Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kizártak a Teszveszről! Hogyan tudnék újra visszakerülni? fórum

Kizártak a Teszveszről! Hogyan tudnék újra visszakerülni? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. Ekka (válaszként erre: 32. - Bige)
2010. márc. 23. 14:47

Én is csak tárgyilagosan írtam.. és nagyon igazad van, mert a szabály tényleg így szól:)


És persze, hogy nem tetszik a teszvesznek, ha jutalékokat kell visszafizetnie..

2010. márc. 23. 14:43

negatívra negatívval nem lehet reagálni.

Max semlegessel.

(de ezt csak úgy írtam, most itt nem is ez a fontos)


Szerintem nem lehetne eldönteni, hogy ki "hibás", mert igazából mind a két félnek igazat adnék...

32. bige (válaszként erre: 30. - Ekka)
2010. márc. 23. 14:39
..és direkt írtam, hogy a tárgyilagosság beszél belőlem, mert én sem értek egyet azzal, ha valaki rossz minőséget próbál rásózni valakire a fotoshop áldásos hatásai mögé bújva
31. bige (válaszként erre: 30. - Ekka)
2010. márc. 23. 14:38

persze. ez így van. bár jelen esetben azt nem tudjuk , hogy szakadt volt-e vagy "csak" csúnya...de ebben az esetben lehetősége van neki is negatívot adni, és megindokolni, hogy a ruha rongyos volt.

Az 5 negatív gondolom az át nem vett ruhákból egyenként jött össze

30. Ekka (válaszként erre: 29. - Bige)
2010. márc. 23. 14:31

..de azért az sem árt, ha az eladó korrekt, és közöl mindenféle icipici hibát..

Volt már úgy, hogy azt írta "kisjuci", hogy tökéletes, hibátlan.. én meg a csomagból egy rakás sz.rt húztam elő..

29. bige
2010. márc. 23. 14:28

az a baj, ha valaki ilyen helyen vásárol, akkor vállalja , hogy esetleg zsákbamacskát vesz. Ha leüti az aukciót - az eladónak jutalékot kell fizetnie utána. Ha meggondolod magad, akármi miatt ( még ha rossz minőségű is az áru) a Te felelősséged - át kell venni, vagy jogos az eladó kérése, hogy fizesd ki a jutalékát. Én kértem már megtekintést, próbát, nem volt semmi gond. Ilyet simán lehet. ...de ha valaki leüti és nem veszi át az árut - az bizony negatívot érdemel.

hangsúlyozom-most csak a tárgyilagosság beszél belőlem! Ez a szabályzat.

Az megint más kérdés, hogy ki milyen árut tesz fel.


én jártam úgy, hogy a munkahelyemen egy takarítónőnek licitáltam egy ágyra. meg is lett beszélve az időpont, és ő nem ment el átvenni. Teljesen jogosan engem hívtak, hogy miért nem voltam ott. Elmondtam, hogy nagyon sajnálom, de nem tehetek róla ( de akkor is az én felelősségem volt, mert minek kellett olyan hülyének lennem! ) és végül semleges értékelést kaptam, nem negatívot. Ez függ mind a két fél hozzáállásától.

28. Ekka
2010. márc. 23. 14:00

Engem 1450ft-ért engedtek vissza!

Jó, mi?

27. a908366fdb (válaszként erre: 26. - 74740b7c7c)
2010. márc. 23. 13:55

HÁt igen, ebből a szempontból k*cs*g a teszvesz/vatera, párom is ugyan így járt, hogy nem neki adtak igazat, mert akkor még csak huszon valahány pozitív értékelése volt, a másik félnek meg ezer valamennyi....Hiába volt neki igaza...le sem sz@rták.

Sajnos akkor tényleg nem tudsz sok mindent tenni, minthogy beszélsz a másik féllel, de gondolom nem fogja visszavonni a negákat.

26. 74740b7c7c (válaszként erre: 25. - A908366fdb)
2010. márc. 23. 13:52

Ki más, hát én:)

Azzal érveltek, hogy ő egy nagyon régi felhasználó, én meg nem!!! (Neki van kb. 500 pozitív értékelése, meg 11 negatív..)


Annyit mondott a teszvesz, hogy beszéljek a partnerrel. Egyezzünk meg, és amikor ő visszavonja a negatív értékelést, újra szabad felhasználó leszek. Ennyi!


Igazából azért bánt a dolog, mert nem követtem el semmit. Mindig időben, tisztességel fizettem, nem sumákoltam...

2010. márc. 23. 13:44

És a teszvesz szerint ki a hibás?

Mert ez így elég gáz helyzet....bár nem értem ennyiért miért zártak ki....

Hisz nem követtél el nagy bűnt...

Meg ha jól értelmeztem, egy falhasználótól kaptál 5 negát, szóval nem is 5 különböző embertől...(akkor megérteném a kizárás okát)

Ez így bunkóság

2010. márc. 23. 13:39

Szóval a negatív oka!

Tesómnak rendeltem ruhákat.. össz. 7db-ot egy nőcitől!


Ő azt mondta -vétel után- hogy nem tudja egyszerre küldeni, mert fele a nagyinál, "fele" meg otthon van..


Mondtak ok. (bár így ugye a posta kapásból több) ..de csak 2 ruhát fizettem ki, mondtam a többit majd akkor, ha összeszedi a nagyitól.. (állítólag messze laknak, és csak 2 havonta mennek)

MEgjött a 2 ruha, de borzalom volt.

A többit nem kértem.

Erre ő kért jutalékvisszatérítést!!!! MEg kaptam a negákat...


Kizártak!!!! Írtam a teszvesznek, de nem csinálják vissza.


Tartozásom nincs... van összesen 5 negatív értékelésem, meg 127 pozitív...

23. 61cf7811dc (válaszként erre: 20. - Kevian)
2010. márc. 23. 13:32
A Teszvesztől. :)
22. a908366fdb (válaszként erre: 21. - Bige)
2010. márc. 23. 12:39

igen tudom én is....de kérheti akár melyik családtag címére is...

Bár az én véleményem az, hogy ne regeljen mégegyszer

Írjon a tesz-vesznek, hogy mi a problémája, lehet meg tudják oldani valahogy....de még mindig nem derült ki, hogy miért kapott negát....

21. bige (válaszként erre: 12. - A908366fdb)
2010. márc. 23. 12:23
nem olyan egyszerű mert postán, lakcímre küldik ki a regisztrációs kódot
20. kevian (válaszként erre: 19. - 61cf7811dc)
2010. márc. 23. 11:58
Kitől szabadulhatnál meg? :)
2010. márc. 23. 11:57
De jó neked, bár megszabadulhatnék tőlük...
18. kevian
2010. márc. 23. 11:57
Nekem most volt épp a múlt héten, hogy egy hibás játékot küldtek. Először azt mondta, hogy tuti semmi hibája. De nem írta csúnyán azt sem. Végül visszaküldte a pénzt, én meg tegnap a játékot. Már történt velem ilyen porszívóval, ott is visszakaptam a pénzt. Mikor vásároltam ezektől az emberektől, volt már negatívjuk, de látszott, hogy egyébként segítőkészek, megbízhatóak. Most pl egy olyan sráctól vettem egy fülest, akiről azt írták, hogy megbízhatatlan, mert vagy 3 napig nem jelentkezett. Nekem 3 nap után üzent, simán vártam volna még. Kiderült, 2 hetente jár, németbe melózik. :S
2010. márc. 23. 11:44
Anno kifizettem egy árut..persze nem küldte az elado,pénzt sem kaptam vissza...Nem volt egy negativja sem,énszépen elküldtem a mailokat ,éskizárták..De ezzel sajna pénzem sem kaptam vissza..más névvel simán vissza tud regizni..
2010. márc. 23. 11:44

Persze, vannak tényleg nagyon bunkók is, sőt némelyikük annyira primitív(már elnézést)...

Én is először elolvasom az értékeléseket, hogy miért is kapott negát.

DE az esetek többségében azért jogosnak tűnik...

Persze mindenki úgy érzi,hogy neki van igaza.


Te miért kaptál negatívat, ha nem titok?

15. kevian
2010. márc. 23. 11:42

Hát én nem zárnák ki senkit 5 vagy több negatív után sem. Némely emberek iszonyú rosszindulatúak. Mondjuk én mindig meg is nézem, hogy milyen szöveggel minősít valaki másokat, mielőtt veszek tőle valamit. Mert aki mást leparasztoz, lebunkóz stb, az tőlem ingyen is adhatja..vele van a gond.


Szerintem előbb nézz utána, hogy miért zártak ki. Hátha csak valami félreértés. Ja, nem utaltál esetleg erőteljesen egy elérhetőségedre?

14. Bocianya (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2010. márc. 23. 11:40
miért kaptál negát? nem jelentkeztél a termékért? vagy mi?
2010. márc. 23. 11:40
gondolom akinek több negája volt annak azért pozitivja is volt nem?
2010. márc. 23. 11:40
új név, új cím
2010. márc. 23. 11:37
..de a kérdés nem az volt, hogy minősítsetek!
2010. márc. 23. 11:36

Engem kizártak!!!

Tartozásom nincs!

2010. márc. 23. 11:36
Én is kizárnám azt akinek 5 vagy annál több negatívja van....biztos van oka annak, hogy ilyen értékelést kapott.
2010. márc. 23. 11:36
másik e- mail ről regelj be másik nicknévvel... és más címmel...
2010. márc. 23. 11:35
Én láttam már olyant akinek több negatívja volt, és nem volt kizárva! Nem lehet, hogy más volt az ok!? És nem volt jogos az 5 negatív?
2010. márc. 23. 11:35
én láttam már h vkinek van 10 negativja is, s nem volt kizárva......
2010. márc. 23. 11:34
És 5 negatív után kizárás jár???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook