Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyi szülészetről mindent fórum

Szombathelyi szülészetről mindent (beszélgetős fórum)


2010. jún. 29. 15:18
ezt nem tudom sajna...jobb ha rákérdzel: védőnőtől vagy hívd fel az okmányirodában az anyakövvezetőt...ő bizti tudja
2010. jún. 28. 16:45
Azt tudja esetleg valaki,hogy kérnek-e attól másolatot a házassági anyakönyvi kivonatról,aki nem Szhelyen kötött házasságot?
12. Katka83 (válaszként erre: 11. - Fbab8271ce)
2010. jún. 28. 16:43
Köszi,hogy leírtad ezeket,mert sajna nem tudok elmenni.:)
2010. jún. 25. 19:55

Szerencsére énse voltam szülések előtt kórházban. A szülőszoba egy szép nagy tágas helyiség, teljesen felújítva, két éve csinálták, modern, a szobán belül van egy külön zuhany-wc helyiség)- vajúdás alatt jól jön a meleg zuhany és ki se kell menned sehova... Van a rendes szülőágy, van bordásfal, kád kötél, labda...

ha valaki megy veled a szülésre, akkor el ne felejtsétek előre megvenni a steril ruhát!

10. Katka83 (válaszként erre: 9. - Fbab8271ce)
2010. jún. 23. 17:44
Azért is érdekel,mert jóformán a szhelyi kórházban eddig csak uh-án voltam,mert pár éve költöztem a környékre.Meg hajt a kíváncsiság,mire számíthatok.Lehet megnézem,de jó lesz ha belehúzok,mert lehet szülni előbb megyek. :D
2010. jún. 23. 11:40

nem tudom...embertől függ...ha megnyugszol, h láttad, hova kell menned, milyen az a hely stb. akkor menj el! mindhármat máshol szültem,

mármint : mindháromszor itt Szhelyen,

csak 4éve még a régi paravános egy légterű helyiség volt,

két és fél éve épp akkor újjították fel a szülőszobákat(és akkor a VIP részen szültünk) most meg a vadi új szép és igényes sszülőszobában született a kisbabám

8. Katka83 (válaszként erre: 3. - Ikocsis78)
2010. jún. 22. 19:40

Szia!


Meg szeretném kérdezni,hogy érdemes-e elmenni a szülőszoba látogatásra?Gondolkozom rajta és tanácstalan vagyok.

7. ikocsis78 (válaszként erre: 6. - Fbab8271ce)
2010. jún. 5. 07:54
Váó, az bíztató... Ma megyünk 9-re, remélem már csak babával jövünk haza...
2010. jún. 4. 16:10
Amikor én szültem egy, azaz egy szülésznő volt! Még jó, h nem nagyüzemben szültünk, épp csak én voltam a vajúdás végén, és egy másik kismama az elején
5. ikocsis78 (válaszként erre: 4. - Fbab8271ce)
2010. máj. 1. 11:34

Szia!


Köszi, úgy legyen! :) Csütörtökön azért elmentem körülnézni, tényleg szép lett. De hogy 2 szülésznő van összesen, az meglepett. Ajánlották is, hogy legyen ott kísérő, aki szükség esetén megkeresi őket... meg vigyünk vizet, szőlőcukrot, csokit, hátha sokáig tart. Illetve betétet, pelust, babatörlőt, esetleg a babának bodykat, mert ha nagyon meleg lenne, akkor azt adhatjuk rá a babákra, nem kell a kisinget és az angolpólyát használni, amit ott adnak. Egyébként nagyon kedves volt a szülésznő, remélem a többiek is ilyenek. :)

2010. máj. 1. 11:08
szia itt is! MAjd beszámolok róla, 2-3 héten belül!
3. ikocsis78 (válaszként erre: 2. - Evinover)
2010. ápr. 22. 18:28

Szia!


Köszi az információt. :)

Már le is mondtam róla, hogy ír bárki. És mégis! :) Közben úgy tűnik elmegyünk szülőszoba látogatásra, aztán talán elmondanak minden tudnivalót...remélem. :D

2010. ápr. 21. 19:54

Szia!

Én úgy tudom végig ott lehet az apuka a szülőszobán.A szülészet tényleg fel van újítva most nagyon szép.most nem úgy van mint régen hogy csak egy függöny választja el a szülő nőket egymástól hanem külön szobák vannak.Van bordásfal,labda,kád minden ilyen alternatív dolog.

Vannak most VIP szobák is azok is nagyon szépek.

2010. márc. 20. 16:08

Sziasztok!


30 hetes kismama vagyok, szeretnék többet tudni a szombathelyi szülészetről. Annyit tudok, hogy a szülőszobákat felújították, de azon kívül nem találtam információt a kórház honlapján. Kérlek benneteket, hogy amit tudni érdemes osszátok meg velem, pl. mit lehet/érdemes vinni, ott lehet-e végig apuka a vajúdáskor, mire figyeljek oda meg ami még szerintetek fontos lehet. Előre is köszönöm minden hozzászólásotokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook