Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társ-bevonzó, párkapcsolat harmonizáló kövek fórum

Társ-bevonzó, párkapcsolat harmonizáló kövek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Társ-bevonzó, párkapcsolat harmonizáló kövek

2016. ápr. 3. 18:15
Sziasztok. Esetleg valaki tud valamit az ikerláng kapcsolatokról?
2010. márc. 21. 14:29

Február 28-án a Kristályfesztiválon jártam, ahol több előadást is meghallgattam, illetve én is tartottam egyet.


Így újra megtapasztalhattam, amit már korábban, a könyvekkel is: ahány, kristályokról szóló könyv, ahány róluk szóló előadás, mindegyik más irányba visz. Miért? Szerintem azért, mert ez is úgy működik, mint minden más: saját magunkon kell kipróbálnunk és megtapasztalnunk, hogy mi az, ami nekünk hasznos.


Épp ezért egy ilyen cikk, amit itt is olvastunk, nagyon jó kiindulópont lehet a kísérletezésre. De csak akkor, ha valami miatt vonz a kristályok világa. Ha nincs így, akkor egy percig se törődj vele.


Engem két éve kezdtek el érdekelni a kristályok, amikor egy barátomtól (aki a szakértőjük) egy különleges, csiszolatlan hegyikristályt kaptam. A különlegessége abban rejlett, hogy egyenesen a HImalájából érkezett, ahol felszínre kerülése előtt addig alakította a hegy, amíg keletkezett benne egy kis luk, ezért tudom medálként viselni. A barátom azt mondta, hogy ezért ez a kő az erő és a minden körülmények közötti túlélés kristálya, hiszen, bármekkora nyomás is érte, nem tört el.


Akkor éppen egy nehéz szakaszában voltam az életemnek, és ő azt javasolta, viseljem, segíteni fog. Megtettem, és így is történt.


Valójában ilyenkor nem lehet tudni, hogy mi az, ami gyógyítani kezd: a hitem vagy maga a kristály. Talán mindkettő együtt. Mivel én szeretek kristályokat hordani ékszerként, van néhány, amit rendszeresen viselek: rózsakvarcot, ha úgy érzem, jobban kell szeretnem magam; smaragdot, ha a kedvesem elfogadásában szeretnék előrelépni; rodonitot, amikor megbocsátani szeretnék; rubint, amikor bátorságra van szükségem; és labradoritot, amikor az elengedés a fontos.


Egyetlenegy könyvet használok támpontként; azután már csak az számít, hogy én mit "kérek" a kristálytól, milyen energiával töltöm fel, milyen érzésekkel viselem.


Nekem ez örömet okoz, és a hatását is tapasztalom.

2010. márc. 21. 08:15
Ha lennének ilyenek, akkor a fiamnak egy egész kőbányát vennék:):)
2010. márc. 21. 07:55
ez egy baromság szerintem
7. szellembuvar (válaszként erre: 6. - Gyöngyszemü)
2010. márc. 20. 22:50

Egyik sem!!!!!!

Jo uzlet, es " parasztvakitas"

Jobb lenne az a cim, hogy " balekokat keresunk!"

2010. márc. 20. 21:48
Én vízöntő vagyok próbáltam megkeresni a kövemet de ahány írás annyifélét ír..., így nemtudom melyikbe bízzak. Melyik az én kövem?
2010. márc. 20. 21:42
Én nyilas léttemre a jadet szeretem, egy jade-marokkő mindig nálam lapul:D
2010. márc. 20. 17:09
Minden kő hatással van ránk független a horoszkóptól szerintem....
2010. márc. 20. 16:42
En nagyon szeretem az ekszereket, pedig bak vagyok, erdekel a horoszkopkeszites es az eletut elemzes is. Soha eletemben nem szerettem az onixot,olyan hideg es jellegtelen ko, nem tudom, miert, de mindig mindenhol azt irtak, hogy ez a bakok kove. Lehet nem is bak vagyok igazabol, vagy nem tudom.Az aszcendensem halak,de pl az akvamarint sem igazan szeretem. A kedvencem a borostyan, szep kis gyujtemenyem van mar belole. Ebbol a cikkbol nem derul ki szamomra, hogyan lehetne bevonzani pl ezekkel a kovekkel a jo szerencset vagy mondjuk egy ferfit...Vagy az mar magia??? :)
2010. márc. 20. 16:07

Én nagy gyűjtője vagyok az ásványoknak!

Én merem állítani, hogy hatásosak!

Persze fontos a hit....

Valahogy mindig tudom mire mit használjak.

Mindig van a zsebemben egy kő...bárhova megyek az nem hiányozhat.

Kedvencem: rózsakvarc, hegyikristály, achát...ametiszt...az összes....ezekben ősi energiák vannak!

Próbáljátok ki...

2010. márc. 20. 16:03
Én is egy kicsit kétkedve fogadom, ha látszólag összefüggés nélküli dolgok között keresnek kapcsolatot. Mi köze a nyakamban lógó medálnak a lelki állapotomhoz, a velem történő dolgokhoz? Látszólag semmi. Voltaképpen meg a védikus korban ennek nagy jelentőséget tulajdonítottak, ma meg már elfeledkeztünk róla; mint ahogy az összefüggések kereséséről is.
Most felelevenítjük az ősi tudást, haladjunk csillagjegyek szerint! Ékszert általában hordunk, miért ne viseljünk olyat, ami még a boldogulásunkat is szolgálja?

Ugrás a teljes írásra: Társ-bevonzó, párkapcsolat harmonizáló kövek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook