Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mire való egy holdkő? fórum

Mire való egy holdkő? (tudásbázis kérdés)


5. d54e67bebe (válaszként erre: 4. - 98a02d979e)
2010. ápr. 16. 08:33

:D


Bocsi!


Igazából én akkor használom amikor nőgyógyászati gondjaim vannak és akkor addig van rajtam ameddig érzem.

Az a baj hogy kaptad "úgymondd" és nem te vetted . Mivel lehet nincs is rá szükséged. Amikor az embernek bejön egy ilyen dolog akkor érzi hogy miért azt választotta.


Nekem máskor probléma volt a fogaimmal és akkor jött egy gondolat hogy bemegyek a boltba és veszek egy karkörőr és olyan lilásat választottam. Kiderült a csaj mondta utánna hogy ez a fluorit ami a fogakra jótékony hatást gyakorol.



Ezeket amúgy nem kell mindíg hordani ,majd jön az az érzés hogy most felveszed mert a lelked irányít hogy kell neki egy kis megerősítés. Röviden ennyi:D

2010. márc. 20. 19:05

-.-"

Köszi de nem gugli-s másolást vártam!!!

Ez a legelső link amit kidob.

Saját ugymond "véleményt" hogy ki mire használja!

Most kaptam eggyet nem rég és nem tudom hogy mire "használjam".

2010. márc. 20. 18:53

Egy drágakő az érzékenységért

A görögöknél és a rómaiaknál erőkristályként szolgált, amely a hold tulajdonságait itt a földön felerősíti. Befolyásolja a termékenységet és a terhességet. A holdkő több életörömöt hoz és erősíti a női kisugárzást. Támogatja az érzékenységet és nyitottá tesz a spontán ötletekre



Csakra: szex csakra (2.), illetve torok csakra (5.)


Előfordulási helyei: Skócia, Szicília, Kenya, Ausztrália


Ásványcsoport: szilikátok


Mohs-keménység: 6


Tömörség: 2,6


Színei: fehér, krémszínű, fekete, kék, sárga, zöld, rózsaszínű


Tisztítása, tárolása


A legbiztosabb megoldás a holdkő tisztítására a tudati energiával történő tisztítás, melyet tanfolyam keretében lehet elsajátítani. ► Emellett lehet Reikivel, csengő hanggal is tisztítani.


Kapcsolódó csillagjegyek


Leginkább a halak, rák, bak csillagjegyben születettek számára alkalmas.


Lelki hatásai


A holdkő egy jó hallgatónő. A holdkő támogatja az érzékenységet, nyitottá tesz a spontán ötletekre, egy jó kő a meditációkhoz, támogatja a harmóniát és a mély érzelműséget, lelki kiegyensúlyozottságot ajándékoz. Nagy változóképességet és dinamikát kölcsönöz.


Érzékennyé tesz a szoba légkörére. A holdkő több életörömöt hoz és erősíti a női kisugárzást.


Fizikai hatásai


Különösen intenzív hatása van a női kiválasztó szervekre, szabályozza a hormonháztartást, támogatja a termékenységet és segít menstruációs panaszoknál. A holdkő hatásos a teljes mirigyrendszerre, ösztönzi az anyagcsere folyamatokat.


Hormonzavarok, holdkórosság ellen. Befolyásolja a termékenységet és a terhességet. Szabályozza a tejtermelést. Aktivizálja a hasnyálmirigyet, a lépet és a nyirokmirigyet, segít a nyirokrendszer daganatos megbetegedéseinél.


Egyéb jellemzők


Miközben nálunk csak a 18. század vége felé vált népszerűvé ez a kő, addig a görögöknél és a rómaiaknál igen fontos szerepet játszott. Egy erőkristályként szolgált, amely a hold tulajdonságait itt a földön felerősíti. Nemcsak mágikus gyógyító kristályként tisztelték, hanem teaként fogyasztották, ami megvédett a legrosszabb betegségektől is.

2010. márc. 20. 18:50
Mire lehet használni?
2010. márc. 20. 18:50
Mire való egy holdkő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook