Sheavaj (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 21. 22:16
a legjobb minőségű afrikahandeles shea vajat keresd, én az ökokuckónál szoktam venni, ők azt árulják. meg minden mást a házikozmetikumok elkészítéséhez.
2011. ápr. 12. 10:48
Én tudok egy jó honlapot, ahol beszerezhető néhány növényi vaj (shea, avokádo, kakaó stb.) Írd be a keresőbe, hogy szappan tündér, és az első találat lesz!! Szép napot!
2011. ápr. 12. 07:56
én netről szoktam rendelni sheát... és egyéb dolgokat..
2011. ápr. 12. 02:22

A shevajnak van egy füstös, diós illata, de nem büdös szerintem, max először furcsa egyeseknek.

rengeteg webshopban lehet venni pl zöldpolc, jomtom, ökokuckó, nekik vannak jó árakon.

Nyusszancs, be ne tedd mikroba a sheavajat és semmilyen hidegen sajtolt olajat, zsiradékot!! "megölöd" a nyers vajat, búcsút mondhatsz a vitaminjai nagy részének és egyáltalán a pozitív hatásainak.Végeredményben a mikrózott sheavaj kidobott pénz. Melegítsetek a gáztűzhelyen egy lábasban vizet, nem kell, hogy forrjon, abba a meleg vízbe állítsátok a sheavajas bödönt, ne menjen 40-50 foknál magasabbra a hőmérséklete!

Cornflower, a webshopokban, ahol pl sheavajat lehet kapni, kakaóvajat is lehet, 100 grammos pasztilla kb 850-890 ft a webshoptól függően :)

2011. febr. 25. 17:10

Ezeket a hozzávalókat hol lehet megvásárolni?

Patikában kakaóvaj van, azt sem adják ki, csak receptre :(

Sheavajból melyik a jó? Valaki írta, hogy nagyon büdös némelyik, olyat nem szeretnék megvenni.

2011. febr. 8. 20:44
Hol szerzitek be a sheavajat?
2011. febr. 8. 20:34
Húú, jó régen írtál..., azért én válaszolok. Ha az egész hajamra pakolásként teszem, akkor mindig összekeverem valamilyen bázis olajjal, pl jojoba, vagy kókuszolaj, makadámia, esetleg mandula....mikroba beteszem, szépen összeolvad, összekeverem, és már mehet is a buksira. De a nyers, finomítatlan sheavaj nekem hajvégápolóként, sőt, hajwaxként is nagyon jól bevált!
2010. márc. 21. 09:38
Hogy használjátok a sheavajat hajápolásra?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook