bátran ajánlanám bárkinek. A műtét közben amikor mocorogtam rám is rámszólt a doktor de szerintem ez pl teljesen érthető, és az én érdekem. Ezen kívül nagyon rendes volt mindig, és az asszisztensek is.
(válasz kinguci22 1248. hozzászólására)

1249. tintin082017-06-19 23:17
Hogy érted hogy felemás?
Bocsi ha hülye kérdés, csak nem teljesen értem.
Nekem meg olyan kérdésem van, hogy neked/valakinek volt csuklyakorrekcio? Ott hogy néz ki? Mert nekem meg az fura...
(válasz VALucky 1247. hozzászólására)

1248. kinguci222017-06-19 23:03
A Sikos klinikan van lehetoseg a szukseges labor vizsgalatokat megcsinaltatni? Ha nincs, akkor hol voltatok? Illetve mennyit kell varni a mutetre? Sokan irtatok mostanaban, hogy nala voltatok, es pozitivak a tapasztalatok, viszont en tobb elrettento kommentet is olvastam, hogy az orvos es az asszisztensek is bunkok voltak, illetve hogy a konzultacio es a mutet kozott sok ido telt el. Igy most dilemma nekem, hogy hova lenne erdemes menni, Dr. Novoth Belat ajanlottak meg, nala esetleg volt valaki? Koszonom elore is. :)

1247. VALucky2017-06-19 20:21
Akkor ezt megusztad:) nekem meg jo ezt olvasni mert egy varratszal nekem is begyogyult es faj ha piszkalom. Az mar ott marad, de akkor elvileg felszívódik :)
amugy nektek nem nagyon felemás? 1 hónapos es 1 hetes vagyok es nem latom h lesz ez normalis.
(válasz Cutcat 1245. hozzászólására)

1246. regisztracioo012017-06-19 16:46
Nalam nem erdekelte h be volt huzodva a csomo :) egyrt tudott elvagni a masik harmat kieroszakolta. :D pedig magamban en is szepen karomkodtam, plusz meg a konnyem is kibuggyant. :) Te szerencsesebb voltal igy.
(válasz Cutcat 1245. hozzászólására)

1245. Cutcat2017-06-19 11:30
Na megvolt. Az asszisztensnő csak 1 csomót tudott elvágni,mert a többi behúzódott és ahogy próbálta kiszedni,káromkodtam fájdalmamban.. Azt mondta inkább nem kínoz,a többi majd felszívódik meg kiesik magától. Kérdeztem h hogyan tovább,azt mondta már mostantól nyugodtan lehet sportolni,szolizni,ha úgy érzem. Magyarul nincs kőbe vésve semmi,mindenki akkor áll vissza a normális életre,amikor úgy érzi. 3 hónap múlva kell visszamennem megmutatni a doki művét,gondolom akkor fog készülni az "utána" fotó. Egyébként ő is megnézte,azt mondta gyönyörű. Igen,én is így gondolom! :)

1244. tintin082017-06-18 23:46
Na igen én még a 3 napos kontrollra úgy mentem be mint egy pingvin más meg már akkor sportol..:D érdekes.
Oké majd mondd mi volt :)

1243. Cutcat2017-06-18 22:55
Nekem azt mondta az asszisztensnő h valaki már 3 nap után sportolt. Na,azt megnézném.. :D Úgy emlékszem h 3 hét után lehet visszaállni mindenre óvatosan. A futás már nekem is hiányzik,meg a szoli!! Hnap rákérdezek.

1242. tintin082017-06-18 22:15
Jó lesz az, én tegnap csekkoltam és még nekem sem teljesen gyógyult be de úgy vagyok vele hogy 2-3 hónap a teljes gyógyulás. Az meg még messze van. A fájdalom és érzékenység egyre múlik, aztán úgyis eléri majd a végleges formáját.
Meg nekem a doki is látta a 10. napon hogy milyen és csak annyit mondott hogy majd szép lesz. De szerintem bármi nem "normális" az fáj és vérzik, ez meg majd csendben összeforr úgyis.

Amúgy lányok, a sportolásra mit mondtak, mennyi idő után lehet újra?

1241. Cutcat2017-06-18 21:09
Köszi h (megint) nyugtatsz! :) képzeld,a sebem is kezd összehúzódni,ahol szétnyílt! :D

1240. tintin082017-06-18 19:49
Akkor nem csak nekem voltak ilyen beteg gondolataim..:D
Jajj dehogy ciki, olyan gyorsan elvágja nekem tényleg annyi idő volt mint az első kontroll. Szerintem emiatt ne aggódj

1239. Cutcat2017-06-18 18:50
:D nekem is megfordult a fejemben h megnézzem,de aztán elhessegettem a gondolatot. Amilyen szerencsétlen vagyok,ma megjött és hnap megyek csomóátvágásra.. :/ tök ciki.

1238. nonamegirl2017-06-18 11:31
A kattanások tényleg durvák, mindegyiknél rettegve vártam a fájdalomra, ami szerencsére nem volt egyáltalán :) Egyedül azt éreztem az elején, hogy a meleg vér folyik le a fenekemre, amíg nem tettek oda vattát. Amilyen beteg vagyok, szívesen vetettem volna egy utolsó pillantást az utált kisajkaimra, hogy mégis mennyit vágtak le, de nem akartam ezzel zavarni a műtétet, meg amúgy is bolondnak néztek volna :D
tintin08 köszi, még egy ok amiért nagyon várom a csomóátvágást :)

1237. tintin082017-06-17 23:17
Cutcat - én sem szavakra gondoltam, hanem bele sem gondoltam hogy a kattanásokat hallani fogom, pedig logikus :D
Nonamegirl - ott nekem is nagyon érzékeny volt még a csomó átvágáskor is, ami a 10. nap ugye. De napról napra egyre jobb, bár inkább érzésre, látványra még van hova javulni..

1236. nonamegirl2017-06-17 22:23
Sziasztok! Pár napos frissen műtött vagyok én is, és meg nagyon érzékeny de fájni nem fáj, kívülről senki sem látja rajtam hogy "történt valami". Persze rettenetesen be van duzzadva, kemény és lila is, de jegelem kamillazom.
Kérdés: a csiklom teljesen kilatszik azt hiszem, nem vagyok biztos benne hogy az, mert a nagy duzzanatban nehez ki bogarászni, de elég érzékeny mikor bármi hozzaér. Volt valakinek hasonló? Ha igen, hány nap után lett jobb?
A műtét pedig simán zajlott, a szurinál azért szorítottam a fogam, de túlélhető és az egészben az a legkellemetlenebb. Már most nagyon boldog vagyok, ezerszer szebb meg így is, és örülök hogy végre nem lifeg-lefeg-lafog járás közben :) nagyon megérte.