Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Húsvéti ajándékozás fórum

Húsvéti ajándékozás (beszélgetős fórum)


2010. márc. 23. 18:10
Kindertojást szoktam venni a páromnak és a rokonságban az összes "gyereknek", akik már nem igazán gyerekek, de örülnek neki.
2010. márc. 22. 20:59
Nálunk is vidám szokások vannak,tojás festés,barka,ablakra husvéti figura festés,szombat este fészek rakás a nyúszinak,de ide álltalában csak akkor tojik ha kint esik az eső,amúgy elszokta dugni a kertbe az apró tojásokat,nyuszikat édességeket.reggel keresik,bár már csak a kicsi hisz a nyusziban.De jó móka.
2010. márc. 22. 20:00
Misem ajándékozunk ilyenkor. Vannak barátnőim akik még ezt is túlzásba viszik ésmint karácsonykor, agyon ajándékozzák a gyerekeket is... Felesleges, ez is már az üzletről szól! :-(((
2010. márc. 22. 19:50
Nálunk nincs ajándékozás.Szokások vannak ezen az ünnepen.Ez kiteljesedik az ételekben és a díszítésben.Tojásfánk van barkával és az asztalra festett tojás kerül a tradicionális ételek mellé.Természetesen a csokoládé is elengedhetetlen ilyenkor :)
2010. márc. 22. 19:27

Én szerintem is ez a kettő lehetséges.Tojás vagy nyuszi.Ez nem olyan ünnep hogy ajándékozni kelljen.

Kicsiknek lehet venni nyuszit és kiteszik az ablakba.Felnötteknek meg tojás.Mi a hagyományokhoz híven tojást festünk. :)) De aki nem akar az vesz csoki tojást.Mindnekinek a maga döntése.

2010. márc. 22. 18:56
Szerintem is vagy nyuszi vagy tojás,lehet az bármilyen . Én múlt évbe étcsokoládés nyuszit vettem neki.Mást mit lehetne?!:)
2. kattyus (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. márc. 22. 18:52
Pedig a húsvét a festett tojásról, a nyusziról szól:) Mi soha nem veszünk ajándékot. Ha a drágám meglocsol kap egy marcipános tojást. Ennyi. A gyerekek pedig kapnak csokit.
2010. márc. 22. 18:48
Sziasztok! Nekem a mostani húsvétom lesz az első olyan, hogy a párommal töltöm, és sajnos nincs ötletem, hogy mit szokás adni ilyenkor párjának az embernek.. (festett tojást régimódinak tartom).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook