Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


145. gandi2 (válaszként erre: 144. - Rubellit)
2011. jún. 10. 18:40
Persze, de megfelelően hatékony így? Ha nem akkor mást kell néznem.
2011. jún. 10. 17:54

Szia Gandi!

2 hetente kapja meg nem tud gyakrabban kezelni...

143. gandi2
2011. jún. 10. 12:17

Tegnap bementem. Kiderült, hogy a tulaj bérli a gépet, és 2 hetente kapja meg! Magas teljesítményű gépről van szó, nagyon kihangsúlyozta. (állítólag minden gép teljesítménye más)

Szerintetek mennyire komoly ez így?

142. Dork-a (válaszként erre: 138. - Gandi2)
2011. jún. 10. 07:27
Én általában 6 kezelést szoktam javasolni,persze függ attól,mennyi zsírt szeretnénk leszedni.Hetente egyszer kezelek általában(zsírbontás és nyirokmasszázs együtt).Heti 2 kezelés nagyon megterheli a szervezetedet, de volt már olyan elszánt vendégem, aki így szerette volna, bírta a totál szénhidrátmentességet 3 hétig, mozgást, rengeteg folyadékot.
2011. jún. 9. 22:16

Szia Gandi!


Ebben az esetben sem a zsír elégetéséről nincs szó, melegítésről meg pláne. Az igaz, hogy amikor linkajánlatot küldtem oda ahol a kavitációs zsírbontással foglalkozó szalonok "regisztrálhatnak" az oldal üzemelteteője megkérdezte, hogy melegszik-e a kezelőfej. Utólag kiderült, hogy olyan géppel dolgozók nem kerülhetnek fel a lapjukra. Most is csak 21 budapesti szalon és 11 vidéki van fent. Ez azért érdekes, de itt legalább figyelnek arra, hogy aki ilyen kezelést keres olyan géppel dolgozót találjon ahol nem melegszik a kezelőfej.

Honlapján nem találtál magyarázatot, hogy miért csak 2 hetente lehet a kezelést elvégezni?

Mi lenne ha kérnél egy személyes konzultációt?

Ezt azért neki kellett volna szerintem felajánlania. Ott feltehetnéd a kérdéseidet és megtapasztalhatnád, hogy mennyire érzed hitelesnek.

140. gandi2 (válaszként erre: 139. - Rubellit)
2011. jún. 9. 12:56

Szia!


Fogalmam sincs, mit jelent az, hogy egy gép erős. Jobban égeti a zsírt, jobban melegít?! (Ezt a választ kaptam)A honlapokon én is azt olvastam, amit írtál, 1 héten 1x2x érdemes járni, 72 órás szünet kell stb.Nem szeretnénk feleslegesen kiadni pénzt, úgy, hogy még valami problémát okoz nekem a kezelő hozzá nem értése

(Nem kellene sokat fogynom, 3-4 kilót összesen.)

2011. jún. 8. 22:14

Szia Gandi!

Mit jelent, hogy egy gép nagyon erős?

Nekem az vált be, hogy a vendégek hetente egyszer jönnek, de a hivatalos változat az, hogy minimum 72 órának el kell telnie két kezelés között.

Szerintem személyes konzultáció nélkül nagyon nehéz bármit mondani. Milyen eredményt ígért 4-5 kezelés utánra?

Tudni kellene, hogy mennyit szeretnél változni. Nem a kiló a lényeg, de gondolom, hogy van elképzelésed.

Ma felhívott egy hölgy és megkérdezte, hogy nagy vagy kis gépem van...

Rengeteg "városi legenda" kering már a kavitációs zsírbontásról.

138. gandi2 (válaszként erre: 121. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 8. 15:59

Sziasztok!

Tanácsot kérnék Tőletek. Ma beszéltem egy kozmetikus hölggyel a kavitációs zsírbontásos kezeléssel kapcsolatban.Ő azt mondta nekem a telefonban, hogy nagyon erős(francia) gépük van, így elég csak 2 hetente egyszer kezelésre járnom(40 perc+nyirok hullámmasszázs kb 25-30 perc.) Ügyeljek a diétára, mozgásra, folyadékbevitelre stb. A kozmetikai szalonok honlapjain azt olvasom, hogy 1 héten 2 szer kell kezelésre járni, és általában 10-15 alkalmakat említenek. Ő összesen 4-5 kezelésről beszélt. Hogy lehet ez? (Csak hasi kezelést említett) Nem jelent ez problémát, nem terheli meg a szervezetet?

137. angie's (válaszként erre: 135. - Andrea)
2011. jún. 8. 09:02

Örülök, hogy referáltál, rátapintottál a lényegre!

Hathatós segítség, amihez azért a vendég is kell....ma, Magyarországon a leghatékonyabb és legtartósabb kezelés a kavitációs zsírbontás.:-)

136. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 135. - Andrea)
2011. jún. 5. 16:44

Szia! :)

Megírnád nekem priviben, hogy hova jártál és mennyiért? és , hogy mit csináltál mellette? nagyon megköszönném :))

135. Andrea
2011. jún. 5. 16:08
Sziasztok! Témaindítóként, mostanra tapasztalatot is szerezve most már hozzászólok én is. Kb. 1 hónapja kezdtem kavitációs ultrahangra járni, amit kombinálunk radiofrekvenciás kezeléssel. Az eredmény valóban centiben mérhető, diétával kiegészítve egy mérettel lettem kisebb. Tavaly ugyanennyi evéssel, + heti 3-4x 40 perces futópados edzéssel ezt az eredményt 3-4 hónap alatt értem el. Szóval én azt mondom, hogy megéri, de nagyon meg kell választani a helyet, ahová jár az ember. Önmagában nem csoda, de ha valaki mellette odafigyel arra, hogy mit eszik, és mennyit, akkor csodálatos eredményt lehet elérni. Hajrá az áhított karcsúság felé!!! :)
134. Z. Betti (válaszként erre: 133. - Angie's)
2011. jún. 5. 12:50
Igen, erre gondoltam, köszönöm a válaszod.
133. angie's (válaszként erre: 132. - Z. Betti)
2011. jún. 5. 10:19

Nem tudom, felhasználóként, vagy szolgáltatóként kérdezed-e, de válaszolok.Én szolgáltatóként a Kuponmániát választottam (egyrészt ők reagáltak a leggyorsabban, másrészt az ő ajánlatuk volt a legkorrektebb). A beváltás egyszerűen ment, kaptam egy adminoldalt, a vevő hozta a kuponkódot, leellenőriztem, és már ment is a kezelés. 3 eset volt, hogy az ellenőrzés során nem volt jó a kód, mindhárom esetben kiderült, hogy a vendég írta fel rosszul (a laptopomon megnézték a fiókjukat, benne a kódot, csak elírtak egy betűt, újraellenőriztem, és okés volt mind:-D). Minden vendéget megkérdeztem, hogy mennyire volt gyors a kuponcég, mindenki arról számolt be, hogy utaltak, és már jött is a kód azonnal. Az adminoldalon én látom, hogy pontosan mennyi kupon fogyott, nálam 6 kupont nem váltottak be, ilyenkor a kuponcég visszautalja a pénzt a vásárlónak. Ez senkinek nem jó (a kuponcégnek pláne nem, mert felém is ki kell állítani a számlát, és a vevőnek is vissza kell utalni a pénzt, uszkve szinte ők fizetnek, hogy dolgozhattak velem), igyekeztek is minden vásárlót beküldeni a kuponnal, ment az értesítés az e-mail címükre, hogy nemsokára lejár a beváltási határidő. Nekem nagyon megérte a kuponoztatás, most jön a kuponpénz (havi elszámolás), a vendégek közül sokan vettek bérletet, és igénybe vettek a szalonomban más szolgáltatást is, tehát a marketing mérhetően célba ért. (nyilván ehhez kellett a mi munkánk is)

Nálam 1 vevő 1 kupont vehetett, és csak 2 kedves lány volt, aki "áthágta a szabályt", fejenként 2 kupont vettek, másik e-mail címről, másik bankkártyával, számítottam ilyesmire, de annyira helyesek voltak, hogy befogadtam a második kupont is.:-D (tudták, hogy nem biztos az elfogadás, bevállalták, hogy rizikóznak, és várhatják vagy elbukhatják a második kuponpénzt,nagyon szimpatikusak voltak,és így döntöttem:-D)

Hát dióhéjban ennyit tudok mondani. Hallottam rossz tapasztalatot, a Kuponvilág kuponját nem fogadták el egy ismerősömnek egy wellness szállodában....nem tudom mi lehetett az ok, valószínű a szálloda a hibás (túl sok kupon fogyott, és megmakacsolták magukat), a Kuponvilág visszautalta a pénzt az ismerősömnek, szó nélkül. Remélem, ilyesmire gondoltál, mikor kérdeztél.:-)

2011. jún. 5. 07:54
Nagyon kiváncsi lennék, hogy milyenek a tapasztalataitok a kuponozós cégekkel és a kupon beváltásokkal kapcsolatban. Örülnék ha megosztanátok másokkal is.
131. Rubellit (válaszként erre: 130. - Niki68)
2011. jún. 4. 22:29

Szia Niki!

Ha betartod a szabályokat lehet, hogy amikor a következő kezelésre mész még jobb lesz az eredmény. A kezelés utáni mérés inkább arra jó, hogy azonnal lásd a kezelés működik és érdemes betartani a feltételeket. A következő kezelés előtt mért centi már azt is megmutatja, hogy Te mennyit "dolgoztál" otthon.

Igyál nagyon sokat! A kavitációs zsírbontásnál nagyon fontos. Szerencséd van ilyen melegben kicsit könnyebb. :) Természetesen a narancsbőrt is kezeli.

130. niki68
2011. jún. 4. 12:46
Tegnap voltam először kavitációs kezelésen.Lemértek előtte és utána is.Egyik combomon 1 centi volt, a másikon 2 centi volt a változás.Indulás előtt és után én magam is lemértem és ugyanannyi volt.Kihangsúlyozták ,hogy a diétát nagyon fontos tartani,és a cukor a kúra alatt legyen teljesen száműzve.Egyébként a combomon a narancsbőr egy picit mintha simúlt volna.
129. Dork-a (válaszként erre: 126. - Luxika)
2011. jún. 3. 09:27

Én is erről beszélek :)

Nem azt vonom kétségbe,hogy vannak eredmények...hanem eltúlzottnak tartom...de nem kívánok erről vitatkozni egyikőtökkel sem...Mindenki úgy csinálja a marketingjét, ahogy jólesik... én a tisztességes üzlet híve vagyok, ami valóban csak hosszútávon válik kifizetődővé.

Szép napot nektek és sok elégedett vendéget.A fórum érdekében zárjuk le ezt a meddő vitát.Lényeg,hogy mindenki kedvére fogyhasson, ott,ahol akar.

128. Rubellit (válaszként erre: 126. - Luxika)
2011. jún. 2. 21:42
Nem érzem a reklám szagot. :) Biztos bennünk van a hiba. Szerintem válaszoljunk az érdeklődők kérdéseire. Majd ők eldöntik, hogy ki a hiteles. Senkit semmiről nem akarom meggyőzni. Itt csak tények vannak. Kezelési lap és fényképek.
2011. jún. 2. 18:41
Sziasztok!Hiszek a kavitációs UH-ban,ezért vállalkozom ismét egy kúrára,ami remélem eredményes lesz,csak a megfelelő helyet keresem,aki nem ver át.Érdeklődnék hallott-e valaki Biocelase eljárásról?Leírást olvastam róla egy helyen ezt is UH -nak hírdetik.De ez milyen UH?Kavitációs v.sima?Mert az nem derült ki számomra a leírásból.Vagy hallott -e valaki erről,mert fórumot nem találtam róla.Előre is köszönöm.
126. luxika
2011. jún. 2. 13:47
Erről beszélek...Te azt hiszed reklám,ahol eredmény van,ahol nincs az a szuper..Én nem küldök senkinek priviben címet,ajánlatokat,aki akar úgyis megtalál.Csak mint említettem,gép és gép közt is különbség van..Gondolom a 123-as hozzászólásommal,ahol leírtam hogy működik a kavitáció,azzal sem értessz egyet..neked mást tanítottak..Egyébként sem vitatkozni vagyok itt,olvasni szeretek inkább,csak a félreinformálást kijavítottam..,mert igenis lehet centiket mérni már az első kezelés után. Rubbelit 7 centijét pedig gondolom úgyszintén valótlanságnak tartod,hisz 19 év testkezelés után vendégkörre van szüksége:-))Szerintem ő se azért van itt..
125. Dork-a (válaszként erre: 120. - Luxika)
2011. jún. 2. 06:53
Köszi!Úgy gondolom,kicsit túlléped a határokat.Szerintem kicsit túlzod az eredményeket,kissé "reklámszagúak" a hozzászólásaid... bocsi.Én egy éve dolgozom már kavitációs géppel...van tapasztalatom, de fejet hajtok a napi szintű csodák előtt.De azért ne nyomd ennyire a reklámot, nehogy hoxa kizárjon!
124. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 123. - Pethoevi)
2011. jún. 1. 19:05

Köszi a választ! :)

Most gyüjtök rá, de júliusban sort kerítek rá :)!

123. pethoevi (válaszként erre: 122. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 1. 17:57

nekünk a kozmetikus suliban tartottak előadást bemutatóval.Nagyon látványos!(megnézhettük félkészen!)

Ha van pénzed (annyira végülis nem drága),szerintem érdemes kipróbálni,mert azonnal hat!

122. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 121. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 1. 17:50
már régóta szemezek a kezeléssel :) nekem nagyon tetszik, próbálta már valaki?
2011. jún. 1. 17:50

Ultrahangos zsírbontás

Az ultrahangot ötven éve használják a gyógyászatban terápiás célokra.


Az ultrahangos készülék az elektromos frekvenciát mechanikus rezgésekké alakítja át. Amikor a fejet ráhelyezik a kezelendő felületre, a szövetek részecskéi ide-oda mozgásukkal hőt termelnek. A hő és a mikro masszázs hatása javítja a sejtek anyagcseréjét és anyagfelvevő képességét, valamint a nyirokáramlást is. Az ultrahang hatására a zsírszöveti sejtburok szétpattan, a zsír elfolyik, az üres sejtburok pedig hatásosabban megtámasztja a laza kötőszövetet. Ezért a nem kívánatos zsírréteg eltávolításában komoly szerepe van az ultrahangkezelésnek. A kezelés kezelőfejekkel történik az adott területen, enyhe körkörös masszázzsal, mely során kellemes melegséget lehet érezni. A megfelelő mozgatáshoz a kezeléshez megfelelő ultrahang zselét használunk, mely megkönnyíti a kezelőfej járását a száraz bőrfelületen.

A kezelés végeztével a páciens nyugodtan távozhat, bármilyen mellékhatás nélkül! A kezelést hatékonyságának fokozására javasolt nyirokmasszázzsal, vagy infrakabinos méregtelenítéssel együtt alkalmazni.

A masszázs és az infrakabinos kezelés nagyban növeli és elősegíti a szervezetbe a kezelés során bekerülő salakanyag keringetését, és távozását.


Az eredmények már egy-két hét után 4-5 cm kerület csökkenést mutathatnak.

Ajánlott minimális kezelés 10-12, utána 2-3 hónap szünet.

A kezelés időtartama: 60 perc A kezelések közt 2-3 nap szünetet kell tartani.


Az ultrahangos zsírbontás nem alkalmazható:

Érrendszerbeli megbetegedéseknél

Reumás vagy daganatos betegségben szenvedő pácienseknél.

Szív- és érrendszeri betegségben szenvedő betegek

Pacemakerrel rendelkezők

Várandós és szoptató anyák részére nem ajánlott a kezelés.

A menstruáció alatti hasi kezelést kerülni kell!


Fontos megjegyezni, hogy csodaszer nem létezik minden féle eljárás a kezelt egyén erőfeszítéseit sokszorozzák meg. A tartós változás záloga a célhoz szükséges életmódváltás! Ellenkező esetben a változás nem lesz tartós.


Jó tanács! A kezelést követően 2-3 napig egyáltalán nem lehet cukrot és szénhidrátot bevinni a szervezetébe és azt követően is csak alacsonyabb mennyiségben a megszokottnál.

Javasolt diétát követni, ajánlott: friss zöldség-gyümölcs, hal-hús ételek, sajtok, zsírszegény étrend.

2,5-3 liter folyadék bevitel / nap, cukor és szénhidrát mentes étkezés.

120. luxika (válaszként erre: 103. - Dork-a)
2011. máj. 31. 21:54

Ez nem csoda..valóban a testben van még a zsír,de leírom neked a mehanizmusát,aztán lefordítom,ha úgy vettél meg egy gépet,hogy nem kaptál hozzá megfelelő oktatást,és így használod.Tehát:A kavitáció egy fizikai jelenség, amely során a nyomásviszonyok megfelelő változása a folyadékokban buborékképződést hoz létre.

A kezelő berendezés ultrahang energiájának hatására a zsírsejtek belsejében tömeges mértékben képződnek mikro-buborékok.

A parciális nyomásváltozások hatására a buborékok berobbannak, és az egymást erősítő lökéshullámok szétfeszítik a zsírsejtek membránját. Az abban lévő triglicerid SZÉTFOLYIK a sejt közötti térben, ahonnan a nyirokrendszeren és vénás keringésen keresztül távozik.

Azaz folyékonyabb halmazállapotban,ahogy érünk a kezelés vége felé,megindul a nyirokrendszer felé,azaz még a szervezetben van,de már nem az adott testtájon,ezért mérünk rendszerint kevesebbet...

119. luxika (válaszként erre: 116. - Rubellit)
2011. máj. 31. 21:35
Köszönöm,és egyetértek veled..én még 7 centit még nem értem el,de ma is született egy 4 centis minuszom első alkalomra.Rögtön vett is a vendég egy bérletet.Azt hiszem ennél jobb visszajelzés nem is kell,hisz szemmel is látható volt az eredmény.egyébként én úgy dolgozom,hogy mindig az adott területet kettéválasztom pl.:20 perc az egyik oldalon,majd a másikon.Mikor végeztem az egyiken,máris mutatom tükörből az eredményt,legyen összehasonlítási alapja a kezelt és a kezeletlen testfelület közt,azonnal látható,hogy kisebb az "úszógumi,esetleg lejt a hasfal.mindenki észreveszi a különbséget,mégha a centi nem is a várt eredényt hozza.
118. niki68 (válaszként erre: 117. - Angie's)
2011. máj. 31. 15:51
Köszi a válaszod.Ezek szerint te nem "tappancsos"géppel dolgozol.Ahogy visszaolvastalak benneteket,egyikőtök sem.Ez kicsit elbizonytalanított.Nem szeretnék feleslegesen kidobni egy csomó pénzt.
117. angie's (válaszként erre: 113. - Angie's)
2011. máj. 31. 07:22
Kifejtem szakmai nyelven is: A nyirokérhálózatnak nincs saját keringető szerve, mint a vérereknek a szív. Az izomzatunk az, ami nyomást gyakorol a nyirokerekre, és így bírja munkára.Tehát az "tappancsos" gép ( ami nagy valószínűséggel interferenciás ingeráramot képez) dolgoztatja az izmokat oly módon, hogy megfelelő irányba nyomást gyakoroljanak a nyirokerekre, fokozva ezzel a nyirokműködést. Szóval nem kell a kézi masszázs. Mint ahogy nem kell a nyomásterápiás gép hsználatakor sem.
116. Rubellit (válaszként erre: 115. - Luxika)
2011. máj. 30. 22:36

Szia Luxika!

Neked van igazad. Bizony nagyon fontos a gép és a kozmetikus tudása. Sajnos a jó és biztonságos gépek nem olcsók, de én nem mernék kevésbé biztonságos géppel kavitációs zsírbontást csinálni. Nem szeretnék versenyezni, de a pillanatnyi egyéni csúcsom 7cm. Szerintem ez mindent elmond...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook