Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


115. luxika (válaszként erre: 103. - Dork-a)
2011. máj. 30. 20:49
Valószínüleg gép és gép közt is van különbség...nemhiába 2 millió egy ilyen gép...persze nem akarlak megbántani,de szívesen megadom annak a vendégemnek a számát,akinek a 4.5 cm ment le első alkalommal...ennyire nem lehet elnézni a centit,vagyha mégis,mindketten hülyék vagyunk,vagy félrelátunk:-)
2011. máj. 30. 20:20

Sziasztok!

Olvasgatlak titeket egy ideje és látom, hogy sokan vannak itt olyanok, akik ezzel a módszerrel dolgoznak. Kerestem konkrétumokat, de mindenhol privát üzenet ment, így ha megtennék, hogy leírják, hogy egy kezelés mennyibe kerül nála, ill. hogy hol dolgoznak azt nagyon-nagyon megköszönném!!! Jöhet persze privátban is. Köszönöm!

113. angie's (válaszként erre: 112. - Niki68)
2011. máj. 30. 20:09
Jó az elektromos ingerlés is, van ilyen gép, ami nyirokkeringést fokoz elektromosan.
112. niki68
2011. máj. 30. 19:31
Sziasztok!Érdeklőttem egy helyen a kavitációról.Azt mondták hogy kb.40perc a kavitáció(két combom)és utána 30perc valami tappancsokat tesznek a kezelt testrészre.Nyirokmasszázsról nem volt szó.Vagy ez lenne az? Tudnátok megbízható szalont Bp-en?
2011. máj. 30. 19:08

Írnátok nekem BP-en címet elérhetőséget?

Szeretném én is kipróbálni.Hasról kellene fogynom,de sehogy nem megy.A 3-ik szülésem után nagyon csúnya maradt.Nem csak has,de gyomor tájon is.A fogyókúrákat azért nem szeretem,mert akkor is megmarad a hasam arányosan,viszont alkatomhoz képest vékonyak a lábaim,és ha fogyok még jobban elvékonyodnak.

110. angie's (válaszként erre: 109. - Angie's)
2011. máj. 30. 18:59
A kuponos cégek regisztráltjainak száma százezres nagyságrendű lehet, tehát sokkal hatékonyabb, mint egy sima, magán weboldal.....megvan a vevő e-mailcíme, és ki ne akarna féláron vagy még olcsóbban az őt érdeklő szolgáltatásból igénybe venni. (vannak éttermek, welness-szállodák, mozik, minden....)
109. angie's (válaszként erre: 108. - Angie's)
2011. máj. 30. 18:54
Elfelejtettem hozzátenni, hogy a kedvezmény életbelépéséhez a minimum vásárlószámot a szolgáltató adja meg....pl. 30 vevő kell a kedvezmény elnyeréséhez, ha nincs meg a 30 vevő, nem él az ajánlat....maximumhatár ellenben nincs, elképzelhető, hogy 200 vevő vesz kupont a szolgáltatásra. Egy kuponos cégről tudok, aki nem így dolgozik, hanem megfordította a rendszert...náluk rögtön él az ajánlat, nincs minimum vevőszám, ellenben a szolgáltató maximálhat, tehát azt köti ki, hogy max. 100 vevőnek adja az ajánlatot. Ez is jó, meg amaz is. :-)
108. angie's (válaszként erre: 101. - Luxika)
2011. máj. 30. 18:47
Kuponos. A közösségi vásárlás lényege, hogy a szolgáltató minimum50% kedvezményt ad a szolgáltatásból, és a kuponcég ezért többtízezer felhasználónak kiküldi az ajánlatot.És jó sokan kapnak is rajta, megveszik a kupont, és mennek.Bizonyos jutalékot ebből még levesz a kuponcég, és mindenki jól jár. A szolgáltató előre nem fizet, és a hirdetése eljut többezer emberhez, akik közül biztosan vásárolnak, tehát új vendég keletkezik a hirdetésből, és profit is. (igaz, nem sok, de ha már eljött a vendég, akkor már csak rajtunk múlik, hogy visszajáró lesz-e)A vevő is jól jár, mert egy csomó pénzt megspórol, és a kuponcég is, mert jutalékot kap a vevők után, így még érdekelt is, hogy minél többen vegyék a kupont, mindent meg is tesznek ezért. Ennek a marketingnek egy baja van: sajnos, nem én találtam ki.:-)
107. angie's (válaszként erre: 104. - Rubellit)
2011. máj. 30. 18:27
Nekem volt már ilyen.....aztán a második alkalommal 3 centivel kevesebbet mértem kezelés előtt:-)Sőt, volt zsigeri zsíros vendégem is (nem a bőr alatt, hanem a belek között lerakódott zsír), őt a 2. kezelés után elküldtem,mert tudtam, nem tudok rajta segíteni. Ebben az esetben ugyanis csak a szigorú, tartós diéta, sporttal kiegészítve használ.
106. angie's (válaszként erre: 105. - Castellina)
2011. máj. 30. 18:11
Nos, lehet, hogy te igen, de sokan nem....aki rászánja magát erre a kezelésre, az soxor már túl van ilyesmin, és semmi...kezeléssel meg olvadnak le a centik. Hidd el, ez igaz.
2011. máj. 30. 10:16
Úgy gondolom, ha 3 napig nem eszek szénhidrátot a kezelés után, akkor kezelés nélkül is le tudnék fogyni, csupán csak a szénhidrát megvonás miatt.
2011. máj. 29. 18:16

Lassan én is egy éve dolgozm kavitációs géppel és Luxikának igaza van. Még nem volt olyan első kezelés ahol ne tudtam volna centibe eredményt mérni és nem azért, mert jobban meghúztam a centit.

19 éve foglalkozok fogyasztással és nem ez az első eljárás ahol a kezelés végén már mérhető eredmény van. Ezt nem nevezném csodának. A fénykép, a centibe való mérés és a vendég visszajelzése, hogy érzi a változást a ruháján szerintem elég meggyőző.

103. Dork-a (válaszként erre: 101. - Luxika)
2011. máj. 29. 12:10
Én egy éve dolgozom a kavitációs géppel, de olyan még nem volt,hogy rögtön első kezelés után, azonnal centik menjenek le...hiszen a lebontott zsír még a testében van...de biztos vannak csodák...
2011. máj. 28. 21:40

Én is túl olcsónak találtam, de mindenkinek magának kell eldöntenie. Az olcsó kezelés is drága ha nincs eredmény...

A kavitációs zsírbontásnál az első kezelés után is van már centibe mérhető eredmény.

101. luxika (válaszként erre: 81. - 5a9bd947e8)
2011. máj. 27. 23:03

Szerintem ez nagyon is olcsó...de ne vegyél rögtön bérletet,próbálj ki egy alkalmat,mert hallottam hogy van olyan,aki rendes ultrahanggal visz be valamilyen karcsúsító krémet,és súlyos pénzeket kér el érte,a várt eredmény pedig elmarad..Szörnyű,hogy emberek ilyesmivel szórakoznak...A kavitációs ultrahangnál minden esetben van mért eredmény,már az első kezelésnél..ha nem is rögtön a kezelés után,mert pl.volt olyan akinél csak egy centit mértem,de hívott két óra múlva,hogy most úgy érzi lóg a hasán a nadrág..

Viszont mértem már 4,5 centit is az első kezelés után,ez változó,de olyan még nem volt,hogy valamilyen eredmény ne lett volna,hisz mindenkin van egy kis zsír...

Egyébként pedig az árakra visszatérve én úgy alakítottam ki,hogy nyílt napok keretében 5.000.-ft. volt két hétig egy alkalom,megismerték a vendégek miről van szó,adott volt az eredmény,ha úgy döntött vásárol bérletet maradt ez a kedvezményes ár,ha nem vett bérletet,8.000.-ft.volt a továbbiakban..jelenleg 8000.-ft nálam egy kezelés,még mindig én vagyok a legolcsóbb Bp.-en,de így megéri a vendégnek is(nem csak a tehetősebbeknek),nekem is,és a visszajelzések pedig felbecsülhetetlenek,mikor azt hallod ,hogy viszonylag olcsón jól lefogyott,és hogy milyen hálás..ennél jobb nincs,mikor mindkét fél elégedett...

2011. máj. 27. 19:18
Aki a kezelés végére nem megy pisilni, vagy már közben az nem iszik 3-4 liter folyadékot. Ez biztos! Abban az esetben pedig ha nem iszik eleget az eredmény sem lesz jó. Ezért is mérek a kezelés elején és a végén is. A centi soha nem hazudik. Még nem volt példa arra, hogy már az első kezelés végén ne lett volna centibe mérhető eredmény. A kezelés közben is többször megkínálom a vendéget a számára elkészített teával. Az első kezelés előtt fénykép is készül, így szemmel is látható a változás folyamata.
99. kittibabus3 (válaszként erre: 95. - Dork-a)
2011. máj. 27. 13:27
Hát,nem tudom kinél hogyan hat,de nálam volt izomláz,rendesen megmozgatott,3fej volt amivel kezeltek,a kezelés végén egyből mentem pisilni,gondolom a méreganyagok dolgoztak :),persze a kezelés hetében legalább 2-3 litert kell inni.már egy ideje nem voltam,de ahogy régebben könnyebben rám ragadtak a kilók most úgy veszem észre sokkal gyorsabb a kezelések után az anyagcserém...
98. Dork-a
2011. máj. 27. 10:42

Én is a két alkalmas próba lehetőséget tartom korrektnek.Azután már van mérhető eredmény és bátran belevághat az,aki elszánt:)))

Nálam is így van, két alkalom egy áráért...így kevesebbet kockáztat,mert lehet,nem is bírja a betartandó szabályokat és akkor csak kidobott pénz a bérlet.

97. angie's (válaszként erre: 96. - Angie's)
2011. máj. 26. 21:44
Más kérdés, hogy bérletet én nem kuponoztatnék, főleg, ha forgalmazó lennék (említett bérletajánló forgalmazó is), mert iszonyúan lenyomja a kezelésárakat, aztán meg majd csodálkozik, hogy nem veszik meg a szakemberek a többmilliós gépet, mert nehezen hozza vissza az árát a mesterségesen lenyomott árakkal. A kupon sztem arra jó, hogy a vevő kipróbálhasson egy viszonylag drága kezelést, és utána saját meggyőződéséből vegyen bérletet, ha sikeresnek ítéli a kezelést. Nem gondolkodik mindenki egyformán, ez is van.:-)
96. angie's (válaszként erre: 92. - Rubellit)
2011. máj. 26. 21:36
Kuponnal reális. (min. 50%-ot kell engedni). Én is megkuponoztattam a kezelést, igaz, 2 alkalmat (az már azért érezhető, ez volt a célom), vettek is utána bérletet többen. A származási hely lényegtelen, láttam már baromi jó kínai gépet, és ócska európait is. Evvan.
95. Dork-a (válaszként erre: 93. - Kittibabus3)
2011. máj. 26. 10:45

Mitől volt izomlázad?A kavitációs zsírbontástól nem lehet, a nyirokmasszázstól sem...utána még csináltak valamit?

Egy alkalom után még alig lehet észrevenni valamit, én azt tapasztalom (magamon is próbáltam)

94. Z. Betti (válaszként erre: 63. - Moniq 77)
2011. máj. 25. 23:18
Kavitációt még nem, de más kombinált testkezeléseket nálunk találsz. Keresem a most oly népszerű uh zsírbontást, de ami működik azt vétek nem használni. Megköszönném ha a negatív tapasztalatodat megosztanád velem priviben. Most készülök kavitáció ügyben lépni, nehogy "félre lépjek".
93. kittibabus3 (válaszként erre: 92. - Rubellit)
2011. máj. 25. 16:42
Sziasztok !!Én jártam egy helyre kezelésre erre a kavitációs zsirbontásra,már első alkalom után éreztem h sokkal kisebb a hasam,és izomlázam is volt,ez a hely nem drága szerintem megéri 6000FT egy alkalom.Ha érdekel hogy hol van ez a hely irjatok privit :)
92. Rubellit (válaszként erre: 81. - 5a9bd947e8)
2011. máj. 22. 16:41

Szia Busiagi!

22 ezer forint 6 alkalomra nem reális szerintem.

Tudod a gép nevét? Azt, hogy honnan származik a gép már meg sem merem kérdezni... :(

91. Dork-a (válaszként erre: 88. - 5a9bd947e8)
2011. máj. 19. 06:08
szerintem is csak heti egyet vállalj, megterheli a szervezetet és téged is a folytonos megvonás.
90. 5a9bd947e8 (válaszként erre: 89. - Angie's)
2011. máj. 18. 09:32
Nem hangzik rosszul, éhes is lettem egybôl. :)
89. angie's (válaszként erre: 88. - 5a9bd947e8)
2011. máj. 18. 09:10
Fogod bírni.:-) Sok natúrhusi, hal zöldséggel, salival (degeszre eheted magad), gyümiből a banánt, szőlőt, datolyát, mazsolát, cseresznyét, meggyet édes körtét kerüld, a többiből ehetsz pár darabot, akár gyümisalinak is. Desszerttipp: sovány túrót keverj össze eperrel, málnával és édesítsd édesítővel. Fini nagyon,és nem lesz édesség-hiányérzeted.
88. 5a9bd947e8 (válaszként erre: 87. - Angie's)
2011. máj. 18. 09:05
ettôl félek a legjobban, hogy azt hogy fogom bírni. :) Szerintem heti 1-et vállalok csak be, mert a táncórákat nem fogom bírni normális kaja nélkül. De köszi, sokat segítettél, majd beszámolok, milyen volt.
87. angie's (válaszként erre: 86. - 5a9bd947e8)
2011. máj. 18. 09:02
Ha féláras, vagy több a kedvezmény, mint 50 %, akkor jól jössz ki úgy is, ha 2 kúra kell, és a másodikat teljes áron veszed meg.Úgy cca. 5-6000 Ft-ra jön ki egy alkalom, és az jó ár nagyon, és hatékonynak kell lennie. Érdemes heti 2X menned így, csak a szénhidrátnapokat bírd ki.:-)))
86. 5a9bd947e8 (válaszként erre: 84. - Angie's)
2011. máj. 18. 08:56
igen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook