Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zeatax és Cactuslim fogyi tabletták fórum

Zeatax és Cactuslim fogyi tabletták (beszélgetős fórum)


2010. máj. 28. 19:14
sziasztok.ezek szerint ez a cactuslim tényleg hatékony lehet.Én ma olvastam róla először,de azt hiszem,kipróbálom.Bár ennek is húzós az ára,de eddig erről olvastam a legtöbb pozitív véleményt.Még a 30 days tablettán gondolkodtam,de azt hiszem akkor ilyent fogok venni.Várom a további véleményeket,meg ha esetleg megírná vki,hol a legolcsóbb,azt megköszönném.
2010. jan. 21. 10:46
Sziasztok, már nagyonrég nem írtam, jelenleg - 40 kg-ot fogytam. Sokan kérdezitek emailben is hogy hogy csináltam. A zeataxot naponta 2X3 szemet étkezés előtt szétrágva a cactuslimet pedig 2X1 szemet étkezés után. A fogyókúra fejben dől el először is. A lényege hogy semmit nem szabad meg vonni a szervezettől, ha csokit kívánsz akkor azt eszel. Én nem eszem kenyeret és burgonyát. Reggelit soha, ebéd leves vegy főzelék hússal, délután virsli, párizsi, tojás, sajt, túró, tejföl, kefir vagy zöldség, vacsora sok gyümölcs, joghurt és vagy párizsi. Inni csak ásványvíz vagy csapi víz. Csoki, süti, kenyér kivánság szerint persze nem táblaszám. És amit még elfelejtettem minden este 1 szem stadalax hashajtó. A kedvenc vacsim barackos joghurt és 10 dkg párizsi.
2010. jan. 4. 21:21
Cactuslim tapasztalatok még valakinél?
11. scor1
2009. okt. 12. 08:31

Sziasztok!

Én a Zeataxot próbáltam ki. Bevettem egy szemet

és utána nagyon rosszul lettem.

Két hét múlva újabb kisérlet és úgy éreztem,

hogy végem van. Borzasztó "élmény" volt.

Ennyi nekem elég is volt ebből a "csodaszerből".

A Cactuslimet még lehet, hogy kipróbálom.

10. beszti89 (válaszként erre: 8. - Turista68)
2009. szept. 28. 21:53
szia turista68, elég írtál, de kiváncsi lennék h hogy szedted a zeataxot meg a cactuslimet.Egyszerre a kettőt? Meg a tapasztalataid érdekelnének. Most hol tartasz a fogyásban?
9. Theodora* (válaszként erre: 8. - Turista68)
2009. jún. 15. 12:22

Szia turista68!


Engem a cactusos tapasztalataid érdekelnek, légyszi írd meg, hogy mennyit, mikor, meddig, stb.

10 kg-t szeretnék leadni, a sporttal nincs gond, sokat mozgok, de a párommal jó étvágyunk van, szóval jó lenne valamilyen természetes segítség.

Köszi!

2009. jún. 11. 11:12
Sziasztok új belépő vagyok, mielőtt elkezdtem fogyózni elolvastam a hozzászólásokat. 2009. 03. 27-én kezdtem fogyozni, zeataxot és caktuslimet szedek a mai napig, eredmény 20 kg-ot fogytam, még 10-15 kg-ot szeretnék leadni. Ha tapasztalataimmal segíthetek, kérdezzetek.
7. bogyika0926 (válaszként erre: 6. - Berenik)
2009. máj. 23. 10:27
Remélem lesz eredményed, még én is bizakodom én 5-én kezdtem szedni, de még semmi, biztos több idő kell:-( Egyébként hogy szeded? Itt olvastam, hogy valaki 3-at szedett és kaja előtt, de a doboz azt irja hogy napi 2 és étkezés után, na és hogy ne lépje túl az adagot. Én úgy szedem ahogy rajta van de eddig nem igazán ment le, talán 1kg.
2009. máj. 14. 14:51
Én ma kezdtem el szedni a Cactuslim kapszulát, majd beszámolok az eredményről (ha lesz).
5. szussz (válaszként erre: 3. - Mongi)
2007. dec. 29. 08:59
Én is kipróbáltam a Zeatax-ot. Sem hatása, sem mellékhatása nem volt :-)
2007. szept. 8. 17:41
Még mindig hisztek a csodaszerekben ? :)
2007. szept. 8. 13:39
A férjem próbálta a Zeataxot.Akkor azt mondta nem ér semmit,de most megint venni szeretne:))
2007. szept. 5. 17:11

Én tavaly Cactus Slim-et szedtem,15kg-ot fogytam 4 hónap alatt,napi 3* szedtem de csak 3* kajáltam,tehát minden kaja előtt vettem be 1 szemet,mellette nem tornáztam semmit,mert az időm nem engedte!Viszont nagyon sok cukormentes folyadékot ittam!Most megint híztam,de mivel babót szeretnénk,nem fogom elkezdeni,bár elvileg természetes anyagokból van,dehát ennyi...Tehát nálam bevált...Mellékhatása nekem nem volt!Ha még van kérdésed írj privit nyugodtan!

Sok sikert kívánok!

2007. máj. 18. 16:40
Szedte valaki a Zeatax éhségcsökkentő rágótablettát és a Cactuslim fogyitablettát? Mi volt a tapasztalatod? Fogytál? Mennyit? Mennyi idő alatt? Volt mellékhatás bármilyen? Köszi a választ Rózsazsa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook