Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2013. júl. 18. 11:37
Lionman! Azt még nem fejtettem ki hogy a szénhidrát kitakarításához sok fehérje kell. Ezért van az, hogy aki fogy és nem figyel oda, izomtömegből rengeteget veszít. Persze, hisz valahonnan el kell vonni a fehérjét és ezt az izomzatból vonja ki a szervezet. Azért kell fehérjét, proteint fogyasztani. Jó a túró, sajt, tojás erre a célra és a halhús, párolva persze, sok sok brokkolival, párolt zöldségekkel. A fogyáshoz ökölszabályként elmondható: minimalizált szénhidrátbevitel (valamennyi kell, megy a zsírunkban van bőven lekötve) SOK fehérje. sok zöldség. C-vitamin, zöldtea, esetleg csalántea kúra. Cukrok, finomitott lisztek elhagyása. Ajjjjjjj Ezer oldalt tudnék erről írni. Roppant komplex téma ez Lionman!
2244. 5de92a1196 (válaszként erre: 2242. - Lionman)
2013. júl. 18. 11:25

Üdv Lionman!

A zsírtörő masszázs valóban hatékony. De annak a hatásmechanizmusa teljesen eltér a kavitációs eljárástól.

A zsírodat a májad tudja visszaalakítani cukorrá amit az izmaid, agyad, anyagcseréd elhasznál.

Ez az átalakítás akkor megy végbe amikor alszol, este. Minden fogyás így megy végbe. Tegyük fel edzek délután 4-től, 6-ig. Abban a 2 órában sok vizet veszítek, de zsírt nem. A zsírégetés is a mesében létezik és ezt nem csak én mondom, hanem komoly nemzetközi táplálkozástudományi szakemberek. Szóval. A Glükogén raktáraidat szépen kipakolod az edzés során. Ezt a mennyiséget pótolni kell a szervezetnek, tehát a májad elkezdi az elraktározott zsírodat cukorrá alakítani, Ilyen egyszerű ez. Igy megy mióta melegvérű állat/ember létezik a földön. Semmi extra. A másik fontos dolog a szénhidrát emésztéséhez rengeteg fehérje kell. A bőröd feszességét kollagén-képzőkkel javíthatod: Pl: C-vitamin. Valamint aloa gél pakolással. De ehhez már a nők jobban értenek mit én. Sok sikert a továbbiakhoz.

2243. Lionman (válaszként erre: 2241. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 11:08
Ne hagyd abba, pont most kérdeztem Tőled!
2242. Lionman (válaszként erre: 2240. - Badcat001)
2013. júl. 18. 11:07

Astone73 szinte már dühkitörés szerű hozzászólásait én sem értem (egy tasli ilyenkor kijár ám, máshol moderátor vagyok). Mint aki el se olvasta, hogy mit írtam. Pedig ott van, feketén-fehéren: életmódot váltottam 2 és fél éve! És élvezem! Nem annyira, ahogy Astone73 leírja (pl. nem megyek naponta úszni/kocogni/stb.), de változtattam az étrendemen kb. az Astone73 által leírtaknak megfelelően, és 4-5 hónapja már mozgok is. Meg is van az eredménye.

Én nem arra keresek megoldást, hogy hogyan fogyjak, mert az tudom. Azt is tudom, hogy egy idő után majd nem lesz miből fogyni (de jó is lesz majd az az állapot!). Arra keresek választ, hogy:

1. a Badcat által említett lötyi bőrt hogyan lehetne kissé megfeszesíteni

2. mivel tudnám felgyorsítani a hasamon lévő zsírfölösleg eltüntetését (ami már megy lefelé, csak hátha rá tud segíteni valami célzott kezelés, ahogy a zsírtörő masszázsnál már sikerült is)


Astone73, felőlem professzor is lehetsz, akkor sem hiszem el, hogy csak a víz távozik az emberből. Pláne, hogy én "kacsa" vagyok: időnként még a leveshez is iszok vizet. Amikor 107 kg-ról lementem 102 kg-ra csakis a diétával, akkor igen, valószinűleg a nagy része elraktározott víz volt. Na de a gyúrás+kardió edzéseknél megy a zsír is, nem? Tudom, hogy nem csak a hasról vagy 1-1 helyről, hanem az egész test elkezd zsírtalanítani, persze rendszeresség esetén.


Kedves Astone73, ha az általad leírtakon túl van valami hasznos (tapasztalati úton szerzett) tanácsod, kérlek oszd meg velünk! Ja és gratula a rengeteg mínusz kilódhoz!


Üdv:

egy 40-es pasi, aki már jó úton jár ;)

2241. 5de92a1196 (válaszként erre: 2240. - Badcat001)
2013. júl. 18. 11:03
Kedves Badcat:) Na látod iskolapéldája vagy az emberi butaságnak, "zsigerből" elutasításnak. ÉN szerintem egy ilyen fórum arra való, hogy véleményeket ütköztessünk egymással. Nem pedig arra hogy Te vagy én vagy bárki más kérdőre vonja a másikat, hogy mit is keres itt:) Te mereven csinálsz egy rendszert, követsz egy módszert de úgy hogy a fizikáról, anyagcseréről, metabolizmusról, anatómiáról, sejtplazmáról, lipidekről, hormonális hatásokról fingod sincs valójában. A tudatlanságoddal a helyedben nem kérkednék! Én a részemről befejeztem ezt a meddő vitát. Lehet fikázni, bírom! Jónapot!
2240. Badcat001 (válaszként erre: 2239. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 10:39

Mit keresel itt? Miért zavar ennyire, hogy mások másképp érik el a sikereiket?

Nem hiszem, hogy itt kizárólag kanapén heverésző műkörmös libák vannak jelen akik popcorn zabálás közben várják a csodát.

Olvass vissza! Sokan küzdenek a súlyukkal és miközben 3-4 liter hasznos folyadékot isznak, figyelnek a táplálkozásra és megpróbálnak minél több időt mozgással tölteni próbálnak valamit az ellen is tenni, hogy a leadott kilók helyén ne maradjon lötyögős zacsi és köpeny. Mindamellett azért is van a fórum, hogy segítsük egymást és ne hagyjuk a másiknak, hogy ilyen-olyan akciós carokra elszórjon sok-sok ezreket.

Nem azzal van baj amit mondasz, hanem azzal ahogy ezt teszed! Ha te a 38kg leadása előtt meghallottál volna egy ilyen hozzászólást neked is kinyílt volna a bicska a zsebedben és joggal küldted volna el az egyedet melegebb éghajlatra.


Jah és mutass csak EGY embert, aki betartotta az általad is említett szabályokat (víz, CH menetes kaja stb) és ne fogyott volna...

Ha valaki úgy gondolja csak ezzel fog veszíteni a súlyából az álomvilágban él. Viszont azt te sem tudod bizonyítani, hogy e nélkül 100%-ban jobban jártál.

Szép napot és kevesebb keserűséget kívánok neked!

2239. 5de92a1196 (válaszként erre: 2238. - Badcat001)
2013. júl. 18. 10:02

Mutass egy,csak EGY embert, aki ettől a szarságtól, sokat, tartósan fogyott. Bizonyíték kell, nem az hogy pl:"A haverom haverja sokat fogyott."

Tudod mi ez? ÜZLET. Semmi több. A fogyasztórendszerek, csodaporok, kavitáló, rázó, ütő, verő, szadó-mazó gépek, bogyók, stb-k. Arra jók csak, hogy a sok kétségbeesett embert anyagilag lehúzzák. Érdekes, a Paleoról is hogy kussolnak, pedig az még egy jobb rendszer mint ezek. Életmódot kell váltani! Csak senki nem akar felkelni a kényelmes kanapéról, de mindenki fogyni akar, hátha jobban tetszik a pasiknak, nőknek. De mindenki el van lustulva. Rázathatod magad akár 30.000 Voltal is, ha napi több órát a TV előtt csücsülsz. MOZGÁS! TUDATOS ÉTREND! LEMONDÁS! Ez a siker kulcsa! Hidd el. tudom 38 kilót adtam le. Minden csodabiszbasz nélkül. Rengeteg szart kipróbáltam, márcsak a tesztek miatt is! Tudod mi hozta meg a sikert? AZ HOGY ELDÖNTÖTTEM, VÁLTOZNI FOGOK! Ennyi. A sikerért áldozatot kell hozni. Nem bevenni a csodapirulát, meg bedőlni minden kecsegtető szarságnak. Ennyi. Aki ebből érti, az érti, aki nem az költsön egy rakat pénzt feleslegesen. Mindenkinek a saját döntése.

2238. Badcat001 (válaszként erre: 2236. - Ivi79)
2013. júl. 18. 09:38
Köszönöm, hogy válaszoltál neki, mert én már kezdtem ropogtatni az ujjaimat, hogy finoman a torkának essek :D
2237. 5de92a1196 (válaszként erre: 2236. - Ivi79)
2013. júl. 18. 09:37
Kedves ivi:) Elmondom én, hogy hogy van ez, noha a gasztroenterológiai tudásom már nem a régi, de a SOTE nem múlt el talán minden nyom nélkül:) Igaz, átnyergeltem végleg Lakberendezésre, de évekkel ezelőtt táplálkozási tanácsadó voltam. Tehát: Az ultrahang (orvosi) 2-10 MHz ig használatos. Az ultrahang máshogy terjed vízben, csontban, izomzatban, zsiradékban, levegőben. Az az ultrahangos "zsirbontás" a zsírsejtekben levő vizet pumpálja ki a sejtközi térből. Az ultrahang ZSÍRSEJTET, de egyetelen egy sejtet sem roncsol, különben egy UH vizsgálatnál meghalna a beteg, vagy egy magzati UH vizsgálatnál tartós károsodást szenvedne az Anyaméh szövete és a magzat is. Tehát az UH nem roncsol. Ha nem roncsol, nem "bont" akkor hogy bontja le a zsírsejtjeid?:))) A vizet a frekvencia stimulálja ezért a sejtek közül kipumpálja. Azt pisiled ki. Magyarul: VIZET veszítesz, nem zsírt! Persze hogy vékonyabb lesz a derekad, kisebb a pocid:) A zsírod meg ott marad, csak kicsit sűrűbben, még ragaszkodóbban mint előtte:) Ezt az eredményt sokkal olcsóbb vízhajtó teákkal, pl: mályvatea, vagy vízhajtó tablettákkal is el tudod érni és nem kerül sokba:))) Az UH-s "zsírbontás" annak éri meg aki a kezelést reklámozza, csinálja. A pénztárcád viszont tényleg fogy tőle:)
2236. ivi79 (válaszként erre: 2234. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 08:59
nyirokrendszeren keresztül kiürül, azért kell a sok viz és a nyirokmasszázs. végül kipisiled kikakilod..
2013. júl. 18. 08:34
A másik! Kevesebbet kell a Tv-előtt tespedni, este 7 után nem kell már enni. MOZOGNI kell!!! Úszás, bringa, kocogás, pingpong, séta, sok séta!!! Rostdús, Fehérjedús étrend! Szénhidrátbevitelt minimalizálni, Este nincs nasi, max. almát ehetsz. IGYÁL VIZET!!! NE csak fél litert naponta. Támogasd meg a szervezeted C-vitaminnal, napi 1-2 gramm mehet,NYÁRON is! A C-vitamin segít lekűzdeni a szénhidrátéhséged, ami rossz szokás, mint pl a cigi, semmi több. Zöldtea, Flavonidok, citrusok, esetleg Q10 koenzim mehet mellé. Este Fehérjeturmix ha szereted! SEMMI TRÜKK! SEMMI HÓKUSZPÓKUSZ! Fogyni fogsz és egészségessé válsz már ettől is! Ne 2 hét alatt akarj lefogyni. Ne diétázz, ki akar egész életében diétázni? ÉLETMÓDOT válts! Mozogj többet, kevesebbet TV-z! Élj aktívabban és ez nem pénz kérdése, sétálni, kocogni tudsz pénz nélkül is! Ne mondd hogy nincs időd! Mert Ha így fojtatod sokkkal több időd lesz odalent! Nyújtsd meg az életed! Ne költs százezreket szarokra, mert az max. ideig óráig jó csak. (jojó-effekt) Mozdulj meg magadért végre, legyen minden nap legalább egy óra ami csak a TIÉD! Minden változás nehéz! De azért életmódváltás, nem? A döntés a Tiéd! Ennyi a nagy TITOK! Én így fogytam 38 kilót egy év alatt. Semmi extra! Neked is sikerül, ha nem adod fel. Ez hosszú folyamat, minimum fél év! (Súlyfüggő) Kisérletezz párolt husikkal, zöldségekkel, kreálj új, fincsi étrendet. A Hidrogénezett MARGARINT ami tele van méreggel, felejtsd el örökre. Égyél vajat, bármily fura is, stb. És nem kajálj ész nélkül! Ennyi!
2013. júl. 18. 08:22

Egy orvos, aki nem a pénzre megy végre rendet tehetne már a fejekben a táplálkozási, fogyis tévhitekről.

Kavitációs zsírbontás... De jóóóóó:) És tessék mondani a kavitáció során kiszakadt, levált zsírrészecskék, zsírcseppek hová lesznek? Bekerül a véráramba, erekbe? Mert akkor az totál zsírembolia!!! (Ami amúgy halálos, tessék utánaolvasni az interneten!) Tehát hová lesz a zsír?:))) Milyen orvosi, tudományos kutatások támasztják alá? Stb. Ezen elgondolkoztatok már??? Vagy csak "belevágunk, mert szépen-tudományosan hangzik!"?

2233. Badcat001 (válaszként erre: 2232. - Lionman)
2013. júl. 18. 07:52

nem azt mondom, hogy kamu, csak azt, hogy amit nyújt az csak egy bemutató anyagocska, de eredményt sajnos nem nagyon láthatsz utána. :(

Az hogy türelmesen állsz a dologhoz nagyon dicséretes. Irigyellek :D

Én is türelmesen várok, de azért nem morcognék ha ébredés után egyszer csak eltűnne minden felesleg :)

Amíg viszont ez nem történik meg, figyelek a kajára, rengeteget iszom (ez segíti a méreganyagok távozását) és megszereztem egy olyan torna dvd-t amivel csak napi fél órát kell (de intenzíven) mozogni és esküszöm pár nap alatt már feszesedtem.

Tapsikolni tudnék. :D

2232. Lionman (válaszként erre: 2231. - Badcat001)
2013. júl. 17. 17:32

Szia!


Köszönöm, hogy válaszoltál és a gratulációt is.

Milyen jó, hogy megkérdeztem itt és már jött is a helyretevő segítség!


Szóval akkor ez az akció kissé kamu. De ha Te ismersz jó helyet, ahogy írtad " NORMÁLIS és lelkiismeretes kezelőt" (mondjuk nekem Bp északi része lenne jó), ahol tényleg hatékony kezelést kaphat az ember, akkor írd meg légyszíves!


Én nem nagyon értem ezeket, hogy "kavitáció", meg "lipo" (jó, jó, majd megnézem Google-ben), engem elsősorban a cél elérése érdekel. Jó tanács, hogy inkább gyűjtsek, na de mennyit, hová menjek majd, stb?


2 kezeléstől 5 cm? Atyaég, az nem semmi! Én is, én is! :)


Még valami: én nem sürgetek ám semmit, pontosan tudom, hogy csak kitartó munkával lehet eredményt elérni. Én már elértem egy részét (kb. a felét), és egy ilyen kúrával csak rásegíteni szeretnék. Nem hiszek a csoda-akármikben és misztikus kezelésekben. Csak abban, aminek legalább részben ismerem a hátterét és már bizonyított az eljárás eredményessége.

2231. Badcat001 (válaszként erre: 2230. - Lionman)
2013. júl. 17. 14:58

Szia!

Először is had gratuláljak a már eddig elért változásokhoz!

A belinkelt kuponnal kapcsolatban azonban sajnos nincs jó hírem. Bár én nem vagyok kezelő, de sokat foglalkoztam már a dologgal (én is megszívtam már kuponos akciót stb).

Ez a kezelés sorozat 4*1 alkalom. Ez már eleve egy beetető dolog. Ahhoz, hogy bármi igazán hatásos lehessen legalább 8-10 alkalomra lenne szükség, mert így még csak el sem kezdődhet a változás. :(

Sőt ahogy látom többnyire tekercselések. Ezek csak kúra szerűen érnek is valamit. 1-1 alkalom max aznapra simává teszi a bőröd, de tartós hatást nem érsz el vele. Az én "edzőm" felvilágosított róla, hogy ha otthon segíteném a kavitációs kezelés hatását, akkor úgy készüljek, hogy 10 alkalommal szigorúan be kell tartanom az 1-1 órás becsomagolást. (Ebből is látható, hogy az 1-1 alkalom sajnos csak beetetés).


Hogy őszinte legyek nem igazán értem a hirdetés szövegét sem. Az elején hangzatosan mesél a kavitációról, majd a Lipo lézerről, de pl azt nem találom, hogy ezeket mennyi ideig akarja alkalmazni rajtad, mert amikor kifejti az egyes kezelések menetét, ott már tekercselést említ. :(


Összeségében én inkább azt ajánlanám, hogy próbáld picit átcsoportosítani a pénzed még 1-2 hónapig és inkább NE vegyél kupont. Az erre szánt összegből már be tudsz jelentkezni egy NORMÁLIS és lelkiismeretes kezelőhöz.

Számoljunk: ez a kupon 4 alkalom és sajnos csak a kényeztetés amit kaphatsz tőle 15000-ért.

Én most csütörtökön megyek a 3. kezelésre még nem tartok itt anyagilag és már látszik az eredmény. (tegnap mértem: 5 cm-nél tartok)

Összeségében tehát ez csak pénzkidobás!

Bocsánat, hogy hosszú voltam. Remélem tudtam segíteni. D.

2230. Lionman
2013. júl. 17. 11:19

Kedves topiklakók!


Látom, nagy tapasztalattal rendelkeztek, ezért fordulok Hozzátok. Hosszú leszek, remélem hogy segítetek.


40-es férfi vagyok, elsősorban alhasi zsírtöbblettel (ülő munkavégzés). 2 és fél éve diétázok, ennek következtében az első 2 évben csak keveset fogytam (107kg->102kg = -5 kg), de legalább nem híztam tovább, mert 35-40 fölött már ez is szempont. Alkohol minimális, cukor, krumpli, édesség kilőve (kivéve a keserű csoki, ebből is minőségit és keveset) , kenyeret csak a magam sütöttet (pl. tönköly lisztből, a családom is szereti), hús+zöldség, stb.

4 hónapja elkezdtem gyúrni heti egyszer 2 óra (ennyire van időm és kedvem, de így tényleg van kedvem hozzá). Kb. másfél órát súlyzózok, gyúrok (mindenre, hasra is), majd 20 perc kardió (elliptikus tréner, a műtött térdeim miatt a futás nem javasolt). Eredmény: a jelentős izmosodás és energikusság növekedés mellett 8 kg-ot fogytam (most éppen 94kg vagyok), a derekam 6 cm-rel lett kisebb (nadrágcserére is szükség volt már...). És még fog ez lejjebb menni, csak idő és kitartás kérdése. A jojó effektusra meg odafigyelek, volt már benne részem jópárszor.


Van itthon egy rázó gépem (vagy mi a csuda), az a szalagos valami. Heti 1-2 alkalommal szétrázom vele a hasam több oldalról is, a legdurvább szalaggal :)


Régebben befizettem egy 10 alkalmas kézi (!) zsírtörő masszázsra, ami nagyon hatásos volt: 3 kg mínusz és 6 cm derékból csak ettől a kezeléstől. De ez 2 éve volt. Annyi gond volt csak, hogy anyagilag sok volt nekem, 5000 Ft/alkalom, 1 alkalom 1 órás volt.


Most találtam egy ilyen akciót, ami nekem nagyon kedvezőnek tűnik:

[link]


A célom, hogy felgyorsítsam a fogyást és zsírtalanítást, valamint a hasam alsó részén a kissé megereszkedett (és a fogyás miatt már jobban is látható) részt kissé megfeszesíteni.


Fontos: a zsírtalanítást már "végzi" a testem, de a hasamon szeretném ezt felgyorsítani, ezért érdekel valami plusz kezelés, ami csak erre a területre összpontosít.


Kérdésem a kezeléssel kapcsolatban:

1. Ebből mennyi a humbug kezelés és melyik a tényleg hatásos?

2. Lehet-e olyan hatásos az ilyen kezelés kombináció, mint a sima, kézi, "brutál" zsírtöréses masszázs?

3. Ha a 2.-re nem a válasz, akkor milyen lehetőségek vannak még, mit ajánlotok?

4. Mennyi az optimális idő 2 kezelés között? Tehát ha pl. 2 nap egymás után megyek, gondolom az nem valami hatékony, biztosan kell 1-2 nap, de lehet, hogy tévedek.


Köszönöm szépen, hogy elolvastátok a regényemet. Ha a tapasztaltak közül valaki segít is, azt meg duplán megköszönöm!

2229. lakiandi (válaszként erre: 2228. - Dodi01)
2013. júl. 14. 22:50

Gratulálok! :))))))

Nem rossz az ár, de van olcsóbb is. :)))

2228. Dodi01
2013. júl. 12. 21:38
Sziasztok! Nekem ma volt a 2. kezelésem a kavitációval. A múlt héten kb 1, 1,5 cm ment le most állítólag ment le 3 cm. Pont nem néztem oda, de 1 cm most is lement az tuti, mert én már látom a változást. :) Még van 9 alkalom mert vettem bérletet. 10 alkalom 60.000 ft volt. Ki mennyiért vett?
2227. lakiandi (válaszként erre: 2226. - Anakaren)
2013. júl. 9. 21:28
Szívesen olvasnám, miként döntöttek a kezelésedről. Írd majd meg kérlek. :)))))))
2226. anakaren
2013. júl. 9. 07:36

Hát én úgy gondolom, hogy az, de találtam a városomba egy olyan szalont ahol kifejezetten ezekkel foglalkoznak, van ott minden és csak pozitív dolgokat hallottam eddig róla. Oda elmegyek egy tanácsadásra és remélem megtudják mondani:)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2225. Rubellit (válaszként erre: 2222. - Anakaren)
2013. júl. 8. 22:46
Így látatlanba nagyon nehéz megítélni, hogy igazából mi a gond. Az elmúlt több mint 20 évben én még nem láttam olyat, hogy valaki vékony és közben csak és kizárólag a combján van felesleg. Van az alma és a körte alkat. Az almának semmi gondja a combjával. A körtének a csípőjén és a fenekén is van felesleg a combján kívül. Vannak kombinációk is. Biztos, hogy zsír az amit látsz és nem laza kötőszövet?
2224. lakiandi (válaszként erre: 2222. - Anakaren)
2013. júl. 8. 21:45

Azért nem használ a kavitáció, mert az csak a zsírsejtekre hat. Ha egy eleve megrogyott combfelületre, laza kötőszövetre kavitálunk/az esetek kilencvenkilenc százaléka ilyen/, az rondább lesz, mint volt, hiszen még az a zsírmennyiség sem tartja ki a bőrt, ami eddig ott volt. Ilyen esetben izomnövelés és bőrfeszesítés a megoldás. Ha ezen felül úgy látja a kezelő is, a vendég is, hogy ott bizony még van felesleg, akkor lehet kavitálni. Ahogy olvastam, esetedben nem igazán erről van szó.

A három alkalom a combra kevés. Nyirok masszázsból kell a fél óra, a tekercselésre pedig egy óra. Nem igazán tartom jónak ezt a kupont.

2223. anakaren (válaszként erre: 2222. - Anakaren)
2013. júl. 8. 12:45
Kicsit rosszul írtam, nem eloszlik, mert azt azért sajnos nem, hanem a combom minden részén található egy "kis" felesleg.
2222. anakaren (válaszként erre: 2220. - Rubellit)
2013. júl. 8. 12:45

Főleg a combom belső részénél van problémám, de úgy összességében az egész combomon eloszlik a zsír. Ha tényleg nem használ a kavitáció, akkor mi használhat rá?:)

Köszönöm!!

2221. Badcat001 (válaszként erre: 2216. - Lakiandi)
2013. júl. 8. 11:39

Hazahoztam :)

Esküszöm megörökítem milyen kis bambán néz a Manó :d

2220. Rubellit (válaszként erre: 2219. - Anakaren)
2013. júl. 8. 10:21

Kedves Anakaren!

A 15 perc gépi nyirokmasszázs nagyon kevés. A 20 perc tekercselés, csak töltelék kezelés, de az is nagyon kevés.

A combod melyik részével van gondod? Nekem az a tapasztalatom, hogy a comb problémáknál majdnem mindig más áll a háttérben. A vastagnak ítélt comb csak tünet és az ok más. Ilyen esetekben a fogyasztó kezelések még megfelelő összeállításban és nem lespórolt idővel sem hatékonyak, mert ez csak tünet. Az okot kell kezelni és az a fenék izomzatának és kötőszövetének gyengesége. Írod, hogy vékony vagy, majdnem biztos, hogy Nálad is ez a gond. Lehetnek kivételek, de hozzám eljövő vendégeknél, amikor ezt mondják a telefonba 10-ből 10-nél ez az ok és azt kell kezelni. Ilyenkor a k.uh. nem jó.

2219. anakaren
2013. júl. 7. 22:33

Ha ez van benne a kezelésben akkor az megéri?:)

25 perc ultrahangos kavitációs zsírbontás hasra vagy combonként 20-20 perc

15 perc gépi nyirokmasszázs

20 perc tekercselés

3 alkalomról lenne szó, szerintetek combra mennyit használhat? Mindenhol máshol vékony vagyok, de a combom elrontja az egészet, és se az edzés + egészséges életmód nem segített eddig rajta.

Köszönöm előre is a válaszokat!

2218. lakiandi (válaszként erre: 2217. - Silany)
2013. júl. 7. 11:51
Serkenti a nyirokrendszer keringését. Nem olyan hatékonyan, mint a mélynyirok masszázs, de otthon hatékony segítése a kavitácónak. Minden olyan eljárás, ami minden nap rádolgozik a kavitációra, ami serkenti, hogy a zsírsejtek ürüljenek a szervezetedből, csak hasznunkra van. Ez a gép ezt otthon segíti. Még egyszer hagsúlyozom, nem helyettesíti a közvetlen a kavitáció után szükséges mélynyirok masszázst, de kiegészíti. Mint ahogy hasznos, ha szaunázol, ha tornázol... ezek mind azt segítik elő, hogy az elpusztult zsírsejtek minél előbb távozzanak a szervezetből. Csak ezért venni nem érdemes, de ha már van, használd nyugodtan.
2217. silany (válaszként erre: 2216. - Lakiandi)
2013. júl. 6. 05:41
Andi, mi értelme a chi gépnek? Én is megtaláltam és most gondolkodom rajta, hogy kidobjam-e vagy kezdjem el használni
2216. lakiandi (válaszként erre: 2215. - Badcat001)
2013. júl. 5. 19:09
Van értelme, cipeld nyugodtan, a kutyusod meg majd megnyugszik, vagy eltanulja. :))))))))) Ámde nem helyettesíti a nyirokmasszázst a kavitációs kezelés után. Arra nem jó.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook