Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Iskolába milyen ételt lehet vinni, ami fogyókúrás? Javaslatokat várok. Kibővítenétek a listámat, kérlek? fórum

Iskolába milyen ételt lehet vinni, ami fogyókúrás? Javaslatokat várok. Kibővítenétek a listámat, kérlek? (tudásbázis kérdés)


5. 8264513f31 (válaszként erre: 4. - Vaczila)
2010. márc. 23. 08:45
Köszi szépen, de ezeket minden formában mellőzöm. Nagyon keményen tartom most. Eddig rosszúl étkeztem, sokat híztam, dagi vagyok. És rengeteg a narancsbőr a popsimon és a combomon, nem fér bele az ilyesmi. Sok zöldséget, gyümit eszem. És rájöttem, ha ez elég , akkor miért egyek olyanokat? :)
2010. márc. 23. 08:43
Nem kell feltétlenül lisztes sütiket vinni, viszont könnyen szállítható sok süti, amit pl zabkorpából lehet készíteni és ezek nagyon egészségesek. Kakaós rostkeksz, muffinok, sajtos zabpehelytallér, stb. Ezek jól fagyaszthatók is, úgyhogy lehet egyszerre nagyobb adagot készíteni belőlük, és ha kiveszed a fagyasztóból, 1 percre beteszed a mikróba, olyan mintha friss lenne. Van itt zabkorpás fórum is ahol találs z recepteket, de az update receptek között is jó párat lehet találni. Esetleg próbálkozhatsz az update lisztkeverékkel is sütésnél, mert az lassan felszívódó szénhidrátot tartalmaz és nem hizlal úgy mint a fehér liszt.
2010. márc. 23. 08:04
Szendvicset nem akarok meg péksüti stb, mert nem fogyasztok sem cukrot, sem kenyeret, sem lisztes ételeket.
2010. márc. 23. 08:03

Amit szoktam:


Kis dobozkában:

- főtt csirkemell + saláta

- banán

- narancs

- főzelék (nem liszttel)

- joghurt

2010. márc. 23. 08:02
Iskolába milyen ételt lehet vinni, ami fogyókúrás? Javaslatokat várok. Kibővítenétek a listámat, kérlek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook