Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megéri még visszajönnöm? fórum

Megéri még visszajönnöm? (beszélgetős fórum)


30. syria (válaszként erre: 29. - Beu79)
2010. márc. 24. 11:45
Az biztos, hogy fiatal, független embereknek nagy lehetőség a külföldi munkavállalás.
29. beu79
2010. márc. 22. 13:13
Szerintem ha beszélsz valamilyen nyelvet csak egy kicsit is, menj ki külföldre au pairnek. Ott családnál lakhatnál, valamennyi pénzt is kapsz, és van fedél a fejed felett és kajád is. Szerintem ez jó megoldás lenne, és ott akár éveket is lehúzhatsz egy családnál. Ha kifogsz valami jót persze. Én angliában votlam és nekem nagyon jó volt, ha beszélsz kicsit angolul akkor ezt javasolnám. És sokkal jobban járnál vele hosszútávon is, mint itthon+megtanulnál min. egy nyelvet.
28. syria
2010. márc. 22. 10:44
Semmiképpen nem éri meg, hacsak nem akarod szánt szándékkal végérvényesen elrontani az előtted álló életed.
2010. márc. 22. 08:50

Szia!

Szerintem minnél előbb hagyd el. Csak a fiatalságodat pocsékolod rá. Nem érdemli meg.SENKI SEM FOGJA MEGHÁLÁLNI, HOGY SZOLGA VAGY!!!

Hidd el, egyszer hálás leszel magadnak hogy tovább léptél.Az élet nagyon sok szépet tartogat a számodra.Éld meg. Most nehéz, de valamit ki kéne találnod..ahová menny.Fel a fejjel!

2010. márc. 22. 08:48

Valami munkát kell!! találnod, hogy ne függjél tőle annyira (mert gondolom, most ez a helyzet), hogy ne legyél bezárva a 4 fal közé, cseléd szerepbe.

Muszáj dolgozni menned és új lehetőségeket, meg emberi kapcsolatokat találnod.

A kollégiumot egyébként nem értem, hogy hogyan gondolod, vagy milyen módon jelentene ez megoldást bármire is?

2010. márc. 22. 07:15
Szerintem is húzd el a csíkot nincs mese ez csak rosszabb lesz.Vannak munkás szállók diák szállók valahol tuti találsz helyet keress és találsz .sok szerencsét!!
2010. márc. 21. 18:29
szerintem is! a legjobb megoldás valóban vmi alapítványon keresztül lehet. Egyedül a semmibe pénz és lakás nélkül elindulni hülyeség lenne, de minél előbb találni kell valami megoldást, mert az, hogy így kínlódsz és gyötrődsz az szintén nem jó, nagyon nem jó!!! Addig kell lépni míg nincs gyerek, és amíg nem történik vmi gond!
2010. márc. 21. 17:36
Sajna akkor barátnők , rokonok kilőve.Marad az alapítvány,ha oda elmész..onnan mehetsz koliba szeptemberbe.:) Szerintem ez lenne a legjobb.
2010. márc. 21. 17:29
nem mindig iszik csak alkalom adtán vagy kb 2 hétbe egyszer
2010. márc. 21. 17:28
minden rokonom egy kétszínű alkoholista!és az apósom is az és a párom is megissza a magáét és olyankor vad barom!de nem bántalmaz ert tudja h mikor iszik utálom
2010. márc. 21. 17:28
kereszt szüleim neveltek fel,de kereszt anyám is alkoholista,kereszt apum most válik tőle és neki sincs sehol helye!barátnőm egyáltalán nincsen!
2010. márc. 21. 17:17
A keresztszüleidhez nem mehetnél?
18. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - Babucika007)
2010. márc. 21. 17:10
Gondolj bele,hogy már mennyit kibírtál..ahhoz képest még mennyit kell?!Gondolom jóval kevesebbet..mivel koliba gondolom majd csak szeptemberbe tudsz menni,azért lenne jó egy rendes rokon (?) vagy egy barátnő aki befogadna.Onnan már máris könnyebb lenne.
2010. márc. 21. 17:06

köszönöm a kedves szavakat!

Az lessz a legjobb ha megtervezem biztosra a dolgokat és lépek!azért egyedül pénz és biztonság nélkül nem léphetek le csak úgy,de nem tudom kibírom e addig mert nagyon fájnak ezek a dolgok!legalább anyukám lenne:(:(

2010. márc. 21. 16:55

Teljesen igazuk van az előttem szólóknak, nem kérdés mit kell tenned.

A másik, milyen suliba mész? Fősuli, egyetem? Mert ott a koliból nem kell elmenned hétvégén. És persze azt is megérdeklődheted, hogy milyen támogatásokra vagy jogosult, és máris könnyebb valamivel a helyzeted ilyen szempontból.

15. buschne (válaszként erre: 14. - Bucóka20)
2010. márc. 21. 16:54

Szia!

Én sem mondhatok egyebet...el onnan! Túl fiatal vagy, sok szép dolog vár még Rád, de nélküle! Hamarabb találsz egy olyan társat, akinek fontos vagy, mint gondolnád!

2010. márc. 21. 16:50

szia!

Nincs olyan barátnőd akikhez el tudnál menni?Suli mellett lehet diákmelót csinálni,abból tudnál nekik pénzt adni.Vagy akár a kolit is ki tudnád fizetni.

Ha más megoldás nincs akkor az is jó amit hnora "mondott".

Persze könnyű azt mondani,hogy lépj meg fiatal vagy.Nah de hova?!!!Azért a nagyvilágba a semmi nélkül csak nem mehet az ember.Tervezd el,szerezz infókat és egy jól átgondolt terv után lépj le.

Sok sikert!

2010. márc. 21. 16:43
Hogy mit csinálj, az nem kérdés. Az már igen,hogy hogyan. Tervezd, szervezd meg a jövődet (természetesen nélküle) és tűnj el tőle.
12. hnora
2010. márc. 21. 16:33

Szia!

Megértem, hogy nehéz a helyzeted, de nem szabad hagynod, hogy az egész életed így, vagy ennél még rosszabb helyzetben/körülméynek közt éljed le!

Más kérdés, hogy nem tudsz hova menni, és ha elhagyod őt, a hajléktalanság fenyeget + utánad jön, megkeres, és esetleg még rosszabb idők várnak rád (azt írod durva a szex közben, máskor is???)

Azt ajánlom keress fel itt valamilyen alapítványt vagy szervezetet, esetleg hívd fel ma este a NANE-t (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen)(0680-505-101 - este 6 és 10 között hívható), és mondd el nekik a történeted!

Kitartást kívánok és drukkolok neked!

2010. márc. 21. 16:26
Addig lépj míg nem késő!!!!:)
2010. márc. 21. 16:26
Változtass amiylen gyorsan tudsz, keress vmi megoldást! Legjobb lenne minél előbb elköltözni (tudom, nincs hova....:S) de ez így nem élet...
9. dominós (válaszként erre: 6. - Babucika007)
2010. márc. 21. 16:23
Lesznek még, akiknek fontos leszel, hidd el. Törj ki! Akár már holnap!!!
2010. márc. 21. 16:23
Repülj! Szárnyalj! El innen, minél messzebb, minél hamarabb! Vár az élet!!!!!!!!!
7. e773b192c8 (válaszként erre: 1. - Babucika007)
2010. márc. 21. 16:22

Szia szerintem eléggé fiatal vagy hogy lekötsd magad. Főleg ha ennyire rossz a kapcsolatotok.

Ha van hová menned akkor hajrá én is azt mondom, mert semmi értelme ez már csak nyűglődés.

Meg amúgy is annyi pasi van a világon, nem maradsz egyedül, csak te úgy akarod!!!

2010. márc. 21. 16:21
hát ez az,csak nincs erről hozzá mivel senkim nincs rajta és a kétszínű családján kívül!Nem tudom mit fogok csinálni egyedül a nagyvilágban!:azon is gondolkodtam már hogy jobb lenne ha meghalnék
2010. márc. 21. 16:20
18 évesen még a világot is megválthatod. Mi itt a kérdés?
2010. márc. 21. 16:15

Most viccelsz?

Ha ilyen most akkor mi lesz 10 év múlva...

2010. márc. 21. 16:13

Ha van hova menned,akkor hajrá!:)


Kicsit gáz a 21.században ez a fajta szolgaság,18 évesen!

2010. márc. 21. 16:08
ja és még annyi hogy holnap megyek Pestre a suli miatt,és azon gondolkodom hogy nem jövök vissza!
2010. márc. 21. 16:08

Sziasztok

Van egy párkapcsolat,de úgy érzem hogy már semmi értelme!

elég régóta vagyunk már együtt

De mostanra már nagyon lapos lett a kapcsolatunk!

18 éves vagyok ö 23 együtt élünk de úgy mint a nyugdíjasok!nem járunk sehova,soha nem visz sehova pedig kocsija van egész nap itthon ülök főzök mosok takarítok a testvérei után és kész!Ma is kértem hogy mennyünk el sétálni és nem jött mondván hogy minek sétálni,pedig olyan gyönyörű idő van!A szex kapcsolatunk is a béka segge alatt van,nem figyel rám mindig rá kell szólnom hogy durva,ezt nem jól csinálod azt nem jól csinálod

nem tisztel nem becsül semmibe pedig úgy érzem ha lehet így mondani hogy minta feleség vagyok mindent megkap tőlem nem csalom nem járok sehova!

Igaz h elmennék szórakozni vagy vásárolni de nincs barátnőm nincs senkim akivel el tudnék járni

de ha úgy van ő elmegy a barátaihoz a faluba 1-2 órára!ezeket elmondtam már neki de még mindig semmi,tudom hogy ő is menne de mikor én szeretnék vele menni valahova 2-be mindig azt mondja hogy ketten unalmas!Már nem tudom meddig várjak vagy mit tudjak tenni!Ha elhagyom akkor nem nagyon van hova mennem mert a családom alkoholista egyszóval mindenkim senkim nincs!egyedül a koleszt tudnám valahogy megoldani de azt se nagyon tudnám kifizetni,de kérdés még az hogy 7végén hova megyek haza?mert nincs hova

egyszerűen nem tudom hogy mit kezdjek magammal szeretnék élni de nem tudok!semmi témánk nincs,soha nem beszélget velem semmiről,pedig mutatja h szeret de tudom h neki se jó így! én arra gondoltam ha igazán szeretne elengedni mert tudja h nekem így nem jó vagy próbálna nekem örömet szerezni.kértem már h tartsunk szünetet vagy engedjen el de mindig azt mondja hogy nem vagy ha elmegyek akkor úgy is utánam jön! Azért írtam hogy az idősebb tapasztalt nők elmondják a véleményüket és tanácsot adjanak mert nagyon nagy szűkségem lenne rá,tudom h anyukám feladata lenne de ő alkoholista apukám meg nincs!Előre is köszönöm a válaszokat.elnézést a helyesírásért de rossz a billentyűzetem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook