Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet újra felpörgetni a szexuális életet?...:) fórum

Hogyan lehet újra felpörgetni a szexuális életet?...:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. márc. 28. 05:08
hajnali oceannal egyetertek.
2014. márc. 27. 19:56
Fantáziával,apró pici de erotikus dolgokkal..Alap itt is:csak ami mind a két félnek örömöt ad,és nem megalázó a másik számára...
80. e584b61b26 (válaszként erre: 78. - CsillagTM)
2010. júl. 9. 14:15
És én sem szeretek sok mindent mégis úgy van,és sokszor bizony nem azt hallom amit szeretnék,hanem ami az igazság vagy amit éppen a másik gondol!El is fogadom a véleményét,és tiszteletben is tartom,hogy ő így vélekedik a dolgokról.Joga van mindenkinek.
79. e584b61b26 (válaszként erre: 77. - CsillagTM)
2010. júl. 9. 13:53

Nekem van időm és nem én mondogatom,hogy ezt szeretném meg azt!


Tőlem akkor hoxázol amikor akarsz,de ha erre van időd akkor másra is lenne!


Jó nagy ebédszünet van,egész délelőttös :DDDDDDDDD


Vicc kategória!


Szívből kívánom oldódjon ez meg köztetek,és sok boldogságot majd a házzasságotokhoz és a gyerekhez/gyerekekhez is!

78. CsillagTM (válaszként erre: 76. - E584b61b26)
2010. júl. 9. 13:43
ja még annyit: a panaszkodás fogalma kb.: "önmagam problémáinak a néha felnagyított prezentálása mások felé". én nem hinném, hogy sajnáltattam volna magam (miért is tenném, tök mázlista vagyok), legtöbbször általánosságban írtam. csupán nem szeretem, amikor egységsugarú emberek nagy volumenű kijelentéseket tesznek.
77. CsillagTM (válaszként erre: 76. - E584b61b26)
2010. júl. 9. 13:41

ebéd közben hadd hoxázzak már, vagy amikor üresjárat van. de mit magyarázkodjak?!...


te élvezd a gyest (viccen kívül - én már várom) meg csináld a dolgod, én írom a könyvem és csinálom a többit. mindenki a kaptafánál, oszt jónapot.

76. e584b61b26 (válaszként erre: 75. - CsillagTM)
2010. júl. 9. 13:28

Szerintem a panaszkodás helyett a Hoxára fordított idődet egyenes arányban fordítanád a regényedre,vagy az olvasásra vagy a cikkedre több sikerélményed lenne.Nehogy már én legyek a hibás!


Különben én meg GYES en vagyok és amint már írtam egész nap ücsörgök,nagyon kipihent vagyok és a seggemet vakarászom!!


Hagyjuk is,ezek után szóra sem érdemes az egész!

75. CsillagTM (válaszként erre: 74. - E584b61b26)
2010. júl. 9. 13:20

úúú, akarok sok pééénzt:) több időőőőt:) de jó nekem, h bármit kérek, azt megkapoooom:)


igazából örvendetes, h vannak emberek, akiket nem köt a tér-idő-financiális korlát, de az inkább szomorú, hogy ezek az emberek szűk látókörűen kiosztják a többi, munkába/családba meggebedő szerencsétlent, akik csak álmodoznak tíz perc nyugiról.

2010. júl. 9. 13:11

Akkor csináljad!Ha beszélsz róla vagy írsz,attól még nem lesz megcsinálva!Magyarázhatod ezt még 100 féle módon is.


A lényegen nem változtat.


Amit akarok azt csinálom amit nem akarok,azt meg nem csinálom.

73. CsillagTM (válaszként erre: 72. - E584b61b26)
2010. júl. 9. 13:04

"mindenkinek arra van ideje, amire akarja" <-> ""valamiről le kell mondani"


nem értem. én azt akarom, h legyen időm a regényre, a cikkre, a melóra, a mozgásra, a szexre, és még olvasni is. akkor most mifenevan?


egyébként nem tekintettelek lenézőnek, már csak azért sem, mert én több dolgot szeretnék csinálni, nem pedig a kevesebbel elbírni.

72. e584b61b26 (válaszként erre: 71. - CsillagTM)
2010. júl. 9. 13:01

Tudod én is éreztem agyonstrapáltnak magam!De belerázódik az ember,nem siránkozik évekig.

Nem arra utalok h tökéletes vagyok,és én se voltam fodrásznál évek óta mert nekem sem a stílusom.


Az hogy miből áll a napod az egy dolog,én is leírtam miből áll/állt az enyém.Mégis arra van időm amit szeretnék,különben odaírtam hogy "szerintem" mindenkinek arra van ideje!


Ha például nem lett volna a párommal időnk egymásra akkor valószínű nem is erőltetjük a dolgot,hogy legyen kapcsolatunk.

Nem lakótárs kell nekem hanem társ az élethez.És szerintem mindenkinek.Valamiről viszont le kell mondani ha nem lehet 100 helyen megállni a helyed.Én ennyin meg tudom,de nem nézem le aki nem.Mielőtt ki lenne újfent forgatva minden szó.

71. CsillagTM (válaszként erre: 69. - E584b61b26)
2010. júl. 9. 12:39

sztem ezt ne feszegessük, mert ha elolvassa egy agyonstrapált anyuka, még megsértődik rád.


mellesleg elég nagy butaság ez az "én meg tudom, csinálni, aki nem, az béna" hozzáállás. az én anyukám négy gyereket nevelt, mellette háziasszonykodott és tanított, és eléggé pörögnie kell szegénynek. hogy műkörmözzön, hetente fodrászhoz járogasson, szóba sem jöhet. (mondjuk azért sem, mert 1. nincs rá pénz, 2. nem az ő stílusa:))


és továbbra sem érzem azt, hogy szégyellnem kellene, amiért a 8 órás munkám, a másodállásnak tekinthető tanítás, a regény- és cikkírás, na meg háziasszonykodás mellett nincs túl sok szabadidőm.


mellesleg a matek az tiszta ügy: leírtam az előző hsz-ben, hogy miből áll egy napom, és miért is necc az ügy, arra persze nem reagáltál.

70. e584b61b26 (válaszként erre: 69. - E584b61b26)
2010. júl. 9. 12:28
*reggel fél 8 tól éjfélig
69. e584b61b26 (válaszként erre: 68. - CsillagTM)
2010. júl. 9. 12:25

Hát aki ettől dührohamot kap az menjen el orvoshoz!Én is anya vagyok hamarosan reméljük több gyermekes.

Minden nap megfőzök,takarítok,mosok,foglakozom a gyerekkel(amikor a párom nagyobb lány itt van akkor kettővel),műkörmöket is csinálok!És miután lefektettem a gyereket esténként tekerek egy órát is és szakítok időt a hobbijaimra is (gyöngyfűzés,decopague) és szeretek a barátaimmal is találkozni!És soha nem volt még dührohamom.És képzeld el ez előtt pincér voltam a 7 napból 6 ot,reggel fél 8 tól az étteremben voltam,és mégis otthon is megcsináltam a dolgomat és szexeltem is.

68. CsillagTM (válaszként erre: 67. - E584b61b26)
2010. júl. 9. 11:45

ez a "mkinek arra van ideje, amire akarja" mondás sztem spontán dührohamot váltana ki pl. a többgyerekes anyákból:) sajnos nem, NEM így van. és bár én még messze állok a több gyerkőctől:), azért így is nehéz úgy beosztani az időt, h mindenre jusson. mondjuk nekem sztem nem átlagos a napirendem.


mondjuk egy ilyen napot hogy osszak be?


8-16:30 munka

haza

17:00-19:00 tanítás (korrepetáltam)

19:00-20:00 házimunka, vacsi


ezek a fixek, és még kéne

- minimum 1 órát foglalkozni a regényemmel

- szervezni a nyaralást/esküvőt

- minimum 1 órát foglalkozni a cikkel, amit már fél éve meg kéne írnom

- minimum 1 órát foglalkozni a pasimmal, h ne legyen "villámmenet"

- minimum 1 órát tornáznom/mozognom

stb. stb.


akárhogy is nézem, matematikailag lehetetlen, h éjfél előtt befejezzem a dolgaim. azt viszont nem lehet, mert akkor hulla leszek másnap...na ilyenkor mi van??

2010. júl. 9. 11:26

Szerintem a kapcsolatotok is és ti is túl fiatalok vagytok,hogy ez így legyen.

De remélem megoldódik akkor a költözködés után :)


Egyébként mindenkinek arra van ideje amire akarja,szerintem.De egymásra kellene többet fordítani.

66. CsillagTM (válaszként erre: 65. - E584b61b26)
2010. júl. 9. 10:44

nem tudom.


egyébként a havi 1 szex az átlag továbbra is. egyszerűen nincs időnk, és csak ritkán hiányzik. ennek ellenére egyre jobban szeretem, úgyhogy nem az a baj, h "ráuntam"...csak mindig van vmi (lakáskeresés, munka, vizsgák, korrepetálás, ...). most pl. költözködtünk. de remélem, h jövő héttől, ha már végre rend lesz a kecóban, ráérünk majd egymásra:)

65. e584b61b26 (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2010. júl. 9. 09:48
Ez igaz de így mi lesz 16 év múlva esetleg????
64. CsillagTM (válaszként erre: 63. - Napra_forgó)
2010. márc. 24. 15:10
Rajta vagyok ;) Meg hát, 2 in 1: a szex közben egyben fogyunk is :D
63. Napra_forgó (válaszként erre: 62. - CsillagTM)
2010. márc. 24. 15:08

:oDDDD


Ügyes vagy. :o)

Csak így tovább. ;o)

2010. márc. 24. 15:07

hát, kicsit elkaptam a ...khm...frakkját :D


köszi mindenkinek a tippeket és a bíztatást!

61. Napra_forgó (válaszként erre: 60. - CsillagTM)
2010. márc. 24. 14:45

Ez jó hír. :o)


Remélhetőleg, minden gondotok ilyen gyorsan megoldódik. :o)

2010. márc. 24. 09:11
hm, egy szót se szólok: az elmúlt két napban dupláztunk ;) :D
59. CsillagTM (válaszként erre: 57. - Veronika27)
2010. márc. 23. 09:21
szerintem nem is a kilók száma a lényeg. pl. ha a páromon ugyanígy 6 kg lenne, DE látnám rajta, h próbál nekem tetszeni, csak nincs ideje, v mit tudom én, akkor nem érdekelne. csak épp nem ezt látom...jó neki így, és nem izgatja, ha izélgetem:)
58. CsillagTM (válaszként erre: 46. - Harminchatos)
2010. márc. 23. 09:19
azért vannak fokozatok...én pl. a 172 cm-emhez 65 kg vagyok jelenleg a korábbi (versenyúszó korombeli:)) 54-55-höz képest, és igen, van narancsbőröm (ülőmunka, ill. keveset sportoltam egyetem alat), de azért nem mondanám magam lerobbant testűnek :) szerintem a nők jelentős hányada legalábbis próbálja magát rendben tartani, a körülményekhez mérten persze.
57. Veronika27 (válaszként erre: 56. - Napra_forgó)
2010. márc. 22. 21:29
Van, akinek a pár kilóról is az igénytelenség jut eszébe. Kinek ez, kinek az.
56. Napra_forgó (válaszként erre: 45. - Veronika27)
2010. márc. 22. 20:04

Szerintem igazából nem vitatkoztál...

Az, ha felszed pár kilót az nem ugyanaz, mint az ápolatlanság, igénytelenség, amit Te leírtál.

Legalábbis az én mércém szerint amit Te írsz, az már az.

És igen, ha igénytelen, az engem is zavar, az nálam is gátló tényező lenne.

55. e416ca8fa0 (válaszként erre: 54. - Harminchatos)
2010. márc. 22. 19:15

Tudjuk,szerintem ez nem új!

De csinálják ezt a nők is ne aggódj.

Én amennyire tehetem igyekszem a max.-ot hozni magamból,de kitudja mi lesz évek múlva...

54. harminchatos (válaszként erre: 53. - E416ca8fa0)
2010. márc. 22. 19:12

a nők abban különböznek a férfiúktól emitt, hogy egy elpocisodó pasit a nő míg a hajdani férfias változatához hasonlít, saját elhízó nőpárját a férfiú mindjárást a szomszéd csajszikához vagy a szexi kis kolleganőhöz


ajánlom figyelembe venni!

2010. márc. 22. 19:07
Biztos az a baj hogy mi szó nélkül bele törődünk hogy a pasink slampossá válik,de ha ő megjegyzést tesz ránk mi egyből ugrunk hogy javítsunk magunkon.Nem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook