Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Otthon fórum

Otthon (beszélgetős fórum)


10. 0479c9ea94 (válaszként erre: 1. - Bibirc)
2010. júl. 22. 13:09

Meglehet szokni es egy ido uttan mar ugy erzed ha haza mesz ,hogy hianyzik az ottlet ,nem tudom en igy szoktam lenni vele.

Honvagy szerintem mindenki sziveben van kinek eros kinek gyengeb ugye de amikor az indulas elott alok akkor nekem is a torkomban dobog a szivem es legszivesebben kihagynam a repulot egyenesen otthon lennek mar :)

9. vica009 (válaszként erre: 1. - Bibirc)
2010. jún. 12. 12:42
Egyszer 3 hétig távol voltam a Hazámtól,de a 2-ik héten már majdnem megőrültem!Pedíg láttam,hogy jobb világ van Angliába,de hazafelé,amikor Bécsnél meghallottam a magyar rádiót,a szívem megdobbant!Amikor végre átléptük újra a Magyar határt boldog voltam,tudtam,hogy itthon vagyok,pedíg érezni lehetett a "levegőbe a stresszt".
2010. márc. 24. 20:23
Igen.Mások vagyunk.Én is szeretek utazni.Sajnos a munkám külföldre köt.Alig várom már hogy haza menjek,még ha csak pár napra is.
2010. márc. 22. 09:00
ez is mutatja, hogy nem vagyunk egyformák.
6. manul (válaszként erre: 5. - Homokóra)
2010. márc. 22. 08:54

Én pont az ellenkezőjét érzem!

Én imádok utazni,nekem az a csalódás,amikor megérkezem valahová.Ezért mi már nem megyünk tengerparti ottülős nyaralásokra inkább a körutazásokat részesítjük előnyben.

2010. márc. 22. 08:33

Utazni nekem az egyik legunalmasabb dolog. Minden várost egyformának látok, mindenütt idegennek érzem magam. Az utazásokból csak egy-egy futó kép maradt meg bennem, ezekre mindig emlékezni fogok, de nem nagyon tudom, hogy mit kezdhetnék velük..


Nekem nem élmény az utazás.

4. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Bibirc)
2010. márc. 22. 08:20
Ismerem ezt az érzést,honvágyam van...de inkább érzések után, iránt....
2010. márc. 22. 07:59

Én szivesen élnék máshol álmaimban.Nem tudom,hogy meg tudnám-e tenni,hogy elhagyjam az országot.Nem is merült fel igazán soha sem,mert a szüleim itt élnek és nekem fontos,hogy a közelükben legyek.

Sokszor irigykedve gondolok azokra az ismerőseimre,akik külföldön telepedtek le,de igazából azt hiszem,hogy nekem elég lenne egy hosszabb nyaralás az áhitott országokban mert a szívem visszahúzna a mi kis viharvert hazánkba!

2010. márc. 22. 07:16

Szia!


Én egyszer 3 hétig kinnt voltam a párommal, de nagyon örültem, mikor indultunk haza:)

Hogy tudnék-e külföldön élni? Hát talán csak ott, ahol mindig süt a nap:)

2010. márc. 22. 07:12
Tudnátok külföldön élni? Mindig úgy gondoltam elég erős vagyok ahhoz, hogy ne legyen honvágyam.Nem is érzek ,de mikor tudom,hogy haza megyek a szívem jobban dobog. Alig várom hogy otthon lehessek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook