Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan találhatok olyan kiadó 2 szobás lakást, ahol max.2-en lennénk és a macskáimat is elfogadják? fórum

Hogyan találhatok olyan kiadó 2 szobás lakást, ahol max.2-en lennénk és a macskáimat is elfogadják? (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. wanita
2010. máj. 23. 07:28
most szeretnénk nagyobb alkásba költözni a cicák miatt remélem sikerul
2010. ápr. 28. 13:05
Vagy elutasítanak vagy a fizetésemhez túl drága...
82. wanita
2010. ápr. 28. 12:52
sziasztok nekem nem volt könnyü találnom kiadó lakást mert macskával mentem volna és sok helyről elutasítottak
2010. ápr. 16. 11:26

Egyre jobban utálom az ilyen albérletet! Mentem volna tusolni, a törölközőm le volt dobva a mosdó alá, ami mocskos, mert oda vannak szórva valakinek a szennyesei és a mosdóból kicsit csöpög a víz is. Rohadó ruhák közé lett beba...va! Dobhattam ki a tésztaszűrőmet, mert berozsdásodott, mert már 1 hete nem volt mosogatás és jó nagy halom gyűlt össze. Azért nem mosogattam el a héten, mert nekem nem volt a halomban szinte semmi edényem, max 1 tányér, bögre, ilyesmi. Múlt héten is 600 évig mosogattam más mocskát. A szemetesből ömlik ki a szemét. Nekik lehet, hogy jó a putri, de nekem nem. Nekem a disznóol, kosz olyan, mint akinek tömegiszonya van és telezsúfolt buszon utazik...

Vehetek egy porszívót magamnak, mert ami itt van az tönkerement. Szerintem rosszul lett tárolva és olyan lett vele felszívva, amit nem kellett volna. Semmit nem akarok venni a hűtőbe, pl. vajat, ketchupot, mert elfogy. Nem vagyok irigy, de más miatt sok kicsi apró dologért nem fogok a boltba mászkálni, mert megeszik. Nekem a vegeta sokáig elég, de az is elfogyott, mert háromnegyedét elhasználták.

Már napok óta az asztalon rohad a pacal a tányérban. Elmostam néhány dolgot, de ezt az ocsmányságot nem fogom megfogni!

Annyi a bajom, hogy idegesít, ha hozzányúlnak a dolgaimhoz és a sok-sok kosz!!

80. Evawitch (válaszként erre: 79. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 24. 18:04
Nem. Adtam fel hirdetést, de semmi.Írtam néhánynak, de nem válaszoltak. Volt egy, ami 25 plusz rezsi lett volna, de hamar elkelt...
79. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 78. - Evawitch)
2010. márc. 24. 17:50
Sikerült már valamit találnod? /albérletet/
2010. márc. 24. 17:49
Hát ez az! Ha van valami problémám, akkor vagy megoldom (megpróbálom) vagy leírom ide a Hoxa fórumba. :)
77. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 76. - Evawitch)
2010. márc. 24. 17:45

Ó az más. Azt hiszem nagyon nincstelennek kellene ahhoz lennem, hogy abba a műsorba szerepeljek :)

Még akkor is, ha vallom soha se mond,hogy soha :D

2010. márc. 24. 17:39
Szereplőnek hívtak.
75. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 74. - Evawitch)
2010. márc. 24. 17:28
Miért küldted el? Nem mindegy szereplőnek,vagy tényleges munkatársnak hívtak.
2010. márc. 24. 17:22
Ma hívtak meló ügyben. Az rtl klub hívott a Mónika show-ba! :) Elküldtem a búsba a hapsit!
73. 1aa92abc3d (válaszként erre: 72. - Evawitch)
2010. márc. 22. 19:37
én sokat töltöttem ott.mármint a balcsin.dolgoztam is ott nem keveset.úgyhogy csak ajánlani tudom
2010. márc. 22. 19:36
De jó. Majd érdeklődöm arrafelé is. Igaz, nyáron nincs suli, be tudok menni melóhelyre túlórázni szombatonként.
71. 1aa92abc3d (válaszként erre: 70. - Evawitch)
2010. márc. 22. 19:21

és a balatoni munka nyárra hogy kicsit több pénzed legyen?jön az idény, és kellenek a baltoni munkások. fagyiárus stb...

az nem jó?

2010. márc. 22. 18:59
Adtam fel hirdetést, másodállás miatt. Ma kapram egy e-mailt is. De ez olyan átverős munkalehetőség, ahol 500 ft-ot kell befizetni. Ilyen nem kell! Ügynökösdi, hálózatépítés akad bőven, de nem ilyet szeretnék. Takarítás meg ilyenek azok jöhetnének.
69. 1aa92abc3d (válaszként erre: 66. - Evawitch)
2010. márc. 22. 08:40

Én pesti vagyok.nehogy azt hidd hogy itt minden olyan jó...

minden drágább mint vidéken.drágább az albérlet,a rezsi, a buszbérlet 10 ezer fejenként, mehetsz autóval, de az állandó dugók miatt nem éri meg ,tudom tapasztalat.és ott sem fizetnek sokkal többet(talán valamennyivel)

neked a másodállás az igazi lehetőség, és nem hiszem hogy nincs, csak kitartónak kell hozzá lenni.sok helyen hirdetnek hétvégi takarításra, vagy hajnali újságkihordásra.vagy ha semmi, de spórolniakarsz akkor viszont meg kell alkudnod a többedmagddal együtt lakással.Bérelni kell 4-5 főnek egy kis lakást, és akkor fillérekből kihozod.

valamit valamiért.

68. manul (válaszként erre: 66. - Evawitch)
2010. márc. 22. 06:58

Ha van biztos állásod eszedbe se jusson feladni!Pesten sem várják tárt karokkal a munkaerőt!

Itt is nehéz elhelyezkedni még akkor is,ha másodállásban akarsz dolgozni.

Ne csinálj butaságot,maradj a munkád mellett,a neten nézz körül,hátha van munkalahatőség másodállásban.

Adj fel hírdetést az Expresszben a neten keresztül(ingyenes),keress olyan lakótársat,aki szereti a cicákat és hajlandó lenne Veled összeköltözni.

Így ketten már nagyobb eséllyel indultok el a lakáskeresés útján.

Biztosan van olyan főbérlő,aki megengedi a cicákat,az is megengedte akinél most laksz!

Ne hagyd ott a munkádat,mert nagyon lenullázhatod magad!

67. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 66. - Evawitch)
2010. márc. 21. 22:02
Budapesten sincs kolbászból a kerítés. Az albérletek drágák, a munkanélküli irdák előtt kígyóznak a sorok, és nem mindenki áll ott azért mert a segély az életcélja. :(
2010. márc. 21. 18:51
Ebben a megyében tényeg nincs semmi, Pesten biztos, hogy van. Egyedül van értelme felmenni?
65. agis (válaszként erre: 64. - Evawitch)
2010. márc. 21. 18:47

Magyarázkodsz, indokolsz, de megint nem tettél semmit.


Nekem mindegy, nem az én életem, nem az én dolgom.


lehet, hoyg ha elköltöznél hozzá kellene nyúlni a félretett pénzedhez, de befektetés nélkül nincs nyereség. Tessék a fővárosban szétnézni.

64. Evawitch (válaszként erre: 62. - 1aa92abc3d)
2010. márc. 21. 18:16
Ebben a válságban nem nagyon lehet találni másodállást. Ha van is és nem időben találom meg a hirdetést, be van telve.
63. 1aa92abc3d (válaszként erre: 61. - Agis)
2010. márc. 21. 17:22
jó, csak az ember pesszimista. az a tulaj akinek sosem volt sem kutya sem macskája,sokkal bizalmatlanabb mint az akinek van. és valljuk be nagyon kevés az az állat ki tényleg példaértékűen viselkedik a lakásban. ez ugyanolyan mint a gyerek.nem a gyerek hibája ha koszos trehány, és rendetlen..
62. 1aa92abc3d (válaszként erre: 60. - Evawitch)
2010. márc. 21. 17:20
veszprém nagyváros.ez csak kifogás.ha valaki akar az el tud helyezkedni a rosszul fizetős állása mellett másodállásban.neked meg még gyereked sincs, úgyhogy dupla esély. a minimálbér az éhenhaláshoz is kevés. többet tudsz keresni ha igazán akarsz.
61. agis (válaszként erre: 54. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 21. 17:00
Itt is rakott, fa parketta van. engem is ijesztegettek, hogy ki fog rohadni a kutya miatt. 6 hetesen került hozzám, 2,5 hónapos korától teljesen szobatiszta. Ha bepisilt is, csakis a hidegburkolatra. Az meg könnyen tisztítható, de piszkítani soha nem piszkított a lakásba.
2010. márc. 21. 16:41
Most is, folyamatosan nézem. Feladtam egy hirdetést is. Ha hívnak, akkor biztos, hogy hálózatépítős, embereket átverős munkát ajánlanak. Réggebben, a válság előtt több lehetőség volt.
59. 1aa92abc3d (válaszként erre: 58. - Evawitch)
2010. márc. 21. 16:33

na akkor nézz körbe milyen lehetőséged van?

ajánlották itt lejjebb az árufeltöltőt, a mekit ezeket próbáld meg.vagy konyhai kisegítő, egyébb betanított munka...vagy balatoni idénymunka

2010. márc. 21. 16:16
Gyárban dolgozom.
57. 1aa92abc3d (válaszként erre: 56. - Evawitch)
2010. márc. 21. 16:10
most mivel foglalkozol?mit csinálsz?nem hiszem hogy a környéken nincs másodállás lehetőség.ajánlottam a balatont, lassan it az idény, lehetőség lehet ott hogy öttbet keress.
56. Evawitch (válaszként erre: 52. - Agis)
2010. márc. 21. 16:08
van kevés félretett pénzem. Ha elköltöznék, előbb utóbb elfogyna.
55. 1aa92abc3d (válaszként erre: 54. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 21. 16:07

Én sem az állatok ellen vagyok, hanem az emberek ellen akikre nincs írva hogy jól nevelt a kutya-macska.

és tényleg sok olyat hallani hogy az állat tönkreteszi a lakást.arról ne is szólva hogy egy bérleményben a tulajnak az élete munkája van benne,és nem biztos hogy pénzes csak mert lehetősége van kiadni a lakását. a kaució meg sokszor nem fedezi az állat által tönkretett cuccokat

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook